HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Mon, 02 Mar 2015 00:00:00 +0200 Mon, 02 Mar 2015 01:26:55 +0200 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Sun, 01 Mar 2015 16:43:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Ak Parti’nin Temayül Oylaması Başladı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ak-partinin-temayul-oylamasi-basladi-3230601h.htm Sat, 28 Feb 2015 18:43:30 +0200 <![CDATA[Değer: Kürtler, Türksüz, Türkler De Kürtsüz Yapamaz]]> http://www.haber3.com/deger-kurtler-turksuz-turkler-de-kurtsuz-yapamaz-3229702h.htm Sat, 28 Feb 2015 17:48:30 +0200 <![CDATA[Eğitim Bir-sen’den 28 Şubat Açıklaması]]> http://www.haber3.com/egitim-bir-senden-28-subat-aciklamasi-3229602h.htm Sat, 28 Feb 2015 15:18:30 +0200 <![CDATA[Aydoğan, Hdp’den Mardin Milletvekili Aday Adayı Oldu]]> http://www.haber3.com/aydogan-hdpden-mardin-milletvekili-aday-adayi-oldu-3229172h.htm Sat, 28 Feb 2015 15:18:30 +0200 <![CDATA[Av. Mir Sedrettin Karahan Hdp’den Aday Adayı Oldu]]> http://www.haber3.com/av-mir-sedrettin-karahan-hdpden-aday-adayi-oldu-3229177h.htm Sat, 28 Feb 2015 14:24:30 +0200 <![CDATA[Devrilen Minibüste 8 Kişi Yaralandı]]> http://www.haber3.com/devrilen-minibuste-8-kisi-yaralandi-3229053h.htm Sat, 28 Feb 2015 13:18:30 +0200 <![CDATA[Eğitimleri yarıda bırakılan 3 kız kardeş, azmetti üniversiteli oldu]]> http://www.haber3.com/egitimleri-yarida-birakilan-3-kiz-kardes-azmetti-universiteli-oldu-3228916h.htm Sat, 28 Feb 2015 13:08:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepe’deki Çiftçiler Buğday Yetiştiriciliği Hakkında Bilgilendirildi]]> http://www.haber3.com/kiziltepedeki-ciftciler-bugday-yetistiriciligi-hakkinda-bilgilendirildi-3228869h.htm Sat, 28 Feb 2015 12:48:30 +0200 <![CDATA[Tilhamisin Işidten Kurtarılması Kamışlıda Silah Sıkılarak Kutlandı, Nusaybinden İzlendi]]> http://www.haber3.com/tilhamisin-isidten-kurtarilmasi-kamislida-silah-sikilarak-kutlandi-nusaybinden-izl-3228823h.htm Sat, 28 Feb 2015 12:23:30 +0200 <![CDATA[Suriyede Işidin Kaçırdığı Süryanilerin Kurtarılması İçin Metropolitten Yardım Çağrısı]]> http://www.haber3.com/suriyede-isidin-kacirdigi-suryanilerin-kurtarilmasi-icin-metropolitten-yardim-cagr-3228767h.htm Sat, 28 Feb 2015 11:58:30 +0200 <![CDATA[Dr. Nihat Özkan Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/dr-nihat-ozkan-secim-calismalarina-devam-ediyor-3228684h.htm Sat, 28 Feb 2015 11:38:30 +0200 <![CDATA[Vali Mustafa Taşkesen’e Veda Gecesi]]> http://www.haber3.com/vali-mustafa-taskesene-veda-gecesi-3228629h.htm Fri, 27 Feb 2015 17:48:30 +0200 <![CDATA[Dr. Nihat Özkan Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/dr-nihat-ozkan-secim-calismalarina-devam-ediyor-3227892h.htm Fri, 27 Feb 2015 17:08:30 +0200 <![CDATA[Dargeçit’te Trafik Kazası: 1 Yaralı]]> http://www.haber3.com/dargecitte-trafik-kazasi-1-yarali-3227752h.htm Fri, 27 Feb 2015 16:58:30 +0200 <![CDATA[Til Hamis’in İşid’den Kurtarılması Kamışlı’da Havaya Sıkılan Silahlarla Kutlandı]]> http://www.haber3.com/til-hamisin-isidden-kurtarilmasi-kamislida-havaya-sikilan-silahlarla-kutlandi-3227703h.htm Fri, 27 Feb 2015 16:23:00 +0200 <![CDATA[Suriye sınırında hareketlilik !]]> http://www.haber3.com/suriye-sinirinda-hareketlilik-3227304h.htm Fri, 27 Feb 2015 16:03:30 +0200 <![CDATA[Vali Taşkesen Gazetecilerle Vedalaştı]]> http://www.haber3.com/vali-taskesen-gazetecilerle-vedalasti-3227476h.htm Fri, 27 Feb 2015 15:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Vergi Haftası Etkinlikleri]]> http://www.haber3.com/mardinde-vergi-haftasi-etkinlikleri-3227441h.htm Fri, 27 Feb 2015 15:58:30 +0200 <![CDATA[Engellilerin Akülü Sandalye Sevinci]]> http://www.haber3.com/engellilerin-akulu-sandalye-sevinci-3227438h.htm Fri, 27 Feb 2015 15:43:30 +0200 <![CDATA[Suriye sınırında hendek çalışması]]> http://www.haber3.com/suriye-sinirinda-hendek-calismasi-3227393h.htm Fri, 27 Feb 2015 15:28:30 +0200 <![CDATA[Seçimi Kazanan Rektörün İlk Mesajı]]> http://www.haber3.com/secimi-kazanan-rektorun-ilk-mesaji-3227305h.htm Fri, 27 Feb 2015 15:18:30 +0200 <![CDATA[Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Müsabakaları Derik’te Başladı]]> http://www.haber3.com/anadolu-yildizlar-ligi-ceyrek-final-musabakalari-derikte-basladi-3227274h.htm Fri, 27 Feb 2015 14:43:30 +0200 <![CDATA[Nusaybinde Suriye Sınırına Hendek Kazılıyor]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-suriye-sinirina-hendek-kaziliyor-3227159h.htm Fri, 27 Feb 2015 14:03:30 +0200 <![CDATA[Okulun Duvarlarını Rengarenk Boyadılar]]> http://www.haber3.com/okulun-duvarlarini-rengarenk-boyadilar-3227004h.htm Fri, 27 Feb 2015 14:03:30 +0200 <![CDATA[Şırnak Sınırına Uzun Menzili Obüs Topları Sevkiyatı]]> http://www.haber3.com/sirnak-sinirina-uzun-menzili-obus-toplari-sevkiyati-3226999h.htm Fri, 27 Feb 2015 13:08:30 +0200 <![CDATA[Kaymakamdan Adem’e Ziyaret]]> http://www.haber3.com/kaymakamdan-ademe-ziyaret-3226793h.htm Fri, 27 Feb 2015 11:33:30 +0200 <![CDATA[Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Nihat Özkan Çalışmalarını Sürdürüyor]]> http://www.haber3.com/ak-parti-milletvekili-aday-adayi-dr-nihat-ozkan-calismalarini-surduruyor-3226473h.htm Fri, 27 Feb 2015 11:33:30 +0200 <![CDATA[Hamidi, Gençlerle Bir Araya Geldi]]> http://www.haber3.com/hamidi-genclerle-bir-araya-geldi-3226466h.htm Fri, 27 Feb 2015 10:38:30 +0200 <![CDATA[Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Demirdağ Destek Turuna Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/ak-parti-mardin-milletvekili-aday-adayi-demirdag-destek-turuna-devam-ediyor-3226267h.htm Thu, 26 Feb 2015 18:28:30 +0200 <![CDATA[Nusaybin’de Elektrik Kesintilerini Bahane Ederek Yol Kestiler]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-elektrik-kesintilerini-bahane-ederek-yol-kestiler-3225619h.htm Thu, 26 Feb 2015 18:18:30 +0200 <![CDATA[Mardin Valisi: 112ye Gelen Telefonların Yüzde 98i Yalan]]> http://www.haber3.com/mardin-valisi-112ye-gelen-telefonlarin-yuzde-98i-yalan-3225590h.htm Thu, 26 Feb 2015 17:43:30 +0200 <![CDATA[Mardin Artuklu Üniversitesinde Rektörlük Seçimleri]]> http://www.haber3.com/mardin-artuklu-universitesinde-rektorluk-secimleri-3225490h.htm Thu, 26 Feb 2015 17:23:30 +0200 <![CDATA[Artuklu Üniversitesi’nde Rektörlük Seçimi Sonuçlandı]]> http://www.haber3.com/artuklu-universitesinde-rektorluk-secimi-sonuclandi-3225409h.htm Thu, 26 Feb 2015 17:13:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de 9 Yeni Ambulans Hizmete Girdi]]> http://www.haber3.com/mardinde-9-yeni-ambulans-hizmete-girdi-3225369h.htm Thu, 26 Feb 2015 16:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Tarihi Mekanlar Aydınlatılıyor]]> http://www.haber3.com/mardinde-tarihi-mekanlar-aydinlatiliyor-3225111h.htm Thu, 26 Feb 2015 15:43:30 +0200 <![CDATA[Vali Taşkesen’in Veda Ziyaretleri Sürüyor]]> http://www.haber3.com/vali-taskesenin-veda-ziyaretleri-suruyor-3225034h.htm Thu, 26 Feb 2015 15:38:30 +0200 <![CDATA[112ye gelen 2 milyon 300 bin telefondan sadece 30 bini doğru çıktı]]> http://www.haber3.com/112ye-gelen-2-milyon-300-bin-telefondan-sadece-30-bini-dogru-cikti-3225018h.htm Thu, 26 Feb 2015 15:23:30 +0200 <![CDATA[Mardin Kent Konseyi Yönetim Kurulu Seçildi]]> http://www.haber3.com/mardin-kent-konseyi-yonetim-kurulu-secildi-3224940h.htm Thu, 26 Feb 2015 15:18:30 +0200 <![CDATA[Umre İbadeti Kudüs’ten Başlayacak]]> http://www.haber3.com/umre-ibadeti-kudusten-baslayacak-3224916h.htm Thu, 26 Feb 2015 15:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Hırsızlık Yaptıkları İddiasıyla 3 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-hirsizlik-yaptiklari-iddiasiyla-3-kisi-tutuklandi-3224864h.htm Thu, 26 Feb 2015 15:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Toz Esrar Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-toz-esrar-ele-gecirildi-3224863h.htm Thu, 26 Feb 2015 14:43:30 +0200 <![CDATA[Elektrik Kesintilerini Protesto Etmek İçin İpek Yolunu Trafiğe Kapattılar]]> http://www.haber3.com/elektrik-kesintilerini-protesto-etmek-icin-ipek-yolunu-trafige-kapattilar-3224778h.htm Thu, 26 Feb 2015 12:58:30 +0200 <![CDATA[Öğrenciler Rektör Ağırakça’dan Tam Not Aldı]]> http://www.haber3.com/ogrenciler-rektor-agirakcadan-tam-not-aldi-3224344h.htm Thu, 26 Feb 2015 09:58:30 +0200 <![CDATA[Midyat’ta Vergi Haftası Çeşitli Etkinlikleri Kutlanıyor]]> http://www.haber3.com/midyatta-vergi-haftasi-cesitli-etkinlikleri-kutlaniyor-3223653h.htm Wed, 25 Feb 2015 17:03:30 +0200 <![CDATA[Mardin Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Fuarı]]> http://www.haber3.com/mardin-gida-tarim-ve-hayvancilik-fuari-3222867h.htm Wed, 25 Feb 2015 15:48:30 +0200 <![CDATA[Mardinli Ermeni Zekeriya Sabunci, Hdpden Aday Adayı]]> http://www.haber3.com/mardinli-ermeni-zekeriya-sabunci-hdpden-aday-adayi-3222555h.htm Wed, 25 Feb 2015 14:58:30 +0200 <![CDATA[Sağlık-sen’den Ek Ödemelerin Emekliliğe Yansıtılması Talebi]]> http://www.haber3.com/saglik-senden-ek-odemelerin-emeklilige-yansitilmasi-talebi-3222338h.htm Wed, 25 Feb 2015 12:38:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de ’Yeni Türkiye’nin İnşasında Ömer İbn Abdülaziz Modeli’ Konferansı]]> http://www.haber3.com/mardinde-yeni-turkiyenin-insasinda-omer-ibn-abdulaziz-modeli-konferansi-3221862h.htm Wed, 25 Feb 2015 12:33:30 +0200 <![CDATA[Yazar Lizi Behmoaras, Yeni Kitabanı Mardinde Anlattı]]> http://www.haber3.com/yazar-lizi-behmoaras-yeni-kitabani-mardinde-anlatti-3221823h.htm Wed, 25 Feb 2015 12:28:30 +0200 <![CDATA[Güneydoğuda en fazla diş eti kanamalarına rastlıyoruz]]> http://www.haber3.com/guneydoguda-en-fazla-dis-eti-kanamalarina-rastliyoruz-3221815h.htm Wed, 25 Feb 2015 11:38:30 +0200 <![CDATA[Dr. Nihat Özkan Gazetecilerle Bir Araya Geldi]]> http://www.haber3.com/dr-nihat-ozkan-gazetecilerle-bir-araya-geldi-3221582h.htm Wed, 25 Feb 2015 11:33:30 +0200 <![CDATA[Doğalgaz çalışmasında arkeologlar da görev yapsın]]> http://www.haber3.com/dogalgaz-calismasinda-arkeologlar-da-gorev-yapsin-3221571h.htm Tue, 24 Feb 2015 15:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin ‘Berlin Fuarı’na Katılacak]]> http://www.haber3.com/mardin-berlin-fuarina-katilacak-3220204h.htm Tue, 24 Feb 2015 13:33:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Vergi Haftası Etkinlikleri Başladı]]> http://www.haber3.com/mardinde-vergi-haftasi-etkinlikleri-basladi-3219673h.htm Tue, 24 Feb 2015 12:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Genç Stk Birliği Kurulacak]]> http://www.haber3.com/mardinde-genc-stk-birligi-kurulacak-3219539h.htm Tue, 24 Feb 2015 12:48:30 +0200 <![CDATA[Vergi rekortmenleri ödüllendirildi]]> http://www.haber3.com/vergi-rekortmenleri-odullendirildi-3219513h.htm Mon, 23 Feb 2015 17:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin Tkdk’dan 57 Proje, 67 Milyon Tl Yatırım]]> http://www.haber3.com/mardin-tkdkdan-57-proje-67-milyon-tl-yatirim-3218378h.htm Mon, 23 Feb 2015 16:53:30 +0200 <![CDATA[Suriyeli Öğrencilere Sınırda Karne Dağıtıldı]]> http://www.haber3.com/suriyeli-ogrencilere-sinirda-karne-dagitildi-3218152h.htm Mon, 23 Feb 2015 16:23:30 +0200 <![CDATA[İl Müftüleri İstişare Toplantısı]]> http://www.haber3.com/il-muftuleri-istisare-toplantisi-3218042h.htm Mon, 23 Feb 2015 16:08:30 +0200 <![CDATA[Nusaybin’de Bulunan Suriyeli Çocukların Karne Heyecanı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-bulunan-suriyeli-cocuklarin-karne-heyecani-3217986h.htm Mon, 23 Feb 2015 15:53:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Aranan Bir Kişi Yakalandı]]> http://www.haber3.com/mardinde-aranan-bir-kisi-yakalandi-3217924h.htm Mon, 23 Feb 2015 15:38:30 +0200 <![CDATA[Kürt Dili Ve Kültürü Anabilim Dalı’na Yeni Bir Destek]]> http://www.haber3.com/kurt-dili-ve-kulturu-anabilim-dalina-yeni-bir-destek-3217856h.htm Mon, 23 Feb 2015 14:28:30 +0200 <![CDATA[Mescid-i Aksa Medresesi Yardım Bekliyor]]> http://www.haber3.com/mescid-i-aksa-medresesi-yardim-bekliyor-3217574h.htm Mon, 23 Feb 2015 12:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Gıda Denetimi]]> http://www.haber3.com/mardinde-gida-denetimi-3217254h.htm Mon, 23 Feb 2015 12:28:30 +0200 <![CDATA[Suriye’den Kalaşnikof Mermisi Getiren 2 Kişi Tutuklandı]]> http://www.haber3.com/suriyeden-kalasnikof-mermisi-getiren-2-kisi-tutuklandi-3217173h.htm Mon, 23 Feb 2015 11:48:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de 22 Bin 300 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-22-bin-300-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-3217023h.htm Mon, 23 Feb 2015 11:28:30 +0200 <![CDATA[Trc-3’ün Konut Satış İstatistikleri Açıklandı]]> http://www.haber3.com/trc-3un-konut-satis-istatistikleri-aciklandi-3216943h.htm Mon, 23 Feb 2015 11:03:30 +0200 <![CDATA[Bik Mardin Şube Müdürü Günbegi’den Çalışmaları Hakkında Açıklama]]> http://www.haber3.com/bik-mardin-sube-muduru-gunbegiden-calismalari-hakkinda-aciklama-3216876h.htm Mon, 23 Feb 2015 10:38:30 +0200 <![CDATA[Suriye’den bin 770 adet mermi getiren 2 Suriyeli yakalandı]]> http://www.haber3.com/suriyeden-bin-770-adet-mermi-getiren-2-suriyeli-yakalandi-3216798h.htm Sun, 22 Feb 2015 20:33:30 +0200 <![CDATA[Mardinde termik santral protestosu]]> http://www.haber3.com/mardinde-termik-santral-protestosu-3216454h.htm Sun, 22 Feb 2015 19:38:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepede, yanan otomobilde bir kişinin ölü bulunması]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-yanan-otomobilde-bir-kisinin-olu-bulunmasi-3216411h.htm Sun, 22 Feb 2015 18:13:30 +0200 <![CDATA[Amatör Maç 85’inci Dakikada Tatil Edildi]]> http://www.haber3.com/amator-mac-85inci-dakikada-tatil-edildi-3216300h.htm Sun, 22 Feb 2015 17:58:30 +0200 <![CDATA[Hüda-par Mardin İl Başkanlığı 1. Olağan Kongresi Yapıldı]]> http://www.haber3.com/huda-par-mardin-il-baskanligi-1-olagan-kongresi-yapildi-3216257h.htm Sun, 22 Feb 2015 17:28:30 +0200 <![CDATA[Birilerinin diktatöryal egoları için siyaset sahnesinden geri çekilmeyeceğiz]]> http://www.haber3.com/birilerinin-diktatoryal-egolari-icin-siyaset-sahnesinden-geri-cekilmeyecegiz-3216179h.htm Sun, 22 Feb 2015 17:03:30 +0200 <![CDATA[Kızıltepede termik santral protesto edildi]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-termik-santral-protesto-edildi-3216108h.htm Sat, 21 Feb 2015 17:08:30 +0200 <![CDATA[Rektör Ağırakça’dan ’Barış Ve Kardeşlik’ Yemeği]]> http://www.haber3.com/rektor-agirakcadan-baris-ve-kardeslik-yemegi-3214800h.htm Sat, 21 Feb 2015 17:03:30 +0200 <![CDATA[Pkk’nın Sözde Asayiş Timine Operasyon]]> http://www.haber3.com/pkknin-sozde-asayis-timine-operasyon-3214787h.htm Sat, 21 Feb 2015 15:58:30 +0200 <![CDATA[Bir annenin feryadı: 16 yaşındaki kızımı uyuşturucu bataklığından kurtarın]]> http://www.haber3.com/bir-annenin-feryadi-16-yasindaki-kizimi-uyusturucu-batakligindan-kurtarin-3214615h.htm Sat, 21 Feb 2015 15:03:30 +0200 <![CDATA[Derik’te Kesk Bileşenlerinden ’Dünya Anadili Günü’ Açıklaması]]> http://www.haber3.com/derikte-kesk-bilesenlerinden-dunya-anadili-gunu-aciklamasi-3214446h.htm Sat, 21 Feb 2015 13:48:30 +0200 <![CDATA[Mardinde terör örgütü operasyonu]]> http://www.haber3.com/mardinde-teror-orgutu-operasyonu-3214301h.htm Sat, 21 Feb 2015 13:45:00 +0200 <![CDATA[YDG-H asayiş timine tutuklama !]]> http://www.haber3.com/ydg-h-asayis-timine-tutuklama-3214259h.htm Sat, 21 Feb 2015 13:18:30 +0200 <![CDATA[Mardinde kar manzaraları]]> http://www.haber3.com/mardinde-kar-manzaralari-3214229h.htm Sat, 21 Feb 2015 13:08:30 +0200 <![CDATA[Mardinde Ydg-h Asayiş Timine 4 Tutuklama]]> http://www.haber3.com/mardinde-ydg-h-asayis-timine-4-tutuklama-3214201h.htm Sat, 21 Feb 2015 13:03:30 +0200 <![CDATA[Dr. Nihat Özkan Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor]]> http://www.haber3.com/dr-nihat-ozkan-secim-calismalarina-devam-ediyor-3214176h.htm Fri, 20 Feb 2015 18:23:30 +0200 <![CDATA[Mardinde işitme engelliler için hatim programı]]> http://www.haber3.com/mardinde-isitme-engelliler-icin-hatim-programi-3213327h.htm Fri, 20 Feb 2015 17:38:30 +0200 <![CDATA[İşitme Engellilere Hatip Programı Düzenlendi]]> http://www.haber3.com/isitme-engellilere-hatip-programi-duzenlendi-3213207h.htm Fri, 20 Feb 2015 16:48:30 +0200 <![CDATA[Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Nihat Özkan Çalışmalarına Başladı]]> http://www.haber3.com/ak-parti-mardin-milletvekili-aday-adayi-nihat-ozkan-calismalarina-basladi-3213049h.htm Fri, 20 Feb 2015 16:23:30 +0200 <![CDATA[Mardinde kar manzaraları kartpostal görüntülerini aratmıyor]]> http://www.haber3.com/mardinde-kar-manzaralari-kartpostal-goruntulerini-aratmiyor-3212947h.htm Fri, 20 Feb 2015 15:58:30 +0200 <![CDATA[Mardin’de Kar Temizliği Başladı]]> http://www.haber3.com/mardinde-kar-temizligi-basladi-3212838h.htm Fri, 20 Feb 2015 14:18:30 +0200 <![CDATA[Afad Koordinasyon Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/afad-koordinasyon-toplantisi-yapildi-3212504h.htm Fri, 20 Feb 2015 13:18:30 +0200 <![CDATA[Hüda-par Mardin Teşkilatında Kongre Hazırlığı]]> http://www.haber3.com/huda-par-mardin-teskilatinda-kongre-hazirligi-3212285h.htm Fri, 20 Feb 2015 12:58:30 +0200 <![CDATA[Düğünde Kameramanı Öldüren Magandaya 16 Yıl Hapis]]> http://www.haber3.com/dugunde-kameramani-olduren-magandaya-16-yil-hapis-3212241h.htm Fri, 20 Feb 2015 12:03:30 +0200 <![CDATA[Acıları unutup, emeklerini yarıştıracaklar]]> http://www.haber3.com/acilari-unutup-emeklerini-yaristiracaklar-3212096h.htm Fri, 20 Feb 2015 11:38:30 +0200 <![CDATA[Bağ-kur’luya Müjde]]> http://www.haber3.com/bag-kurluya-mujde-3211999h.htm Fri, 20 Feb 2015 11:03:30 +0200 <![CDATA[Mardinliler Güne Kar Yağışıyla Uyandı]]> http://www.haber3.com/mardinliler-gune-kar-yagisiyla-uyandi-3211844h.htm Fri, 20 Feb 2015 10:13:30 +0200 <![CDATA[Artuklu Üniversitesi Seçimlerine Doğru]]> http://www.haber3.com/artuklu-universitesi-secimlerine-dogru-3211691h.htm Thu, 19 Feb 2015 18:03:30 +0200 <![CDATA[Özkan Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu]]> http://www.haber3.com/ozkan-ak-parti-milletvekili-aday-adayligi-basvurusunda-bulundu-3211071h.htm Thu, 19 Feb 2015 16:13:30 +0200 <![CDATA[Mecliste HDP’li milletvekillerine yapılan saldırı protesto edildi]]> http://www.haber3.com/mecliste-hdpli-milletvekillerine-yapilan-saldiri-protesto-edildi-3210667h.htm Thu, 19 Feb 2015 15:38:30 +0200 <![CDATA[Ukome Şubat Ayı Toplantısı Yapıldı]]> http://www.haber3.com/ukome-subat-ayi-toplantisi-yapildi-3210495h.htm Thu, 19 Feb 2015 15:23:30 +0200 <![CDATA[Mir Sedrettin Karahan Hdp Mardin Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı]]> http://www.haber3.com/mir-sedrettin-karahan-hdp-mardin-milletvekili-aday-adayligini-acikladi-3210402h.htm