HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Fri, 19 Sep 2014 00:00:00 +0300 Fri, 19 Sep 2014 16:50:03 +0300 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Fri, 19 Sep 2014 15:33:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta mide fıtığı ameliyatı yapıldı]]> http://www.haber3.com/midyatta-mide-fitigi-ameliyati-yapildi-2907810h.htm Fri, 19 Sep 2014 12:58:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta 19 Eylül Gaziler Günü Törenle Kutlandı]]> http://www.haber3.com/midyatta-19-eylul-gaziler-gunu-torenle-kutlandi-2907263h.htm Thu, 18 Sep 2014 16:03:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de 100 Girişimci Kadına Sertifikaları Verildi]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-100-girisimci-kadina-sertifikalari-verildi-2905625h.htm Thu, 18 Sep 2014 14:43:30 +0300 <![CDATA[Adliye Çalışanlarından Balonlu Eylem]]> http://www.haber3.com/adliye-calisanlarindan-balonlu-eylem-2905286h.htm Thu, 18 Sep 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Ahilik Haftası Etkinlikleri]]> http://www.haber3.com/mardinde-ahilik-haftasi-etkinlikleri-2905270h.htm Thu, 18 Sep 2014 14:03:30 +0300 <![CDATA[Derikte İlköğretim Haftası Etkinlikleri]]> http://www.haber3.com/derikte-ilkogretim-haftasi-etkinlikleri-2905135h.htm Wed, 17 Sep 2014 16:38:30 +0300 <![CDATA[Türk: Devlet Ezidi halkına yönelik yardımlarda çok duyarlı davranmadı]]> http://www.haber3.com/turk-devlet-ezidi-halkina-yonelik-yardimlarda-cok-duyarli-davranmadi-2903407h.htm Wed, 17 Sep 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Jiteme Dava Açıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-jiteme-dava-acildi-2903149h.htm Wed, 17 Sep 2014 14:53:30 +0300 <![CDATA[Dargeçitlilerin Piknik Keyfi]]> http://www.haber3.com/dargecitlilerin-piknik-keyfi-2903022h.htm Wed, 17 Sep 2014 14:53:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Ve Kızıltepe İlçelerine Su Verilmeye Başlandı]]> http://www.haber3.com/artuklu-ve-kiziltepe-ilcelerine-su-verilmeye-baslandi-2903009h.htm Wed, 17 Sep 2014 12:48:30 +0300 <![CDATA[Devrilen trafik lambası beş gündür yerde duruyor]]> http://www.haber3.com/devrilen-trafik-lambasi-bes-gundur-yerde-duruyor-2902570h.htm Wed, 17 Sep 2014 11:08:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede 22 kişinin öldürülmesi davası]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-22-kisinin-oldurulmesi-davasi-2902205h.htm Wed, 17 Sep 2014 10:03:30 +0300 <![CDATA[Mardin Esob Başkanı Gazan’dan Torba Yasa Değerlendirmesi]]> http://www.haber3.com/mardin-esob-baskani-gazandan-torba-yasa-degerlendirmesi-2902018h.htm Wed, 17 Sep 2014 09:58:30 +0300 <![CDATA[Koruma Altındaki Sırtlana Araç Çarptı]]> http://www.haber3.com/koruma-altindaki-sirtlana-arac-carpti-2902003h.htm Tue, 16 Sep 2014 18:53:30 +0300 <![CDATA[Midyatlı İşadamı, Telefon Dolandırıcısını Yakalattı]]> http://www.haber3.com/midyatli-isadami-telefon-dolandiricisini-yakalatti-2901604h.htm Tue, 16 Sep 2014 18:23:30 +0300 <![CDATA[Işid Saldırı Düzenledi, Kamışlılar Nusaybin Sınırına Akın Etti]]> http://www.haber3.com/isid-saldiri-duzenledi-kamislilar-nusaybin-sinirina-akin-etti-2901529h.htm Tue, 16 Sep 2014 18:13:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta trafik kazası: 1 kişi öldü]]> http://www.haber3.com/midyatta-trafik-kazasi-1-kisi-oldu-2901505h.htm Tue, 16 Sep 2014 17:38:30 +0300 <![CDATA[Işid Kamışlıya Havan Topu Attı]]> http://www.haber3.com/isid-kamisliya-havan-topu-atti-2901431h.htm Tue, 16 Sep 2014 17:03:30 +0300 <![CDATA[Suriyedeki iç savaş]]> http://www.haber3.com/suriyedeki-ic-savas-2901342h.htm Tue, 16 Sep 2014 16:28:30 +0300 <![CDATA[Koruma Altındaki Sırtlan Trafik Kurbanı]]> http://www.haber3.com/koruma-altindaki-sirtlan-trafik-kurbani-2901206h.htm Tue, 16 Sep 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[İHD, JİTEM üyelerine dava açtı]]> http://www.haber3.com/ihd-jitem-uyelerine-dava-acti-2900949h.htm Mon, 15 Sep 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[Kur’an Kursu Kayıtları Başladı]]> http://www.haber3.com/kuran-kursu-kayitlari-basladi-2899384h.htm Mon, 15 Sep 2014 18:03:30 +0300 <![CDATA[Derikte Anadilde Eğitim İçin Dilekçeler Verildi]]> http://www.haber3.com/derikte-anadilde-egitim-icin-dilekceler-verildi-2899363h.htm Mon, 15 Sep 2014 17:28:30 +0300 <![CDATA[Kürtçe Öğretmen Adaylarından Mektup Kampanyası]]> http://www.haber3.com/kurtce-ogretmen-adaylarindan-mektup-kampanyasi-2899279h.htm Mon, 15 Sep 2014 17:18:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta yeni eğitim öğretim yılı için tören düzenlendi]]> http://www.haber3.com/midyatta-yeni-egitim-ogretim-yili-icin-toren-duzenlendi-2899240h.htm Mon, 15 Sep 2014 16:58:30 +0300 <![CDATA[Kürtçe öğretmen adayları bu sefer mektup gönderme eylemi başlattı]]> http://www.haber3.com/kurtce-ogretmen-adaylari-bu-sefer-mektup-gonderme-eylemi-baslatti-2899173h.htm Mon, 15 Sep 2014 16:53:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Ve Kızıltepeye Su Verilmeyecek]]> http://www.haber3.com/artuklu-ve-kiziltepeye-su-verilmeyecek-2899154h.htm Mon, 15 Sep 2014 15:58:30 +0300 <![CDATA[Işidin Havan Topunun Düştüğü Nusaybinde Panik]]> http://www.haber3.com/isidin-havan-topunun-dustugu-nusaybinde-panik-2898982h.htm Mon, 15 Sep 2014 15:33:30 +0300 <![CDATA[Vali Adıyla Dolandırıcılık Yapan Bir Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/vali-adiyla-dolandiricilik-yapan-bir-kisi-tutuklandi-2898909h.htm Mon, 15 Sep 2014 14:58:30 +0300 <![CDATA[Atak Koleji yeni eğitim yılına başladı]]> http://www.haber3.com/atak-koleji-yeni-egitim-yilina-basladi-2898778h.htm Mon, 15 Sep 2014 14:58:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Okul Açılışı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-okul-acilisi-yapildi-2898781h.htm Mon, 15 Sep 2014 14:48:30 +0300 <![CDATA[Artuklu’da Çöplere Saat Uygulaması]]> http://www.haber3.com/artukluda-coplere-saat-uygulamasi-2898723h.htm Mon, 15 Sep 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[Artuklu’da temizlik kampanyası başlatılacak]]> http://www.haber3.com/artukluda-temizlik-kampanyasi-baslatilacak-2898513h.htm Mon, 15 Sep 2014 12:58:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı]]> http://www.haber3.com/midyatta-yeni-egitim-ogretim-yili-basladi-2898338h.htm Sun, 14 Sep 2014 23:58:30 +0300 <![CDATA[Nusybine Havan Topu Düştü]]> http://www.haber3.com/nusybine-havan-topu-dustu-2897642h.htm Sun, 14 Sep 2014 23:03:30 +0300 <![CDATA[Işid’in Attığı Havan Topları Nusaybin’e Düştü]]> http://www.haber3.com/isidin-attigi-havan-toplari-nusaybine-dustu-2897607h.htm Sun, 14 Sep 2014 16:33:30 +0300 <![CDATA[Hurdaya Dönen Kamyonun Sürücüsü Hafif Yaralandı]]> http://www.haber3.com/hurdaya-donen-kamyonun-surucusu-hafif-yaralandi-2897164h.htm Sun, 14 Sep 2014 12:48:30 +0300 <![CDATA[Sokak Köpekleri Vatandaşları Korkutuyor]]> http://www.haber3.com/sokak-kopekleri-vatandaslari-korkutuyor-2896763h.htm Sun, 14 Sep 2014 12:18:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Öğrencilerin Okul Sevinci]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-ogrencilerin-okul-sevinci-2896700h.htm Sat, 13 Sep 2014 18:53:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Trafik Kazası: 4 Yaralı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-trafik-kazasi-4-yarali-2896117h.htm Sat, 13 Sep 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Müftü Coşkun’dan Hac Açıklaması]]> http://www.haber3.com/muftu-coskundan-hac-aciklamasi-2895887h.htm Sat, 13 Sep 2014 14:48:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Bimeks Mağazası Açıldı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-bimeks-magazasi-acildi-2895756h.htm Sat, 13 Sep 2014 11:33:30 +0300 <![CDATA[Midyatta Trafik Kazası: 2 Yaralı]]> http://www.haber3.com/midyatta-trafik-kazasi-2-yarali-2895270h.htm Fri, 12 Sep 2014 18:58:30 +0300 <![CDATA[Kürtçe Öğretmenleri Açlık Grevlerini Sonlandırdı]]> http://www.haber3.com/kurtce-ogretmenleri-aclik-grevlerini-sonlandirdi-2894722h.htm Fri, 12 Sep 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[Kürtçe öğretmeni adaylarının atanma talebi]]> http://www.haber3.com/kurtce-ogretmeni-adaylarinin-atanma-talebi-2894642h.htm Fri, 12 Sep 2014 15:48:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Trafik Kazası: 2 Yaralı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-trafik-kazasi-2-yarali-2894148h.htm Fri, 12 Sep 2014 15:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Elektrik Sorunuyla İlgili Toplantı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-elektrik-sorunuyla-ilgili-toplanti-yapildi-2894132h.htm Fri, 12 Sep 2014 14:53:30 +0300 <![CDATA[Kazada Yaralandı, Haber Vermesi İçin Gönderdiği Oğlunu Jandarmaya Arattı]]> http://www.haber3.com/kazada-yaralandi-haber-vermesi-icin-gonderdigi-oglunu-jandarmaya-aratti-2893941h.htm Fri, 12 Sep 2014 14:33:30 +0300 <![CDATA[Dünya Barışı Ve Kuraklığa Dikkat Çekmek İçin Kahire Yürüyüşü]]> http://www.haber3.com/dunya-barisi-ve-kurakliga-dikkat-cekmek-icin-kahire-yuruyusu-2893853h.htm Fri, 12 Sep 2014 14:08:30 +0300 <![CDATA[Abd Adana Konsolosu Espinoza, Midyat’taki Çadırkenti Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/abd-adana-konsolosu-espinoza-midyattaki-cadirkenti-ziyaret-etti-2893781h.htm Fri, 12 Sep 2014 13:28:30 +0300 <![CDATA[Kültür Konseyi Derneği’nden Mardine Ziyaret]]> http://www.haber3.com/kultur-konseyi-derneginden-mardine-ziyaret-2893691h.htm Fri, 12 Sep 2014 13:18:30 +0300 <![CDATA[Hırsızlık Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı]]> http://www.haber3.com/hirsizlik-ani-guvenlik-kamerasina-yansidi-2893662h.htm Fri, 12 Sep 2014 01:43:30 +0300 <![CDATA[Mardinde 4. İM Uluslararası Sosyal Sirk Festivali]]> http://www.haber3.com/mardinde-4-im-uluslararasi-sosyal-sirk-festivali-2892868h.htm Thu, 11 Sep 2014 19:58:30 +0300 <![CDATA[Tek İtfaiyecinin Geldiği Yangına Vatandaşlar Da Müdahale Etti]]> http://www.haber3.com/tek-itfaiyecinin-geldigi-yangina-vatandaslar-da-mudahale-etti-2892619h.htm Thu, 11 Sep 2014 18:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Zabıta Koordinasyon Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-zabita-koordinasyon-toplantisi-yapildi-2892540h.htm Thu, 11 Sep 2014 18:08:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Kaçırıldığı İddia Edilen 6 Çocuk Bulundu]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-kacirildigi-iddia-edilen-6-cocuk-bulundu-2892480h.htm Thu, 11 Sep 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Üstyapı Çalışmaları Başladı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ustyapi-calismalari-basladi-2892076h.htm Thu, 11 Sep 2014 15:58:30 +0300 <![CDATA[Artukluda İki Parkın Yapımını Vatandaş Üstlendi]]> http://www.haber3.com/artukluda-iki-parkin-yapimini-vatandas-ustlendi-2892033h.htm Thu, 11 Sep 2014 15:08:30 +0300 <![CDATA[Mardinli Gazeteciler, şehre atanan İl Jandarma Komutanını ziyaret etti]]> http://www.haber3.com/mardinli-gazeteciler-sehre-atanan-il-jandarma-komutanini-ziyaret-etti-2891872h.htm Thu, 11 Sep 2014 14:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Otopark Sorunu]]> http://www.haber3.com/mardinde-otopark-sorunu-2891840h.htm Thu, 11 Sep 2014 14:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Son Hac Kafilesi Yola Çıktı]]> http://www.haber3.com/mardinde-son-hac-kafilesi-yola-cikti-2891751h.htm Thu, 11 Sep 2014 14:03:30 +0300 <![CDATA[Arızalanan Su Şebekesi Onarıldı]]> http://www.haber3.com/arizalanan-su-sebekesi-onarildi-2891678h.htm Thu, 11 Sep 2014 13:48:30 +0300 <![CDATA[Türkiye Kupası 1. Tur]]> http://www.haber3.com/turkiye-kupasi-1-tur-2891645h.htm Thu, 11 Sep 2014 11:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Geçici Öğretici Sınavı]]> http://www.haber3.com/mardinde-gecici-ogretici-sinavi-2891149h.htm Thu, 11 Sep 2014 10:53:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepeli Berberlerden Örnek Davranış]]> http://www.haber3.com/kiziltepeli-berberlerden-ornek-davranis-2891034h.htm Thu, 11 Sep 2014 10:33:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Binası Tadilata Alındı]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-ilce-milli-egitim-mudurlugu-binasi-tadilata-alindi-2890992h.htm Thu, 11 Sep 2014 00:23:30 +0300 <![CDATA[Mardindeki silah kaçakçılığı operasyonu]]> http://www.haber3.com/mardindeki-silah-kacakciligi-operasyonu-2890730h.htm Wed, 10 Sep 2014 19:33:30 +0300 <![CDATA[Kürtçe öğretmeni adaylarının atanma talebi]]> http://www.haber3.com/kurtce-ogretmeni-adaylarinin-atanma-talebi-2890575h.htm Wed, 10 Sep 2014 17:33:30 +0300 <![CDATA[Sirkteki Miniklerden Vali Taşkesen’e Ziyaret]]> http://www.haber3.com/sirkteki-miniklerden-vali-taskesene-ziyaret-2890327h.htm Wed, 10 Sep 2014 17:28:30 +0300 <![CDATA[Kara, Turizm İşletmecileri İle Bir Araya Geldi]]> http://www.haber3.com/kara-turizm-isletmecileri-ile-bir-araya-geldi-2890302h.htm Wed, 10 Sep 2014 16:43:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Kaçak Silah Operasyonu]]> http://www.haber3.com/mardinde-kacak-silah-operasyonu-2890164h.htm Wed, 10 Sep 2014 15:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Silah Ve Mühimmat Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-silah-ve-muhimmat-ele-gecirildi-2889936h.htm Wed, 10 Sep 2014 15:33:30 +0300 <![CDATA[Tartıcılık Yaparak Okul Harçlığını Çıkarıyor]]> http://www.haber3.com/tarticilik-yaparak-okul-harcligini-cikariyor-2889905h.htm Wed, 10 Sep 2014 15:23:30 +0300 <![CDATA[Suriye’den getirilen silahlar Mardin’de yakalandı]]> http://www.haber3.com/suriyeden-getirilen-silahlar-mardinde-yakalandi-2889876h.htm Wed, 10 Sep 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[Vatandaşlardan Belediyeye Pankartlı Destek]]> http://www.haber3.com/vatandaslardan-belediyeye-pankartli-destek-2889733h.htm Wed, 10 Sep 2014 14:03:30 +0300 <![CDATA[Mardinli İş Adamlarından Suriyeli Ve Yezidilere Yardım]]> http://www.haber3.com/mardinli-is-adamlarindan-suriyeli-ve-yezidilere-yardim-2889629h.htm Wed, 10 Sep 2014 09:43:30 +0300 <![CDATA[Midyat Kaymakamlığından Sabiha Hudeyir Açıklaması]]> http://www.haber3.com/midyat-kaymakamligindan-sabiha-hudeyir-aciklamasi-2888814h.htm Tue, 09 Sep 2014 17:13:30 +0300 <![CDATA[Eşbaşkan Bozan’dan Esnaf Ziyareti]]> http://www.haber3.com/esbaskan-bozandan-esnaf-ziyareti-2888219h.htm Tue, 09 Sep 2014 17:03:30 +0300 <![CDATA[4. İm Uluslararası Sosyal Sirk Festivali Mardinde]]> http://www.haber3.com/4-im-uluslararasi-sosyal-sirk-festivali-mardinde-2888197h.htm Tue, 09 Sep 2014 16:13:30 +0300 <![CDATA[Irmak: Köylülerimiz 90 yıldır hizmet görmemiş]]> http://www.haber3.com/irmak-koylulerimiz-90-yildir-hizmet-gormemis-2888023h.htm Tue, 09 Sep 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Gazetecilerden Belediye Başkanına Ziyaret]]> http://www.haber3.com/gazetecilerden-belediye-baskanina-ziyaret-2888010h.htm Tue, 09 Sep 2014 15:58:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesen Tüsiad Heyetini Makamında Kabul Etti]]> http://www.haber3.com/vali-taskesen-tusiad-heyetini-makaminda-kabul-etti-2887977h.htm Tue, 09 Sep 2014 14:48:30 +0300 <![CDATA[Giresun Valisi Karahandan Mardin Valisi Taşkesene Ziyaret]]> http://www.haber3.com/giresun-valisi-karahandan-mardin-valisi-taskesene-ziyaret-2887696h.htm Tue, 09 Sep 2014 13:58:30 +0300 <![CDATA[Eşbaşkan Bozan esnafı ziyaret etti]]> http://www.haber3.com/esbaskan-bozan-esnafi-ziyaret-etti-2887543h.htm Mon, 08 Sep 2014 15:48:30 +0300 <![CDATA[Türkiye fıstık üretiminde dünya 3.cüsü]]> http://www.haber3.com/turkiye-fistik-uretiminde-dunya-3-cusu-2885823h.htm Mon, 08 Sep 2014 14:58:30 +0300 <![CDATA[Masa tenisi şampiyonasında Mardin altın madalya kazandı]]> http://www.haber3.com/masa-tenisi-sampiyonasinda-mardin-altin-madalya-kazandi-2885643h.htm Mon, 08 Sep 2014 14:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de ‘Fıstık Ve Badem’ Toplantısı Başladı]]> http://www.haber3.com/mardinde-fistik-ve-badem-toplantisi-basladi-2885639h.htm Mon, 08 Sep 2014 14:08:30 +0300 <![CDATA[Mardini yılın ilk altı ayında 500 bin turist ziyaret etti]]> http://www.haber3.com/mardini-yilin-ilk-alti-ayinda-500-bin-turist-ziyaret-etti-2885490h.htm Mon, 08 Sep 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Şüpheli Ölüm]]> http://www.haber3.com/mardinde-supheli-olum-2885407h.htm Mon, 08 Sep 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Tavana Asılı Cesette Dayak İzleri]]> http://www.haber3.com/tavana-asili-cesette-dayak-izleri-2885401h.htm Mon, 08 Sep 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Şüpheli Çanta Paniği]]> http://www.haber3.com/mardinde-supheli-canta-panigi-2885353h.htm Mon, 08 Sep 2014 10:03:30 +0300 <![CDATA[Üst Geçitte Unutulan Çanta Paniğe Neden Oldu]]> http://www.haber3.com/ust-gecitte-unutulan-canta-panige-neden-oldu-2884722h.htm Sat, 06 Sep 2014 17:38:30 +0300 <![CDATA[Cami ve Kuran kursuna yapılan IŞİD karalamasına büyük tepki]]> http://www.haber3.com/cami-ve-kuran-kursuna-yapilan-isid-karalamasina-buyuk-tepki-2883099h.htm Sat, 06 Sep 2014 16:58:30 +0300 <![CDATA[Şırnakta bir okulda barınan Yezidiler, Midyata geldi]]> http://www.haber3.com/sirnakta-bir-okulda-barinan-yezidiler-midyata-geldi-2883035h.htm Sat, 06 Sep 2014 14:23:30 +0300 <![CDATA[Narder’den Yezidiler İçin Yardım Kampanyası]]> http://www.haber3.com/narderden-yezidiler-icin-yardim-kampanyasi-2882776h.htm Sat, 06 Sep 2014 12:58:30 +0300 <![CDATA[Öterden Işid Açıklaması]]> http://www.haber3.com/oterden-isid-aciklamasi-2882590h.htm Sat, 06 Sep 2014 12:23:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Çocuklar Sınırdan Mayın Getirdi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-cocuklar-sinirdan-mayin-getirdi-2882511h.htm Sat, 06 Sep 2014 11:08:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepeli zahirecilerden IŞİD karalamasına sert tepki]]> http://www.haber3.com/kiziltepeli-zahirecilerden-isid-karalamasina-sert-tepki-2882339h.htm Sat, 06 Sep 2014 00:23:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde çocuklar mayın buldu]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-cocuklar-mayin-buldu-2882081h.htm Fri, 05 Sep 2014 16:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin Esob Üyeleri Tesk Dayanışma Toplantısına Katıldı]]> http://www.haber3.com/mardin-esob-uyeleri-tesk-dayanisma-toplantisina-katildi-2881502h.htm