HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Wed, 22 Oct 2014 00:00:00 +0300 Wed, 22 Oct 2014 10:55:30 +0300 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Tue, 21 Oct 2014 19:43:30 +0300 <![CDATA[Mardinde patlama: 4 yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-patlama-4-yarali-2967931h.htm Tue, 21 Oct 2014 19:23:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Barutla Oynayan 4 Çocuk, Patlamada Yaralandı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-barutla-oynayan-4-cocuk-patlamada-yaralandi-2967909h.htm Tue, 21 Oct 2014 18:53:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli çocuklar şişeye barut doldurdu, patlamada 1i ağır 4 çocuk yaralandı]]> http://www.haber3.com/suriyeli-cocuklar-siseye-barut-doldurdu-patlamada-1i-agir-4-cocuk-yaralandi-2967861h.htm Tue, 21 Oct 2014 18:23:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede El Yapımı Bomba Patladı: 4 Çocuk Yaralı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-el-yapimi-bomba-patladi-4-cocuk-yarali-2967810h.htm Tue, 21 Oct 2014 17:38:30 +0300 <![CDATA[Meb İk Genel Müdürü Aydoğdu Mardin’de]]> http://www.haber3.com/meb-ik-genel-muduru-aydogdu-mardinde-2967710h.htm Tue, 21 Oct 2014 16:58:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli çocukların elinde bomba patladı: Biri ağır, 2 yaralı]]> http://www.haber3.com/suriyeli-cocuklarin-elinde-bomba-patladi-biri-agir-2-yarali-2967551h.htm Tue, 21 Oct 2014 15:48:30 +0300 <![CDATA[Dedaş Mardin İl Müdürü Gazetecilerin Bayramını Kutladı]]> http://www.haber3.com/dedas-mardin-il-muduru-gazetecilerin-bayramini-kutladi-2967308h.htm Tue, 21 Oct 2014 14:18:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2966999h.htm Tue, 21 Oct 2014 13:58:30 +0300 <![CDATA[Kobani Olayları Bölge Turizmine Darbe Vurdu]]> http://www.haber3.com/kobani-olaylari-bolge-turizmine-darbe-vurdu-2966928h.htm Tue, 21 Oct 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede yanan araçta ölü bulunan kişi]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-yanan-aracta-olu-bulunan-kisi-2966868h.htm Tue, 21 Oct 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Harire Günü Etkinliği]]> http://www.haber3.com/mardinde-harire-gunu-etkinligi-2966862h.htm Tue, 21 Oct 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürü Mardin’de]]> http://www.haber3.com/meb-insan-kaynaklari-genel-muduru-mardinde-2966860h.htm Tue, 21 Oct 2014 12:08:30 +0300 <![CDATA[Yanmış Cesedi Bulundu, Kuşunla Öldüğü Ortaya Çıktı]]> http://www.haber3.com/yanmis-cesedi-bulundu-kusunla-oldugu-ortaya-cikti-2966478h.htm Tue, 21 Oct 2014 11:53:30 +0300 <![CDATA[Erdoğandan Torba Yasa Açıklaması]]> http://www.haber3.com/erdogandan-torba-yasa-aciklamasi-2966428h.htm Tue, 21 Oct 2014 11:38:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’deki Olayın Cinayet Olduğu Anlaşıldı]]> http://www.haber3.com/kiziltepedeki-olayin-cinayet-oldugu-anlasildi-2966365h.htm Mon, 20 Oct 2014 23:02:00 +0300 <![CDATA[Yanmış halde bulundu !]]> http://www.haber3.com/yanmis-halde-bulundu-2965850h.htm Mon, 20 Oct 2014 22:28:30 +0300 <![CDATA[Otomobiyle Birlikte Yanmış Olarak Bulundu]]> http://www.haber3.com/otomobiyle-birlikte-yanmis-olarak-bulundu-2965823h.htm Mon, 20 Oct 2014 22:23:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Bir Kişi Arabasıyla Beraber Yanarak Hayatını Kaybetti]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-bir-kisi-arabasiyla-beraber-yanarak-hayatini-kaybetti-2965817h.htm Mon, 20 Oct 2014 22:13:30 +0300 <![CDATA[Alev alan aracın sürücüsü yanarak öldü]]> http://www.haber3.com/alev-alan-aracin-surucusu-yanarak-oldu-2965807h.htm Mon, 20 Oct 2014 18:38:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Çekilen Diziye Sert Tepki]]> http://www.haber3.com/mardinde-cekilen-diziye-sert-tepki-2965600h.htm Mon, 20 Oct 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[Mardinli Hacılar Yurda Döndü]]> http://www.haber3.com/mardinli-hacilar-yurda-dondu-2965567h.htm Mon, 20 Oct 2014 18:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de 56 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-56-bin-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-2965553h.htm Mon, 20 Oct 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[Balık Pulu Hastalığına Yakalanan İkizlerin Gözleri Açıldı]]> http://www.haber3.com/balik-pulu-hastaligina-yakalanan-ikizlerin-gozleri-acildi-2964811h.htm Mon, 20 Oct 2014 14:28:30 +0300 <![CDATA[Deri kokarsa tuzlanır, tuz kokarsa ne yapılır?]]> http://www.haber3.com/deri-kokarsa-tuzlanir-tuz-kokarsa-ne-yapilir-2964770h.htm Mon, 20 Oct 2014 13:13:30 +0300 <![CDATA[Yerli ve yabancı turistler Mardine tedirginlik yaşamadan gelebilir]]> http://www.haber3.com/yerli-ve-yabanci-turistler-mardine-tedirginlik-yasamadan-gelebilir-2964448h.htm Mon, 20 Oct 2014 11:18:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Akademi Dergisinin İlk Sayısı Yayımlandı]]> http://www.haber3.com/artuklu-akademi-dergisinin-ilk-sayisi-yayimlandi-2963983h.htm Mon, 20 Oct 2014 11:13:30 +0300 <![CDATA[Gazetecilerden Mardin Müftüsü Coşkuna Ziyaret]]> http://www.haber3.com/gazetecilerden-mardin-muftusu-coskuna-ziyaret-2963979h.htm Mon, 20 Oct 2014 10:38:30 +0300 <![CDATA[Cambrıdgel Esol sınavı 2014 Türkiye birincisi Atak Koleji oldu]]> http://www.haber3.com/cambridgel-esol-sinavi-2014-turkiye-birincisi-atak-koleji-oldu-2963872h.htm Sun, 19 Oct 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2962923h.htm Sun, 19 Oct 2014 14:18:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesen, Midyat’ta Turizm Otelciler Derneği Üyeleri İle Bir Araya Geldi]]> http://www.haber3.com/vali-taskesen-midyatta-turizm-otelciler-dernegi-uyeleri-ile-bir-araya-geldi-2962880h.htm Sun, 19 Oct 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[Midyatta, Kobani Eylemlerinin Turizme Etkisi Konuşuldu]]> http://www.haber3.com/midyatta-kobani-eylemlerinin-turizme-etkisi-konusuldu-2962802h.htm Sat, 18 Oct 2014 17:53:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Olaylara Karışan 2 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olaylara-karisan-2-kisi-tutuklandi-2962005h.htm Sat, 18 Oct 2014 17:53:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2962014h.htm Sat, 18 Oct 2014 14:58:30 +0300 <![CDATA[Bahçe kapısının demir çubuğu 12 yaşındaki çocuğun omzuna saplandı]]> http://www.haber3.com/bahce-kapisinin-demir-cubugu-12-yasindaki-cocugun-omzuna-saplandi-2961572h.htm Sat, 18 Oct 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesen Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Karahocagili Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/vali-taskesen-gap-bolge-kalkinma-idaresi-baskani-karahocagili-ziyaret-etti-2961365h.htm Sat, 18 Oct 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Afet Ve Acil Durum Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-afet-ve-acil-durum-toplantisi-yapildi-2961352h.htm Sat, 18 Oct 2014 13:33:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Öldürülen Bacanakların Ardından]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-oldurulen-bacanaklarin-ardindan-2961347h.htm Sat, 18 Oct 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[Mardinin Suriye Sınırında Askeri Hareketlilik]]> http://www.haber3.com/mardinin-suriye-sinirinda-askeri-hareketlilik-2961322h.htm Sat, 18 Oct 2014 12:53:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Cami Ve Gençlik Konferansı Düzenlendi]]> http://www.haber3.com/mardinde-cami-ve-genclik-konferansi-duzenlendi-2961264h.htm Sat, 18 Oct 2014 12:13:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Bir Binanın Bodrum Katını Lağım Suyu Bastı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-bir-binanin-bodrum-katini-lagim-suyu-basti-2961196h.htm Sat, 18 Oct 2014 12:03:30 +0300 <![CDATA[Derikte Kobani Eylemlerine Katılan 8 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/derikte-kobani-eylemlerine-katilan-8-kisi-tutuklandi-2961161h.htm Fri, 17 Oct 2014 17:33:30 +0300 <![CDATA[Kaldırımları İşgal Eden Esnafa Uyarı]]> http://www.haber3.com/kaldirimlari-isgal-eden-esnafa-uyari-2960389h.htm Fri, 17 Oct 2014 17:23:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2960347h.htm Fri, 17 Oct 2014 16:53:30 +0300 <![CDATA[Mardindeki Olayların Bilançosu: 6 Ölü, 22si Polis 51 Yaralı]]> http://www.haber3.com/mardindeki-olaylarin-bilancosu-6-olu-22si-polis-51-yarali-2960237h.htm Fri, 17 Oct 2014 15:58:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesenden Olaylarda Zarar Gören Ademe Ziyaret]]> http://www.haber3.com/vali-taskesenden-olaylarda-zarar-goren-ademe-ziyaret-2960019h.htm Fri, 17 Oct 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Bir Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-bir-kisi-tutuklandi-2959841h.htm Fri, 17 Oct 2014 15:03:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepeli girişimciler sertifikalarını aldı]]> http://www.haber3.com/kiziltepeli-girisimciler-sertifikalarini-aldi-2959813h.htm Fri, 17 Oct 2014 14:53:30 +0300 <![CDATA[Nusaybini Dolu Ve Sel Vurdu: 3 Ev Yıkıldı, Hayvanlar Telef Oldu]]> http://www.haber3.com/nusaybini-dolu-ve-sel-vurdu-3-ev-yikildi-hayvanlar-telef-oldu-2959770h.htm Fri, 17 Oct 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[Trc 3 Bölgesinde En Çok Araç Mardinde]]> http://www.haber3.com/trc-3-bolgesinde-en-cok-arac-mardinde-2959725h.htm Fri, 17 Oct 2014 14:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Kobani eylemlerine katılan 31 kişi tutuklandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-kobani-eylemlerine-katilan-31-kisi-tutuklandi-2959647h.htm Fri, 17 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Kobani ateşi bölge turizmini yaktı, Mardinde 2 bin tur iptal oldu]]> http://www.haber3.com/kobani-atesi-bolge-turizmini-yakti-mardinde-2-bin-tur-iptal-oldu-2959165h.htm Fri, 17 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Derikte Meşaleli Protesto Yürüyüşü]]> http://www.haber3.com/derikte-mesaleli-protesto-yuruyusu-2959160h.htm Thu, 16 Oct 2014 18:03:30 +0300 <![CDATA[Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Midyat’ta Buluştu]]> http://www.haber3.com/futbolun-ustalari-gelecegin-yildizlariyla-midyatta-bulustu-2958339h.htm Thu, 16 Oct 2014 17:48:30 +0300 <![CDATA[Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/ekim-ayi-olagan-meclis-toplantisi-yapildi-2958292h.htm Thu, 16 Oct 2014 17:48:30 +0300 <![CDATA[40 Yaşında Hafız Oldu]]> http://www.haber3.com/40-yasinda-hafiz-oldu-2958274h.htm Thu, 16 Oct 2014 17:03:30 +0300 <![CDATA[Futbolun ustaları Midyatlılarla buluştu]]> http://www.haber3.com/futbolun-ustalari-midyatlilarla-bulustu-2958113h.htm Thu, 16 Oct 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[Mgcden Öldürülen Gazeteci İle İlgili Açıklama]]> http://www.haber3.com/mgcden-oldurulen-gazeteci-ile-ilgili-aciklama-2957367h.htm Thu, 16 Oct 2014 12:33:30 +0300 <![CDATA[MGC Başkanı Aydoğan: Gazeteci Bağdunun cinayeti 90lı yılların tekerrürü]]> http://www.haber3.com/mgc-baskani-aydogan-gazeteci-bagdunun-cinayeti-90li-yillarin-tekerruru-2957109h.htm Thu, 16 Oct 2014 12:08:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Dedaş Bakım Onarım Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/mardinde-dedas-bakim-onarim-calismalari-araliksiz-devam-ediyor-2956982h.htm Thu, 16 Oct 2014 11:53:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe Esnafı Olayları Değerlendirdi]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-esnafi-olaylari-degerlendirdi-2956933h.htm Thu, 16 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Camiler Ve Din Görevlileri Haftası Etkinliği]]> http://www.haber3.com/mardinde-camiler-ve-din-gorevlileri-haftasi-etkinligi-2956927h.htm Thu, 16 Oct 2014 11:28:30 +0300 <![CDATA[Kaymakam Ermiş Olaylarda Hayatını Kaybedenlerin Taziyesine Katıldı]]> http://www.haber3.com/kaymakam-ermis-olaylarda-hayatini-kaybedenlerin-taziyesine-katildi-2956819h.htm Thu, 16 Oct 2014 10:53:30 +0300 <![CDATA[Kadınların Gittiği Kurs Atılan Molotof Nedeni İle Kullanılamaz Hale Geldi]]> http://www.haber3.com/kadinlarin-gittigi-kurs-atilan-molotof-nedeni-ile-kullanilamaz-hale-geldi-2956681h.htm Wed, 15 Oct 2014 20:23:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesen: Gençler molotof atacağına top atsın]]> http://www.haber3.com/vali-taskesen-gencler-molotof-atacagina-top-atsin-2956198h.htm Wed, 15 Oct 2014 19:48:30 +0300 <![CDATA[Suriye Sınırına Yürüyüp Işidi Protesto Ettiler]]> http://www.haber3.com/suriye-sinirina-yuruyup-isidi-protesto-ettiler-2956171h.htm Wed, 15 Oct 2014 19:43:30 +0300 <![CDATA[Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor Projesi]]> http://www.haber3.com/futbolun-ustalari-gelecegin-yildizlariyla-bulusuyor-projesi-2956167h.htm Wed, 15 Oct 2014 18:03:30 +0300 <![CDATA[Mardin’deki Olaylara Katılanlara Operasyon]]> http://www.haber3.com/mardindeki-olaylara-katilanlara-operasyon-2956016h.htm Wed, 15 Oct 2014 17:18:30 +0300 <![CDATA[Hasan Şaş: Türkiyede Futbolcu Kalitesi Düştü]]> http://www.haber3.com/hasan-sas-turkiyede-futbolcu-kalitesi-dustu-2955897h.htm Wed, 15 Oct 2014 17:08:30 +0300 <![CDATA[Bayan Din Görevlileri Kanser Konusunda Uyarıldı]]> http://www.haber3.com/bayan-din-gorevlileri-kanser-konusunda-uyarildi-2955867h.htm Wed, 15 Oct 2014 17:03:30 +0300 <![CDATA[Eski Milli Futbolcular Mardin’de Gençlerle Buluştu]]> http://www.haber3.com/eski-milli-futbolcular-mardinde-genclerle-bulustu-2955844h.htm Wed, 15 Oct 2014 16:28:30 +0300 <![CDATA[Hasan Şaş: Türk futbolunun gelişmesi artık babaların yeteneğine kaldı]]> http://www.haber3.com/hasan-sas-turk-futbolunun-gelismesi-artik-babalarin-yetenegine-kaldi-2955731h.htm Wed, 15 Oct 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Din Görevlilerine Konferans]]> http://www.haber3.com/mardinde-din-gorevlilerine-konferans-2955505h.htm Wed, 15 Oct 2014 15:16:00 +0300 <![CDATA[Korkunç ! Yol kenarında bulundu]]> http://www.haber3.com/korkunc-yol-kenarinda-bulundu-2955470h.htm Wed, 15 Oct 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[Bankalar Yakılınca Uzun Kuyruklar Oluştu]]> http://www.haber3.com/bankalar-yakilinca-uzun-kuyruklar-olustu-2955460h.htm Wed, 15 Oct 2014 14:33:30 +0300 <![CDATA[Midyat Kaymakamlığından 10 Bin Aileye Kömür Yardımı]]> http://www.haber3.com/midyat-kaymakamligindan-10-bin-aileye-komur-yardimi-2955328h.htm Wed, 15 Oct 2014 12:03:30 +0300 <![CDATA[7 yaşındaki çocuğa bıçaklı saldırı]]> http://www.haber3.com/7-yasindaki-cocuga-bicakli-saldiri-2954793h.htm Wed, 15 Oct 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Mardinde 7 Yaşındaki Çocuk Bıçaklandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-7-yasindaki-cocuk-bicaklandi-2954765h.htm Wed, 15 Oct 2014 11:18:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde 7 Yaşındaki Çocuğu Akrabası Bıçakladı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-7-yasindaki-cocugu-akrabasi-bicakladi-2954612h.htm Tue, 14 Oct 2014 20:43:30 +0300 <![CDATA[MTDF: Kardeşliğimizi provokasyonlara kurban etmeyelim]]> http://www.haber3.com/mtdf-kardesligimizi-provokasyonlara-kurban-etmeyelim-2954059h.htm Tue, 14 Oct 2014 14:33:30 +0300 <![CDATA[Mardinde 1 Pkklı Teslim Oldu]]> http://www.haber3.com/mardinde-1-pkkli-teslim-oldu-2953130h.htm Tue, 14 Oct 2014 13:40:00 +0300 <![CDATA[PKK kimlik kontrolü yaptı!]]> http://www.haber3.com/pkk-kimlik-kontrolu-yapti-2952996h.htm Tue, 14 Oct 2014 12:43:30 +0300 <![CDATA[Pkk, Nusaybin İpek Yolunda Kimlik Kontrolü Yaptı]]> http://www.haber3.com/pkk-nusaybin-ipek-yolunda-kimlik-kontrolu-yapti-2952706h.htm Tue, 14 Oct 2014 09:33:30 +0300 <![CDATA[Ydg-h Üyeleri Yol Kesip Kimlik Kontrolü Yaptı]]> http://www.haber3.com/ydg-h-uyeleri-yol-kesip-kimlik-kontrolu-yapti-2952153h.htm Mon, 13 Oct 2014 23:18:30 +0300 <![CDATA[Mardinde IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteri]]> http://www.haber3.com/mardinde-isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteri-2952008h.htm Mon, 13 Oct 2014 19:33:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2951855h.htm Mon, 13 Oct 2014 19:18:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2951835h.htm Mon, 13 Oct 2014 19:08:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Öldürülen 2 Kişi Bacanak Çıktı]]> http://www.haber3.com/mardinde-oldurulen-2-kisi-bacanak-cikti-2951809h.htm Mon, 13 Oct 2014 18:03:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde 3 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-3-kisi-tutuklandi-2951707h.htm Mon, 13 Oct 2014 18:03:30 +0300 <![CDATA[Camiler Ve Din Görevlileri Haftası]]> http://www.haber3.com/camiler-ve-din-gorevlileri-haftasi-2951706h.htm Mon, 13 Oct 2014 17:48:30 +0300 <![CDATA[Mardindeki Olayların Bilançosu Açıklandı]]> http://www.haber3.com/mardindeki-olaylarin-bilancosu-aciklandi-2951669h.htm Mon, 13 Oct 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Öğrenci Servisinin Çarptığı Öğrenci Hayatını Kaybetti]]> http://www.haber3.com/ogrenci-servisinin-carptigi-ogrenci-hayatini-kaybetti-2951222h.htm Mon, 13 Oct 2014 13:58:30 +0300 <![CDATA[Kaymakam Ermiş İş Yerleri Zarar Gören Esnafı Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/kaymakam-ermis-is-yerleri-zarar-goren-esnafi-ziyaret-etti-2950910h.htm Mon, 13 Oct 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Bir Eve Mermi İsabet Etti]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-bir-eve-mermi-isabet-etti-2950812h.htm Mon, 13 Oct 2014 12:08:30 +0300 <![CDATA[Ak Parti Mardin Milletvekilleri Mesob’u Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/ak-parti-mardin-milletvekilleri-mesobu-ziyaret-etti-2950568h.htm Sun, 12 Oct 2014 19:53:30 +0300 <![CDATA[Türk Askerine Sınır Ötesinden Taşlı Saldırı]]> http://www.haber3.com/turk-askerine-sinir-otesinden-tasli-saldiri-2949869h.htm Sun, 12 Oct 2014 15:18:30 +0300 <![CDATA[Kaçırılan Çinli 3 işçinin serbest bırakılması]]> http://www.haber3.com/kacirilan-cinli-3-iscinin-serbest-birakilmasi-2949433h.htm Sun, 12 Oct 2014 15:03:30 +0300 <![CDATA[Çin Ankara Büyükelçisi Mardinde]]> http://www.haber3.com/cin-ankara-buyukelcisi-mardinde-2949394h.htm Sun, 12 Oct 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Şüpheli Paket Paniği]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-supheli-paket-panigi-2949090h.htm Sat, 11 Oct 2014 21:38:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de İpekyolu Karayolu Tekrar Trafiğe Kapandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ipekyolu-karayolu-tekrar-trafige-kapandi-2948719h.htm Sat, 11 Oct 2014 18:38:30 +0300 <![CDATA[İzinsiz Gösteride Bir Çocuk Yaralandı]]> http://www.haber3.com/izinsiz-gosteride-bir-cocuk-yaralandi-2948577h.htm