• İstanbul 28°
  • Ankara 32°
  • İzmir 28°
  • Adana 28°
  • Antalya 28°
  • Bursa 25°
  • Diyarbakır 36°
  • BIST: 80.467
  • Altın: 593,84
  • Dolar: 2,1555
  • Euro: 2,8445
PTT 1. Lig'de 8. hafta maç sonuçları - 9.hafta maç programı

PTT 1. LİG'DE 8. HAFTA MAÇ SONUÇLARI - 9.HAFTA MAÇ PROGRAMI

PTT 1. Lig'de 8. hafta maçlarına oynanan 4 karşılaşma ile başlandı.



PTT 1. Lig'de 8. hafta maçlarına oynanan 4 karşılaşma ile başlandı.

Bugün oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar, son puan durumu ve gelecek haftanın maçları şöyle:

TOPLU SONUÇLAR VE PUAN DURUMU

Boluspor - Torku Konyaspor:         1 - 3
1461 Trabzon - Ankaragücü:         1 - 0
Bucaspor - Kartalspor:            1 - 0
Gaziantep B. Ş Belediye - Şanlıurfa:    1 - 1

Yarın
14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Karşıyaka (Tavşanlı İlçe Ada)
19.00 Adana Demirspor - Manisaspor (Adana 5 Ocak)
19.00 Çaykur Rizespor - Denizlispor (Yeni Rize Şehir)
19.00 Samsunspor - Kayseri Erciyesspor (Samsun 19 Mayıs)

22 Ekim Pazartesi
20.00 Göztepe - Adanaspor (İzmir Atatürk)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. Kayseri Erciyes    7    5    1    1    14    6    8    16
2. Çaykur Rizespor    7    5    1    1    13    5    8    16
3. 1461 Trabzon    7    4    2    1    8    3    5    14
4. Karşıyaka        7    4    1    2    8    9    -1    13
5. Ş. Urfaspor        7    3    3    1    7    5    2    12
6. Torku Konya        8    3    3    2    9    9    0    12
7. Bucaspor        8    3    2    3    11    7    4    11
8. Manisaspor        7    2    5    0    6    4    2    11
9. Adanaspor        7    2    3    2    9    8    1    9
10. Denizlispor        6    3    0    3    8    7    1    9
11. Boluspor        8    2    3    3    10    12    -2    9
12. Adana Demir    7    2    2    3    12    14    -2    8
13. G. Antep B. Bld.    8    2    2    4    9    11    -2    8
14. Samsunspor        6    1    4    1    8    8    0    7
15. Kartalspor        8    2    1    5    6    8    -2    7
16. Tavşanlı Linyit    7    1    3    3    10    16    -6    6
17. Göztepe        7    1    1    5    2    9    -7    4
18. Ankaragücü        8    1    1    6    6    15    -9    4

9. HAFTANIN PROGRAMI

27 Ekim Cumartesi
14.00 Şanlıurfaspor - Adana Demirspor (Şanlıurfa GAP Arena)
19.00 Bucaspor - 1461 Trabzon (Yeni Buca)
19.00 Torku Konyaspor - Çaykur Rizespor (Konya Atatürk)

28 Ekim Pazar:
14.30 MKE Ankaragücü - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
14.30 Kartalspor - Denizlispor (Radyo Seymen Kartal)
19.00 Adanaspor - Samsunspor (Adana 5 Ocak)
19.00 Manisaspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Karşıyaka - Göztepe (İzmir Atatürk)

29 Ekim Pazartesi
20.00 Kayseri Erciyesspor - Boluspor (Kayseri Kadir Has)

Cihan
512
Diğer Kategorisinden Haberler

Haber3Group © 2001-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS