HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Mon, 22 Dec 2014 00:00:00 +0200 Mon, 22 Dec 2014 10:28:36 +0200 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Mon, 22 Dec 2014 10:23:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Genç Kızın İntihar Sır İntiharı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-genc-kizin-intihar-sir-intihari-3092202h.htm Sun, 21 Dec 2014 22:28:30 +0200 <![CDATA[Çocuklar, Buldukları Mayını Sokağa Bıraktı]]> http://www.haber3.com/cocuklar-bulduklari-mayini-sokaga-birakti-3091923h.htm Sun, 21 Dec 2014 21:58:30 +0200 <![CDATA[Mardinde mayın buldu]]> http://www.haber3.com/mardinde-mayin-buldu-3091904h.htm Sun, 21 Dec 2014 20:53:30 +0200 <![CDATA[Çocukların Caddeye Bıraktığı Anti Personel Mayını Muhafaza Altına Alındı]]> http://www.haber3.com/cocuklarin-caddeye-biraktigi-anti-personel-mayini-muhafaza-altina-alindi-3091854h.htm Sun, 21 Dec 2014 15:38:30 +0200 <![CDATA[Midyat’ta Eşek Kavgası: 1 Ölü]]> http://www.haber3.com/midyatta-esek-kavgasi-1-olu-3091369h.htm Sun, 21 Dec 2014 13:03:30 +0200 <![CDATA[Kaybolan Eşek Kavgasında Cinayet İşlendi]]> http://www.haber3.com/kaybolan-esek-kavgasinda-cinayet-islendi-3091086h.htm Sun, 21 Dec 2014 12:08:30 +0200 <![CDATA[Görme Engelli 85 Yaşındaki Ev Sahbini Yangından Komşuları Kurtardı]]> http://www.haber3.com/gorme-engelli-85-yasindaki-ev-sahbini-yangindan-komsulari-kurtardi-3091002h.htm Sun, 21 Dec 2014 09:33:30 +0200 <![CDATA[Mardin Kalesinde Dağcı Restorasyonu]]> http://www.haber3.com/mardin-kalesinde-dagci-restorasyonu-3090765h.htm Sat, 20 Dec 2014 16:13:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Bdpden Liselerde Örgütlenme Konferansı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-bdpden-liselerde-orgutlenme-konferansi-3090171h.htm Sat, 20 Dec 2014 16:03:30 +0200 <![CDATA[Dinlerin Ve Dillerin Diyarından Mevlanaya Projesi]]> http://www.haber3.com/dinlerin-ve-dillerin-diyarindan-mevlanaya-projesi-3090148h.htm Sat, 20 Dec 2014 15:58:30 +0200 <![CDATA[Mescid-i Aksa Medresesi’nin Temeli Atıldı]]> http://www.haber3.com/mescid-i-aksa-medresesinin-temeli-atildi-3090121h.htm Sat, 20 Dec 2014 14:03:30 +0200 <![CDATA[Elektrik Arızasını Onarırken Akıma Kapılıp Öldü]]> http://www.haber3.com/elektrik-arizasini-onarirken-akima-kapilip-oldu-3089886h.htm Sat, 20 Dec 2014 13:38:30 +0200 <![CDATA[Gümüş, Mzoya Aday Olduğunu Açıkladı]]> http://www.haber3.com/gumus-mzoya-aday-oldugunu-acikladi-3089831h.htm Sat, 20 Dec 2014 13:08:30 +0200 <![CDATA[Okutulmadı, ekonomik özgürlüğünü kazanıp 36 yaşında üniversiteli oldu]]> http://www.haber3.com/okutulmadi-ekonomik-ozgurlugunu-kazanip-36-yasinda-universiteli-oldu-3089751h.htm Sat, 20 Dec 2014 12:33:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Tarih Sohbetleri]]> http://www.haber3.com/mardinde-tarih-sohbetleri-3089666h.htm Sat, 20 Dec 2014 12:28:30 +0200 <![CDATA[Hdpli Dora: Öcalan, Ortadoğu Halklarının Özgürlük Mücadelesinin Öncüsü]]> http://www.haber3.com/hdpli-dora-ocalan-ortadogu-halklarinin-ozgurluk-mucadelesinin-oncusu-3089660h.htm Sat, 20 Dec 2014 11:33:30 +0200 <![CDATA[Yaşlı Çifti Dolandıran Şahıs Yakalandı]]> http://www.haber3.com/yasli-cifti-dolandiran-sahis-yakalandi-3089515h.htm Fri, 19 Dec 2014 22:48:30 +0200 <![CDATA[Nusaybin’de Kobani İçin Yardım Konseri]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-kobani-icin-yardim-konseri-3089164h.htm Fri, 19 Dec 2014 18:23:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Silah Operasyonu]]> http://www.haber3.com/mardinde-silah-operasyonu-3088919h.htm Fri, 19 Dec 2014 16:53:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de 2 Kaleşkinof tüfeği ve 700 mermi ele geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-2-kaleskinof-tufegi-ve-700-mermi-ele-gecirildi-3088617h.htm Fri, 19 Dec 2014 16:48:30 +0200 <![CDATA[Demirtaş: Gülen Cemaati Özür Dilemeli]]> http://www.haber3.com/demirtas-gulen-cemaati-ozur-dilemeli-3088600h.htm Fri, 19 Dec 2014 16:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de 11 Ton Kaçak Plastik Boya Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-11-ton-kacak-plastik-boya-ele-gecirildi-3088429h.htm Fri, 19 Dec 2014 15:48:30 +0200 <![CDATA[Uyuşturucu Operasyonunda 6 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/uyusturucu-operasyonunda-6-kisi-tutuklandi-3088362h.htm Fri, 19 Dec 2014 15:43:30 +0200 <![CDATA[Demirtaş: Çaldıklarınız rüşvetle yediklerinizi bütün dünya biliyor]]> http://www.haber3.com/demirtas-caldiklariniz-rusvetle-yediklerinizi-butun-dunya-biliyor-3088355h.htm Fri, 19 Dec 2014 15:38:30 +0200 <![CDATA[Demirtaş, Mardinde Partisinin Olağan Kongresine Katıldı]]> http://www.haber3.com/demirtas-mardinde-partisinin-olagan-kongresine-katildi-3088328h.htm Fri, 19 Dec 2014 15:03:30 +0200 <![CDATA[Eğitim Bir-sen’den Rektör Ağırakça’ya Ziyaret]]> http://www.haber3.com/egitim-bir-senden-rektor-agirakcaya-ziyaret-3088207h.htm Fri, 19 Dec 2014 13:23:30 +0200 <![CDATA[Mazıdağında Arı Yetiştiriciliği Kursu Açıldı]]> http://www.haber3.com/mazidaginda-ari-yetistiriciligi-kursu-acildi-3087891h.htm Fri, 19 Dec 2014 12:28:30 +0200 <![CDATA[Savaş mağdurlarına tercüman olmak için Türkçe öğrendi]]> http://www.haber3.com/savas-magdurlarina-tercuman-olmak-icin-turkce-ogrendi-3087731h.htm Fri, 19 Dec 2014 10:38:30 +0200 <![CDATA[Mardin’e Doğalgaz Geliyor]]> http://www.haber3.com/mardine-dogalgaz-geliyor-3087340h.htm Thu, 18 Dec 2014 18:48:30 +0200 <![CDATA[Dünyanın en uzun adamı Kösen, ev hayaline kavuşuyor]]> http://www.haber3.com/dunyanin-en-uzun-adami-kosen-ev-hayaline-kavusuyor-3086773h.htm Thu, 18 Dec 2014 18:38:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Kobani Tutuklamaları]]> http://www.haber3.com/mardinde-kobani-tutuklamalari-3086751h.htm Thu, 18 Dec 2014 18:18:30 +0200 <![CDATA[Dünyanın En Uzun Boylusu Sultan Köseye Uygun Ev Yapılacak]]> http://www.haber3.com/dunyanin-en-uzun-boylusu-sultan-koseye-uygun-ev-yapilacak-3086716h.htm Thu, 18 Dec 2014 17:23:30 +0200 <![CDATA[Sultan Köseye kendi standartlarında ev yapılacak]]> http://www.haber3.com/sultan-koseye-kendi-standartlarinda-ev-yapilacak-3086554h.htm Thu, 18 Dec 2014 16:58:30 +0200 <![CDATA[Dev Adamdan Mardin Valisi Taşesen’e Ziyaret]]> http://www.haber3.com/dev-adamdan-mardin-valisi-tasesene-ziyaret-3086466h.htm Thu, 18 Dec 2014 14:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Yılbaşı Öncesi Piyasalar Hareketlendi]]> http://www.haber3.com/mardinde-yilbasi-oncesi-piyasalar-hareketlendi-3085731h.htm Thu, 18 Dec 2014 12:28:30 +0200 <![CDATA[Mardin Yerel Yatırımlar Projesinin Desteğini Alacak]]> http://www.haber3.com/mardin-yerel-yatirimlar-projesinin-destegini-alacak-3085433h.htm Thu, 18 Dec 2014 11:56:00 +0200 <![CDATA[Mardin'de polisle çatıştılar !]]> http://www.haber3.com/mardinde-polisle-catistilar-3085346h.htm Thu, 18 Dec 2014 11:03:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Göstericiler Polisle Çatıştı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-gostericiler-polisle-catisti-3085085h.htm Wed, 17 Dec 2014 18:13:30 +0200 <![CDATA[Kanaat önderi Aydın: Kalbimi elime alsam bile bu zulme karşı olacağım]]> http://www.haber3.com/kanaat-onderi-aydin-kalbimi-elime-alsam-bile-bu-zulme-karsi-olacagim-3084360h.htm Wed, 17 Dec 2014 17:48:30 +0200 <![CDATA[Mardinliler özgür medyaya yapılan polis baskınını protesto etti]]> http://www.haber3.com/mardinliler-ozgur-medyaya-yapilan-polis-baskinini-protesto-etti-3084290h.htm Wed, 17 Dec 2014 16:13:30 +0200 <![CDATA[KESK Dönem Sözcüsü Karaboğa: Bu düzen yolsuzluk ve çürümüşlük üretiyor]]> http://www.haber3.com/kesk-donem-sozcusu-karaboga-bu-duzen-yolsuzluk-ve-curumusluk-uretiyor-3083928h.htm Wed, 17 Dec 2014 13:48:30 +0200 <![CDATA[Araplardan belediyeye tabela tepkisi]]> http://www.haber3.com/araplardan-belediyeye-tabela-tepkisi-3083368h.htm Wed, 17 Dec 2014 13:13:30 +0200 <![CDATA[Rektör Ağırakça, Dbp Heyetini Kabul Etti]]> http://www.haber3.com/rektor-agirakca-dbp-heyetini-kabul-etti-3083261h.htm Wed, 17 Dec 2014 13:08:30 +0200 <![CDATA[Saman Yüklü Tırda 191 Kilogram Esrar Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/saman-yuklu-tirda-191-kilogram-esrar-ele-gecirildi-3083258h.htm Wed, 17 Dec 2014 13:08:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Tırda 191 Kilo Esrar]]> http://www.haber3.com/mardinde-tirda-191-kilo-esrar-3083245h.htm Wed, 17 Dec 2014 12:43:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Genç, Köy Okullarını Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-ilce-milli-egitim-muduru-genc-koy-okullarini-ziyaret-etti-3083180h.htm Wed, 17 Dec 2014 11:58:30 +0200 <![CDATA[Midyat’ta hamile kadın 6. kez sezeryanla doğum yaptı]]> http://www.haber3.com/midyatta-hamile-kadin-6-kez-sezeryanla-dogum-yapti-3083017h.htm Wed, 17 Dec 2014 11:13:30 +0200 <![CDATA[Trc 3 Bölgesi’nde En Çok Araç Mardin’de]]> http://www.haber3.com/trc-3-bolgesinde-en-cok-arac-mardinde-3082855h.htm Wed, 17 Dec 2014 11:08:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe İlçe Müftüsü Taşçıdan Gençe Ziyaret]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-ilce-muftusu-tascidan-gence-ziyaret-3082828h.htm Wed, 17 Dec 2014 11:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin’e Yeni Fakülte Kararı Heyecan Uyandırdı]]> http://www.haber3.com/mardine-yeni-fakulte-karari-heyecan-uyandirdi-3082811h.htm Wed, 17 Dec 2014 09:11:00 +0200 <![CDATA[''Süryani, Ermeni ve Ezidiler bizi bağışlasın'']]> http://www.haber3.com/suryani-ermeni-ve-ezidiler-bizi-bagislasin-3082518h.htm Tue, 16 Dec 2014 17:43:30 +0200 <![CDATA[Mardin Müftülüğünden Bayanlara Arapça Ve Tefsir Kursu]]> http://www.haber3.com/mardin-muftulugunden-bayanlara-arapca-ve-tefsir-kursu-3082070h.htm Tue, 16 Dec 2014 16:38:30 +0200 <![CDATA[Dünyanın en uzun adamı doğum gününü kutladı]]> http://www.haber3.com/dunyanin-en-uzun-adami-dogum-gununu-kutladi-3081851h.htm Tue, 16 Dec 2014 15:08:30 +0200 <![CDATA[Dünyanın En Uzun Adamı, Doğum Gününü Kutladı]]> http://www.haber3.com/dunyanin-en-uzun-adami-dogum-gununu-kutladi-3081486h.htm Tue, 16 Dec 2014 13:03:30 +0200 <![CDATA[Dünyanın En Uzun Adamı, 33üncü Yaş Gününü Kutladı]]> http://www.haber3.com/dunyanin-en-uzun-adami-33uncu-yas-gununu-kutladi-3081040h.htm Tue, 16 Dec 2014 12:23:30 +0200 <![CDATA[Mersin İdmanyurdu Futbolcularından Midyatlı Kız Öğrencilere Bot]]> http://www.haber3.com/mersin-idmanyurdu-futbolcularindan-midyatli-kiz-ogrencilere-bot-3080950h.htm Tue, 16 Dec 2014 11:08:30 +0200 <![CDATA[Yeni Mahalle Sakinleri Baz İstasyonu İstemiyor]]> http://www.haber3.com/yeni-mahalle-sakinleri-baz-istasyonu-istemiyor-3080684h.htm Tue, 16 Dec 2014 10:58:30 +0200 <![CDATA[Maünün Yerleşke Yolu Düzeltiliyor]]> http://www.haber3.com/maunun-yerleske-yolu-duzeltiliyor-3080639h.htm Mon, 15 Dec 2014 15:18:30 +0200 <![CDATA[Diyanet Radyo Mardin’de Yayına Başladı]]> http://www.haber3.com/diyanet-radyo-mardinde-yayina-basladi-3079283h.htm Mon, 15 Dec 2014 14:43:30 +0200 <![CDATA[Nusaybin’de 24 Adet Molotof Kokteyli Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-24-adet-molotof-kokteyli-ele-gecirildi-3079129h.htm Mon, 15 Dec 2014 14:18:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde 24 adet molotof bombası ele geçirildi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-24-adet-molotof-bombasi-ele-gecirildi-3079038h.htm Mon, 15 Dec 2014 13:58:30 +0200 <![CDATA[Çöken Evin Duvarı Altında Kalan 10 Yaşındaki Elif Öldü]]> http://www.haber3.com/coken-evin-duvari-altinda-kalan-10-yasindaki-elif-oldu-3078970h.htm Mon, 15 Dec 2014 13:33:30 +0200 <![CDATA[Cami bahçesinde molotofkokteyli ele geçirildi]]> http://www.haber3.com/cami-bahcesinde-molotofkokteyli-ele-gecirildi-3078887h.htm Mon, 15 Dec 2014 13:08:30 +0200 <![CDATA[Midyatta Bıçaklı Saldırı: 1 Yaralı]]> http://www.haber3.com/midyatta-bicakli-saldiri-1-yarali-3078812h.htm Mon, 15 Dec 2014 13:03:30 +0200 <![CDATA[Hüda-par Genel Sekreteri Yavuz Midyatta]]> http://www.haber3.com/huda-par-genel-sekreteri-yavuz-midyatta-3078804h.htm Sun, 14 Dec 2014 18:33:30 +0200 <![CDATA[Mardinde 4 kişi av tüfeğiyle yaralandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-4-kisi-av-tufegiyle-yaralandi-3077811h.htm Sun, 14 Dec 2014 16:53:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Yol Kapatan Pkklılara Müdahale]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-yol-kapatan-pkklilara-mudahale-3077623h.htm Sun, 14 Dec 2014 16:53:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Olaylar Çıktı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olaylar-cikti-3077630h.htm Sun, 14 Dec 2014 16:08:30 +0200 <![CDATA[Mardinde izinsiz gösteri]]> http://www.haber3.com/mardinde-izinsiz-gosteri-3077485h.htm Sun, 14 Dec 2014 15:18:30 +0200 <![CDATA[Genç Eczacı Takla Atan Otomobilde Öldü]]> http://www.haber3.com/genc-eczaci-takla-atan-otomobilde-oldu-3077329h.htm Sun, 14 Dec 2014 12:58:30 +0200 <![CDATA[Şiddetli Yağmur Altında Turcel Dağına Tırmandılar]]> http://www.haber3.com/siddetli-yagmur-altinda-turcel-dagina-tirmandilar-3077081h.htm Sun, 14 Dec 2014 12:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin Gazeteciler Derneği Başkanı Çelik: Bu demokrasiye vurulan bir darbedir.]]> http://www.haber3.com/mardin-gazeteciler-dernegi-baskani-celik-bu-demokrasiye-vurulan-bir-darbedir-3077088h.htm Sun, 14 Dec 2014 10:28:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Din Görevlilerine Konferans]]> http://www.haber3.com/mardinde-din-gorevlilerine-konferans-3076764h.htm Sat, 13 Dec 2014 19:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Çözüm Süreci Ve Önerileri Paneli]]> http://www.haber3.com/mardinde-cozum-sureci-ve-onerileri-paneli-3076447h.htm Sat, 13 Dec 2014 17:13:30 +0200 <![CDATA[Almanlardan Suriyelilere kışlık giyecek yardımı]]> http://www.haber3.com/almanlardan-suriyelilere-kislik-giyecek-yardimi-3076189h.htm Sat, 13 Dec 2014 15:48:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Öğrenciler Gözaltılara Karşı Yürüdü]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ogrenciler-gozaltilara-karsi-yurudu-3075945h.htm Sat, 13 Dec 2014 13:23:30 +0200 <![CDATA[Taksi Şoförü Boğazı Kesilerek Öldürüldü]]> http://www.haber3.com/taksi-soforu-bogazi-kesilerek-olduruldu-3075630h.htm Sat, 13 Dec 2014 12:13:30 +0200 <![CDATA[İki kolunu kaybeden inşaat işçisi, protez kol hayali kuruyor]]> http://www.haber3.com/iki-kolunu-kaybeden-insaat-iscisi-protez-kol-hayali-kuruyor-3075458h.htm Fri, 12 Dec 2014 23:53:30 +0200 <![CDATA[Taksi şoförü boğazı kesilerek öldürüldü]]> http://www.haber3.com/taksi-soforu-bogazi-kesilerek-olduruldu-3075022h.htm Fri, 12 Dec 2014 23:33:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe’de Taksici Cinayeti]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-taksici-cinayeti-3075014h.htm Fri, 12 Dec 2014 16:53:30 +0200 <![CDATA[Midyatta Bayrak Yakıp, İşyerlerini Yağmalayan 5 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/midyatta-bayrak-yakip-isyerlerini-yagmalayan-5-kisi-tutuklandi-3074501h.htm Fri, 12 Dec 2014 15:43:30 +0200 <![CDATA[İş Yerlerini Yağmalayan 5 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/is-yerlerini-yagmalayan-5-kisi-tutuklandi-3074256h.htm Fri, 12 Dec 2014 15:03:30 +0200 <![CDATA[Artuklu Üniversitesi Rektör Vekili, 28 Şubatta Üniversiteden Atılmış]]> http://www.haber3.com/artuklu-universitesi-rektor-vekili-28-subatta-universiteden-atilmis-3074093h.htm Fri, 12 Dec 2014 14:28:30 +0200 <![CDATA[Mardin’deki Suriyeli Ailelere Gıda Ve Battaniye Yardımı]]> http://www.haber3.com/mardindeki-suriyeli-ailelere-gida-ve-battaniye-yardimi-3073978h.htm Fri, 12 Dec 2014 14:18:00 +0200 <![CDATA[Eli silahlı PKK'lılar polisle çatıştı]]> http://www.haber3.com/eli-silahli-pkklilar-polisle-catisti-3073967h.htm Fri, 12 Dec 2014 14:13:30 +0200 <![CDATA[BİM’i yağmalayan ve Türk bayrağını indirenler tutuklandı]]> http://www.haber3.com/bimi-yagmalayan-ve-turk-bayragini-indirenler-tutuklandi-3073921h.htm Fri, 12 Dec 2014 14:03:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Hırsızlık Operasyonu]]> http://www.haber3.com/mardinde-hirsizlik-operasyonu-3073878h.htm Fri, 12 Dec 2014 13:48:30 +0200 <![CDATA[28 Şubat sürecinde üniversiteden atılmıştı şimdi rektör vekili oldu]]> http://www.haber3.com/28-subat-surecinde-universiteden-atilmisti-simdi-rektor-vekili-oldu-3073838h.htm Fri, 12 Dec 2014 13:33:30 +0200 <![CDATA[Çözüm Süreci Mardin’de Masaya Yatırılacak]]> http://www.haber3.com/cozum-sureci-mardinde-masaya-yatirilacak-3073776h.htm Fri, 12 Dec 2014 12:53:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Gece Pkk Eylemi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-gece-pkk-eylemi-3073674h.htm Fri, 12 Dec 2014 11:48:30 +0200 <![CDATA[Ağzıyla yazı yazıp, çenesiyle bilgisayar kullanıyor]]> http://www.haber3.com/agziyla-yazi-yazip-cenesiyle-bilgisayar-kullaniyor-3073460h.htm Fri, 12 Dec 2014 11:33:30 +0200 <![CDATA[Huzur, Mardinde kültür ve sanatı canlandırdı]]> http://www.haber3.com/huzur-mardinde-kultur-ve-sanati-canlandirdi-3073395h.htm Fri, 12 Dec 2014 11:08:30 +0200 <![CDATA[28 Şubat’ta Üniversiteden Atıldı, Bugün Rektör Oldu]]> http://www.haber3.com/28-subatta-universiteden-atildi-bugun-rektor-oldu-3073299h.htm Thu, 11 Dec 2014 14:28:30 +0200 <![CDATA[Savurda alan çalışma planı yapılacak]]> http://www.haber3.com/savurda-alan-calisma-plani-yapilacak-3071749h.htm Thu, 11 Dec 2014 12:38:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepede Tepki Çeken Heykel Kaldırıldı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-tepki-ceken-heykel-kaldirildi-3071363h.htm Thu, 11 Dec 2014 12:08:30 +0200 <![CDATA[Özgürlük Meydanına dikilen heykel kaldırıldı]]> http://www.haber3.com/ozgurluk-meydanina-dikilen-heykel-kaldirildi-3071249h.htm Thu, 11 Dec 2014 11:28:30 +0200 <![CDATA[Derikte Çatışma Yönetimi Semineri Düzenlendi]]> http://www.haber3.com/derikte-catisma-yonetimi-semineri-duzenlendi-3071098h.htm Thu, 11 Dec 2014 11:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin Dedaş’ta Motivasyon Toplantısı]]> http://www.haber3.com/mardin-dedasta-motivasyon-toplantisi-3071001h.htm Thu, 11 Dec 2014 10:53:30 +0200 <![CDATA[Minik Yusufun Yaşam Mücadelesi]]> http://www.haber3.com/minik-yusufun-yasam-mucadelesi-3070965h.htm Thu, 11 Dec 2014 10:03:30 +0200 <![CDATA[Teatr Biuro Podrozy Ekibi Kızıltepede]]> http://www.haber3.com/teatr-biuro-podrozy-ekibi-kiziltepede-3070813h.htm