HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Tue, 27 Jan 2015 00:00:00 +0200 Tue, 27 Jan 2015 00:27:26 +0200 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Mon, 26 Jan 2015 22:23:30 +0200 <![CDATA[Dargeçitte Kobani Kutlamaları]]> http://www.haber3.com/dargecitte-kobani-kutlamalari-3162044h.htm Mon, 26 Jan 2015 22:18:30 +0200 <![CDATA[IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar]]> http://www.haber3.com/isid-ile-bazi-kurt-gruplar-arasindaki-catismalar-3162042h.htm Mon, 26 Jan 2015 21:53:30 +0200 <![CDATA[Dargeçit Zabıta Ekiplerinden Pazarcılara Denetim]]> http://www.haber3.com/dargecit-zabita-ekiplerinden-pazarcilara-denetim-3162016h.htm Mon, 26 Jan 2015 21:38:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Kobani kutlamasında bir çocuk yaralandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-kobani-kutlamasinda-bir-cocuk-yaralandi-3162006h.htm Mon, 26 Jan 2015 19:48:30 +0200 <![CDATA[Kamışlıda Kobani Kutlaması]]> http://www.haber3.com/kamislida-kobani-kutlamasi-3161910h.htm Mon, 26 Jan 2015 15:53:30 +0200 <![CDATA[Asker ocağı yakınında uyuşturucu hap satan kişiler tutuklandı]]> http://www.haber3.com/asker-ocagi-yakininda-uyusturucu-hap-satan-kisiler-tutuklandi-3161353h.htm Mon, 26 Jan 2015 15:18:30 +0200 <![CDATA[Maliye binası yakıldı, faturası sanayiciye çıktı]]> http://www.haber3.com/maliye-binasi-yakildi-faturasi-sanayiciye-cikti-3161236h.htm Mon, 26 Jan 2015 14:23:30 +0200 <![CDATA[Emniyet Müdürleri Pekcan Ve Şahin’den Mardin Valisi Taşkesen’e Ziyaret]]> http://www.haber3.com/emniyet-mudurleri-pekcan-ve-sahinden-mardin-valisi-taskesene-ziyaret-3161017h.htm Mon, 26 Jan 2015 14:08:30 +0200 <![CDATA[Midyatta Sentetik Uyuşturucu Hap Satan 4 Kişi Yakalandı]]> http://www.haber3.com/midyatta-sentetik-uyusturucu-hap-satan-4-kisi-yakalandi-3160978h.htm Mon, 26 Jan 2015 12:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Otobüslerde 4 Dilde Anons Yapılacak]]> http://www.haber3.com/mardinde-otobuslerde-4-dilde-anons-yapilacak-3160778h.htm Mon, 26 Jan 2015 12:28:30 +0200 <![CDATA[Mardinli Şeflerin Olimpiyat Heyecanı]]> http://www.haber3.com/mardinli-seflerin-olimpiyat-heyecani-3160668h.htm Mon, 26 Jan 2015 12:08:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Vinç Ve Kamyon Kundaklandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-vinc-ve-kamyon-kundaklandi-3160591h.htm Mon, 26 Jan 2015 11:48:30 +0200 <![CDATA[Ak Parti Mardin İl Başkanı’ndan Ağırakçaya Ziyaret]]> http://www.haber3.com/ak-parti-mardin-il-baskanindan-agirakcaya-ziyaret-3160523h.htm Mon, 26 Jan 2015 11:43:30 +0200 <![CDATA[Hüda Par Kızıltepe İlçe Kongresi Yapıldı]]> http://www.haber3.com/huda-par-kiziltepe-ilce-kongresi-yapildi-3160511h.htm Mon, 26 Jan 2015 11:38:30 +0200 <![CDATA[Mardinli Öğrencilerin Umre Heyecanı]]> http://www.haber3.com/mardinli-ogrencilerin-umre-heyecani-3160474h.htm Mon, 26 Jan 2015 11:03:30 +0200 <![CDATA[Nusaybin’de Park Halindeki Vinç Ve Kamyon Kundaklandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-park-halindeki-vinc-ve-kamyon-kundaklandi-3160350h.htm Sun, 25 Jan 2015 16:43:30 +0200 <![CDATA[Eğitim Bir-sen’den Yarıyıl Değerlendirmesi]]> http://www.haber3.com/egitim-bir-senden-yariyil-degerlendirmesi-3159576h.htm Sun, 25 Jan 2015 14:38:30 +0200 <![CDATA[Miroğlu Çözüm Sürecini Değerlendirdi]]> http://www.haber3.com/miroglu-cozum-surecini-degerlendirdi-3159294h.htm Sun, 25 Jan 2015 13:28:30 +0200 <![CDATA[Uyuşturucu kullanma yaşı düştü]]> http://www.haber3.com/uyusturucu-kullanma-yasi-dustu-3159184h.htm Sun, 25 Jan 2015 09:53:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Şüpheli Paket Paniği]]> http://www.haber3.com/mardinde-supheli-paket-panigi-3158833h.htm Sat, 24 Jan 2015 16:53:30 +0200 <![CDATA[Mardinde MARSUya ait tesislerin elektriğinin kesilmesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-marsuya-ait-tesislerin-elektriginin-kesilmesi-3158364h.htm Sat, 24 Jan 2015 14:13:30 +0200 <![CDATA[Mardinin Son Kore Gazisi: Beni Arayıp Sorsunlar İstiyorum]]> http://www.haber3.com/mardinin-son-kore-gazisi-beni-arayip-sorsunlar-istiyorum-3157979h.htm Sat, 24 Jan 2015 12:28:30 +0200 <![CDATA[Dargeçit JİTEM davası için mahkeme Adalet Bakanlığına başvuru yaptı]]> http://www.haber3.com/dargecit-jitem-davasi-icin-mahkeme-adalet-bakanligina-basvuru-yapti-3157762h.htm Fri, 23 Jan 2015 17:48:30 +0200 <![CDATA[Marsu, Dedaş’a Açtığı Davayı Kazandı]]> http://www.haber3.com/marsu-dedasa-actigi-davayi-kazandi-3156961h.htm Fri, 23 Jan 2015 17:43:30 +0200 <![CDATA[Dedaş Binası Yıkılacak]]> http://www.haber3.com/dedas-binasi-yikilacak-3156956h.htm Fri, 23 Jan 2015 17:43:30 +0200 <![CDATA[Mardin Dost-der’den Saygı Mitingine Katılım Çağrısı]]> http://www.haber3.com/mardin-dost-derden-saygi-mitingine-katilim-cagrisi-3156953h.htm Fri, 23 Jan 2015 17:38:30 +0200 <![CDATA[Mardinde MARSUya ait tesislerin elektriğinin kesilmesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-marsuya-ait-tesislerin-elektriginin-kesilmesi-3156937h.htm Fri, 23 Jan 2015 17:03:30 +0200 <![CDATA[MARSU, DEDAŞ’a açtığı davayı kazandı]]> http://www.haber3.com/marsu-dedasa-actigi-davayi-kazandi-3156796h.htm Fri, 23 Jan 2015 16:53:30 +0200 <![CDATA[Trc-3’te En Çok Konut Mardin’de Satıldı]]> http://www.haber3.com/trc-3te-en-cok-konut-mardinde-satildi-3156741h.htm Fri, 23 Jan 2015 16:43:30 +0200 <![CDATA[Suriyeli Sığınmacı Çocukların Karne Heyecanı]]> http://www.haber3.com/suriyeli-siginmaci-cocuklarin-karne-heyecani-3156701h.htm Fri, 23 Jan 2015 16:33:30 +0200 <![CDATA[Suriyeli Öğrencilerin Karne Sevinci]]> http://www.haber3.com/suriyeli-ogrencilerin-karne-sevinci-3156661h.htm Fri, 23 Jan 2015 16:08:30 +0200 <![CDATA[Askerin Tıraş Ettiği Öğrencilere Karne Konseri]]> http://www.haber3.com/askerin-tiras-ettigi-ogrencilere-karne-konseri-3156562h.htm Fri, 23 Jan 2015 15:33:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Belediyeden, Dedaşa Kaçak Bina Misillemesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-belediyeden-dedasa-kacak-bina-misillemesi-3156395h.htm Fri, 23 Jan 2015 14:38:30 +0200 <![CDATA[İstasyon Mahallesine parke taşı döşenecek]]> http://www.haber3.com/istasyon-mahallesine-parke-tasi-dosenecek-3156178h.htm Fri, 23 Jan 2015 14:28:30 +0200 <![CDATA[Artuklu Belediyesi su kesintisi kaynaklı hastalıklar için rapor istedi]]> http://www.haber3.com/artuklu-belediyesi-su-kesintisi-kaynakli-hastaliklar-icin-rapor-istedi-3156144h.htm Fri, 23 Jan 2015 14:28:30 +0200 <![CDATA[Midyatta Dedaşın Hizmet Binası Mühürledi]]> http://www.haber3.com/midyatta-dedasin-hizmet-binasi-muhurledi-3156152h.htm Fri, 23 Jan 2015 13:33:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepede Karne Heyecanı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-karne-heyecani-3155921h.htm Fri, 23 Jan 2015 13:13:30 +0200 <![CDATA[Eş Başkan Irmak: DEDAŞ binasını yıkacağız]]> http://www.haber3.com/es-baskan-irmak-dedas-binasini-yikacagiz-3155841h.htm Fri, 23 Jan 2015 13:03:30 +0200 <![CDATA[Aykat, 2014 Yılı Faaliyetlerini Değerlendirdi]]> http://www.haber3.com/aykat-2014-yili-faaliyetlerini-degerlendirdi-3155803h.htm Fri, 23 Jan 2015 12:48:30 +0200 <![CDATA[Derikte Karne Heyecanı]]> http://www.haber3.com/derikte-karne-heyecani-3155770h.htm Fri, 23 Jan 2015 12:38:30 +0200 <![CDATA[Midyat Belediyesi, DEDAŞ binasını mühürledi]]> http://www.haber3.com/midyat-belediyesi-dedas-binasini-muhurledi-3155749h.htm Fri, 23 Jan 2015 11:53:30 +0200 <![CDATA[Mardin, İstanbul Emıttte Görücüye Çıktı]]> http://www.haber3.com/mardin-istanbul-emittte-gorucuye-cikti-3155606h.htm Thu, 22 Jan 2015 18:58:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Çevre Mevzuatı Toplantısı]]> http://www.haber3.com/mardinde-cevre-mevzuati-toplantisi-3154779h.htm Thu, 22 Jan 2015 18:53:30 +0200 <![CDATA[Mardinde MARSUya ait tesislerin elektriğinin kesilmesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-marsuya-ait-tesislerin-elektriginin-kesilmesi-3154773h.htm Thu, 22 Jan 2015 18:33:30 +0200 <![CDATA[Mardin Büyükşehir Belediyesi, DEPSAŞ binası önünde hendek kazdı]]> http://www.haber3.com/mardin-buyuksehir-belediyesi-depsas-binasi-onunde-hendek-kazdi-3154741h.htm Thu, 22 Jan 2015 18:33:30 +0200 <![CDATA[Mardin Belediyesi Dedaş Önünde Kazı Çalışması Yaptı]]> http://www.haber3.com/mardin-belediyesi-dedas-onunde-kazi-calismasi-yapti-3154747h.htm Thu, 22 Jan 2015 18:13:30 +0200 <![CDATA[Mardin Büyükşehir Belediyesi DEDAŞ’ın önünde hendek kazdı]]> http://www.haber3.com/mardin-buyuksehir-belediyesi-dedasin-onunde-hendek-kazdi-3154707h.htm Thu, 22 Jan 2015 17:53:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Öcalana Özgürlük Mitingi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ocalana-ozgurluk-mitingi-3154647h.htm Thu, 22 Jan 2015 17:38:30 +0200 <![CDATA[Öcalana Özgürlük Ve Cizre Halkıyla Dayanışma Mitinglerinin Startı Nusaybin’de Verildi]]> http://www.haber3.com/ocalana-ozgurluk-ve-cizre-halkiyla-dayanisma-mitinglerinin-starti-nusaybinde-veril-3154596h.htm Thu, 22 Jan 2015 16:23:30 +0200 <![CDATA[Uncudan Vali Taşkesene Ziyaret]]> http://www.haber3.com/uncudan-vali-taskesene-ziyaret-3154337h.htm Thu, 22 Jan 2015 16:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ilce-muftuleri-toplantisi-yapildi-3154258h.htm Thu, 22 Jan 2015 15:58:30 +0200 <![CDATA[Sevdiği kızı görebilmek için çarşafla gezdi]]> http://www.haber3.com/sevdigi-kizi-gorebilmek-icin-carsafla-gezdi-3154234h.htm Thu, 22 Jan 2015 15:58:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Çarşaflı Erkekler Olayının Sırrı Çözüldü]]> http://www.haber3.com/mardinde-carsafli-erkekler-olayinin-sirri-cozuldu-3154232h.htm Thu, 22 Jan 2015 15:43:30 +0200 <![CDATA[Derikte Acil Koordinasyon Kurulunun Güçlendirilmesi Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/derikte-acil-koordinasyon-kurulunun-guclendirilmesi-toplantisi-yapildi-3154173h.htm Thu, 22 Jan 2015 14:03:30 +0200 <![CDATA[Yılda bir kere diş muayenesi yapmak gerekir]]> http://www.haber3.com/yilda-bir-kere-dis-muayenesi-yapmak-gerekir-3153824h.htm Thu, 22 Jan 2015 14:03:30 +0200 <![CDATA[Çarşaflı 2 Erkek İle İlgili Valilik’ten Açıklama]]> http://www.haber3.com/carsafli-2-erkek-ile-ilgili-valilikten-aciklama-3153821h.htm Thu, 22 Jan 2015 13:18:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe’de Diş Fırçalama Kampanyası]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-dis-fircalama-kampanyasi-3153635h.htm Thu, 22 Jan 2015 11:53:30 +0200 <![CDATA[Mardinde çarşaf giyen iki erkeğin gözaltına alınması]]> http://www.haber3.com/mardinde-carsaf-giyen-iki-erkegin-gozaltina-alinmasi-3153310h.htm Thu, 22 Jan 2015 11:23:30 +0200 <![CDATA[Hüda-par’dan Hayırlı Olsun Ziyaretleri]]> http://www.haber3.com/huda-pardan-hayirli-olsun-ziyaretleri-3153189h.htm Thu, 22 Jan 2015 08:31:00 +0200 <![CDATA[Çarşaflı erkeklerin sırrı çözüldü !]]> http://www.haber3.com/carsafli-erkeklerin-sirri-cozuldu-3152838h.htm Wed, 21 Jan 2015 22:14:00 +0200 <![CDATA[Mardin'de IŞİD paniği !]]> http://www.haber3.com/mardinde-isid-panigi-3152354h.htm Wed, 21 Jan 2015 18:28:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Çarşaf Giyen Bir Erkek Yakalandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-carsaf-giyen-bir-erkek-yakalandi-3152501h.htm Wed, 21 Jan 2015 18:13:30 +0200 <![CDATA[DEPSAŞ elektriği kesti, Mardin susuz kaldı]]> http://www.haber3.com/depsas-elektrigi-kesti-mardin-susuz-kaldi-3152472h.htm Wed, 21 Jan 2015 18:13:30 +0200 <![CDATA[Çocuklar Buldukları Mayını Okulun Yakınına Bıraktı]]> http://www.haber3.com/cocuklar-bulduklari-mayini-okulun-yakinina-birakti-3152464h.htm Wed, 21 Jan 2015 18:03:30 +0200 <![CDATA[Çocuklar Buldukları Mayını Hurdacıya Satmaya Kalkıştılar]]> http://www.haber3.com/cocuklar-bulduklari-mayini-hurdaciya-satmaya-kalkistilar-3152437h.htm Wed, 21 Jan 2015 17:53:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepede Cizre mitingi hazırlığı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-cizre-mitingi-hazirligi-3152414h.htm Wed, 21 Jan 2015 17:38:30 +0200 <![CDATA[Mardin Büyükşehir Belediyesi’nden Depsaş’a Tepki]]> http://www.haber3.com/mardin-buyuksehir-belediyesinden-depsasa-tepki-3152369h.htm Wed, 21 Jan 2015 17:28:30 +0200 <![CDATA[MTDF, elektrik konusunda siyasetçileri işbirliğine çağırdı]]> http://www.haber3.com/mtdf-elektrik-konusunda-siyasetcileri-isbirligine-cagirdi-3152343h.htm Wed, 21 Jan 2015 17:03:30 +0200 <![CDATA[Müsiad Mardin Şubesi’nden Vali Taşkesene Ziyaret]]> http://www.haber3.com/musiad-mardin-subesinden-vali-taskesene-ziyaret-3152246h.htm Wed, 21 Jan 2015 16:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin Merkez Ve İlçelerine, Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor]]> http://www.haber3.com/mardin-merkez-ve-ilcelerine-elektrik-borcu-yuzunden-su-verilemiyor-3152198h.htm Wed, 21 Jan 2015 15:53:30 +0200 <![CDATA[Midyat Tapu Müdürlüğü’nün 2014 Yılı Faaliyet Raporu Açıklandı]]> http://www.haber3.com/midyat-tapu-mudurlugunun-2014-yili-faaliyet-raporu-aciklandi-3152007h.htm Wed, 21 Jan 2015 14:53:30 +0200 <![CDATA[Midyat Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Faaliyetleri]]> http://www.haber3.com/midyat-tuketici-sorunlari-hakem-heyeti-faaliyetleri-3151761h.htm Wed, 21 Jan 2015 12:43:30 +0200 <![CDATA[Mardin’e Bir Kazanım Daha]]> http://www.haber3.com/mardine-bir-kazanim-daha-3151251h.htm Wed, 21 Jan 2015 12:13:30 +0200 <![CDATA[Savur’da Kaçakçılık Olayları]]> http://www.haber3.com/savurda-kacakcilik-olaylari-3151161h.htm Wed, 21 Jan 2015 11:28:30 +0200 <![CDATA[Mgc Başkanı Aydoğan’dan, Başhekim Kayan’a Hayırlı Olsun Ziyareti]]> http://www.haber3.com/mgc-baskani-aydogandan-bashekim-kayana-hayirli-olsun-ziyareti-3151008h.htm Wed, 21 Jan 2015 11:08:30 +0200 <![CDATA[Mardinde 135 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-135-bin-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-3150929h.htm Wed, 21 Jan 2015 10:43:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepedeki Öğrencilere Giyim Yardımı]]> http://www.haber3.com/kiziltepedeki-ogrencilere-giyim-yardimi-3150848h.htm Wed, 21 Jan 2015 10:18:30 +0200 <![CDATA[Minik Yaren İşitme Cihazına Kavuştu]]> http://www.haber3.com/minik-yaren-isitme-cihazina-kavustu-3150751h.htm Tue, 20 Jan 2015 21:43:30 +0200 <![CDATA[Isparta merkezli paralel yapı operasyonu]]> http://www.haber3.com/isparta-merkezli-paralel-yapi-operasyonu-3150421h.htm Tue, 20 Jan 2015 19:48:30 +0200 <![CDATA[Dedaş, Elektrikleri Kesti Midyat Susuz Kaldı]]> http://www.haber3.com/dedas-elektrikleri-kesti-midyat-susuz-kaldi-3150317h.htm Tue, 20 Jan 2015 17:48:30 +0200 <![CDATA[Dika Yönetim Kurulu Mardinde Toplandı]]> http://www.haber3.com/dika-yonetim-kurulu-mardinde-toplandi-3150122h.htm Tue, 20 Jan 2015 15:23:30 +0200 <![CDATA[Mardinli çiftçilerden Ziraat Odasına tepki]]> http://www.haber3.com/mardinli-ciftcilerden-ziraat-odasina-tepki-3149512h.htm Tue, 20 Jan 2015 12:08:30 +0200 <![CDATA[Muhtarlardan Artuklu Ziraat Odası Açıklaması]]> http://www.haber3.com/muhtarlardan-artuklu-ziraat-odasi-aciklamasi-3148824h.htm Tue, 20 Jan 2015 11:53:30 +0200 <![CDATA[Mardin, kardeşlik korosuyla barışa model olacak]]> http://www.haber3.com/mardin-kardeslik-korosuyla-barisa-model-olacak-3148776h.htm Tue, 20 Jan 2015 10:08:30 +0200 <![CDATA[Esnaftan Avm Yasasına Destek]]> http://www.haber3.com/esnaftan-avm-yasasina-destek-3148430h.htm Mon, 19 Jan 2015 21:56:00 +0200 <![CDATA[Mardin'de 6-7 Ekim gözaltısı !]]> http://www.haber3.com/mardinde-6-7-ekim-gozaltisi-3148068h.htm Mon, 19 Jan 2015 19:08:30 +0200 <![CDATA[Kobani Protestoları Sırasında Olaylara Karışan 5 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/kobani-protestolari-sirasinda-olaylara-karisan-5-kisi-tutuklandi-3148056h.htm Mon, 19 Jan 2015 18:53:30 +0200 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-3148040h.htm Mon, 19 Jan 2015 18:33:30 +0200 <![CDATA[Türkiyenin İlk Süryani Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çelik: Dinkin Çektiği Sıkıntılar Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/turkiyenin-ilk-suryani-gazetesi-genel-yayin-yonetmeni-celik-dinkin-cektigi-sikinti-3148007h.htm Mon, 19 Jan 2015 18:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin Feshane’ye Taşınıyor]]> http://www.haber3.com/mardin-feshaneye-tasiniyor-3147949h.htm Mon, 19 Jan 2015 15:23:30 +0200 <![CDATA[Bölgenin en büyük kütüphanesi kuruluyor]]> http://www.haber3.com/bolgenin-en-buyuk-kutuphanesi-kuruluyor-3147412h.htm Mon, 19 Jan 2015 14:23:30 +0200 <![CDATA[Artuklu Üniversitesi’nden Dev Adım]]> http://www.haber3.com/artuklu-universitesinden-dev-adim-3147199h.htm Mon, 19 Jan 2015 14:23:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Terhisine 15 Gün Kalan Asker İntihar Etti]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-terhisine-15-gun-kalan-asker-intihar-etti-3147189h.htm Mon, 19 Jan 2015 12:58:30 +0200 <![CDATA[Tkdk’dan Mardin’e 28 Milyon Liralık Yatırım]]> http://www.haber3.com/tkdkdan-mardine-28-milyon-liralik-yatirim-3146914h.htm Mon, 19 Jan 2015 11:23:30 +0200 <![CDATA[Mgy-der’den Uncu’ya Ziyaret]]> http://www.haber3.com/mgy-derden-uncuya-ziyaret-3146541h.htm Mon, 19 Jan 2015 11:22:00 +0200 <![CDATA[Nöbette intihar etti !]]> http://www.haber3.com/nobette-intihar-etti-3146341h.htm Mon, 19 Jan 2015 11:12:00 +0200 <![CDATA[MOBESE'ye pompalı saldırı !]]> http://www.haber3.com/mobeseye-pompali-saldiri-3146343h.htm Mon, 19 Jan 2015 11:08:30 +0200 <![CDATA[Siyaset Ve Strateji Konuşmaları]]> http://www.haber3.com/siyaset-ve-strateji-konusmalari-3146505h.htm Mon, 19 Jan 2015 10:53:30 +0200 <![CDATA[Bölgedeki elektrik kesintilerinin muhatabı şirket değil Ankaradır]]> http://www.haber3.com/bolgedeki-elektrik-kesintilerinin-muhatabi-sirket-degil-ankaradir-3146457h.htm Mon, 19 Jan 2015 10:03:30 +0200 <![CDATA[Diyanet Sen’den Charlie Hebdo’ya Kınama]]> http://www.haber3.com/diyanet-senden-charlie-hebdoya-kinama-3146323h.htm