HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Sat, 01 Nov 2014 00:00:00 +0200 Sat, 01 Nov 2014 00:49:04 +0200 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Fri, 31 Oct 2014 17:13:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Temizlik Kampanyası]]> http://www.haber3.com/mardinde-temizlik-kampanyasi-2988824h.htm Fri, 31 Oct 2014 17:13:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Şehir İçi Ulaşım Sorunu]]> http://www.haber3.com/mardinde-sehir-ici-ulasim-sorunu-2988808h.htm Fri, 31 Oct 2014 16:28:30 +0200 <![CDATA[Mahkeme Ypgye Terör Örgütü Dedi, Suriyeliye 7.5 Yıl Hapis Verdi]]> http://www.haber3.com/mahkeme-ypgye-teror-orgutu-dedi-suriyeliye-7-5-yil-hapis-verdi-2988683h.htm Fri, 31 Oct 2014 15:53:30 +0200 <![CDATA[Çözüm süreci kanın durması adına büyük bir milli çalışma]]> http://www.haber3.com/cozum-sureci-kanin-durmasi-adina-buyuk-bir-milli-calisma-2988547h.htm Fri, 31 Oct 2014 15:48:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinli gencin wushu başarısı]]> http://www.haber3.com/nusaybinli-gencin-wushu-basarisi-2988527h.htm Fri, 31 Oct 2014 15:38:30 +0200 <![CDATA[Artuklu Üniversitesi öğrencilerinin ulaşım sorunu masaya yatırıldı]]> http://www.haber3.com/artuklu-universitesi-ogrencilerinin-ulasim-sorunu-masaya-yatirildi-2988481h.htm Fri, 31 Oct 2014 15:38:30 +0200 <![CDATA[Köylüler ve belediye birlikte köprü inşa etti]]> http://www.haber3.com/koyluler-ve-belediye-birlikte-kopru-insa-etti-2988482h.htm Fri, 31 Oct 2014 15:33:30 +0200 <![CDATA[Mardinde temizlik kampanyası başlatıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-temizlik-kampanyasi-baslatildi-2988453h.htm Fri, 31 Oct 2014 15:23:30 +0200 <![CDATA[Mardin Dedaş, Kışa Hazır]]> http://www.haber3.com/mardin-dedas-kisa-hazir-2988408h.htm Fri, 31 Oct 2014 15:18:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de ‘Kariyer Günleri’ Etkinliği]]> http://www.haber3.com/mardinde-kariyer-gunleri-etkinligi-2988397h.htm Fri, 31 Oct 2014 13:18:30 +0200 <![CDATA[Trc-3 Bölgesinde İhracat Azaldı, İthalat Arttı]]> http://www.haber3.com/trc-3-bolgesinde-ihracat-azaldi-ithalat-artti-2987932h.htm Fri, 31 Oct 2014 13:08:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Yoğun Sis Hayatı Olumsuz Etkiledi]]> http://www.haber3.com/mardinde-yogun-sis-hayati-olumsuz-etkiledi-2987910h.htm Fri, 31 Oct 2014 12:38:30 +0200 <![CDATA[Midyat Ziraat Odası Başkanlığından Çiftçilere Bilgilendirme Semineri]]> http://www.haber3.com/midyat-ziraat-odasi-baskanligindan-ciftcilere-bilgilendirme-semineri-2987806h.htm Fri, 31 Oct 2014 11:48:30 +0200 <![CDATA[Organik Derik zeytininde rekolte düştü]]> http://www.haber3.com/organik-derik-zeytininde-rekolte-dustu-2987697h.htm Thu, 30 Oct 2014 21:08:30 +0200 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2986980h.htm Thu, 30 Oct 2014 16:48:30 +0200 <![CDATA[İki aile arasındaki husumet kan davasına dönüşmeden barışla neticelendi]]> http://www.haber3.com/iki-aile-arasindaki-husumet-kan-davasina-donusmeden-barisla-neticelendi-2986543h.htm Thu, 30 Oct 2014 15:58:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Husumetli İki Aile Barıştırıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-husumetli-iki-aile-baristirildi-2986357h.htm Thu, 30 Oct 2014 15:03:30 +0200 <![CDATA[Derikte Gap Entegre Kırsal Kalkınma Projesi Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/derikte-gap-entegre-kirsal-kalkinma-projesi-toplantisi-yapildi-2986193h.htm Thu, 30 Oct 2014 11:08:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Olaylı Gece]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olayli-gece-2985329h.htm Thu, 30 Oct 2014 09:48:30 +0200 <![CDATA[Fen Lisesi ve İmam Hatip Lisesi yolu yapıldı]]> http://www.haber3.com/fen-lisesi-ve-imam-hatip-lisesi-yolu-yapildi-2985087h.htm Wed, 29 Oct 2014 21:28:30 +0200 <![CDATA[Kamyonetle, Minibüs Çarpıştı: 1 Ölü, 6 Yaralı]]> http://www.haber3.com/kamyonetle-minibus-carpisti-1-olu-6-yarali-2984821h.htm Wed, 29 Oct 2014 21:28:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Trafik Kazası: 1 Ölü, 7 Yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-trafik-kazasi-1-olu-7-yarali-2984822h.htm Wed, 29 Oct 2014 21:13:30 +0200 <![CDATA[Mardinde kamyonetle minibüs çarpıştı: 1 ölü, 7 yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-kamyonetle-minibus-carpisti-1-olu-7-yarali-2984803h.htm Wed, 29 Oct 2014 16:33:30 +0200 <![CDATA[Peşmerge Konvoyu Kızıltepeden Viranşehire Hareket Etti]]> http://www.haber3.com/pesmerge-konvoyu-kiziltepeden-viransehire-hareket-etti-2984353h.htm Wed, 29 Oct 2014 16:23:30 +0200 <![CDATA[Peşmerge konvoyu, Kızıltepeye ulaştı]]> http://www.haber3.com/pesmerge-konvoyu-kiziltepeye-ulasti-2984330h.htm Wed, 29 Oct 2014 16:03:30 +0200 <![CDATA[Peşmerge konvoyu, Kızıltepede böyle karşılandı]]> http://www.haber3.com/pesmerge-konvoyu-kiziltepede-boyle-karsilandi-2984278h.htm Wed, 29 Oct 2014 14:28:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Okul Yolları Tamamlandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-okul-yollari-tamamlandi-2983953h.htm Wed, 29 Oct 2014 13:38:30 +0200 <![CDATA[Mardin Derikte Zeytin Hasadı Başladı]]> http://www.haber3.com/mardin-derikte-zeytin-hasadi-basladi-2983769h.htm Wed, 29 Oct 2014 13:38:30 +0200 <![CDATA[Midyat’ta Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları]]> http://www.haber3.com/midyatta-cumhuriyet-bayrami-kutlamalari-2983765h.htm Wed, 29 Oct 2014 13:28:30 +0200 <![CDATA[Peşmergeler Nusaybin’den Geçti]]> http://www.haber3.com/pesmergeler-nusaybinden-gecti-2983741h.htm Wed, 29 Oct 2014 12:28:30 +0200 <![CDATA[Derikte Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları]]> http://www.haber3.com/derikte-cumhuriyet-bayrami-kutlamalari-2983509h.htm Wed, 29 Oct 2014 11:28:30 +0200 <![CDATA[Derikte Kobani Protestolarına 18 Tutuklama]]> http://www.haber3.com/derikte-kobani-protestolarina-18-tutuklama-2983330h.htm Wed, 29 Oct 2014 00:58:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe’de Binlerce Kişi Peşmerge Konvoyunu Bekliyor]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-binlerce-kisi-pesmerge-konvoyunu-bekliyor-2982928h.htm Wed, 29 Oct 2014 00:58:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepede peşmerge kutlaması]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-pesmerge-kutlamasi-2982926h.htm Tue, 28 Oct 2014 18:18:30 +0200 <![CDATA[Midyat’ta İki Aile Arasında Bıçaklı Sopalı Kavga: 5 Yaralı]]> http://www.haber3.com/midyatta-iki-aile-arasinda-bicakli-sopali-kavga-5-yarali-2982616h.htm Tue, 28 Oct 2014 17:08:30 +0200 <![CDATA[Midyat’ta Trafik Kazası: 1 Yaralı]]> http://www.haber3.com/midyatta-trafik-kazasi-1-yarali-2982447h.htm Tue, 28 Oct 2014 17:08:30 +0200 <![CDATA[Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Kandemir, Koruculara Yapılan Saldırıyı Kınadı]]> http://www.haber3.com/sehit-aileleri-federasyonu-baskani-kandemir-koruculara-yapilan-saldiriyi-kinadi-2982439h.htm Tue, 28 Oct 2014 16:38:30 +0200 <![CDATA[Mers Şüphesi Kızıltepe Devlet Hastanesini Alarma Geçirdi]]> http://www.haber3.com/mers-suphesi-kiziltepe-devlet-hastanesini-alarma-gecirdi-2982329h.htm Tue, 28 Oct 2014 16:23:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Kontrolden Çıkan Tır Mayınlı Sahaya Uçtu]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-kontrolden-cikan-tir-mayinli-sahaya-uctu-2982255h.htm Tue, 28 Oct 2014 16:23:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-kutlamalari-2982265h.htm Tue, 28 Oct 2014 15:53:30 +0200 <![CDATA[Mardinde MERS virüsü şüphesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-mers-virusu-suphesi-2982142h.htm Tue, 28 Oct 2014 15:18:30 +0200 <![CDATA[Mardin Barosundan yeni yargı paketine tepki]]> http://www.haber3.com/mardin-barosundan-yeni-yargi-paketine-tepki-2981977h.htm Tue, 28 Oct 2014 15:08:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde tır mayınlı alana girdi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-tir-mayinli-alana-girdi-2981939h.htm Tue, 28 Oct 2014 12:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin Valisi Taşkesen Ve 7. Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz Nusaybinde]]> http://www.haber3.com/mardin-valisi-taskesen-ve-7-kolordu-komutani-korgeneral-yilmaz-nusaybinde-2981332h.htm Tue, 28 Oct 2014 11:43:30 +0200 <![CDATA[Midyat Cumhuriyet Başsavcı Bozkurt Göreve Başladı]]> http://www.haber3.com/midyat-cumhuriyet-bassavci-bozkurt-goreve-basladi-2981052h.htm Mon, 27 Oct 2014 17:33:30 +0200 <![CDATA[Vali İle Komutan, Nusaybinde Esnafı Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/vali-ile-komutan-nusaybinde-esnafi-ziyaret-etti-2980043h.htm Mon, 27 Oct 2014 17:03:30 +0200 <![CDATA[Büyükşehir Belediyesi 51 işçinin hakkı olan parayı protokolle ödedi]]> http://www.haber3.com/buyuksehir-belediyesi-51-iscinin-hakki-olan-parayi-protokolle-odedi-2979952h.htm Mon, 27 Oct 2014 16:48:30 +0200 <![CDATA[Mazıdağında Kitap Fuarı Açılışına Yoğun İlgi]]> http://www.haber3.com/mazidaginda-kitap-fuari-acilisina-yogun-ilgi-2979899h.htm Mon, 27 Oct 2014 16:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de İnsani Değerler Ve İnsan Hakları Sempozyumu]]> http://www.haber3.com/mardinde-insani-degerler-ve-insan-haklari-sempozyumu-2979896h.htm Mon, 27 Oct 2014 16:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin Zmo’da Hizmet İçi Eğitim]]> http://www.haber3.com/mardin-zmoda-hizmet-ici-egitim-2979894h.htm Mon, 27 Oct 2014 16:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/mardinde-yol-yapim-calismalari-devam-ediyor-2979892h.htm Mon, 27 Oct 2014 16:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin Müftülüğü Esnafın Hicri Yılını Kutladı]]> http://www.haber3.com/mardin-muftulugu-esnafin-hicri-yilini-kutladi-2979887h.htm Mon, 27 Oct 2014 16:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin Barosu’ndan Yardım Kampanyası]]> http://www.haber3.com/mardin-barosundan-yardim-kampanyasi-2979885h.htm Mon, 27 Oct 2014 16:48:30 +0200 <![CDATA[Ücretlerini Alamayan Belediye İşçileri Protokol İmzaladı]]> http://www.haber3.com/ucretlerini-alamayan-belediye-iscileri-protokol-imzaladi-2979883h.htm Mon, 27 Oct 2014 15:28:30 +0200 <![CDATA[Mazıdağında Gençlik Merkezi Yapımına Başlandı]]> http://www.haber3.com/mazidaginda-genclik-merkezi-yapimina-baslandi-2979562h.htm Mon, 27 Oct 2014 13:38:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Tarım Danışmanlarına Eğitim Semineri]]> http://www.haber3.com/mardinde-tarim-danismanlarina-egitim-semineri-2979104h.htm Mon, 27 Oct 2014 13:18:30 +0200 <![CDATA[Habur Sınır Kapısına Kirpi Adı Verilen Zırhlı Askeri Personel Taşıyıcı Araçlar Sevk Edildi]]> http://www.haber3.com/habur-sinir-kapisina-kirpi-adi-verilen-zirhli-askeri-personel-tasiyici-araclar-sev-2979043h.htm Mon, 27 Oct 2014 11:48:30 +0200 <![CDATA[Türk Kızılayı Midyat’ta İki Günde 62 Ünite Kan Topladı]]> http://www.haber3.com/turk-kizilayi-midyatta-iki-gunde-62-unite-kan-topladi-2978705h.htm Sun, 26 Oct 2014 11:43:30 +0200 <![CDATA[Güneydoğuda kadınların wushu başarısı]]> http://www.haber3.com/guneydoguda-kadinlarin-wushu-basarisi-2977025h.htm Sat, 25 Oct 2014 23:03:30 +0300 <![CDATA[Maliye Bakanı Şimşek: Çözüm sürecinde inişli çıkışlar olabilir]]> http://www.haber3.com/maliye-bakani-simsek-cozum-surecinde-inisli-cikislar-olabilir-2976699h.htm Sat, 25 Oct 2014 20:38:30 +0300 <![CDATA[Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Gülün Midyat Temasları]]> http://www.haber3.com/ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-gulun-midyat-temaslari-2976569h.htm Sat, 25 Oct 2014 20:33:30 +0300 <![CDATA[AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Mardinde]]> http://www.haber3.com/ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-gul-mardinde-2976564h.htm Sat, 25 Oct 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Mardinde]]> http://www.haber3.com/ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-gul-mardinde-2976395h.htm Sat, 25 Oct 2014 17:03:30 +0300 <![CDATA[AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Mardinde]]> http://www.haber3.com/ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-gul-mardinde-2976233h.htm Sat, 25 Oct 2014 17:03:30 +0300 <![CDATA[Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Mardin’de]]> http://www.haber3.com/ak-parti-genel-baskan-yardimcisi-gul-mardinde-2976221h.htm Sat, 25 Oct 2014 16:28:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Mardinde Olaylar Yüzünden Rezervasyon İptali Üzüntü Verici]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-mardinde-olaylar-yuzunden-rezervasyon-iptali-uzuntu-verici-2976127h.htm Sat, 25 Oct 2014 15:33:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk, Otel İşletmecileriyle Görüştü]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-otel-isletmecileriyle-gorustu-2975996h.htm Sat, 25 Oct 2014 14:08:30 +0300 <![CDATA[Gençler Sabah Namazında Buluştu]]> http://www.haber3.com/gencler-sabah-namazinda-bulustu-2975805h.htm Sat, 25 Oct 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Kobani protestolarında bütün bölgenin ayağa kalkması gerekirdi]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-kobani-protestolarinda-butun-bolgenin-ayaga-kalkmasi-gerekirdi-2975723h.htm Fri, 24 Oct 2014 20:48:30 +0300 <![CDATA[Trabzonspor Taraftarı Ypgli Güven Derikte Defnedildi]]> http://www.haber3.com/trabzonspor-taraftari-ypgli-guven-derikte-defnedildi-2974939h.htm Fri, 24 Oct 2014 16:18:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Gastronomi Mesleğinin Geliştirilmesi Projesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-gastronomi-mesleginin-gelistirilmesi-projesi-2974358h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:53:30 +0300 <![CDATA[En Çok Konut Mardin’de Satıldı]]> http://www.haber3.com/en-cok-konut-mardinde-satildi-2974281h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:48:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Amatör Spor Haftası Etkinliklerle Kutlandı]]> http://www.haber3.com/midyatta-amator-spor-haftasi-etkinliklerle-kutlandi-2974234h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[Mazıdağı Kaymakamı Çelik, Halı Saha Ve Spor Kompleksinin Açılışını Yaptı]]> http://www.haber3.com/mazidagi-kaymakami-celik-hali-saha-ve-spor-kompleksinin-acilisini-yapti-2974107h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Belediyesi esnafın sorunlarını dinledi]]> http://www.haber3.com/artuklu-belediyesi-esnafin-sorunlarini-dinledi-2974118h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:08:30 +0300 <![CDATA[Öğretmenlerin isteği dışında rotasyona tabi tutulması kabul edilemez]]> http://www.haber3.com/ogretmenlerin-istegi-disinda-rotasyona-tabi-tutulmasi-kabul-edilemez-2974093h.htm Fri, 24 Oct 2014 12:33:30 +0300 <![CDATA[Mardin İl Müftüsü Coşkun’dan Hicri Yılbaşı Açıklaması]]> http://www.haber3.com/mardin-il-muftusu-coskundan-hicri-yilbasi-aciklamasi-2973575h.htm Fri, 24 Oct 2014 11:43:30 +0300 <![CDATA[Güvercinler açık artırmayla satışa sunuluyor]]> http://www.haber3.com/guvercinler-acik-artirmayla-satisa-sunuluyor-2973404h.htm Thu, 23 Oct 2014 21:03:30 +0300 <![CDATA[İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Heyetinden Çadır Kent Ziyareti]]> http://www.haber3.com/insan-haklarini-inceleme-komisyonu-heyetinden-cadir-kent-ziyareti-2972696h.htm Thu, 23 Oct 2014 19:13:30 +0300 <![CDATA[TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu heyeti, Midyatta]]> http://www.haber3.com/tbmm-insan-haklarini-inceleme-komisyonu-heyeti-midyatta-2972588h.htm Thu, 23 Oct 2014 18:58:30 +0300 <![CDATA[TBMM İnsan hakları komisyonu Midyat’taki sığınmacıları ziyaret etti]]> http://www.haber3.com/tbmm-insan-haklari-komisyonu-midyattaki-siginmacilari-ziyaret-etti-2972574h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:43:30 +0300 <![CDATA[Tbmm İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Mardin’de]]> http://www.haber3.com/tbmm-insan-haklari-inceleme-komisyonu-mardinde-2972207h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:33:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Ukome Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ukome-toplantisi-yapildi-2972164h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:28:30 +0300 <![CDATA[Trafik sigortası olmayan itfaiye aracına ceza]]> http://www.haber3.com/trafik-sigortasi-olmayan-itfaiye-aracina-ceza-2972143h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:13:30 +0300 <![CDATA[Meclis İnsan Hakları Komisyonu, Sığınmacılar İçin Mardinde]]> http://www.haber3.com/meclis-insan-haklari-komisyonu-siginmacilar-icin-mardinde-2972078h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Derikte 7 milyon liralık dolandırıcılık iddiası]]> http://www.haber3.com/derikte-7-milyon-liralik-dolandiricilik-iddiasi-2972072h.htm Thu, 23 Oct 2014 15:08:30 +0300 <![CDATA[Polis, Yangına Giderken Kaza Yapan Sigortasız İtfaiye Aracını Bağladı]]> http://www.haber3.com/polis-yangina-giderken-kaza-yapan-sigortasiz-itfaiye-aracini-bagladi-2971796h.htm Thu, 23 Oct 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[İnsan hakları ihlalinde babamız dahi olsa tolerans göstermeyiz]]> http://www.haber3.com/insan-haklari-ihlalinde-babamiz-dahi-olsa-tolerans-gostermeyiz-2971676h.htm Thu, 23 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Zabıta Ekipleri Esnafı Denetledi]]> http://www.haber3.com/mardinde-zabita-ekipleri-esnafi-denetledi-2970954h.htm Thu, 23 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Üst Yapı Çalışmaları]]> http://www.haber3.com/mardinde-ust-yapi-calismalari-2970953h.htm Wed, 22 Oct 2014 20:03:30 +0300 <![CDATA[Bakan Avcı: Bu Olaylar Mardine Yakışmadı]]> http://www.haber3.com/bakan-avci-bu-olaylar-mardine-yakismadi-2970270h.htm Wed, 22 Oct 2014 19:08:30 +0300 <![CDATA[Milli Eğitim Bakanı Avcı, Mardinde]]> http://www.haber3.com/milli-egitim-bakani-avci-mardinde-2970225h.htm Wed, 22 Oct 2014 18:53:30 +0300 <![CDATA[Bakan Avcı: 40 bin yeni öğretmenin 29 binini Doğuya görevlendirdik]]> http://www.haber3.com/bakan-avci-40-bin-yeni-ogretmenin-29-binini-doguya-gorevlendirdik-2970197h.htm Wed, 22 Oct 2014 18:33:30 +0300 <![CDATA[Bakan Avcıya Mardin Büyükşehir Belediyesinde 4 dilde karşılama]]> http://www.haber3.com/bakan-avciya-mardin-buyuksehir-belediyesinde-4-dilde-karsilama-2970146h.htm Wed, 22 Oct 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[Milli Eğitim Bakanı Avcı, Mardinde]]> http://www.haber3.com/milli-egitim-bakani-avci-mardinde-2970103h.htm Wed, 22 Oct 2014 17:58:30 +0300 <![CDATA[Milli Eğitim Bakanı Avcı Mardinde]]> http://www.haber3.com/milli-egitim-bakani-avci-mardinde-2970023h.htm Wed, 22 Oct 2014 17:33:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde özel yurt, güpegündüz yakılarak ateşe verildi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ozel-yurt-gupegunduz-yakilarak-atese-verildi-2969934h.htm Wed, 22 Oct 2014 16:23:30 +0300 <![CDATA[Dargeçit Belediyesinden Üst Yapı Çalışmaları]]> http://www.haber3.com/dargecit-belediyesinden-ust-yapi-calismalari-2969694h.htm Wed, 22 Oct 2014 15:58:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Bir Yurt Ateşe Verildi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-bir-yurt-atese-verildi-2969582h.htm Wed, 22 Oct 2014 15:48:00 +0300 <![CDATA[İkinci kez ateşe verdiler !]]> http://www.haber3.com/ikinci-kez-atese-verdiler-2969563h.htm