HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Tue, 31 Mar 2015 00:00:00 +0300 Tue, 31 Mar 2015 11:26:52 +0300 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Tue, 31 Mar 2015 10:08:30 +0300 <![CDATA[Ypg’li Çetin’in Cenazesi Nusaybin’de Defnedildi]]> http://www.haber3.com/ypgli-cetinin-cenazesi-nusaybinde-defnedildi-3288642h.htm Mon, 30 Mar 2015 18:23:30 +0300 <![CDATA[İsveç İşçi Eğitim Kurumundan Mardin Büyükşehire ziyaret]]> http://www.haber3.com/isvec-isci-egitim-kurumundan-mardin-buyuksehire-ziyaret-3288165h.htm Mon, 30 Mar 2015 17:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Bir Aile Barıştı]]> http://www.haber3.com/mardinde-bir-aile-baristi-3288104h.htm Mon, 30 Mar 2015 17:58:30 +0300 <![CDATA[Mardinde silah operasyonu]]> http://www.haber3.com/mardinde-silah-operasyonu-3288110h.htm Mon, 30 Mar 2015 17:38:30 +0300 <![CDATA[Vali Koçak’tan Belediyeye Ziyaret]]> http://www.haber3.com/vali-kocaktan-belediyeye-ziyaret-3288054h.htm Mon, 30 Mar 2015 17:23:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Köy Ziyaretleri Sürüyor]]> http://www.haber3.com/mardinde-koy-ziyaretleri-suruyor-3287990h.htm Mon, 30 Mar 2015 16:53:30 +0300 <![CDATA[Mardinde trafik kazaları MOBESE kameralarında]]> http://www.haber3.com/mardinde-trafik-kazalari-mobese-kameralarinda-3287906h.htm Mon, 30 Mar 2015 16:43:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-uzun-namlulu-silah-ele-gecirildi-3287887h.htm Mon, 30 Mar 2015 16:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin Müftülüğü Yurt Öğrencilerini Ağırladı]]> http://www.haber3.com/mardin-muftulugu-yurt-ogrencilerini-agirladi-3287863h.htm Mon, 30 Mar 2015 16:18:30 +0300 <![CDATA[Abf Heyeti Mardin’de]]> http://www.haber3.com/abf-heyeti-mardinde-3287801h.htm Mon, 30 Mar 2015 15:43:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Bir Araçtan Cephanelik Çıktı]]> http://www.haber3.com/mardinde-bir-aractan-cephanelik-cikti-3287701h.htm Mon, 30 Mar 2015 13:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin Müftülüğü’nden Kadınlara Konferans Ve Tiyatro Gösterimi]]> http://www.haber3.com/mardin-muftulugunden-kadinlara-konferans-ve-tiyatro-gosterimi-3287238h.htm Mon, 30 Mar 2015 12:48:30 +0300 <![CDATA[Fotoğraf Yarışmasının Başvuruları Başladı]]> http://www.haber3.com/fotograf-yarismasinin-basvurulari-basladi-3287174h.htm Mon, 30 Mar 2015 11:53:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı]]> http://www.haber3.com/midyatta-trafik-kazasi-2-yarali-3286979h.htm Mon, 30 Mar 2015 11:28:30 +0300 <![CDATA[Kaymakam Ünaldı 12 Yıl Önce Görev Yaptığı İlçeyi Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/kaymakam-unaldi-12-yil-once-gorev-yaptigi-ilceyi-ziyaret-etti-3286907h.htm Mon, 30 Mar 2015 11:08:30 +0300 <![CDATA[Dargeçit’te Hes Ve Barajlar Protesto Edildi]]> http://www.haber3.com/dargecitte-hes-ve-barajlar-protesto-edildi-3286838h.htm Sun, 29 Mar 2015 10:58:30 +0300 <![CDATA[Almanya’dan Getirilen Cenaze İstanbul’da Karıştı]]> http://www.haber3.com/almanyadan-getirilen-cenaze-istanbulda-karisti-3285631h.htm Sat, 28 Mar 2015 18:23:30 +0200 <![CDATA[Mardin Federasyonu’ndan Tanıtım Toplantısı]]> http://www.haber3.com/mardin-federasyonundan-tanitim-toplantisi-3285336h.htm Sat, 28 Mar 2015 15:38:30 +0200 <![CDATA[Suriyeli Engelli Adam Yardım Bekliyor]]> http://www.haber3.com/suriyeli-engelli-adam-yardim-bekliyor-3285006h.htm Sat, 28 Mar 2015 15:33:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de ’Destan 1915’ Tiyatro Oyunu Sahnelendi]]> http://www.haber3.com/mardinde-destan-1915-tiyatro-oyunu-sahnelendi-3285001h.htm Sat, 28 Mar 2015 12:28:30 +0200 <![CDATA[Midyat’ta Umre Kafilesi Dualarla Uğurlandı]]> http://www.haber3.com/midyatta-umre-kafilesi-dualarla-ugurlandi-3284619h.htm Sat, 28 Mar 2015 11:18:30 +0200 <![CDATA[Atak Koleji atletizmde takım halinde Mardin birincisi oldu]]> http://www.haber3.com/atak-koleji-atletizmde-takim-halinde-mardin-birincisi-oldu-3284438h.htm Sat, 28 Mar 2015 11:18:30 +0200 <![CDATA[Vali Koçak Savur’da İncelemelerde Bulundu]]> http://www.haber3.com/vali-kocak-savurda-incelemelerde-bulundu-3284429h.htm Fri, 27 Mar 2015 19:58:30 +0200 <![CDATA[Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu’nun Mardin Buluşması]]> http://www.haber3.com/turkiye-genclik-kulupleri-konfederasyonunun-mardin-bulusmasi-3284011h.htm Fri, 27 Mar 2015 18:23:30 +0200 <![CDATA[Uğur Kaymaz Davasında ’Yargılamanın Yenilenmesi’ Talebine Ret]]> http://www.haber3.com/ugur-kaymaz-davasinda-yargilamanin-yenilenmesi-talebine-ret-3283904h.htm Fri, 27 Mar 2015 17:43:30 +0200 <![CDATA[Özkan’dan Midyat Devlet Hastanesi’ne Ziyaret]]> http://www.haber3.com/ozkandan-midyat-devlet-hastanesine-ziyaret-3283792h.htm Fri, 27 Mar 2015 16:48:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe’de Fidan Dikimi Etkinliği]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-fidan-dikimi-etkinligi-3283640h.htm Fri, 27 Mar 2015 15:33:30 +0200 <![CDATA[Gazbeton Yapı Kimyasalları Üretimi]]> http://www.haber3.com/gazbeton-yapi-kimyasallari-uretimi-3283371h.htm Fri, 27 Mar 2015 15:18:30 +0200 <![CDATA[Mardin İtfaiyesinden Ağaç Dikimi]]> http://www.haber3.com/mardin-itfaiyesinden-agac-dikimi-3283321h.htm Fri, 27 Mar 2015 15:13:30 +0200 <![CDATA[Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nden Ahmet Türk’e Ziyaret]]> http://www.haber3.com/trabzon-buyuksehir-belediyesinden-ahmet-turke-ziyaret-3283297h.htm Fri, 27 Mar 2015 15:08:30 +0200 <![CDATA[Umke’den Gerçeğini Aratmayan Deprem Tatbikatı]]> http://www.haber3.com/umkeden-gercegini-aratmayan-deprem-tatbikati-3283285h.htm Fri, 27 Mar 2015 15:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin’deki Fırınlar Denetleniyor]]> http://www.haber3.com/mardindeki-firinlar-denetleniyor-3283252h.htm Fri, 27 Mar 2015 14:28:30 +0200 <![CDATA[Vatandaşlarla şeffaf görüşmek için makam odasının kapısını söktü]]> http://www.haber3.com/vatandaslarla-seffaf-gorusmek-icin-makam-odasinin-kapisini-soktu-3283159h.htm Fri, 27 Mar 2015 11:43:30 +0200 <![CDATA[Uğur Kaymaz ve Ahmet Kaymaz davasında yargılamanın yenilenmesi talebine ret]]> http://www.haber3.com/ugur-kaymaz-ve-ahmet-kaymaz-davasinda-yargilamanin-yenilenmesi-talebine-ret-3282695h.htm Fri, 27 Mar 2015 10:58:30 +0200 <![CDATA[Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Özkan’a Kızıltepeliler Derneği’nden Plaket]]> http://www.haber3.com/ak-parti-mardin-milletvekili-aday-adayi-ozkana-kiziltepeliler-derneginden-plaket-3282521h.htm Thu, 26 Mar 2015 21:13:30 +0200 <![CDATA[Ypj’li Leyla Doğan’ın Cenazesi Nusaybin’de Defnedildi]]> http://www.haber3.com/ypjli-leyla-doganin-cenazesi-nusaybinde-defnedildi-3282071h.htm Thu, 26 Mar 2015 17:13:30 +0200 <![CDATA[Dargeçit’te Parklarda Bahar Temizliği]]> http://www.haber3.com/dargecitte-parklarda-bahar-temizligi-3281677h.htm Thu, 26 Mar 2015 16:33:30 +0200 <![CDATA[Defterdarlık Üyelerine Açılan Soruşturmaya Tepki]]> http://www.haber3.com/defterdarlik-uyelerine-acilan-sorusturmaya-tepki-3281534h.htm Thu, 26 Mar 2015 16:13:30 +0200 <![CDATA[Kurtay’a Veda Yemeği]]> http://www.haber3.com/kurtaya-veda-yemegi-3281447h.htm Thu, 26 Mar 2015 15:43:30 +0200 <![CDATA[Mardin’e 3 Bin Fidan Getirildi]]> http://www.haber3.com/mardine-3-bin-fidan-getirildi-3281302h.htm Thu, 26 Mar 2015 15:18:30 +0200 <![CDATA[Suriye’den Kaçan 3 Asker Mardin’de Yakalandı]]> http://www.haber3.com/suriyeden-kacan-3-asker-mardinde-yakalandi-3281223h.htm Thu, 26 Mar 2015 14:23:30 +0200 <![CDATA[Ekonomi Bakanlığı belge vermedi, 100 bin ton mısır çiftçinin elinde kaldı]]> http://www.haber3.com/ekonomi-bakanligi-belge-vermedi-100-bin-ton-misir-ciftcinin-elinde-kaldi-3281044h.htm Thu, 26 Mar 2015 14:23:30 +0200 <![CDATA[Suriyeden kaçan 3 asker sınırda yakalandı]]> http://www.haber3.com/suriyeden-kacan-3-asker-sinirda-yakalandi-3281042h.htm Thu, 26 Mar 2015 14:13:30 +0200 <![CDATA[Arabulucular 285 uyuşmazlığı çözdü]]> http://www.haber3.com/arabulucular-285-uyusmazligi-cozdu-3281023h.htm Thu, 26 Mar 2015 13:48:30 +0200 <![CDATA[Öztatar Arabuluculuk Sistemini Anlattı]]> http://www.haber3.com/oztatar-arabuluculuk-sistemini-anlatti-3280906h.htm Thu, 26 Mar 2015 13:28:30 +0200 <![CDATA[Mardin Gönül Elçileri Hatıra Ormanı Kuruldu]]> http://www.haber3.com/mardin-gonul-elcileri-hatira-ormani-kuruldu-3280841h.htm Thu, 26 Mar 2015 12:28:30 +0200 <![CDATA[Mardinde mahkemesiz arabuluculuk hizmeti devrede]]> http://www.haber3.com/mardinde-mahkemesiz-arabuluculuk-hizmeti-devrede-3280647h.htm Thu, 26 Mar 2015 12:18:30 +0200 <![CDATA[İHDden Mardin Valiliğine tepki]]> http://www.haber3.com/ihdden-mardin-valiligine-tepki-3280622h.htm Thu, 26 Mar 2015 11:43:30 +0200 <![CDATA[Derik Eğitim-sen, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü Protesto Etti]]> http://www.haber3.com/derik-egitim-sen-ilce-milli-egitim-mudurlugunu-protesto-etti-3280486h.htm Wed, 25 Mar 2015 18:48:30 +0200 <![CDATA[Mahalleye Süryanice ismi verildi]]> http://www.haber3.com/mahalleye-suryanice-ismi-verildi-3279796h.htm Wed, 25 Mar 2015 17:38:30 +0200 <![CDATA[Mardin’den Kobani’ye Yardım Konvoyu Yola Çıktı]]> http://www.haber3.com/mardinden-kobaniye-yardim-konvoyu-yola-cikti-3279628h.htm Wed, 25 Mar 2015 17:23:30 +0200 <![CDATA[Sp Mardin Teşkilatı’ndan Hüda Par’a Ziyaret]]> http://www.haber3.com/sp-mardin-teskilatindan-huda-para-ziyaret-3279577h.htm Wed, 25 Mar 2015 15:53:30 +0200 <![CDATA[Midyatta ilk kez Süryani köyünün ismi iade edildi]]> http://www.haber3.com/midyatta-ilk-kez-suryani-koyunun-ismi-iade-edildi-3279275h.htm Wed, 25 Mar 2015 15:18:30 +0200 <![CDATA[Durgan’dan Vali Koçak’a Ziyaret]]> http://www.haber3.com/durgandan-vali-kocaka-ziyaret-3279166h.htm Wed, 25 Mar 2015 14:58:30 +0200 <![CDATA[Ypg’ye Katılmak İçin Evden Kaçan Genç Yakalandı]]> http://www.haber3.com/ypgye-katilmak-icin-evden-kacan-genc-yakalandi-3279094h.htm Wed, 25 Mar 2015 14:53:30 +0200 <![CDATA[Kaymakam Bingöl, başarılı sporcuları tebrik etti]]> http://www.haber3.com/kaymakam-bingol-basarili-sporculari-tebrik-etti-3279083h.htm Wed, 25 Mar 2015 14:48:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe Devlet Hastanesinden ’Sansür’ Açıklaması]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-devlet-hastanesinden-sansur-aciklamasi-3279074h.htm Wed, 25 Mar 2015 14:43:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Beton Üreticileriyle Toplantı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-beton-ureticileriyle-toplanti-yapildi-3279046h.htm Wed, 25 Mar 2015 13:38:30 +0200 <![CDATA[Gençler Mardin’de Buluşuyor]]> http://www.haber3.com/gencler-mardinde-bulusuyor-3278864h.htm Wed, 25 Mar 2015 13:23:30 +0200 <![CDATA[Mardin Valiliği’nden Operasyon Açıklaması]]> http://www.haber3.com/mardin-valiliginden-operasyon-aciklamasi-3278814h.htm Wed, 25 Mar 2015 11:23:30 +0200 <![CDATA[Katliam mağdurlarından silah bırakma çağrısına destek]]> http://www.haber3.com/katliam-magdurlarindan-silah-birakma-cagrisina-destek-3278422h.htm Wed, 25 Mar 2015 09:38:30 +0200 <![CDATA[Özkan’dan Stk’larla Temayül Değerlendirmesi]]> http://www.haber3.com/ozkandan-stklarla-temayul-degerlendirmesi-3278068h.htm Tue, 24 Mar 2015 17:58:30 +0200 <![CDATA[Küçük Hırsızlar Suçüstü Yakalandı]]> http://www.haber3.com/kucuk-hirsizlar-sucustu-yakalandi-3277629h.htm Tue, 24 Mar 2015 17:33:30 +0200 <![CDATA[Mardin’deki Jokerler Yakayı Ele Verdi]]> http://www.haber3.com/mardindeki-jokerler-yakayi-ele-verdi-3277561h.htm Tue, 24 Mar 2015 17:28:30 +0200 <![CDATA[Gazeteciler Halepçe Anıtını Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/gazeteciler-halepce-anitini-ziyaret-etti-3277528h.htm Tue, 24 Mar 2015 16:48:30 +0200 <![CDATA[Mazıdağında askeri operasyon devam ediyor]]> http://www.haber3.com/mazidaginda-askeri-operasyon-devam-ediyor-3277395h.htm Tue, 24 Mar 2015 15:48:30 +0200 <![CDATA[Fahrettin Önen İlkokulu Adına Koruluk Alanı Tahsis Edildi]]> http://www.haber3.com/fahrettin-onen-ilkokulu-adina-koruluk-alani-tahsis-edildi-3277199h.htm Tue, 24 Mar 2015 15:38:30 +0200 <![CDATA[Azim-der’den Suriyeli Ailelere Yardım]]> http://www.haber3.com/azim-derden-suriyeli-ailelere-yardim-3277159h.htm Tue, 24 Mar 2015 13:48:30 +0200 <![CDATA[Derik ilçesinde 2 bin 135 adet mermi ele geçirildi]]> http://www.haber3.com/derik-ilcesinde-2-bin-135-adet-mermi-ele-gecirildi-3276821h.htm Tue, 24 Mar 2015 11:38:30 +0200 <![CDATA[Mardin Turizmi İçin İstişareler Sürüyor]]> http://www.haber3.com/mardin-turizmi-icin-istisareler-suruyor-3276409h.htm Tue, 24 Mar 2015 11:33:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Bediüzzaman’ı Anma Programı Düzenlendi]]> http://www.haber3.com/mardinde-bediuzzamani-anma-programi-duzenlendi-3276384h.htm Tue, 24 Mar 2015 10:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de 11 Bin 850 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-11-bin-850-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-3276249h.htm Mon, 23 Mar 2015 22:23:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Bir Araçtan 2 Bin 135 Adet Fişek Çıktı]]> http://www.haber3.com/mardinde-bir-aractan-2-bin-135-adet-fisek-cikti-3275862h.htm Mon, 23 Mar 2015 18:53:30 +0200 <![CDATA[Mardinde mühimmat operasyonu]]> http://www.haber3.com/mardinde-muhimmat-operasyonu-3275711h.htm Mon, 23 Mar 2015 17:18:30 +0200 <![CDATA[Şampiyon Fıratspor’dan Eşbaşkan Türk’e Ziyaret]]> http://www.haber3.com/sampiyon-firatspordan-esbaskan-turke-ziyaret-3275499h.htm Mon, 23 Mar 2015 16:13:30 +0200 <![CDATA[Mardin’deki Stk’lar Ak Parti Adayları İçin Sandık Başına Gitti]]> http://www.haber3.com/mardindeki-stklar-ak-parti-adaylari-icin-sandik-basina-gitti-3275281h.htm Mon, 23 Mar 2015 15:38:30 +0200 <![CDATA[Dicle Elektrik Yaşlıları Unutmadı]]> http://www.haber3.com/dicle-elektrik-yaslilari-unutmadi-3275150h.htm Mon, 23 Mar 2015 15:18:30 +0200 <![CDATA[Suriye’den getirilen 2 bin 390 adet mermi ele geçirildi]]> http://www.haber3.com/suriyeden-getirilen-2-bin-390-adet-mermi-ele-gecirildi-3275085h.htm Mon, 23 Mar 2015 13:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Mühimmat Operasyonu]]> http://www.haber3.com/mardinde-muhimmat-operasyonu-3274793h.htm Mon, 23 Mar 2015 12:58:30 +0200 <![CDATA[Marsu Su Abone Ücretlerinde İndirime Gitti]]> http://www.haber3.com/marsu-su-abone-ucretlerinde-indirime-gitti-3274590h.htm Mon, 23 Mar 2015 12:18:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Ezanı Güzel Okuma Yarışması Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ezani-guzel-okuma-yarismasi-yapildi-3274460h.htm Mon, 23 Mar 2015 12:03:30 +0200 <![CDATA[Köy korucuları silah bırakma çağrısını olumlu karşıladı]]> http://www.haber3.com/koy-koruculari-silah-birakma-cagrisini-olumlu-karsiladi-3274401h.htm Sun, 22 Mar 2015 21:03:30 +0200 <![CDATA[Mustazaflar Cemiyeti’nden ’Dünya Mustazaflar Haftası’ Açıklaması]]> http://www.haber3.com/mustazaflar-cemiyetinden-dunya-mustazaflar-haftasi-aciklamasi-3273749h.htm Sun, 22 Mar 2015 18:23:30 +0200 <![CDATA[Pyd Eş Başkanı Abdullah Mardin’de]]> http://www.haber3.com/pyd-es-baskani-abdullah-mardinde-3273631h.htm Sun, 22 Mar 2015 18:03:30 +0200 <![CDATA[Dr. Nihat Özkan Ziyaretlerini Sürdürüyor]]> http://www.haber3.com/dr-nihat-ozkan-ziyaretlerini-surduruyor-3273598h.htm Sun, 22 Mar 2015 18:03:30 +0200 <![CDATA[Dr. Nihat Özkan’dan, Süryani Başkana Hayırlı Olsun Ziyareti]]> http://www.haber3.com/dr-nihat-ozkandan-suryani-baskana-hayirli-olsun-ziyareti-3273595h.htm Sat, 21 Mar 2015 14:38:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe Kaymakamlığı’ndan Nevruz Kutlaması]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-kaymakamligindan-nevruz-kutlamasi-3272028h.htm Sat, 21 Mar 2015 13:53:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Halepçe Konferansı]]> http://www.haber3.com/mardinde-halepce-konferansi-3271908h.htm Fri, 20 Mar 2015 16:08:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Nevruz Kutlamaları]]> http://www.haber3.com/mardinde-nevruz-kutlamalari-3270572h.htm Fri, 20 Mar 2015 15:23:30 +0200 <![CDATA[Nusaybin’de 53 Bin 654 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-53-bin-654-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-3270411h.htm Fri, 20 Mar 2015 15:13:30 +0200 <![CDATA[YGS Türkiye 28.si Atak Kolejinden çıktı]]> http://www.haber3.com/ygs-turkiye-28-si-atak-kolejinden-cikti-3270382h.htm Fri, 20 Mar 2015 15:08:30 +0200 <![CDATA[Türkiye’de ilk 100de 5 derece Mardin FEM Dershanesinden]]> http://www.haber3.com/turkiyede-ilk-100de-5-derece-mardin-fem-dershanesinden-3270362h.htm Fri, 20 Mar 2015 14:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de 50 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-50-bin-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-3270317h.htm Fri, 20 Mar 2015 14:03:30 +0200 <![CDATA[Çanakkale Şehitleri ve Çözüm Süreci için mevlit okuttular]]> http://www.haber3.com/canakkale-sehitleri-ve-cozum-sureci-icin-mevlit-okuttular-3270153h.htm Fri, 20 Mar 2015 14:03:30 +0200 <![CDATA[Üniversitede Nevruz Kutlaması]]> http://www.haber3.com/universitede-nevruz-kutlamasi-3270147h.htm Fri, 20 Mar 2015 11:48:30 +0200 <![CDATA[Rektör Ağırakça’ya İlk Hediye Kürtçe Mealli Kur’an Oldu]]> http://www.haber3.com/rektor-agirakcaya-ilk-hediye-kurtce-mealli-kuran-oldu-3269723h.htm Fri, 20 Mar 2015 11:18:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Gümrük Kaçağı 64 Bin Paket Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-gumruk-kacagi-64-bin-paket-sigara-ele-gecirildi-3269622h.htm Fri, 20 Mar 2015 11:03:30 +0200 <![CDATA[Japon Akademisyenden Mardinli Gazetecilere Ziyaret]]> http://www.haber3.com/japon-akademisyenden-mardinli-gazetecilere-ziyaret-3269573h.htm Thu, 19 Mar 2015 17:53:30 +0200 <![CDATA[Minik Öğrencilerden Yetim Öğrenciler Yararına Kermes]]> http://www.haber3.com/minik-ogrencilerden-yetim-ogrenciler-yararina-kermes-3268873h.htm Thu, 19 Mar 2015 17:43:30 +0200 <![CDATA[Ezan Okuma Ve Hafızlık Yarışması]]> http://www.haber3.com/ezan-okuma-ve-hafizlik-yarismasi-3268831h.htm