HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Sat, 30 May 2015 00:00:00 +0300 Sat, 30 May 2015 13:25:47 +0300 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Sat, 30 May 2015 11:08:30 +0300 <![CDATA[Miroğlu’nun Eşi Anılarını Tazeledi]]> http://www.haber3.com/miroglunun-esi-anilarini-tazeledi-3402337h.htm Sat, 30 May 2015 00:38:30 +0300 <![CDATA[Hüda-par’lıların Cenazeleri Mardin’e Getirildi]]> http://www.haber3.com/huda-parlilarin-cenazeleri-mardine-getirildi-3402066h.htm Fri, 29 May 2015 19:08:30 +0300 <![CDATA[Şırnak’ta Hüda-par İle Hdp’liler Arasında Çıkan Tartışmada 2 Hüdapar’lı Hayatını Kaybetti]]> http://www.haber3.com/sirnakta-huda-par-ile-hdpliler-arasinda-cikan-tartismada-2-hudaparli-hayatini-kaybe-3401687h.htm Fri, 29 May 2015 14:53:30 +0300 <![CDATA[Kasimiye Ortaokulunun Diller Korosu, Şarkılarını 5 Ayrı Dilde Söyledi]]> http://www.haber3.com/kasimiye-ortaokulunun-diller-korosu-sarkilarini-5-ayri-dilde-soyledi-3400853h.htm Fri, 29 May 2015 13:48:30 +0300 <![CDATA[Başıboş Köpeğin Saldırdığı 2 Yaşındaki Çocuk Yaralandı]]> http://www.haber3.com/basibos-kopegin-saldirdigi-2-yasindaki-cocuk-yaralandi-3400626h.htm Fri, 29 May 2015 13:39:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de İtfaiyecilerden Gerçeği Aratmayan Tatbikat]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-itfaiyecilerden-gercegi-aratmayan-tatbikat-3400615h.htm Fri, 29 May 2015 12:24:30 +0300 <![CDATA[Bu Tespihe Paha Biçilemiyor]]> http://www.haber3.com/bu-tespihe-paha-bicilemiyor-3400364h.htm Fri, 29 May 2015 12:18:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe Vergi Dairesi Binası Okul Olacak]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-vergi-dairesi-binasi-okul-olacak-3400338h.htm Fri, 29 May 2015 12:18:30 +0300 <![CDATA[Köpeğin Isırdığı Çocuk Ölümden Döndü]]> http://www.haber3.com/kopegin-isirdigi-cocuk-olumden-dondu-3400334h.htm Fri, 29 May 2015 11:53:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’deki Tarihi Ulu Cami’de Restorasyon Çalışmaları Başladı]]> http://www.haber3.com/kiziltepedeki-tarihi-ulu-camide-restorasyon-calismalari-basladi-3400226h.htm Fri, 29 May 2015 10:54:30 +0300 <![CDATA[Anaokulu Öğrencilerinden Yılsonu Gösterileri]]> http://www.haber3.com/anaokulu-ogrencilerinden-yilsonu-gosterileri-3400041h.htm Fri, 29 May 2015 09:38:30 +0300 <![CDATA[Agit Heyeti Vali Koçak İle Görüştü]]> http://www.haber3.com/agit-heyeti-vali-kocak-ile-gorustu-3399839h.htm Fri, 29 May 2015 09:33:30 +0300 <![CDATA[Çiftçilere Pamuk Desteği Yapılacak]]> http://www.haber3.com/ciftcilere-pamuk-destegi-yapilacak-3399830h.htm Thu, 28 May 2015 13:28:30 +0300 <![CDATA[Başbakan Davutoğlu, Mardin’den Ayrıldı]]> http://www.haber3.com/basbakan-davutoglu-mardinden-ayrildi-3398293h.htm Thu, 28 May 2015 12:58:30 +0300 <![CDATA[Başbakan Davutoğlu, Siirt'e Gitti]]> http://www.haber3.com/basbakan-davutoglu-siirte-gitti-3398190h.htm Thu, 28 May 2015 12:48:30 +0300 <![CDATA[Midyat Platformu'ndan ‘Hastane Yolu’ Açıklaması]]> http://www.haber3.com/midyat-platformundan-hastane-yolu-aciklamasi-3398150h.htm Thu, 28 May 2015 12:33:30 +0300 <![CDATA[Ak Parti'den İstifa Eden Meclis Üyesi Hdp'ye Geçti]]> http://www.haber3.com/ak-partiden-istifa-eden-meclis-uyesi-hdpye-gecti-3398096h.htm Thu, 28 May 2015 11:28:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinli Öğrenciler, Kuşlar İçin 100 Ev Yapıp, Ağaçlara Astı]]> http://www.haber3.com/nusaybinli-ogrenciler-kuslar-icin-100-ev-yapip-agaclara-asti-3397861h.htm Thu, 28 May 2015 03:23:30 +0300 <![CDATA[Basbakan Davutoğlu Konaklanacağı Otele Geçti]]> http://www.haber3.com/basbakan-davutoglu-konaklanacagi-otele-gecti-3397442h.htm Thu, 28 May 2015 01:03:30 +0300 <![CDATA[Davutoğlu, Kürtçe Mevlit Programına Katıldı]]> http://www.haber3.com/davutoglu-kurtce-mevlit-programina-katildi-3397415h.htm Wed, 27 May 2015 20:58:30 +0300 <![CDATA[Davutoğlu: Kürtler'in Değil, Hdp'nin Baraj Sorunu Var (2)]]> http://www.haber3.com/davutoglu-kurtlerin-degil-hdpnin-baraj-sorunu-var-2-3397216h.htm Wed, 27 May 2015 20:18:30 +0300 <![CDATA[Başbakan Davutoğlu Mardin’de]]> http://www.haber3.com/basbakan-davutoglu-mardinde-3397170h.htm Wed, 27 May 2015 20:13:30 +0300 <![CDATA[Davutoğlu: Kürt Meselesinin İstismarcıları Chp, Mhp Ve Hdp'dir]]> http://www.haber3.com/davutoglu-kurt-meselesinin-istismarcilari-chp-mhp-ve-hdpdir-3397165h.htm Wed, 27 May 2015 19:33:30 +0300 <![CDATA['Derin Devleti Savunan Zihniyet, Hdpnin Barajı Aşması İçin Çağrıda Bulunuyor']]> http://www.haber3.com/derin-devleti-savunan-zihniyet-hdpnin-baraji-asmasi-icin-cagrida-bulunuyor-3397101h.htm Wed, 27 May 2015 14:53:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de Doğalgaz Bilmecesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-dogalgaz-bilmecesi-3396192h.htm Wed, 27 May 2015 12:03:30 +0300 <![CDATA[Başbakan Davutoğlu Kürtçe Mevlit Programına Katılacak]]> http://www.haber3.com/basbakan-davutoglu-kurtce-mevlit-programina-katilacak-3395577h.htm Wed, 27 May 2015 11:43:30 +0300 <![CDATA[Anneler İçin Sigara Bırakmanın Yolu ’Emzirme’]]> http://www.haber3.com/anneler-icin-sigara-birakmanin-yolu-emzirme-3395507h.htm Wed, 27 May 2015 10:48:30 +0300 <![CDATA[Parti Bayrağı Asan Suriyeli Çocuğa Elektrik Çarptı]]> http://www.haber3.com/parti-bayragi-asan-suriyeli-cocuga-elektrik-carpti-3395332h.htm Wed, 27 May 2015 10:48:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Bıçaklanan 3 Kardeş Olayıyla İlgili 2 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-bicaklanan-3-kardes-olayiyla-ilgili-2-kisi-tutuklandi-3395330h.htm Tue, 26 May 2015 20:08:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe Kaymakamlığından Işid Açıklaması]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-kaymakamligindan-isid-aciklamasi-3394774h.htm Tue, 26 May 2015 19:23:30 +0300 <![CDATA[Ak Parti Meclis Üyesi, Partisinden İstifa Etti]]> http://www.haber3.com/ak-parti-meclis-uyesi-partisinden-istifa-etti-3394722h.htm Tue, 26 May 2015 17:53:30 +0300 <![CDATA[İhd, Tutuklanan 8.5 Aylık Hamile Sanığın Serbest Bırakılmasını İstedi (2)]]> http://www.haber3.com/ihd-tutuklanan-8-5-aylik-hamile-sanigin-serbest-birakilmasini-istedi-2-3394521h.htm Tue, 26 May 2015 17:13:30 +0300 <![CDATA[Stk’lardan Midyat Belediyesi'ne 'Yüksek Emlak Vergisi' Tepkisi]]> http://www.haber3.com/stklardan-midyat-belediyesine-yuksek-emlak-vergisi-tepkisi-3394393h.htm Tue, 26 May 2015 17:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de Mazot Yüklü Tanker Devrildi: 1 Yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-mazot-yuklu-tanker-devrildi-1-yarali-3394389h.htm Tue, 26 May 2015 17:08:30 +0300 <![CDATA[Tutuklanınca Adliyenin İkinci Katından Atlayıp Kaçmaya Kalkıştı]]> http://www.haber3.com/tutuklaninca-adliyenin-ikinci-katindan-atlayip-kacmaya-kalkisti-3394384h.htm Tue, 26 May 2015 16:44:30 +0300 <![CDATA[Şüpheli Şahıs, Adliyenin İkinci Katından Atladı]]> http://www.haber3.com/supheli-sahis-adliyenin-ikinci-katindan-atladi-3394278h.htm Tue, 26 May 2015 16:18:30 +0300 <![CDATA[Başbakan Davutoğlu Mardin’e Geliyor]]> http://www.haber3.com/basbakan-davutoglu-mardine-geliyor-3394172h.htm Tue, 26 May 2015 16:04:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de Hampetrol Yüklü Tanker Alev Alev Yandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-hampetrol-yuklu-tanker-alev-alev-yandi-3394129h.htm Tue, 26 May 2015 15:58:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Petrol Yüklü Tanker Yandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-petrol-yuklu-tanker-yandi-3394101h.htm Tue, 26 May 2015 15:54:30 +0300 <![CDATA[Derik’te Tübitak Bilim Fuarı Açıldı]]> http://www.haber3.com/derikte-tubitak-bilim-fuari-acildi-3394088h.htm Tue, 26 May 2015 15:54:30 +0300 <![CDATA[Gece Kazdığı Çukura Poşetler İçinde İnsan Kemiği Gömdü]]> http://www.haber3.com/gece-kazdigi-cukura-posetler-icinde-insan-kemigi-gomdu-3394070h.htm Tue, 26 May 2015 15:24:30 +0300 <![CDATA[Midyat Adliyesi’nde İntihar Girişimi]]> http://www.haber3.com/midyat-adliyesinde-intihar-girisimi-3393982h.htm Tue, 26 May 2015 14:14:30 +0300 <![CDATA[Köy Mezarlığına İnsan Kemiği Gömerken Yakalandı]]> http://www.haber3.com/koy-mezarligina-insan-kemigi-gomerken-yakalandi-3393736h.htm Tue, 26 May 2015 12:59:30 +0300 <![CDATA[Mardin Kalesi Aydınlandı]]> http://www.haber3.com/mardin-kalesi-aydinlandi-3393445h.htm Tue, 26 May 2015 12:43:30 +0300 <![CDATA[Ücretsiz Kanser Taramasına Davet]]> http://www.haber3.com/ucretsiz-kanser-taramasina-davet-3393373h.htm Tue, 26 May 2015 12:33:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe Tübitak Bilim Fuarı Açıldı]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-tubitak-bilim-fuari-acildi-3393342h.htm Tue, 26 May 2015 11:28:30 +0300 <![CDATA[İhd, Tutuklanan 8.5 Aylık Hamile Sanığın Serbest Bırakılmasını İstedi]]> http://www.haber3.com/ihd-tutuklanan-8-5-aylik-hamile-sanigin-serbest-birakilmasini-istedi-3393097h.htm Tue, 26 May 2015 11:24:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Zamlanan Emlak Vergisine Tepki]]> http://www.haber3.com/midyatta-zamlanan-emlak-vergisine-tepki-3393070h.htm Tue, 26 May 2015 10:58:30 +0300 <![CDATA[Midyat Sgk’dan Okul Müdürlerine Bilgilendirme]]> http://www.haber3.com/midyat-sgkdan-okul-mudurlerine-bilgilendirme-3393000h.htm Tue, 26 May 2015 10:53:30 +0300 <![CDATA[Öter Güven Tazeledi]]> http://www.haber3.com/oter-guven-tazeledi-3392977h.htm Tue, 26 May 2015 10:38:00 +0300 <![CDATA[Burası Türkiye, maskeliler her gece kapıları çalıyor !]]> http://www.haber3.com/burasi-turkiye-maskeliler-her-gece-kapilari-caliyor-3392935h.htm Mon, 25 May 2015 17:54:30 +0300 <![CDATA[Akp Mardin Milletvekili Aday Adayı Demirdağ, Hdp’ye Geçti]]> http://www.haber3.com/akp-mardin-milletvekili-aday-adayi-demirdag-hdpye-gecti-3392064h.htm Mon, 25 May 2015 17:18:30 +0300 <![CDATA[Vali Koçak’a Kan Davaları Dosyası]]> http://www.haber3.com/vali-kocaka-kan-davalari-dosyasi-3391982h.htm Mon, 25 May 2015 17:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Dini Bilgiler Yarışması]]> http://www.haber3.com/mardinde-dini-bilgiler-yarismasi-3391966h.htm Mon, 25 May 2015 14:48:30 +0300 <![CDATA[İha’ya Teşekkür Ve Katılım Belgesi]]> http://www.haber3.com/ihaya-tesekkur-ve-katilim-belgesi-3391414h.htm Mon, 25 May 2015 13:25:30 +0300 <![CDATA[Öğretmenler, Öğrencilerin Gözü Önünde Tekme Tokat Kavga Etti]]> http://www.haber3.com/ogretmenler-ogrencilerin-gozu-onunde-tekme-tokat-kavga-etti-3391175h.htm Mon, 25 May 2015 12:38:30 +0300 <![CDATA[Trc-3’ün Konut Satış İstatistikleri Açıklandı]]> http://www.haber3.com/trc-3un-konut-satis-istatistikleri-aciklandi-3391026h.htm Mon, 25 May 2015 11:58:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe'de Bıçaklanan 3 Kardeşten 1'i Öldü]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-bicaklanan-3-kardesten-1i-oldu-3390892h.htm Mon, 25 May 2015 11:58:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli Bin 500 Aileye Gıda Yardımı]]> http://www.haber3.com/suriyeli-bin-500-aileye-gida-yardimi-3390883h.htm Mon, 25 May 2015 10:58:30 +0300 <![CDATA[Hdp’li Sırrı Sakık’ın Kardeşinden Ezber Bozan Açıklama]]> http://www.haber3.com/hdpli-sirri-sakikin-kardesinden-ezber-bozan-aciklama-3390716h.htm Sun, 24 May 2015 17:18:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 2 Yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-bicakli-kavga-1-olu-2-yarali-3389903h.htm Sun, 24 May 2015 13:29:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 2 Yaralı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-bicakli-kavga-1-olu-2-yarali-3389434h.htm Sun, 24 May 2015 12:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin Valisi Koçak Derik’te]]> http://www.haber3.com/mardin-valisi-kocak-derikte-3389346h.htm Sat, 23 May 2015 18:44:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de Yıldırımın İsabet Ettiği Çoban Öldü]]> http://www.haber3.com/mardinde-yildirimin-isabet-ettigi-coban-oldu-3388646h.htm Sat, 23 May 2015 16:44:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de ’Kayıplar Bulunsun Failler Yargılansın’ Eylemi]]> http://www.haber3.com/mardinde-kayiplar-bulunsun-failler-yargilansin-eylemi-3388381h.htm Sat, 23 May 2015 14:04:30 +0300 <![CDATA[Eğitim Bir-sen’den Vali Koçak’a Ziyaret]]> http://www.haber3.com/egitim-bir-senden-vali-kocaka-ziyaret-3388013h.htm Sat, 23 May 2015 13:18:30 +0300 <![CDATA[Derik’te Yıldırım Çarpması Sonucu Bir Kişi Öldü]]> http://www.haber3.com/derikte-yildirim-carpmasi-sonucu-bir-kisi-oldu-3387911h.htm Sat, 23 May 2015 13:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin Valiliği’nden Sel Uyarısı]]> http://www.haber3.com/mardin-valiliginden-sel-uyarisi-3387891h.htm Sat, 23 May 2015 12:44:30 +0300 <![CDATA[Öğrencilerden Kaymakam Ermiş’e Ziyaret]]> http://www.haber3.com/ogrencilerden-kaymakam-ermise-ziyaret-3387821h.htm Sat, 23 May 2015 12:03:30 +0300 <![CDATA[Rojava'da Öldürülen Kadın Pkk'lı, Nusaybin'de Toprağa Verildi]]> http://www.haber3.com/rojavada-oldurulen-kadin-pkkli-nusaybinde-topraga-verildi-3387706h.htm Fri, 22 May 2015 18:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Yangın Tatbikatı]]> http://www.haber3.com/mardinde-yangin-tatbikati-3386882h.htm Fri, 22 May 2015 18:08:30 +0300 <![CDATA[Çiftsüren: Çalmayacağız, Çalanın Da Karşısında Olacağız]]> http://www.haber3.com/ciftsuren-calmayacagiz-calanin-da-karsisinda-olacagiz-3386866h.htm Fri, 22 May 2015 18:04:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Öğretmenlerden Müzik Resitali]]> http://www.haber3.com/midyatta-ogretmenlerden-muzik-resitali-3386845h.htm Fri, 22 May 2015 14:55:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli Sığınmacıya, 'Erkek Çocuğa İstismardan' 36 Yıl Hapis]]> http://www.haber3.com/suriyeli-siginmaciya-erkek-cocuga-istismardan-36-yil-hapis-3386166h.htm Fri, 22 May 2015 14:54:30 +0300 <![CDATA[Sancar: Soykırımı Hatırlatan İnsanlar Olsaydı Katliamlar Yaşanmazdı]]> http://www.haber3.com/sancar-soykirimi-hatirlatan-insanlar-olsaydi-katliamlar-yasanmazdi-3386126h.htm Fri, 22 May 2015 14:33:30 +0300 <![CDATA[Atak Koleji, Bayrak Yarışında Birinci Oldu]]> http://www.haber3.com/atak-koleji-bayrak-yarisinda-birinci-oldu-3386086h.htm Fri, 22 May 2015 13:49:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de Askeri Hareketlilik]]> http://www.haber3.com/mardinde-askeri-hareketlilik-3385965h.htm Fri, 22 May 2015 13:20:00 +0300 <![CDATA[Sınıra askeri sevkiyat]]> http://www.haber3.com/sinira-askeri-sevkiyat-3385900h.htm Fri, 22 May 2015 12:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Ak Parti Binasına Saldırıda 2 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ak-parti-binasina-saldirida-2-kisi-tutuklandi-3385835h.htm Fri, 22 May 2015 11:33:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Türk Kızılay’ına Kan Bağışı]]> http://www.haber3.com/midyatta-turk-kizilayina-kan-bagisi-3385533h.htm Fri, 22 May 2015 11:24:30 +0300 <![CDATA[Çocuk İstismarcısı Suriyeli'ye 36 Yıl Hapis Cezası]]> http://www.haber3.com/cocuk-istismarcisi-suriyeliye-36-yil-hapis-cezasi-3385513h.htm Fri, 22 May 2015 08:58:30 +0300 <![CDATA[Miroğlu’ndan Hdp Seçim Bürosu’na Ziyaret]]> http://www.haber3.com/miroglundan-hdp-secim-burosuna-ziyaret-3385208h.htm Thu, 21 May 2015 18:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin Ekonomisi Masaya Yatırıldı]]> http://www.haber3.com/mardin-ekonomisi-masaya-yatirildi-3384724h.htm Thu, 21 May 2015 18:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Tarihi Eser Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-tarihi-eser-ele-gecirildi-3384701h.htm Thu, 21 May 2015 18:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Hacı Adaylarına Seminer]]> http://www.haber3.com/mardinde-haci-adaylarina-seminer-3384665h.htm Thu, 21 May 2015 18:18:30 +0300 <![CDATA[Vali Koçak’tan Deyrulzafaran Manastırı’na Ziyaret]]> http://www.haber3.com/vali-kocaktan-deyrulzafaran-manastirina-ziyaret-3384637h.htm Thu, 21 May 2015 16:53:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Toplu Nikah Töreni Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-toplu-nikah-toreni-yapildi-3384339h.htm Thu, 21 May 2015 16:34:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de 48 Adet Tarihi Sikke Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-48-adet-tarihi-sikke-ele-gecirildi-3384265h.htm Thu, 21 May 2015 16:06:00 +0300 <![CDATA[Top kaçırdıkları harabede 11 bin lira buldular !]]> http://www.haber3.com/top-kacirdiklari-harabede-11-bin-lira-buldular-3384140h.htm Thu, 21 May 2015 14:48:30 +0300 <![CDATA[Düğün Mevsimi Piyasayı Canlandırıyor]]> http://www.haber3.com/dugun-mevsimi-piyasayi-canlandiriyor-3383869h.htm Thu, 21 May 2015 14:09:30 +0300 <![CDATA[Derik'te 3 Kız, Toplarının Kaçtığı Harabede 11 Bin Lira Buldu]]> http://www.haber3.com/derikte-3-kiz-toplarinin-kactigi-harabede-11-bin-lira-buldu-3383720h.htm Thu, 21 May 2015 14:04:30 +0300 <![CDATA[Kan Davası Çalıştayı’nın Sonuç Bildirgesi Yayımlandı]]> http://www.haber3.com/kan-davasi-calistayinin-sonuc-bildirgesi-yayimlandi-3383687h.htm Thu, 21 May 2015 12:33:30 +0300 <![CDATA[“Hdp’nin Uyguladığı Siyaset, Demokratik Bir Siyaset Değil”]]> http://www.haber3.com/hdpnin-uyguladigi-siyaset-demokratik-bir-siyaset-degil-3383365h.htm Thu, 21 May 2015 12:03:30 +0300 <![CDATA["Kırmızı Mercimek Yok Olmak Üzere”]]> http://www.haber3.com/kirmizi-mercimek-yok-olmak-uzere-3383239h.htm Thu, 21 May 2015 10:18:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Virajı Alamayan Tır Devrildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-viraji-alamayan-tir-devrildi-3382947h.htm Wed, 20 May 2015 22:03:30 +0300 <![CDATA[Ak Parti’den Seçim Bürosu Saldırısına Kınama]]> http://www.haber3.com/ak-partiden-secim-burosu-saldirisina-kinama-3382616h.htm Wed, 20 May 2015 18:19:30 +0300 <![CDATA[Dünya Metroloji Günü Kutlamaları]]> http://www.haber3.com/dunya-metroloji-gunu-kutlamalari-3382310h.htm Wed, 20 May 2015 17:34:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin'de 4 Ayaklı Civciv Şaşırttı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-4-ayakli-civciv-sasirtti-3382161h.htm Wed, 20 May 2015 17:03:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Ak Parti’nin Seçim Bürosuna Saldırı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ak-partinin-secim-burosuna-saldiri-3382057h.htm Wed, 20 May 2015 16:45:30 +0300 <![CDATA[Mardin'de Ak Parti Seçim Bürosuna Bombalı Saldırı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ak-parti-secim-burosuna-bombali-saldiri-3381933h.htm