• Erdoğan'dan sürpriz AB çıkışı
  • Terör örgütü İsviçre'de Erdoğan'ı hedef gösterdi
  • Merkel'i zorlayan Erdoğan sorusu
  • Bulgaristan, Milletvekili Aziz Babuşçu’ya ’giriş yasağı’ koydu
  • Yunanistan adalardaki sivillere silah eğitimine başladı

SAÇ SORUNLARINA ÇÖZÜM ARAYANLARIN ADRESİ: HAİR OF İSTANBUL

Saç sorunlarına çözüm arayanların adresi: Hair of İstanbul

2014 yılında saç sorunlarına kesin çözüm bulmak için kurulan Hair of Istanbul bünyesinde plastik cerrahi Op. Dr. Beyhan Kanmaz, uzman Adem Köse ve Fatih Akdemir’i bulundurmaktadır.

Saç ekim tecrübesi 2005 yılına dayanan Hair of Istanbul bu tecrübesini Marmara Forum Garden Ofis binasına toplayarak uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

Saç sağlığı üzerinde araştırma yapan ve bilgilerini sürekli güncelleyen Hair of Istanbul bugüne kadar yaptığı bütün işlemlerde başarı elde etmiştir. Bu başarının en büyük kaynağını ise ziyaretçileriyle arasındaki iletişimi şeffaf tutmaya ve sınırlı sayıda vakayı kabul ederek uzman ekibinin bütün zamanını bu vakalara odaklanması olarak tanımlıyor.

Saç ekiminde Türkiye ve Avrupa’da en çok tercih edilenler arasında yer alan Hair of Istanbul, hedefinin dünyadaki en iyi saç ekim merkezi olmak olduğunu belirtiyor.

Merkezi İstanbul-Bakırköy’de bulunan Hair of Istanbul’un kurucusu Op. Dr. Beyhan Kanmaz saç ekim merkezlerinin bir rant piyasası oluşturduğunu, tahsilat sahibi ve hiçbir sağlık dalında deneyimi olmayan kişi veya kişilerce yapıldığına da dikkat çekiyor. Bu gibi durumlarda kişileri manipüle ederek sadece kar amaçlı kurulan merkezlerden uzak durulması gerekildiğini ve başarısız estetik operasyonlarının kişinin sosyal, özel ve iş hayatında ciddi sorunlar oluşturacağını belirtmektedir.

Bunların yanı sıra saç sorunlarının psikolojik boyutları üzerinde duran Hair of Istanbul ekibi saç ekimi kararı verilmeden önce iyice araştırılması gerektiğinin ve işlemin yapılacağı yeri önce ziyaret edilip görülmesi gerektiğinin önemli olduğuna da dikkat çekiyor.

Saç ekimi ve sağlığında en son gelişmeleri takip eden Hair of Istanbul aynı zamanda uluslararası alanda estetik cerrahilerine de saç tedavileri seminerleri vermektedir. Günden güne kendisini geliştirmeye devam eden başarılı saç ekim merkezi, saç derinizde meydana gelen herhangi bir alerji, mantarlaşma gibi rahatsızlıklarda da geç olmadan uzman doktorunuzla görüşmenizin altını çiziyor.

Mesleki etik değerlerini koruyan, hasta haklarını ön planda tutan Hair of Istanbul son olarak sizi kliniğine ücretsiz saç analizi yapma davet ediyor.

www.hairofistanbul.com & instagram : @hairofistanbul

https://www.instagram.com/hairofistanbul/

2693
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS