HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Sat, 25 Oct 2014 00:00:00 +0300 Sat, 25 Oct 2014 04:26:12 +0300 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Fri, 24 Oct 2014 20:48:30 +0300 <![CDATA[Trabzonspor Taraftarı Ypgli Güven Derikte Defnedildi]]> http://www.haber3.com/trabzonspor-taraftari-ypgli-guven-derikte-defnedildi-2974939h.htm Fri, 24 Oct 2014 16:18:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Gastronomi Mesleğinin Geliştirilmesi Projesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-gastronomi-mesleginin-gelistirilmesi-projesi-2974358h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:53:30 +0300 <![CDATA[En Çok Konut Mardin’de Satıldı]]> http://www.haber3.com/en-cok-konut-mardinde-satildi-2974281h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:48:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Amatör Spor Haftası Etkinliklerle Kutlandı]]> http://www.haber3.com/midyatta-amator-spor-haftasi-etkinliklerle-kutlandi-2974234h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[Mazıdağı Kaymakamı Çelik, Halı Saha Ve Spor Kompleksinin Açılışını Yaptı]]> http://www.haber3.com/mazidagi-kaymakami-celik-hali-saha-ve-spor-kompleksinin-acilisini-yapti-2974107h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Belediyesi esnafın sorunlarını dinledi]]> http://www.haber3.com/artuklu-belediyesi-esnafin-sorunlarini-dinledi-2974118h.htm Fri, 24 Oct 2014 15:08:30 +0300 <![CDATA[Öğretmenlerin isteği dışında rotasyona tabi tutulması kabul edilemez]]> http://www.haber3.com/ogretmenlerin-istegi-disinda-rotasyona-tabi-tutulmasi-kabul-edilemez-2974093h.htm Fri, 24 Oct 2014 12:33:30 +0300 <![CDATA[Mardin İl Müftüsü Coşkun’dan Hicri Yılbaşı Açıklaması]]> http://www.haber3.com/mardin-il-muftusu-coskundan-hicri-yilbasi-aciklamasi-2973575h.htm Fri, 24 Oct 2014 11:43:30 +0300 <![CDATA[Güvercinler açık artırmayla satışa sunuluyor]]> http://www.haber3.com/guvercinler-acik-artirmayla-satisa-sunuluyor-2973404h.htm Thu, 23 Oct 2014 21:03:30 +0300 <![CDATA[İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Heyetinden Çadır Kent Ziyareti]]> http://www.haber3.com/insan-haklarini-inceleme-komisyonu-heyetinden-cadir-kent-ziyareti-2972696h.htm Thu, 23 Oct 2014 19:13:30 +0300 <![CDATA[TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu heyeti, Midyatta]]> http://www.haber3.com/tbmm-insan-haklarini-inceleme-komisyonu-heyeti-midyatta-2972588h.htm Thu, 23 Oct 2014 18:58:30 +0300 <![CDATA[TBMM İnsan hakları komisyonu Midyat’taki sığınmacıları ziyaret etti]]> http://www.haber3.com/tbmm-insan-haklari-komisyonu-midyattaki-siginmacilari-ziyaret-etti-2972574h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:43:30 +0300 <![CDATA[Tbmm İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Mardin’de]]> http://www.haber3.com/tbmm-insan-haklari-inceleme-komisyonu-mardinde-2972207h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:33:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Ukome Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ukome-toplantisi-yapildi-2972164h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:28:30 +0300 <![CDATA[Trafik sigortası olmayan itfaiye aracına ceza]]> http://www.haber3.com/trafik-sigortasi-olmayan-itfaiye-aracina-ceza-2972143h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:13:30 +0300 <![CDATA[Meclis İnsan Hakları Komisyonu, Sığınmacılar İçin Mardinde]]> http://www.haber3.com/meclis-insan-haklari-komisyonu-siginmacilar-icin-mardinde-2972078h.htm Thu, 23 Oct 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Derikte 7 milyon liralık dolandırıcılık iddiası]]> http://www.haber3.com/derikte-7-milyon-liralik-dolandiricilik-iddiasi-2972072h.htm Thu, 23 Oct 2014 15:08:30 +0300 <![CDATA[Polis, Yangına Giderken Kaza Yapan Sigortasız İtfaiye Aracını Bağladı]]> http://www.haber3.com/polis-yangina-giderken-kaza-yapan-sigortasiz-itfaiye-aracini-bagladi-2971796h.htm Thu, 23 Oct 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[İnsan hakları ihlalinde babamız dahi olsa tolerans göstermeyiz]]> http://www.haber3.com/insan-haklari-ihlalinde-babamiz-dahi-olsa-tolerans-gostermeyiz-2971676h.htm Thu, 23 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Zabıta Ekipleri Esnafı Denetledi]]> http://www.haber3.com/mardinde-zabita-ekipleri-esnafi-denetledi-2970954h.htm Thu, 23 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Üst Yapı Çalışmaları]]> http://www.haber3.com/mardinde-ust-yapi-calismalari-2970953h.htm Wed, 22 Oct 2014 20:03:30 +0300 <![CDATA[Bakan Avcı: Bu Olaylar Mardine Yakışmadı]]> http://www.haber3.com/bakan-avci-bu-olaylar-mardine-yakismadi-2970270h.htm Wed, 22 Oct 2014 19:08:30 +0300 <![CDATA[Milli Eğitim Bakanı Avcı, Mardinde]]> http://www.haber3.com/milli-egitim-bakani-avci-mardinde-2970225h.htm Wed, 22 Oct 2014 18:53:30 +0300 <![CDATA[Bakan Avcı: 40 bin yeni öğretmenin 29 binini Doğuya görevlendirdik]]> http://www.haber3.com/bakan-avci-40-bin-yeni-ogretmenin-29-binini-doguya-gorevlendirdik-2970197h.htm Wed, 22 Oct 2014 18:33:30 +0300 <![CDATA[Bakan Avcıya Mardin Büyükşehir Belediyesinde 4 dilde karşılama]]> http://www.haber3.com/bakan-avciya-mardin-buyuksehir-belediyesinde-4-dilde-karsilama-2970146h.htm Wed, 22 Oct 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[Milli Eğitim Bakanı Avcı, Mardinde]]> http://www.haber3.com/milli-egitim-bakani-avci-mardinde-2970103h.htm Wed, 22 Oct 2014 17:58:30 +0300 <![CDATA[Milli Eğitim Bakanı Avcı Mardinde]]> http://www.haber3.com/milli-egitim-bakani-avci-mardinde-2970023h.htm Wed, 22 Oct 2014 17:33:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde özel yurt, güpegündüz yakılarak ateşe verildi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ozel-yurt-gupegunduz-yakilarak-atese-verildi-2969934h.htm Wed, 22 Oct 2014 16:23:30 +0300 <![CDATA[Dargeçit Belediyesinden Üst Yapı Çalışmaları]]> http://www.haber3.com/dargecit-belediyesinden-ust-yapi-calismalari-2969694h.htm Wed, 22 Oct 2014 15:58:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Bir Yurt Ateşe Verildi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-bir-yurt-atese-verildi-2969582h.htm Wed, 22 Oct 2014 15:48:00 +0300 <![CDATA[İkinci kez ateşe verdiler !]]> http://www.haber3.com/ikinci-kez-atese-verdiler-2969563h.htm Wed, 22 Oct 2014 15:43:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Öğrenci Yurdu İkinci Kez Yakıldı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-ogrenci-yurdu-ikinci-kez-yakildi-2969514h.htm Wed, 22 Oct 2014 14:48:30 +0300 <![CDATA[Milli Eğitim Bakanı Avcı Kızıltepe’de]]> http://www.haber3.com/milli-egitim-bakani-avci-kiziltepede-2969304h.htm Wed, 22 Oct 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2969267h.htm Wed, 22 Oct 2014 14:13:30 +0300 <![CDATA[Milli Eğitim Bakanı Avcı, Kızıltepede]]> http://www.haber3.com/milli-egitim-bakani-avci-kiziltepede-2969183h.htm Wed, 22 Oct 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2968991h.htm Wed, 22 Oct 2014 11:18:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de ‘İyilikte Yarışan Sınıflar’ Kampanyası]]> http://www.haber3.com/mardinde-iyilikte-yarisan-siniflar-kampanyasi-2968503h.htm Tue, 21 Oct 2014 19:43:30 +0300 <![CDATA[Mardinde patlama: 4 yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-patlama-4-yarali-2967931h.htm Tue, 21 Oct 2014 19:23:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Barutla Oynayan 4 Çocuk, Patlamada Yaralandı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-barutla-oynayan-4-cocuk-patlamada-yaralandi-2967909h.htm Tue, 21 Oct 2014 18:53:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli çocuklar şişeye barut doldurdu, patlamada 1i ağır 4 çocuk yaralandı]]> http://www.haber3.com/suriyeli-cocuklar-siseye-barut-doldurdu-patlamada-1i-agir-4-cocuk-yaralandi-2967861h.htm Tue, 21 Oct 2014 18:23:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede El Yapımı Bomba Patladı: 4 Çocuk Yaralı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-el-yapimi-bomba-patladi-4-cocuk-yarali-2967810h.htm Tue, 21 Oct 2014 17:38:30 +0300 <![CDATA[Meb İk Genel Müdürü Aydoğdu Mardin’de]]> http://www.haber3.com/meb-ik-genel-muduru-aydogdu-mardinde-2967710h.htm Tue, 21 Oct 2014 16:58:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli çocukların elinde bomba patladı: Biri ağır, 2 yaralı]]> http://www.haber3.com/suriyeli-cocuklarin-elinde-bomba-patladi-biri-agir-2-yarali-2967551h.htm Tue, 21 Oct 2014 15:48:30 +0300 <![CDATA[Dedaş Mardin İl Müdürü Gazetecilerin Bayramını Kutladı]]> http://www.haber3.com/dedas-mardin-il-muduru-gazetecilerin-bayramini-kutladi-2967308h.htm Tue, 21 Oct 2014 14:18:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2966999h.htm Tue, 21 Oct 2014 13:58:30 +0300 <![CDATA[Kobani Olayları Bölge Turizmine Darbe Vurdu]]> http://www.haber3.com/kobani-olaylari-bolge-turizmine-darbe-vurdu-2966928h.htm Tue, 21 Oct 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede yanan araçta ölü bulunan kişi]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-yanan-aracta-olu-bulunan-kisi-2966868h.htm Tue, 21 Oct 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Harire Günü Etkinliği]]> http://www.haber3.com/mardinde-harire-gunu-etkinligi-2966862h.htm Tue, 21 Oct 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Meb İnsan Kaynakları Genel Müdürü Mardin’de]]> http://www.haber3.com/meb-insan-kaynaklari-genel-muduru-mardinde-2966860h.htm Tue, 21 Oct 2014 12:08:30 +0300 <![CDATA[Yanmış Cesedi Bulundu, Kuşunla Öldüğü Ortaya Çıktı]]> http://www.haber3.com/yanmis-cesedi-bulundu-kusunla-oldugu-ortaya-cikti-2966478h.htm Tue, 21 Oct 2014 11:53:30 +0300 <![CDATA[Erdoğandan Torba Yasa Açıklaması]]> http://www.haber3.com/erdogandan-torba-yasa-aciklamasi-2966428h.htm Tue, 21 Oct 2014 11:38:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’deki Olayın Cinayet Olduğu Anlaşıldı]]> http://www.haber3.com/kiziltepedeki-olayin-cinayet-oldugu-anlasildi-2966365h.htm Mon, 20 Oct 2014 23:02:00 +0300 <![CDATA[Yanmış halde bulundu !]]> http://www.haber3.com/yanmis-halde-bulundu-2965850h.htm Mon, 20 Oct 2014 22:28:30 +0300 <![CDATA[Otomobiyle Birlikte Yanmış Olarak Bulundu]]> http://www.haber3.com/otomobiyle-birlikte-yanmis-olarak-bulundu-2965823h.htm Mon, 20 Oct 2014 22:23:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Bir Kişi Arabasıyla Beraber Yanarak Hayatını Kaybetti]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-bir-kisi-arabasiyla-beraber-yanarak-hayatini-kaybetti-2965817h.htm Mon, 20 Oct 2014 22:13:30 +0300 <![CDATA[Alev alan aracın sürücüsü yanarak öldü]]> http://www.haber3.com/alev-alan-aracin-surucusu-yanarak-oldu-2965807h.htm Mon, 20 Oct 2014 18:38:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Çekilen Diziye Sert Tepki]]> http://www.haber3.com/mardinde-cekilen-diziye-sert-tepki-2965600h.htm Mon, 20 Oct 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[Mardinli Hacılar Yurda Döndü]]> http://www.haber3.com/mardinli-hacilar-yurda-dondu-2965567h.htm Mon, 20 Oct 2014 18:13:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de 56 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-56-bin-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-2965553h.htm Mon, 20 Oct 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[Balık Pulu Hastalığına Yakalanan İkizlerin Gözleri Açıldı]]> http://www.haber3.com/balik-pulu-hastaligina-yakalanan-ikizlerin-gozleri-acildi-2964811h.htm Mon, 20 Oct 2014 14:28:30 +0300 <![CDATA[Deri kokarsa tuzlanır, tuz kokarsa ne yapılır?]]> http://www.haber3.com/deri-kokarsa-tuzlanir-tuz-kokarsa-ne-yapilir-2964770h.htm Mon, 20 Oct 2014 13:13:30 +0300 <![CDATA[Yerli ve yabancı turistler Mardine tedirginlik yaşamadan gelebilir]]> http://www.haber3.com/yerli-ve-yabanci-turistler-mardine-tedirginlik-yasamadan-gelebilir-2964448h.htm Mon, 20 Oct 2014 11:18:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Akademi Dergisinin İlk Sayısı Yayımlandı]]> http://www.haber3.com/artuklu-akademi-dergisinin-ilk-sayisi-yayimlandi-2963983h.htm Mon, 20 Oct 2014 11:13:30 +0300 <![CDATA[Gazetecilerden Mardin Müftüsü Coşkuna Ziyaret]]> http://www.haber3.com/gazetecilerden-mardin-muftusu-coskuna-ziyaret-2963979h.htm Mon, 20 Oct 2014 10:38:30 +0300 <![CDATA[Cambrıdgel Esol sınavı 2014 Türkiye birincisi Atak Koleji oldu]]> http://www.haber3.com/cambridgel-esol-sinavi-2014-turkiye-birincisi-atak-koleji-oldu-2963872h.htm Sun, 19 Oct 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2962923h.htm Sun, 19 Oct 2014 14:18:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesen, Midyat’ta Turizm Otelciler Derneği Üyeleri İle Bir Araya Geldi]]> http://www.haber3.com/vali-taskesen-midyatta-turizm-otelciler-dernegi-uyeleri-ile-bir-araya-geldi-2962880h.htm Sun, 19 Oct 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[Midyatta, Kobani Eylemlerinin Turizme Etkisi Konuşuldu]]> http://www.haber3.com/midyatta-kobani-eylemlerinin-turizme-etkisi-konusuldu-2962802h.htm Sat, 18 Oct 2014 17:53:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Olaylara Karışan 2 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-olaylara-karisan-2-kisi-tutuklandi-2962005h.htm Sat, 18 Oct 2014 17:53:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2962014h.htm Sat, 18 Oct 2014 14:58:30 +0300 <![CDATA[Bahçe kapısının demir çubuğu 12 yaşındaki çocuğun omzuna saplandı]]> http://www.haber3.com/bahce-kapisinin-demir-cubugu-12-yasindaki-cocugun-omzuna-saplandi-2961572h.htm Sat, 18 Oct 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesen Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Karahocagili Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/vali-taskesen-gap-bolge-kalkinma-idaresi-baskani-karahocagili-ziyaret-etti-2961365h.htm Sat, 18 Oct 2014 13:38:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Afet Ve Acil Durum Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/mardinde-afet-ve-acil-durum-toplantisi-yapildi-2961352h.htm Sat, 18 Oct 2014 13:33:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Öldürülen Bacanakların Ardından]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-oldurulen-bacanaklarin-ardindan-2961347h.htm Sat, 18 Oct 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[Mardinin Suriye Sınırında Askeri Hareketlilik]]> http://www.haber3.com/mardinin-suriye-sinirinda-askeri-hareketlilik-2961322h.htm Sat, 18 Oct 2014 12:53:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Cami Ve Gençlik Konferansı Düzenlendi]]> http://www.haber3.com/mardinde-cami-ve-genclik-konferansi-duzenlendi-2961264h.htm Sat, 18 Oct 2014 12:13:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe’de Bir Binanın Bodrum Katını Lağım Suyu Bastı]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-bir-binanin-bodrum-katini-lagim-suyu-basti-2961196h.htm Sat, 18 Oct 2014 12:03:30 +0300 <![CDATA[Derikte Kobani Eylemlerine Katılan 8 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/derikte-kobani-eylemlerine-katilan-8-kisi-tutuklandi-2961161h.htm Fri, 17 Oct 2014 17:33:30 +0300 <![CDATA[Kaldırımları İşgal Eden Esnafa Uyarı]]> http://www.haber3.com/kaldirimlari-isgal-eden-esnafa-uyari-2960389h.htm Fri, 17 Oct 2014 17:23:30 +0300 <![CDATA[IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler]]> http://www.haber3.com/isid-bahanesiyle-izinsiz-gosteriler-2960347h.htm Fri, 17 Oct 2014 16:53:30 +0300 <![CDATA[Mardindeki Olayların Bilançosu: 6 Ölü, 22si Polis 51 Yaralı]]> http://www.haber3.com/mardindeki-olaylarin-bilancosu-6-olu-22si-polis-51-yarali-2960237h.htm Fri, 17 Oct 2014 15:58:30 +0300 <![CDATA[Vali Taşkesenden Olaylarda Zarar Gören Ademe Ziyaret]]> http://www.haber3.com/vali-taskesenden-olaylarda-zarar-goren-ademe-ziyaret-2960019h.htm Fri, 17 Oct 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Bir Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-bir-kisi-tutuklandi-2959841h.htm Fri, 17 Oct 2014 15:03:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepeli girişimciler sertifikalarını aldı]]> http://www.haber3.com/kiziltepeli-girisimciler-sertifikalarini-aldi-2959813h.htm Fri, 17 Oct 2014 14:53:30 +0300 <![CDATA[Nusaybini Dolu Ve Sel Vurdu: 3 Ev Yıkıldı, Hayvanlar Telef Oldu]]> http://www.haber3.com/nusaybini-dolu-ve-sel-vurdu-3-ev-yikildi-hayvanlar-telef-oldu-2959770h.htm Fri, 17 Oct 2014 14:38:30 +0300 <![CDATA[Trc 3 Bölgesinde En Çok Araç Mardinde]]> http://www.haber3.com/trc-3-bolgesinde-en-cok-arac-mardinde-2959725h.htm Fri, 17 Oct 2014 14:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Kobani eylemlerine katılan 31 kişi tutuklandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-kobani-eylemlerine-katilan-31-kisi-tutuklandi-2959647h.htm Fri, 17 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Kobani ateşi bölge turizmini yaktı, Mardinde 2 bin tur iptal oldu]]> http://www.haber3.com/kobani-atesi-bolge-turizmini-yakti-mardinde-2-bin-tur-iptal-oldu-2959165h.htm Fri, 17 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Derikte Meşaleli Protesto Yürüyüşü]]> http://www.haber3.com/derikte-mesaleli-protesto-yuruyusu-2959160h.htm Thu, 16 Oct 2014 18:03:30 +0300 <![CDATA[Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Midyat’ta Buluştu]]> http://www.haber3.com/futbolun-ustalari-gelecegin-yildizlariyla-midyatta-bulustu-2958339h.htm Thu, 16 Oct 2014 17:48:30 +0300 <![CDATA[Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/ekim-ayi-olagan-meclis-toplantisi-yapildi-2958292h.htm Thu, 16 Oct 2014 17:48:30 +0300 <![CDATA[40 Yaşında Hafız Oldu]]> http://www.haber3.com/40-yasinda-hafiz-oldu-2958274h.htm Thu, 16 Oct 2014 17:03:30 +0300 <![CDATA[Futbolun ustaları Midyatlılarla buluştu]]> http://www.haber3.com/futbolun-ustalari-midyatlilarla-bulustu-2958113h.htm Thu, 16 Oct 2014 13:43:30 +0300 <![CDATA[Mgcden Öldürülen Gazeteci İle İlgili Açıklama]]> http://www.haber3.com/mgcden-oldurulen-gazeteci-ile-ilgili-aciklama-2957367h.htm Thu, 16 Oct 2014 12:33:30 +0300 <![CDATA[MGC Başkanı Aydoğan: Gazeteci Bağdunun cinayeti 90lı yılların tekerrürü]]> http://www.haber3.com/mgc-baskani-aydogan-gazeteci-bagdunun-cinayeti-90li-yillarin-tekerruru-2957109h.htm Thu, 16 Oct 2014 12:08:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Dedaş Bakım Onarım Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/mardinde-dedas-bakim-onarim-calismalari-araliksiz-devam-ediyor-2956982h.htm Thu, 16 Oct 2014 11:53:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe Esnafı Olayları Değerlendirdi]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-esnafi-olaylari-degerlendirdi-2956933h.htm Thu, 16 Oct 2014 11:48:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de Camiler Ve Din Görevlileri Haftası Etkinliği]]> http://www.haber3.com/mardinde-camiler-ve-din-gorevlileri-haftasi-etkinligi-2956927h.htm Thu, 16 Oct 2014 11:28:30 +0300 <![CDATA[Kaymakam Ermiş Olaylarda Hayatını Kaybedenlerin Taziyesine Katıldı]]> http://www.haber3.com/kaymakam-ermis-olaylarda-hayatini-kaybedenlerin-taziyesine-katildi-2956819h.htm Thu, 16 Oct 2014 10:53:30 +0300 <![CDATA[Kadınların Gittiği Kurs Atılan Molotof Nedeni İle Kullanılamaz Hale Geldi]]> http://www.haber3.com/kadinlarin-gittigi-kurs-atilan-molotof-nedeni-ile-kullanilamaz-hale-geldi-2956681h.htm