YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

SALİHLİ’DE BURUK TÖREN

Salihli’de Buruk Tören

Türk Polis Teşkilatı'nın 171'inci kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Günü, Manisa'nın Salihli ilçesinde düzenlenen çelenk sunma töreniyle kutlandı.

Türk Polis Teşkilatı'nın 171'inci kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Günü, Manisa'nın Salihli ilçesinde düzenlenen çelenk sunma töreniyle kutlandı. Salihli'deki kutlamalar hafta içinde İzmir Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi'nden geçici görevle gittiği Mardin'in Nusaybin ilçesinde, Salihlili Özel Harekat Polis Emniyet Amiri Doğan Sakarya'nın şehit olmasından dolayı buruk kutlandı.

Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk sunma törenine İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı, Müdür Yardımcısı Yasin Yılmaz, Emniyet Amiri Emin Karaca ile komiserler, polisler, emekli polis memurları ile motor grup temsilcileri katıldı.

Törende İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı ve Türkiye Polis Emeklileri Derneği Salihli Şube Başkanı Mustafa Türkçü'nün anıta çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okundu. Türk Polis Teşkilatının 171'inci yılını kutlayan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı, Türk Polisi her zaman Atası'nın izinde, vatandaşında hizmetinde olduğunu ifade ederek, "Polis hava gibidir, varlığı hissedilmez, ama yokluğu her zaman anlaşılır" dedi.

İHA
70
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS