YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

ŞEHİT YÜCEL GÜR GÜREŞ TURNUVASI

Şehit Yücel Gür Güreş Turnuvası

Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü'nce, Yakutiye Spor Salonu'nda geleneksel "Şehit...

Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü'nce, Yakutiye Spor Salonu'nda geleneksel "Şehit Yücel Gür" Güreş Turnuvası düzenlendi.

Yakutiye Spor Salonunda düzenlenen geleneksel turnuvaya Erzurum ve ilçeleri ile birlikte Bayburt, Erzincan ve Artvin illerinden 17 güreş kulübünden toplam da 240 sporcu katıldı. 11 ayrı sıklette düzenlenen turnuva 14-15 yaş arası minikler serbest güreş kategorisinde yapıldı. Turnuva sonrası takım halinde Erzurum Güreş Eğitim Merkezi birinci, Yusufeli Güreş Kulübü ikinci ve Yol spor Güreş Kulübü ile Erzincan Güreş Eğitim Merkezi üçüncülüğü paylaştı.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan vekili Eyüp Tavlaşoğlu, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil tarafından turnuvada dereceye giren sporculardan altın madalya kazanan sporculara yarım altın, gümüş madalya kazanan sporculara çeyrek altın ve bronz madalya kazanan sporculara eşofman takımı ve çeşitli hediyeler verildi.

İHA
24

Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS