HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi - Son Dakika Haberler - Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi - Son Dakika Haberler - Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Sat, 01 Aug 2015 00:00:00 +0300 Sat, 01 Aug 2015 16:51:03 +0300 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi - Son Dakika Haberler - Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi - Son Dakika Haberler - Ana Sayfa Sat, 01 Aug 2015 10:53:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Elektrik Trafosuna Roketatarlı Saldırı]]> http://www.haber3.com/mardinde-elektrik-trafosuna-roketatarli-saldiri-3507982h.htm Sat, 01 Aug 2015 10:18:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de Trafo Tarandı, Nusaybin'de Köprü Trafiğe Kapatıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-trafo-tarandi-nusaybinde-kopru-trafige-kapatildi-3507925h.htm Sat, 01 Aug 2015 01:43:30 +0300 <![CDATA[Mardin Ve Şırnak'ta İzinsiz Gösteriler]]> http://www.haber3.com/mardin-ve-sirnakta-izinsiz-gosteriler-3507813h.htm Sat, 01 Aug 2015 00:33:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Hastane Civarında Olaylar Çıktı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-hastane-civarinda-olaylar-cikti-3507785h.htm Fri, 31 Jul 2015 20:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de Yol Kesen Pkk'lılara Polis Müdahale Etti]]> http://www.haber3.com/mardinde-yol-kesen-pkklilara-polis-mudahale-etti-3507626h.htm Fri, 31 Jul 2015 18:53:30 +0300 <![CDATA[Kaymakama ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti]]> http://www.haber3.com/kaymakama-hayirli-olsun-ziyareti-3507532h.htm Fri, 31 Jul 2015 18:08:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Ydg-h Üyelerine Şafak Operasyonu]]> http://www.haber3.com/midyatta-ydg-h-uyelerine-safak-operasyonu-3507450h.htm Fri, 31 Jul 2015 14:53:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Kiraz Bereketi Yaşanıyor]]> http://www.haber3.com/mardinde-kiraz-bereketi-yasaniyor-3506978h.htm Fri, 31 Jul 2015 14:29:30 +0300 <![CDATA[Minik Ecrin’den 48 Gündür Haber Alınamıyor]]> http://www.haber3.com/minik-ecrinden-48-gundur-haber-alinamiyor-3506918h.htm Fri, 31 Jul 2015 14:18:30 +0300 <![CDATA[Plakasız Araç Polisi Alarma Geçirdi]]> http://www.haber3.com/plakasiz-arac-polisi-alarma-gecirdi-3506899h.htm Fri, 31 Jul 2015 12:03:30 +0300 <![CDATA[Mardin Kalesi İçin Bir Ayda 80 Bin İmza Toplandı]]> http://www.haber3.com/mardin-kalesi-icin-bir-ayda-80-bin-imza-toplandi-3506568h.htm Fri, 31 Jul 2015 11:53:30 +0300 <![CDATA[Kaçak Gıdalar İmha Edildi]]> http://www.haber3.com/kacak-gidalar-imha-edildi-3506543h.htm Thu, 30 Jul 2015 17:03:30 +0300 <![CDATA[Zabıtalar Dargeçit’te Toplandı]]> http://www.haber3.com/zabitalar-dargecitte-toplandi-3505637h.htm Thu, 30 Jul 2015 16:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin Müftüsü Dilencileri Uyardı]]> http://www.haber3.com/mardin-muftusu-dilencileri-uyardi-3505623h.htm Thu, 30 Jul 2015 16:43:30 +0300 <![CDATA[Mardin İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardin-il-koordinasyon-kurulu-toplantisi-yapildi-3505582h.htm Thu, 30 Jul 2015 14:03:30 +0300 <![CDATA[Cihannüma’dan Değerlendirme Toplantısı]]> http://www.haber3.com/cihannumadan-degerlendirme-toplantisi-3505158h.htm Thu, 30 Jul 2015 12:53:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Üniversitesi Türkiye’de Bir İlk]]> http://www.haber3.com/artuklu-universitesi-turkiyede-bir-ilk-3504980h.htm Thu, 30 Jul 2015 03:18:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Polis Lojmanına Silahlı Saldırı]]> http://www.haber3.com/mardinde-polis-lojmanina-silahli-saldiri-3504450h.htm Wed, 29 Jul 2015 21:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de İzinsiz Gösteriye Müdahale]]> http://www.haber3.com/mardinde-izinsiz-gosteriye-mudahale-3504306h.htm Wed, 29 Jul 2015 19:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin Valiliğinden Bomba Yüklü Araç Açıklaması]]> http://www.haber3.com/mardin-valiliginden-bomba-yuklu-arac-aciklamasi-3504200h.htm Wed, 29 Jul 2015 18:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de 'Dur' İhtarına Uymayıp Kaza Yapan Minibüsten Cephanelik Çıktı]]> http://www.haber3.com/mardinde-dur-ihtarina-uymayip-kaza-yapan-minibusten-cephanelik-cikti-3504181h.htm Wed, 29 Jul 2015 18:38:30 +0300 <![CDATA[Dargeçit’te Doktor Sıkıntısı İçin İmza Kampanyası Başlatıldı]]> http://www.haber3.com/dargecitte-doktor-sikintisi-icin-imza-kampanyasi-baslatildi-3504167h.htm Wed, 29 Jul 2015 18:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin Valiliği: “İlimizde Planlanan Büyük Çaplı Saldırı Önlendi”]]> http://www.haber3.com/mardin-valiligi-ilimizde-planlanan-buyuk-capli-saldiri-onlendi-3504133h.htm Wed, 29 Jul 2015 16:24:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Molotof Kokteyli Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-molotof-kokteyli-ele-gecirildi-3503887h.htm Wed, 29 Jul 2015 16:18:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Uzun Namlulu Silah Ve El Bombası Bulundu]]> http://www.haber3.com/mardinde-uzun-namlulu-silah-ve-el-bombasi-bulundu-3503866h.htm Wed, 29 Jul 2015 16:18:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Bomba Yüklü Araç Yakalandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-bomba-yuklu-arac-yakalandi-3503865h.htm Wed, 29 Jul 2015 15:39:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Gastronomi Festivali]]> http://www.haber3.com/mardinde-gastronomi-festivali-3503751h.htm Wed, 29 Jul 2015 15:34:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Şiddete Karşı '5 Dakika Yaşamı Durdurma' Eylemi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-siddete-karsi-5-dakika-yasami-durdurma-eylemi-3503737h.htm Wed, 29 Jul 2015 14:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Uyuşturucu Operasyonları]]> http://www.haber3.com/mardinde-uyusturucu-operasyonlari-3503552h.htm Wed, 29 Jul 2015 12:13:30 +0300 <![CDATA[Yaz Kur’an Kursları Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/yaz-kuran-kurslari-devam-ediyor-3503127h.htm Wed, 29 Jul 2015 11:38:30 +0300 <![CDATA[Gazeteciler Kızıltepe Kaymakamı’nı Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/gazeteciler-kiziltepe-kaymakamini-ziyaret-etti-3503041h.htm Wed, 29 Jul 2015 11:38:30 +0300 <![CDATA[Vali Koçak’tan Rektör Ağırakça’ya Ziyaret]]> http://www.haber3.com/vali-kocaktan-rektor-agirakcaya-ziyaret-3503040h.htm Wed, 29 Jul 2015 11:08:30 +0300 <![CDATA[Kur’an Kursu Öğrencilerine Trafik Eğitimi]]> http://www.haber3.com/kuran-kursu-ogrencilerine-trafik-egitimi-3502957h.htm Wed, 29 Jul 2015 09:28:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Olaylı Gece]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olayli-gece-3502758h.htm Wed, 29 Jul 2015 09:26:00 +0300 <![CDATA[Mardin'de pompalı dehşeti: 1 ölü]]> http://www.haber3.com/mardinde-pompali-dehseti-1-olu-3502761h.htm Wed, 29 Jul 2015 01:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de İzinsiz Gösteri]]> http://www.haber3.com/mardinde-izinsiz-gosteri-3502694h.htm Wed, 29 Jul 2015 01:03:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Pompalı Tüfekli Saldırı: 1 Ölü, 3 Yaralı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-pompali-tufekli-saldiri-1-olu-3-yarali-3502683h.htm Tue, 28 Jul 2015 18:53:30 +0300 <![CDATA[Mardinli Çocukların Bisiklet Sevinci]]> http://www.haber3.com/mardinli-cocuklarin-bisiklet-sevinci-3502406h.htm Tue, 28 Jul 2015 18:38:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de 5 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-5-kisi-tutuklandi-3502373h.htm Tue, 28 Jul 2015 18:28:30 +0300 <![CDATA[Buldukları Cisim Ellerinde Patlayan 2 Çocuk Yaralandı]]> http://www.haber3.com/bulduklari-cisim-ellerinde-patlayan-2-cocuk-yaralandi-3502353h.htm Tue, 28 Jul 2015 18:24:30 +0300 <![CDATA[Mardin Dicle Edaş’ta Toplu Yaş Günü Kutlaması]]> http://www.haber3.com/mardin-dicle-edasta-toplu-yas-gunu-kutlamasi-3502342h.htm Tue, 28 Jul 2015 18:18:30 +0300 <![CDATA[Sınırda Buldukları Cismi Kurcalayan 2 Çocuk Yaralandı]]> http://www.haber3.com/sinirda-bulduklari-cismi-kurcalayan-2-cocuk-yaralandi-3502321h.htm Tue, 28 Jul 2015 18:03:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Arazide Buldukları Cisim Patladı, 2 Çocuk Yaralandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-arazide-bulduklari-cisim-patladi-2-cocuk-yaralandi-3502294h.htm Tue, 28 Jul 2015 17:58:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe'de 5 Ydg-h Üyesi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-5-ydg-h-uyesi-tutuklandi-3502285h.htm Tue, 28 Jul 2015 17:19:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Gaz Kapsülü Kümesi Yaktı, 15 Kanatlı Telef Oldu]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-gaz-kapsulu-kumesi-yakti-15-kanatli-telef-oldu-3502194h.htm Tue, 28 Jul 2015 17:18:30 +0300 <![CDATA[Kayıp Ecrin’i Son Gören Köylüler İha’ya Konuştu]]> http://www.haber3.com/kayip-ecrini-son-goren-koyluler-ihaya-konustu-3502183h.htm Tue, 28 Jul 2015 17:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin Valiliği'nden Polisle Girdiği Çatışmada Ölen Seyithan Dede İle İlgli Açıklama]]> http://www.haber3.com/mardin-valiliginden-polisle-girdigi-catismada-olen-seyithan-dede-ile-ilgli-aciklama-3502162h.htm Tue, 28 Jul 2015 12:56:00 +0300 <![CDATA[Kaymakamlık binasına roket !]]> http://www.haber3.com/kaymakamlik-binasina-roket-3501519h.htm Tue, 28 Jul 2015 12:19:30 +0300 <![CDATA[Dargeçit’te Kaymakam Evine Saldırı]]> http://www.haber3.com/dargecitte-kaymakam-evine-saldiri-3501381h.htm Tue, 28 Jul 2015 12:18:30 +0300 <![CDATA[Mardin Dargeçit'te Kaymakamlık Binasına Roketatarlı Saldırı]]> http://www.haber3.com/mardin-dargecitte-kaymakamlik-binasina-roketatarli-saldiri-3501371h.htm Tue, 28 Jul 2015 11:38:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe'de Mezarlık İçinde Silah Ve El Bombaları Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-mezarlik-icinde-silah-ve-el-bombalari-ele-gecirildi-3501305h.htm Tue, 28 Jul 2015 10:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin Valiliği’nden Öldürülen Pkk’lı İle İlgili Açıklama]]> http://www.haber3.com/mardin-valiliginden-oldurulen-pkkli-ile-ilgili-aciklama-3501163h.htm Tue, 28 Jul 2015 09:20:00 +0300 <![CDATA[Mardin'de 2 PKK'lı son anda yakalandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-2-pkkli-son-anda-yakalandi-3501026h.htm Mon, 27 Jul 2015 23:08:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Öldürülen Ydgh'li Genç İçin Yapılan Eyleme Polis Müdahale Etti]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-oldurulen-ydghli-genc-icin-yapilan-eyleme-polis-mudahale-etti-3500886h.htm Mon, 27 Jul 2015 22:53:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Olaylarda 1 Kişi Öldürüldü (3)]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olaylarda-1-kisi-olduruldu-3-3500881h.htm Mon, 27 Jul 2015 22:28:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Sulama Kanalına Giren Genç Boğuldu]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-sulama-kanalina-giren-genc-boguldu-3500854h.htm Mon, 27 Jul 2015 20:29:30 +0300 <![CDATA[Su Kanalına Giren Çocuk Boğuldu]]> http://www.haber3.com/su-kanalina-giren-cocuk-boguldu-3500767h.htm Mon, 27 Jul 2015 18:23:30 +0300 <![CDATA[Mardin'deki Polise Saldırı]]> http://www.haber3.com/mardindeki-polise-saldiri-3500623h.htm Mon, 27 Jul 2015 16:49:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Olaylarda 1 Kişi Öldürüldü (2)]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olaylarda-1-kisi-olduruldu-2-3500391h.htm Mon, 27 Jul 2015 15:49:30 +0300 <![CDATA[Kayıp Çocuk Ecrin İçin Bilgi Mesajı]]> http://www.haber3.com/kayip-cocuk-ecrin-icin-bilgi-mesaji-3500208h.htm Mon, 27 Jul 2015 15:40:00 +0300 <![CDATA[Ambulanslara ateş açtılar !]]> http://www.haber3.com/ambulanslara-ates-actilar-3500122h.htm Mon, 27 Jul 2015 15:38:30 +0300 <![CDATA[Gazetecilerin Tasarım Eğitimi Sona Erdi]]> http://www.haber3.com/gazetecilerin-tasarim-egitimi-sona-erdi-3500192h.htm Mon, 27 Jul 2015 15:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Terör Örgütü Mensubu 1 Kişi Teslim Oldu]]> http://www.haber3.com/mardinde-teror-orgutu-mensubu-1-kisi-teslim-oldu-3500167h.htm Mon, 27 Jul 2015 15:03:30 +0300 <![CDATA[Minik Ecrin 1,5 Aydır Kayıp]]> http://www.haber3.com/minik-ecrin-15-aydir-kayip-3500092h.htm Mon, 27 Jul 2015 14:48:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Ambulanslar Uzun Namlulu Silahla Tarandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ambulanslar-uzun-namlulu-silahla-tarandi-3500046h.htm Mon, 27 Jul 2015 14:38:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Ambulanslara Silahlı Saldırı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ambulanslara-silahli-saldiri-3500012h.htm Mon, 27 Jul 2015 13:44:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Ydg-h Üyeleri Ara Sokaklara Hendek Kazdı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ydg-h-uyeleri-ara-sokaklara-hendek-kazdi-3499869h.htm Mon, 27 Jul 2015 13:08:30 +0300 <![CDATA[Ydg-h, Nusaybin’de Hendek Kazdı]]> http://www.haber3.com/ydg-h-nusaybinde-hendek-kazdi-3499790h.htm Mon, 27 Jul 2015 12:46:00 +0300 <![CDATA[Nusaybin'deki olaylarda 1 kişi öldü]]> http://www.haber3.com/nusaybindeki-olaylarda-1-kisi-oldu-3499752h.htm Mon, 27 Jul 2015 12:09:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Polis İle Ydg-h Arasında Çatışma Çıktı: 1 Ölü]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-polis-ile-ydg-h-arasinda-catisma-cikti-1-olu-3499632h.htm Mon, 27 Jul 2015 12:09:30 +0300 <![CDATA[Çocuklar Şişme Havuzlarda Serinliyor]]> http://www.haber3.com/cocuklar-sisme-havuzlarda-serinliyor-3499626h.htm Mon, 27 Jul 2015 11:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Pkk Operasyonu: 6 Gözaltı]]> http://www.haber3.com/mardinde-pkk-operasyonu-6-gozalti-3499581h.htm Mon, 27 Jul 2015 10:58:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Olaylarda 1 Kişi Öldürüldü]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olaylarda-1-kisi-olduruldu-3499473h.htm Mon, 27 Jul 2015 10:43:30 +0300 <![CDATA[Mardin Valiliği’nden Saldırı Açıklaması]]> http://www.haber3.com/mardin-valiliginden-saldiri-aciklamasi-3499433h.htm Mon, 27 Jul 2015 09:18:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Olaylar Çıktı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olaylar-cikti-3499305h.htm Mon, 27 Jul 2015 01:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de Polise Saldırı]]> http://www.haber3.com/mardinde-polise-saldiri-3499221h.htm Mon, 27 Jul 2015 01:33:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne Saldırı: 5 Polis Yaralı (Yeniden)]]> http://www.haber3.com/nusaybin-trafik-denetleme-sube-mudurlugune-saldiri-5-polis-yarali-yeniden-3499220h.htm Sun, 26 Jul 2015 23:43:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Trafik Kazası: 1 Ölü, 13 Yaralı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-trafik-kazasi-1-olu-13-yarali-3499187h.htm Sun, 26 Jul 2015 23:43:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Polise Silahlı Saldırı: 5 Yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-polise-silahli-saldiri-5-yarali-3499191h.htm Sun, 26 Jul 2015 16:03:30 +0300 <![CDATA[Derik’te Şafak Operasyonu: 5 Gözaltı]]> http://www.haber3.com/derikte-safak-operasyonu-5-gozalti-3498773h.htm Sun, 26 Jul 2015 15:23:30 +0300 <![CDATA[Şırnak'ta Esnaf Kepenk Açmadı, Derik'te 5 Gözaltı]]> http://www.haber3.com/sirnakta-esnaf-kepenk-acmadi-derikte-5-gozalti-3498724h.htm Sun, 26 Jul 2015 09:38:30 +0300 <![CDATA[Cizre’de Gösteride Ateş Açıldı; 1 Ölü]]> http://www.haber3.com/cizrede-gosteride-ates-acildi-1-olu-3498260h.htm Sun, 26 Jul 2015 09:28:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Olaylı Gece]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olayli-gece-3498243h.htm Sun, 26 Jul 2015 01:13:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin Ve Cizre'de İzinsiz Gösteri]]> http://www.haber3.com/nusaybin-ve-cizrede-izinsiz-gosteri-3498194h.htm Sat, 25 Jul 2015 17:03:30 +0300 <![CDATA[Mardin Bik’ten Yerel Gazetelere Seminer]]> http://www.haber3.com/mardin-bikten-yerel-gazetelere-seminer-3497895h.htm Sat, 25 Jul 2015 12:23:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Şafak Operasyonu: 6 Gözaltı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-safak-operasyonu-6-gozalti-3497367h.htm Sat, 25 Jul 2015 11:53:30 +0300 <![CDATA[Mardin Ve Nusaybin'de Kck Ve Ydg-h Operasyonu: 11 Kişi Gözaltı]]> http://www.haber3.com/mardin-ve-nusaybinde-kck-ve-ydg-h-operasyonu-11-kisi-gozalti-3497308h.htm Sat, 25 Jul 2015 11:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Pkk Operasyonu: 21 Gözaltı]]> http://www.haber3.com/mardinde-pkk-operasyonu-21-gozalti-3497272h.htm Sat, 25 Jul 2015 00:53:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Olaylar Çıktı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olaylar-cikti-3497015h.htm Fri, 24 Jul 2015 16:53:30 +0300 <![CDATA[Çocukların Makam Aracı Merakı]]> http://www.haber3.com/cocuklarin-makam-araci-meraki-3496510h.htm Fri, 24 Jul 2015 16:28:30 +0300 <![CDATA[Derik Kaymakamı Fatih Safitürk Görevine Başladı]]> http://www.haber3.com/derik-kaymakami-fatih-safiturk-gorevine-basladi-3496442h.htm Fri, 24 Jul 2015 16:18:30 +0300 <![CDATA[Beş Yaşındaki Ecrin’den 41 Gündür Haber Yok]]> http://www.haber3.com/bes-yasindaki-ecrinden-41-gundur-haber-yok-3496413h.htm Fri, 24 Jul 2015 15:03:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Hendek Kazma Çalışması]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-hendek-kazma-calismasi-3496244h.htm Fri, 24 Jul 2015 13:58:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe Kaymakamı Ali Güldoğan Göreve Başladı]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-kaymakami-ali-guldogan-goreve-basladi-3496063h.htm Fri, 24 Jul 2015 13:53:30 +0300 <![CDATA[Dünya Hepatit Günü Çeşitli Etkinliklerle Kutlanacak]]> http://www.haber3.com/dunya-hepatit-gunu-cesitli-etkinliklerle-kutlanacak-3496048h.htm Fri, 24 Jul 2015 13:53:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Silah Kaçakçılığı Yapanlara Baskın]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-silah-kacakciligi-yapanlara-baskin-3496045h.htm Fri, 24 Jul 2015 13:03:30 +0300 <![CDATA[Mardin Kalesinde Restorasyon Çalışmaları Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/mardin-kalesinde-restorasyon-calismalari-devam-ediyor-3495957h.htm Fri, 24 Jul 2015 12:28:30 +0300 <![CDATA[2015 Haziran Ayında En Çok Konut Mardin’de Satıldı]]> http://www.haber3.com/2015-haziran-ayinda-en-cok-konut-mardinde-satildi-3495854h.htm Fri, 24 Jul 2015 12:24:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Kasaplara Denetim]]> http://www.haber3.com/mardinde-kasaplara-denetim-3495840h.htm Thu, 23 Jul 2015 23:08:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Ham Petrol Yüklü Tanker Devrildi: 1 Yaralı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ham-petrol-yuklu-tanker-devrildi-1-yarali-3495287h.htm