HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Thu, 31 Jul 2014 00:00:00 +0300 Thu, 31 Jul 2014 12:23:51 +0300 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Wed, 30 Jul 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Güler Derikte Partililer İle Bayramlaştı]]> http://www.haber3.com/guler-derikte-partililer-ile-bayramlasti-2815153h.htm Tue, 29 Jul 2014 16:18:30 +0300 <![CDATA[Bakan Şimşekin Köyünde Kaza: 1 Ölü, 6 Yaralı]]> http://www.haber3.com/bakan-simsekin-koyunde-kaza-1-olu-6-yarali-2814140h.htm Tue, 29 Jul 2014 15:38:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta trafik kazası: 1 ölü, 3ü ağır 6 yaralı]]> http://www.haber3.com/midyatta-trafik-kazasi-1-olu-3u-agir-6-yarali-2814079h.htm Mon, 28 Jul 2014 17:08:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli Çocukları Sirk İle Buluşturdular]]> http://www.haber3.com/suriyeli-cocuklari-sirk-ile-bulusturdular-2813169h.htm Mon, 28 Jul 2014 16:33:30 +0300 <![CDATA[Eski Bakan Güler, Mardinde Bayramlaşma Törenine Katıldı]]> http://www.haber3.com/eski-bakan-guler-mardinde-bayramlasma-torenine-katildi-2813111h.htm Mon, 28 Jul 2014 14:13:30 +0300 <![CDATA[Demirtaş, Mor Gabriel Manastırını Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/demirtas-mor-gabriel-manastirini-ziyaret-etti-2812871h.htm Mon, 28 Jul 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Cumhurbaşkanı adayı Demirtaş: Teklik Allah’a mahsustur]]> http://www.haber3.com/cumhurbaskani-adayi-demirtas-teklik-allaha-mahsustur-2812819h.htm Mon, 28 Jul 2014 12:13:30 +0300 <![CDATA[Derikte Çocukların Kavgasına Büyükler Karıştı: 13 Yaralı]]> http://www.haber3.com/derikte-cocuklarin-kavgasina-buyukler-karisti-13-yarali-2812671h.htm Mon, 28 Jul 2014 10:18:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli çocuklara akrobatlık eğitimi]]> http://www.haber3.com/suriyeli-cocuklara-akrobatlik-egitimi-2812464h.htm Mon, 28 Jul 2014 09:53:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta bir erkek cesedi bulundu]]> http://www.haber3.com/midyatta-bir-erkek-cesedi-bulundu-2812413h.htm Sun, 27 Jul 2014 14:33:30 +0300 <![CDATA[Suriye Sınırında Çocuklar 5 Mayın Buldu]]> http://www.haber3.com/suriye-sinirinda-cocuklar-5-mayin-buldu-2811704h.htm Sun, 27 Jul 2014 11:03:30 +0300 <![CDATA[Sınırda Buldukları Mayınları Mahalleye Getirdiler]]> http://www.haber3.com/sinirda-bulduklari-mayinlari-mahalleye-getirdiler-2811288h.htm Sat, 26 Jul 2014 23:38:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepedeki gerginlik]]> http://www.haber3.com/kiziltepedeki-gerginlik-2811025h.htm Sat, 26 Jul 2014 21:23:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı]]> http://www.haber3.com/midyatta-trafik-kazasi-1-olu-1-yarali-2810926h.htm Sat, 26 Jul 2014 14:53:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Sakal-ı Şerife Yoğun İlgi]]> http://www.haber3.com/mardinde-sakal-i-serife-yogun-ilgi-2810348h.htm Sat, 26 Jul 2014 14:13:30 +0300 <![CDATA[Işidin Irak Ve Suriyedeki Süryanilere Saldırısına Midyatta Protesto]]> http://www.haber3.com/isidin-irak-ve-suriyedeki-suryanilere-saldirisina-midyatta-protesto-2810235h.htm Sat, 26 Jul 2014 14:08:30 +0300 <![CDATA[Derik Belediyesi Esnaf Ve Muhtarlara İftarda Bir Araya Geldi]]> http://www.haber3.com/derik-belediyesi-esnaf-ve-muhtarlara-iftarda-bir-araya-geldi-2810228h.htm Sat, 26 Jul 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[(Özel Haber) Mardin Yerli Ve Yabancı Turistlerin Gözde Kenti Oldu]]> http://www.haber3.com/ozel-haber-mardin-yerli-ve-yabanci-turistlerin-gozde-kenti-oldu-2810169h.htm Sat, 26 Jul 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[CHP li İnal: Suçu ispatlanamayan devletin polisine ilk defa kelepçe takıldı]]> http://www.haber3.com/chp-li-inal-sucu-ispatlanamayan-devletin-polisine-ilk-defa-kelepce-takildi-2810130h.htm Sat, 26 Jul 2014 11:33:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Yol Yapımı]]> http://www.haber3.com/mardinde-yol-yapimi-2809839h.htm Fri, 25 Jul 2014 18:58:30 +0300 <![CDATA[Dünya Kudüs Gününde İsrail Protestosu]]> http://www.haber3.com/dunya-kudus-gununde-israil-protestosu-2809151h.htm Fri, 25 Jul 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesen: Mardin’in değerlerine sahip çıkacağız]]> http://www.haber3.com/vali-taskesen-mardinin-degerlerine-sahip-cikacagiz-2808421h.htm Fri, 25 Jul 2014 15:18:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepedeki gerginlik]]> http://www.haber3.com/kiziltepedeki-gerginlik-2808380h.htm Fri, 25 Jul 2014 14:28:30 +0300 <![CDATA[Atak Kolejinin 63 öğrencisi üniversiteye yerleşti]]> http://www.haber3.com/atak-kolejinin-63-ogrencisi-universiteye-yerlesti-2808183h.htm Fri, 25 Jul 2014 11:38:30 +0300 <![CDATA[Mardinde 4 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-4-bin-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-2807636h.htm Fri, 25 Jul 2014 07:08:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Tehlikeli Gerginlik Devam Ediyor.]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-tehlikeli-gerginlik-devam-ediyor-2807215h.htm Thu, 24 Jul 2014 17:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardin-il-koordinasyon-kurulu-toplantisi-yapildi-2806620h.htm Thu, 24 Jul 2014 14:44:00 +0300 <![CDATA[Mardin'de tehlikeli gerginlik !]]> http://www.haber3.com/mardinde-tehlikeli-gerginlik-2806067h.htm Thu, 24 Jul 2014 14:03:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Öğrenciler Bayramlıklarını Paylaştı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ogrenciler-bayramliklarini-paylasti-2805944h.htm Thu, 24 Jul 2014 12:48:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Tehlikeli Gerginlik]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-tehlikeli-gerginlik-2805667h.htm Thu, 24 Jul 2014 12:18:30 +0300 <![CDATA[Tarihi Çarşıda Bayram Alışverişi]]> http://www.haber3.com/tarihi-carsida-bayram-alisverisi-2805577h.htm Thu, 24 Jul 2014 12:18:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Belediyesi Cezaevindeki Kadınlara Elbise Gönderdi]]> http://www.haber3.com/artuklu-belediyesi-cezaevindeki-kadinlara-elbise-gonderdi-2805576h.htm Thu, 24 Jul 2014 11:28:30 +0300 <![CDATA[Mardinliler Kadir Gecesinde Camileri Doldurdu]]> http://www.haber3.com/mardinliler-kadir-gecesinde-camileri-doldurdu-2805435h.htm Wed, 23 Jul 2014 22:13:30 +0300 <![CDATA[Suriyeye insani yardım]]> http://www.haber3.com/suriyeye-insani-yardim-2804773h.htm Wed, 23 Jul 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[Mardinin tarihi dokusuna uygun sokak çalışmaları yapılacak]]> http://www.haber3.com/mardinin-tarihi-dokusuna-uygun-sokak-calismalari-yapilacak-2804450h.htm Wed, 23 Jul 2014 17:43:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Sokaklar Tarihi Dokuya Uygun Şekilde Yenilenecek]]> http://www.haber3.com/mardinde-sokaklar-tarihi-dokuya-uygun-sekilde-yenilenecek-2804339h.htm Wed, 23 Jul 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepeli Öğrencilere Yangın Tatbikatı]]> http://www.haber3.com/kiziltepeli-ogrencilere-yangin-tatbikati-2804024h.htm Wed, 23 Jul 2014 14:28:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Genç, Görevine Başladı]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-ilce-milli-egitim-muduru-genc-gorevine-basladi-2803696h.htm Wed, 23 Jul 2014 14:28:30 +0300 <![CDATA[Altınlarla Kaçan Gelin Yakalandı]]> http://www.haber3.com/altinlarla-kacan-gelin-yakalandi-2803694h.htm Wed, 23 Jul 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[Mardin Müftülüğünden Afgan Mültecilere Ramazan Paketi Yardımı]]> http://www.haber3.com/mardin-muftulugunden-afgan-multecilere-ramazan-paketi-yardimi-2803461h.htm Wed, 23 Jul 2014 13:08:30 +0300 <![CDATA[Kaymakam Demirci Şehit Aileleri Ve Gazilerle Bir Araya Geldi]]> http://www.haber3.com/kaymakam-demirci-sehit-aileleri-ve-gazilerle-bir-araya-geldi-2803395h.htm Wed, 23 Jul 2014 12:53:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de bin 878 öğretmen açığı var]]> http://www.haber3.com/mardinde-bin-878-ogretmen-acigi-var-2803347h.htm Wed, 23 Jul 2014 12:28:30 +0300 <![CDATA[Eğitim Bir-sen Derikte İsraili Protesto Etti]]> http://www.haber3.com/egitim-bir-sen-derikte-israili-protesto-etti-2803238h.htm Wed, 23 Jul 2014 10:53:30 +0300 <![CDATA[Akyol Yol Yapım Çalışmalarını Denetledi]]> http://www.haber3.com/akyol-yol-yapim-calismalarini-denetledi-2802914h.htm Tue, 22 Jul 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[15 yıllık mezra ilk kez yolla tanıştı]]> http://www.haber3.com/15-yillik-mezra-ilk-kez-yolla-tanisti-2801235h.htm Tue, 22 Jul 2014 12:48:30 +0300 <![CDATA[Derikte Yamaç Paraşütü yapıldı]]> http://www.haber3.com/derikte-yamac-parasutu-yapildi-2801087h.htm Tue, 22 Jul 2014 12:13:30 +0300 <![CDATA[3 Aylık Göreve Geldi 16 Yıl Sonra Tayini Çıktı]]> http://www.haber3.com/3-aylik-goreve-geldi-16-yil-sonra-tayini-cikti-2800918h.htm Tue, 22 Jul 2014 12:08:30 +0300 <![CDATA[15 Yıllık Mezra İlk Kez Yol İle Tanıştı]]> http://www.haber3.com/15-yillik-mezra-ilk-kez-yol-ile-tanisti-2800914h.htm Tue, 22 Jul 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Hedefleri atıcılıkta dünya rekoru kırmak]]> http://www.haber3.com/hedefleri-aticilikta-dunya-rekoru-kirmak-2800865h.htm Mon, 21 Jul 2014 21:58:30 +0300 <![CDATA[Midyat Kaymakamlığı, şehit yakını ve gazilere iftar verdi]]> http://www.haber3.com/midyat-kaymakamligi-sehit-yakini-ve-gazilere-iftar-verdi-2800107h.htm Mon, 21 Jul 2014 17:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de 27 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-27-bin-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-2799672h.htm Mon, 21 Jul 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Eş başkanlık Belediye Meclisinden geçerek resmileşti]]> http://www.haber3.com/es-baskanlik-belediye-meclisinden-gecerek-resmilesti-2799327h.htm Mon, 21 Jul 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[MASDAM: Uyuşturucu kullanımı bir hastalıktır, hastalara sahip çıkmalıyız]]> http://www.haber3.com/masdam-uyusturucu-kullanimi-bir-hastaliktir-hastalara-sahip-cikmaliyiz-2799270h.htm Mon, 21 Jul 2014 15:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin Büyükşehir Belediyesinde Eşbaşkanlık Kararı]]> http://www.haber3.com/mardin-buyuksehir-belediyesinde-esbaskanlik-karari-2799245h.htm Mon, 21 Jul 2014 14:23:30 +0300 <![CDATA[Mazıdağı Kaymakamlığından Vatandaşlara İftar Yemeği]]> http://www.haber3.com/mazidagi-kaymakamligindan-vatandaslara-iftar-yemegi-2799087h.htm Mon, 21 Jul 2014 14:03:30 +0300 <![CDATA[Masdam Madde Bağımlılığını Ve Çözüm Önerilerini Masaya Yatırdı]]> http://www.haber3.com/masdam-madde-bagimliligini-ve-cozum-onerilerini-masaya-yatirdi-2799025h.htm Mon, 21 Jul 2014 12:53:30 +0300 <![CDATA[Mgcden İftar Yemeği]]> http://www.haber3.com/mgcden-iftar-yemegi-2798810h.htm Mon, 21 Jul 2014 00:28:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Komşu Ailelerin Silahlı Kavgası: 6 Yaralı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-komsu-ailelerin-silahli-kavgasi-6-yarali-2798147h.htm Mon, 21 Jul 2014 00:18:30 +0300 <![CDATA[İsrailin Gazze saldırılarının protesto edilmesi]]> http://www.haber3.com/israilin-gazze-saldirilarinin-protesto-edilmesi-2798140h.htm Sun, 20 Jul 2014 00:28:30 +0300 <![CDATA[İsrailin Gazze saldırılarının protesto edilmesi]]> http://www.haber3.com/israilin-gazze-saldirilarinin-protesto-edilmesi-2796889h.htm Sat, 19 Jul 2014 21:38:30 +0300 <![CDATA[Yolda Yürürken Ayağına Demir Saplandı]]> http://www.haber3.com/yolda-yururken-ayagina-demir-saplandi-2796751h.htm Sat, 19 Jul 2014 16:33:30 +0300 <![CDATA[Uyuyan Çobanı Yılan Dudağından Isırdı]]> http://www.haber3.com/uyuyan-cobani-yilan-dudagindan-isirdi-2796391h.htm Sat, 19 Jul 2014 15:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin Artuklu Belediyesi Meclisi Eşbaşkanlığı Kabul Etti]]> http://www.haber3.com/mardin-artuklu-belediyesi-meclisi-esbaskanligi-kabul-etti-2796195h.htm Sat, 19 Jul 2014 14:23:30 +0300 <![CDATA[STKlar: Enerji Bakanı Yıldız, bölge halkı ile alay ediyor]]> http://www.haber3.com/stklar-enerji-bakani-yildiz-bolge-halki-ile-alay-ediyor-2796101h.htm Sat, 19 Jul 2014 13:48:30 +0300 <![CDATA[En Güzel Taklacı Güvercinin Sahibine 50 Altın Ödülü]]> http://www.haber3.com/en-guzel-taklaci-guvercinin-sahibine-50-altin-odulu-2796007h.htm Sat, 19 Jul 2014 12:43:30 +0300 <![CDATA[Singapur’dan gelip Mardin’de Suriyelilere yardım dağıttılar]]> http://www.haber3.com/singapurdan-gelip-mardinde-suriyelilere-yardim-dagittilar-2795847h.htm Sat, 19 Jul 2014 12:28:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Akpli Olsam Selahattin Beye Destek Verirdim]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-akpli-olsam-selahattin-beye-destek-verirdim-2795789h.htm Sat, 19 Jul 2014 12:13:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de 50 kilogram patlayıcı ele geçirildi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-50-kilogram-patlayici-ele-gecirildi-2795755h.htm Sat, 19 Jul 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Mardindeki Recep Tayyip Erdoğan Parkı Suya Kavuşuyor]]> http://www.haber3.com/mardindeki-recep-tayyip-erdogan-parki-suya-kavusuyor-2795719h.htm Sat, 19 Jul 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Salih Gedo: Rojavaya Katılımlar Bize Moral Verdi]]> http://www.haber3.com/salih-gedo-rojavaya-katilimlar-bize-moral-verdi-2795717h.htm Sat, 19 Jul 2014 11:43:30 +0300 <![CDATA[Derik Müftülüğünden İftar Yemeği]]> http://www.haber3.com/derik-muftulugunden-iftar-yemegi-2795676h.htm Sat, 19 Jul 2014 11:18:30 +0300 <![CDATA[Artuklu’da Eş Başkanlık Resmileşti]]> http://www.haber3.com/artukluda-es-baskanlik-resmilesti-2795625h.htm Sat, 19 Jul 2014 08:58:30 +0300 <![CDATA[Filistine Destek, İsraile Nefret]]> http://www.haber3.com/filistine-destek-israile-nefret-2795348h.htm Sat, 19 Jul 2014 02:03:30 +0300 <![CDATA[Maliye Bakanı Şimşek, Mardinde]]> http://www.haber3.com/maliye-bakani-simsek-mardinde-2795297h.htm Fri, 18 Jul 2014 22:03:30 +0300 <![CDATA[Salih Gedo, Ahmet Türk İle Görüştü]]> http://www.haber3.com/salih-gedo-ahmet-turk-ile-gorustu-2795125h.htm Fri, 18 Jul 2014 21:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası İftar Yemeği Ve Ruhsat Teslimi]]> http://www.haber3.com/mardin-sirnak-serbest-muhasebeci-mali-musavirler-odasi-iftar-yemegi-ve-ruhsat-tesl-2795104h.htm Fri, 18 Jul 2014 18:53:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta vatandaşlar elektik kesintileri yüzünden resmi kurumları bastı]]> http://www.haber3.com/midyatta-vatandaslar-elektik-kesintileri-yuzunden-resmi-kurumlari-basti-2794931h.htm Fri, 18 Jul 2014 18:33:30 +0300 <![CDATA[Margiaddan Türke Ziyaret]]> http://www.haber3.com/margiaddan-turke-ziyaret-2794898h.htm Fri, 18 Jul 2014 18:13:30 +0300 <![CDATA[Midyatta Elektrik Kesintileri Protestosunda Dedaş Binası Taşlandı]]> http://www.haber3.com/midyatta-elektrik-kesintileri-protestosunda-dedas-binasi-taslandi-2794840h.htm Fri, 18 Jul 2014 17:58:30 +0300 <![CDATA[Yola döşenmiş patlayıcı imha edildi]]> http://www.haber3.com/yola-dosenmis-patlayici-imha-edildi-2794800h.htm Fri, 18 Jul 2014 15:48:30 +0300 <![CDATA[Mardinde bir örgüt mensubu teslim oldu]]> http://www.haber3.com/mardinde-bir-orgut-mensubu-teslim-oldu-2794248h.htm Fri, 18 Jul 2014 15:33:30 +0300 <![CDATA[Pkkya Katıldı, 1 Ay Sonra Dönüp Teslim Oldu]]> http://www.haber3.com/pkkya-katildi-1-ay-sonra-donup-teslim-oldu-2794162h.htm Fri, 18 Jul 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Üst Yapı Çalışmaları]]> http://www.haber3.com/mardinde-ust-yapi-calismalari-2794068h.htm Fri, 18 Jul 2014 15:03:30 +0300 <![CDATA[Erdoğan Parkına Su Şebekesi Çekiliyor]]> http://www.haber3.com/erdogan-parkina-su-sebekesi-cekiliyor-2794031h.htm Fri, 18 Jul 2014 14:23:30 +0300 <![CDATA[İstasyon Mahallesi’nde parke taşı döşeniyor]]> http://www.haber3.com/istasyon-mahallesinde-parke-tasi-doseniyor-2793898h.htm Fri, 18 Jul 2014 14:18:30 +0300 <![CDATA[Bir ay önce dağa çıkan genç kız evine döndü]]> http://www.haber3.com/bir-ay-once-daga-cikan-genc-kiz-evine-dondu-2793878h.htm Fri, 18 Jul 2014 12:28:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli Mültecilerin Evinde Çıkan Yangında 10 Bin Lira Kül Oldu]]> http://www.haber3.com/suriyeli-multecilerin-evinde-cikan-yanginda-10-bin-lira-kul-oldu-2793575h.htm Fri, 18 Jul 2014 12:08:30 +0300 <![CDATA[Derik Devlet Hastanesi Personeli İftarda Buluştu]]> http://www.haber3.com/derik-devlet-hastanesi-personeli-iftarda-bulustu-2793487h.htm Fri, 18 Jul 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Kadın Pkklı Teslim Oldu]]> http://www.haber3.com/mardinde-kadin-pkkli-teslim-oldu-2793452h.htm Fri, 18 Jul 2014 11:28:30 +0300 <![CDATA[Tarımsal sulamadaki elektrik sorununa GAP çare olacak]]> http://www.haber3.com/tarimsal-sulamadaki-elektrik-sorununa-gap-care-olacak-2793317h.htm Thu, 17 Jul 2014 19:18:30 +0300 <![CDATA[Elektrik Akımına Kapılan İşçi Öldü]]> http://www.haber3.com/elektrik-akimina-kapilan-isci-oldu-2792509h.htm Thu, 17 Jul 2014 17:53:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Camiye Koşalım Kuran İle Buluşalım Etkinliği]]> http://www.haber3.com/mardinde-camiye-kosalim-kuran-ile-bulusalim-etkinligi-2792337h.htm Thu, 17 Jul 2014 17:33:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Askeri Araç Devrildi: 9 Yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-askeri-arac-devrildi-9-yarali-2792255h.htm Thu, 17 Jul 2014 17:28:30 +0300 <![CDATA[Mardinde askeri aracın devrilmesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-askeri-aracin-devrilmesi-2792252h.htm Thu, 17 Jul 2014 17:03:00 +0300 <![CDATA[Askeri araç devrildi: 9 asker yaralı]]> http://www.haber3.com/askeri-arac-devrildi-9-asker-yarali-2792197h.htm Thu, 17 Jul 2014 16:43:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Askeri Araç Devrildi: 9 Yaralı]]> http://www.haber3.com/midyatta-askeri-arac-devrildi-9-yarali-2792134h.htm Thu, 17 Jul 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Arazi Kavgasında Başından Vurulan Genç Ağır Yaralandı]]> http://www.haber3.com/arazi-kavgasinda-basindan-vurulan-genc-agir-yaralandi-2792024h.htm Thu, 17 Jul 2014 15:38:30 +0300 <![CDATA[Askeri araç takla attı: 9 yaralı]]> http://www.haber3.com/askeri-arac-takla-atti-9-yarali-2791913h.htm Thu, 17 Jul 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Mardinde askeri araç devrildi: 9 yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-askeri-arac-devrildi-9-yarali-2791878h.htm Wed, 16 Jul 2014 23:38:30 +0300 <![CDATA[Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Mardinde]]> http://www.haber3.com/orman-ve-su-isleri-bakani-eroglu-mardinde-2790485h.htm