HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Wed, 20 Aug 2014 00:00:00 +0300 Wed, 20 Aug 2014 13:43:24 +0300 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Wed, 20 Aug 2014 12:15:00 +0300 <![CDATA[Heykel gerginliği oraya da sıçradı !]]> http://www.haber3.com/heykel-gerginligi-oraya-da-sicradi-2851611h.htm Wed, 20 Aug 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Heykel Protestosu]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-heykel-protestosu-2851505h.htm Wed, 20 Aug 2014 09:13:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Heykel Gerginliği]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-heykel-gerginligi-2851104h.htm Tue, 19 Aug 2014 19:13:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Bin 172 Adet Kaçak Telefon Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-bin-172-adet-kacak-telefon-ele-gecirildi-2850816h.htm Tue, 19 Aug 2014 19:03:30 +0300 <![CDATA[Mardinde elektrik kesintisi protestosu]]> http://www.haber3.com/mardinde-elektrik-kesintisi-protestosu-2850798h.htm Tue, 19 Aug 2014 18:58:30 +0300 <![CDATA[Yolu Kapatan Grup, Araçları Taşladı]]> http://www.haber3.com/yolu-kapatan-grup-araclari-tasladi-2850793h.htm Tue, 19 Aug 2014 17:53:30 +0300 <![CDATA[Çiftçiler Mardin Nusaybin Yolunu Trafiğe Kapattı]]> http://www.haber3.com/ciftciler-mardin-nusaybin-yolunu-trafige-kapatti-2850684h.htm Tue, 19 Aug 2014 16:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Toz Bulutu Hayatı Olumsuz Etkiledi]]> http://www.haber3.com/mardinde-toz-bulutu-hayati-olumsuz-etkiledi-2850537h.htm Tue, 19 Aug 2014 15:38:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Silahlı Kavga: 2 Yaralı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-silahli-kavga-2-yarali-2850251h.htm Tue, 19 Aug 2014 14:33:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Çiftçiler, Traktörlerle İpek Yolunu Trafiğe Kapattı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ciftciler-traktorlerle-ipek-yolunu-trafige-kapatti-2850034h.htm Tue, 19 Aug 2014 13:48:30 +0300 <![CDATA[Elektrik kesintilerinden bıkan çiftçiler İpek Yolunu trafiğe kapattı]]> http://www.haber3.com/elektrik-kesintilerinden-bikan-ciftciler-ipek-yolunu-trafige-kapatti-2849884h.htm Tue, 19 Aug 2014 12:28:30 +0300 <![CDATA[Mardin- Şırnak Eczacı Odası Ezidilere İlaç Gönderdi]]> http://www.haber3.com/mardin-sirnak-eczaci-odasi-ezidilere-ilac-gonderdi-2849661h.htm Mon, 18 Aug 2014 20:53:30 +0300 <![CDATA[Mardindeki elektrik kesintisi]]> http://www.haber3.com/mardindeki-elektrik-kesintisi-2848979h.htm Mon, 18 Aug 2014 20:18:30 +0300 <![CDATA[Mardindeki Elektrik Sorununa Çözüm Aranıyor]]> http://www.haber3.com/mardindeki-elektrik-sorununa-cozum-araniyor-2848943h.htm Mon, 18 Aug 2014 18:48:30 +0300 <![CDATA[Elektrik Trafosu Bomba Gibi Patladı]]> http://www.haber3.com/elektrik-trafosu-bomba-gibi-patladi-2848826h.htm Mon, 18 Aug 2014 16:38:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Minibüsün Çarptığı Suriyeli Öldü]]> http://www.haber3.com/mardinde-minibusun-carptigi-suriyeli-oldu-2848534h.htm Mon, 18 Aug 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Dargeçitte Mazot Yüklü Tanker Ateşe Verildi]]> http://www.haber3.com/dargecitte-mazot-yuklu-tanker-atese-verildi-2848427h.htm Mon, 18 Aug 2014 15:38:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepeli Çiftçiler, Elektrik Kesintileri Protesto Etti]]> http://www.haber3.com/kiziltepeli-ciftciler-elektrik-kesintileri-protesto-etti-2848347h.htm Mon, 18 Aug 2014 15:38:30 +0300 <![CDATA[Süryanilerin Almanya Metropoliti: İlk Kez Ezidiler İçin Ağladım]]> http://www.haber3.com/suryanilerin-almanya-metropoliti-ilk-kez-ezidiler-icin-agladim-2848343h.htm Mon, 18 Aug 2014 14:33:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Trafik Kazası: 1 Ölü]]> http://www.haber3.com/mardinde-trafik-kazasi-1-olu-2848175h.htm Mon, 18 Aug 2014 13:18:30 +0300 <![CDATA[Türkiye sayesinde IŞİD korkuları kalmadı]]> http://www.haber3.com/turkiye-sayesinde-isid-korkulari-kalmadi-2847995h.htm Mon, 18 Aug 2014 13:13:30 +0300 <![CDATA[Metropolit Hanna Aydın: İlk kez Ezidîler için ağladım]]> http://www.haber3.com/metropolit-hanna-aydin-ilk-kez-ezidiler-icin-agladim-2847982h.htm Mon, 18 Aug 2014 13:03:30 +0300 <![CDATA[Artuklu’da Parklar Renkleniyor]]> http://www.haber3.com/artukluda-parklar-renkleniyor-2847957h.htm Mon, 18 Aug 2014 12:18:30 +0300 <![CDATA[Pkkdan, Ilısu Barajında Çalışanlarına Tehdit]]> http://www.haber3.com/pkkdan-ilisu-barajinda-calisanlarina-tehdit-2847811h.htm Mon, 18 Aug 2014 11:43:30 +0300 <![CDATA[Sıcaktan Bunalan Çocuklar Şişme Havuzlarda Serinliyor]]> http://www.haber3.com/sicaktan-bunalan-cocuklar-sisme-havuzlarda-serinliyor-2847711h.htm Sun, 17 Aug 2014 21:18:30 +0300 <![CDATA[Tarihten Günümüze Ezidiler ve Dramları Paneli]]> http://www.haber3.com/tarihten-gunumuze-ezidiler-ve-dramlari-paneli-2847240h.htm Sun, 17 Aug 2014 19:33:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Üniversitesinde Ezidilere Yönelik Panel]]> http://www.haber3.com/artuklu-universitesinde-ezidilere-yonelik-panel-2847175h.htm Sun, 17 Aug 2014 19:08:30 +0300 <![CDATA[Iraktaki çatışmalar]]> http://www.haber3.com/iraktaki-catismalar-2847157h.htm Sun, 17 Aug 2014 18:08:30 +0300 <![CDATA[IŞİD, İslamı kötülemek isteyenlerin eline yeni koz ve malzemeler veriyor]]> http://www.haber3.com/isid-islami-kotulemek-isteyenlerin-eline-yeni-koz-ve-malzemeler-veriyor-2847103h.htm Sun, 17 Aug 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Üniversite Öğrencilerinden Açık Hava Kütüphanesi]]> http://www.haber3.com/universite-ogrencilerinden-acik-hava-kutuphanesi-2846967h.htm Sun, 17 Aug 2014 15:48:30 +0300 <![CDATA[Midyatlı gençler Yezidiler için yardım topladı]]> http://www.haber3.com/midyatli-gencler-yezidiler-icin-yardim-topladi-2846936h.htm Sun, 17 Aug 2014 13:33:30 +0300 <![CDATA[Omuzundaki 2 Kiloluk Yağ Bezesini 72 Yıl Sonra Aldırdı]]> http://www.haber3.com/omuzundaki-2-kiloluk-yag-bezesini-72-yil-sonra-aldirdi-2846756h.htm Sun, 17 Aug 2014 13:13:00 +0300 <![CDATA[Kamp fena karıştı: 7'si asker 13 yaralı]]> http://www.haber3.com/kamp-fena-karisti-7si-asker-13-yarali-2846737h.htm Sun, 17 Aug 2014 12:43:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Olaylı Gece]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olayli-gece-2846680h.htm Sun, 17 Aug 2014 12:43:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Suriyeli Kampında Kavga: 7si Asker 13 Yaralı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-suriyeli-kampinda-kavga-7si-asker-13-yarali-2846679h.htm Sun, 17 Aug 2014 12:28:30 +0300 <![CDATA[6 Çocukları Tümörden Öldü, 7ncisi Ölümle Pençeleşiyor]]> http://www.haber3.com/6-cocuklari-tumorden-oldu-7ncisi-olumle-pencelesiyor-2846653h.htm Sun, 17 Aug 2014 12:03:30 +0300 <![CDATA[Suriyelilerin Kaldığı Çadırkentte Kavga: 13 Yaralı]]> http://www.haber3.com/suriyelilerin-kaldigi-cadirkentte-kavga-13-yarali-2846619h.htm Sun, 17 Aug 2014 10:48:30 +0300 <![CDATA[Çadır kentte kavga: 7si asker 13 yaralı]]> http://www.haber3.com/cadir-kentte-kavga-7si-asker-13-yarali-2846483h.htm Sat, 16 Aug 2014 17:28:30 +0300 <![CDATA[Iraktaki çatışmalar]]> http://www.haber3.com/iraktaki-catismalar-2846006h.htm Sat, 16 Aug 2014 17:18:30 +0300 <![CDATA[Şişme Havuzlara Yoğun İlgi]]> http://www.haber3.com/sisme-havuzlara-yogun-ilgi-2845984h.htm Sat, 16 Aug 2014 15:53:30 +0300 <![CDATA[Seyir Halindeki Tır Alev Aldı]]> http://www.haber3.com/seyir-halindeki-tir-alev-aldi-2845838h.htm Sat, 16 Aug 2014 14:43:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepedeki Camilerde Öğrencilere Uygulamalı Namaz Eğitimi]]> http://www.haber3.com/kiziltepedeki-camilerde-ogrencilere-uygulamali-namaz-egitimi-2845678h.htm Sat, 16 Aug 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde hareket halindeki tır yandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-hareket-halindeki-tir-yandi-2845666h.htm Fri, 15 Aug 2014 18:53:30 +0300 <![CDATA[Tırın Altında Kalan Çocuk Öldü]]> http://www.haber3.com/tirin-altinda-kalan-cocuk-oldu-2844817h.htm Fri, 15 Aug 2014 18:03:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesen Kızıltepede]]> http://www.haber3.com/vali-taskesen-kiziltepede-2844755h.htm Fri, 15 Aug 2014 17:48:30 +0300 <![CDATA[Metropolit Özmen: Bütün ezilmişler için dua edeceğiz]]> http://www.haber3.com/metropolit-ozmen-butun-ezilmisler-icin-dua-edecegiz-2844718h.htm Fri, 15 Aug 2014 17:48:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde tırın çarptığı çocuk öldü]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-tirin-carptigi-cocuk-oldu-2844711h.htm Fri, 15 Aug 2014 17:18:30 +0300 <![CDATA[Yezidiler, Midyattaki Suriyeli sığınmacı kampına yerleşiyor]]> http://www.haber3.com/yezidiler-midyattaki-suriyeli-siginmaci-kampina-yerlesiyor-2844637h.htm Fri, 15 Aug 2014 12:33:30 +0300 <![CDATA[Iraktaki çatışmalar]]> http://www.haber3.com/iraktaki-catismalar-2843877h.htm Fri, 15 Aug 2014 10:48:30 +0300 <![CDATA[IŞİD zulmünden kaçan 553 Ezidi Mardine sığındı]]> http://www.haber3.com/isid-zulmunden-kacan-553-ezidi-mardine-sigindi-2843530h.htm Thu, 14 Aug 2014 21:08:30 +0300 <![CDATA[Gaziantepteki Olayların Ardından Bir Grup Suriyeli Nusaybine Getirildi]]> http://www.haber3.com/gaziantepteki-olaylarin-ardindan-bir-grup-suriyeli-nusaybine-getirildi-2843094h.htm Thu, 14 Aug 2014 20:48:30 +0300 <![CDATA[14 Ağustos Dünya Rabia Günü]]> http://www.haber3.com/14-agustos-dunya-rabia-gunu-2843076h.htm Thu, 14 Aug 2014 20:23:30 +0300 <![CDATA[Mahalleliden Elektrik Kesintisi Tepkisi]]> http://www.haber3.com/mahalleliden-elektrik-kesintisi-tepkisi-2843060h.htm Thu, 14 Aug 2014 19:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Trafik Kazası: 5 Yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-trafik-kazasi-5-yarali-2843042h.htm Thu, 14 Aug 2014 19:48:30 +0300 <![CDATA[Iraktaki çatışmalar]]> http://www.haber3.com/iraktaki-catismalar-2843033h.htm Thu, 14 Aug 2014 19:33:30 +0300 <![CDATA[Gaziantep’ten Getilen Suriyeliler Nusaybin’de Kampa Yerleştirildi]]> http://www.haber3.com/gaziantepten-getilen-suriyeliler-nusaybinde-kampa-yerlestirildi-2843023h.htm Thu, 14 Aug 2014 14:53:30 +0300 <![CDATA[Yürüyen Adam Mardinde]]> http://www.haber3.com/yuruyen-adam-mardinde-2842301h.htm Thu, 14 Aug 2014 14:48:30 +0300 <![CDATA[Esnaf İstedi, Belediye Kilitli Parke Taşı Döşüyor]]> http://www.haber3.com/esnaf-istedi-belediye-kilitli-parke-tasi-dosuyor-2842277h.htm Thu, 14 Aug 2014 14:43:30 +0300 <![CDATA[İhd Mardin Şubesi, Yezidilerin Durumu İçin Rapor Hazırladı]]> http://www.haber3.com/ihd-mardin-subesi-yezidilerin-durumu-icin-rapor-hazirladi-2842269h.htm Thu, 14 Aug 2014 14:43:30 +0300 <![CDATA[Artuklu’da Yezidiler İçin Panel Düzenlenecek]]> http://www.haber3.com/artukluda-yezidiler-icin-panel-duzenlenecek-2842274h.htm Thu, 14 Aug 2014 14:43:30 +0300 <![CDATA[İş Yeri Sahibini Kelepçeleyip 30 Bin Lirasını Çaldılar]]> http://www.haber3.com/is-yeri-sahibini-kelepceleyip-30-bin-lirasini-caldilar-2842253h.htm Thu, 14 Aug 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[IŞİD katliamlarına seyirci kalınırsa sıra diğer İslami gruplara gelir]]> http://www.haber3.com/isid-katliamlarina-seyirci-kalinirsa-sira-diger-islami-gruplara-gelir-2841998h.htm Thu, 14 Aug 2014 12:58:30 +0300 <![CDATA[Esnaf istedi, belediye kilitli parke taşı döşüyor]]> http://www.haber3.com/esnaf-istedi-belediye-kilitli-parke-tasi-dosuyor-2841914h.htm Thu, 14 Aug 2014 11:43:30 +0300 <![CDATA[Başsavcı Özel: İnsan odaklı hizmet sorunların çözümünü kolaylaştırır]]> http://www.haber3.com/bassavci-ozel-insan-odakli-hizmet-sorunlarin-cozumunu-kolaylastirir-2841641h.htm Wed, 13 Aug 2014 20:08:30 +0300 <![CDATA[Elektrik Akımına Kapılan Baz İstasyonu Görevlisi Hayatını Kaybetti]]> http://www.haber3.com/elektrik-akimina-kapilan-baz-istasyonu-gorevlisi-hayatini-kaybetti-2840939h.htm Wed, 13 Aug 2014 19:03:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Trafik Kazası: 2 Yaralı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-trafik-kazasi-2-yarali-2840866h.htm Wed, 13 Aug 2014 17:43:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe İlçe Müftülüğüne Masum Taşçı Atandı]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-ilce-muftulugune-masum-tasci-atandi-2840729h.htm Wed, 13 Aug 2014 11:43:30 +0300 <![CDATA[62 Yaşında Üniversite Mezunu Oldu]]> http://www.haber3.com/62-yasinda-universite-mezunu-oldu-2839598h.htm Tue, 12 Aug 2014 18:03:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe Nüfus Müdürü Çelik Yeni Görevine Başladı]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-nufus-muduru-celik-yeni-gorevine-basladi-2838853h.htm Tue, 12 Aug 2014 17:48:30 +0300 <![CDATA[Ggk Federasyonundan Saldırıya Kınama]]> http://www.haber3.com/ggk-federasyonundan-saldiriya-kinama-2838822h.htm Tue, 12 Aug 2014 16:48:30 +0300 <![CDATA[Muşta karakol inşaatına yapılan saldırı]]> http://www.haber3.com/musta-karakol-insaatina-yapilan-saldiri-2838646h.htm Mon, 11 Aug 2014 16:38:30 +0300 <![CDATA[Hacı Adayları Aşılandı]]> http://www.haber3.com/haci-adaylari-asilandi-2836826h.htm Mon, 11 Aug 2014 14:23:30 +0300 <![CDATA[Mardin Protokolü Yerel Gazetenin Kuruluş Yıl Dönümünde Bir Araya Geldi]]> http://www.haber3.com/mardin-protokolu-yerel-gazetenin-kurulus-yil-donumunde-bir-araya-geldi-2836420h.htm Mon, 11 Aug 2014 12:43:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Korkutan Yangın]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-korkutan-yangin-2836160h.htm Mon, 11 Aug 2014 12:23:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Park Halindeki Araç Alev Aldı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-park-halindeki-arac-alev-aldi-2836115h.htm Mon, 11 Aug 2014 10:53:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepeli Üniversite Öğrencilerinden Kitap Okuma Kampanyası]]> http://www.haber3.com/kiziltepeli-universite-ogrencilerinden-kitap-okuma-kampanyasi-2835911h.htm Mon, 11 Aug 2014 10:03:30 +0300 <![CDATA[Hırsızların Dadandığı Camiye Kamera Takıldı]]> http://www.haber3.com/hirsizlarin-dadandigi-camiye-kamera-takildi-2835806h.htm Sun, 10 Aug 2014 23:38:30 +0300 <![CDATA[Güler “Paralel Yapılanmalarla Mücadele Devam Edecek”]]> http://www.haber3.com/guler-paralel-yapilanmalarla-mucadele-devam-edecek-2835550h.htm Sun, 10 Aug 2014 21:53:30 +0300 <![CDATA[Cumhurbaşkanı seçimi]]> http://www.haber3.com/cumhurbaskani-secimi-2835309h.htm Sun, 10 Aug 2014 16:18:30 +0300 <![CDATA[Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler Mardinde Oyunu Kullandı]]> http://www.haber3.com/eski-icisleri-bakani-muammer-guler-mardinde-oyunu-kullandi-2834618h.htm Sun, 10 Aug 2014 16:18:30 +0300 <![CDATA[Dünyanın En Uzun Adamı Sultan Kösen, Rahatsızlığından Dolayı Oy Kullanamadı]]> http://www.haber3.com/dunyanin-en-uzun-adami-sultan-kosen-rahatsizligindan-dolayi-oy-kullanamadi-2834616h.htm Sun, 10 Aug 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[FEM Dershanesinin bin 627 öğrencisi üniversiteye yerleşti]]> http://www.haber3.com/fem-dershanesinin-bin-627-ogrencisi-universiteye-yerlesti-2834164h.htm Sun, 10 Aug 2014 12:53:30 +0300 <![CDATA[Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, Oyunu Kullandı]]> http://www.haber3.com/mardin-buyuksehir-belediye-baskani-ahmet-turk-oyunu-kullandi-2834034h.htm Sun, 10 Aug 2014 12:33:30 +0300 <![CDATA[Türkiye cumhurbaşkanını seçiyor]]> http://www.haber3.com/turkiye-cumhurbaskanini-seciyor-2833974h.htm Sun, 10 Aug 2014 12:33:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Seçilecek cumhurbaşkanı bütün halkları ve inançları kucaklamalı]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-secilecek-cumhurbaskani-butun-halklari-ve-inanclari-kucaklamali-2833969h.htm Sun, 10 Aug 2014 11:33:30 +0300 <![CDATA[Cumhurbaşkanı seçimi]]> http://www.haber3.com/cumhurbaskani-secimi-2833832h.htm Sat, 09 Aug 2014 18:38:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Işid Ateşi Herkesi Yakar]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-isid-atesi-herkesi-yakar-2833404h.htm Sat, 09 Aug 2014 18:33:30 +0300 <![CDATA[Almanyada özel olarak Sultan Köseye ayakkabı geldi]]> http://www.haber3.com/almanyada-ozel-olarak-sultan-koseye-ayakkabi-geldi-2833400h.htm Sat, 09 Aug 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[Dünyanın en uzun adamı Kösenin ayakkabıları Almanyadan]]> http://www.haber3.com/dunyanin-en-uzun-adami-kosenin-ayakkabilari-almanyadan-2833371h.htm Sat, 09 Aug 2014 17:08:30 +0300 <![CDATA[Dünyanın En Uzun Adamının Ayakkabıları Almanyadan]]> http://www.haber3.com/dunyanin-en-uzun-adaminin-ayakkabilari-almanyadan-2833267h.htm Sat, 09 Aug 2014 17:08:30 +0300 <![CDATA[Işid’in Zulmünden Kaçan Yezidiler İçin Kampanya Başlatıldı]]> http://www.haber3.com/isidin-zulmunden-kacan-yezidiler-icin-kampanya-baslatildi-2833263h.htm Sat, 09 Aug 2014 15:23:30 +0300 <![CDATA[Hırsızlar Camiye Dadandı]]> http://www.haber3.com/hirsizlar-camiye-dadandi-2833041h.htm Fri, 08 Aug 2014 19:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin’den Başbakan’a Destek]]> http://www.haber3.com/mardinden-basbakana-destek-2831996h.htm Fri, 08 Aug 2014 16:48:30 +0300 <![CDATA[Iraktaki çatışmalar]]> http://www.haber3.com/iraktaki-catismalar-2831634h.htm Fri, 08 Aug 2014 15:38:30 +0300 <![CDATA[Işidten Kaçan 150 Ezidi Midyata Ulaştı]]> http://www.haber3.com/isidten-kacan-150-ezidi-midyata-ulasti-2831390h.htm Fri, 08 Aug 2014 12:33:30 +0300 <![CDATA[Bozan, Demirtaş İçin Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/bozan-demirtas-icin-koy-ziyaretlerine-devam-ediyor-2830838h.htm Fri, 08 Aug 2014 12:28:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Başbakan hergün Filistin diyor, bir kez IŞİD zulmünden söz etmiyor]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-basbakan-hergun-filistin-diyor-bir-kez-isid-zulmunden-soz-etmiyor-2830816h.htm Fri, 08 Aug 2014 11:33:30 +0300 <![CDATA[Demirtaş İçin Halk Toplantıları Sürüyor]]> http://www.haber3.com/demirtas-icin-halk-toplantilari-suruyor-2830616h.htm Fri, 08 Aug 2014 10:58:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede 124 Bin Seçmen Oy Kullanacak]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-124-bin-secmen-oy-kullanacak-2830515h.htm Thu, 07 Aug 2014 22:08:30 +0300 <![CDATA[Iraktaki çatışmalar]]> http://www.haber3.com/iraktaki-catismalar-2830044h.htm