YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

REKTÖR PROF. DR. SAMİ ÖZCAN’IN POLİS TEŞKİLATI’NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Rektör Prof. Dr. Sami Özcan’ın Polis Teşkilatı’nın Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan,Türk Polis Teşkilatı'nın 171. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan,Türk Polis Teşkilatı'nın 171. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Rektör Özcan yayımladığı mesajında,"Yurdumuzun her yerinde kamu düzenini tesis etmek ve tüm yurttaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak gayesiyle, kendi canları pahasına fedakarca ülkesine hizmet eden Türk Polis Teşkilatı, tecrübeli ve donanımlı kadrolarıyla bu kutsal görevi icra ederken, insan hak ve özgürlükleri ile kanunların teminatı olmaktadırlar" dedi.

KAÜ Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bu uğurda yüzyılı aşkın bir süreden beridir görevleri başında şehitlik mertebesine erişen Türk Polis Teşkilatı mensuplarını rahmetle anıyorum. Ayrıca tüm gazilerimize şükranlarımı sunar, mutlu bir yaşam sürmelerini dilerim. Bugün de aynı azim ve kararlılıkla ülkemizin ve milletimizin birliği, bütünlüğü ve huzuru için bu mücadeleyi sürdürmekte olan tüm polislerimize çalışmalarında başarılar diliyor, Türk Polis Teşkilatı'nın 171. kuruluş yıldönümünü en içten duygularımla kutluyorum."

İHA
24
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS