HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ Thu, 24 Jul 2014 00:00:00 +0300 Thu, 24 Jul 2014 16:00:26 +0300 tr-TR 5 Newspaper CM News HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa http://www.haber3.com/ http://www.haber3.com/s/i/logo-rss.png 160 80 HABER 3 - Türkiye'nin Haber Sitesi Ana Sayfa Thu, 24 Jul 2014 14:44:00 +0300 <![CDATA[Mardin'den tehlikeli gerginlik !]]> http://www.haber3.com/mardinden-tehlikeli-gerginlik-2806067h.htm Thu, 24 Jul 2014 14:03:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Öğrenciler Bayramlıklarını Paylaştı]]> http://www.haber3.com/mardinde-ogrenciler-bayramliklarini-paylasti-2805944h.htm Thu, 24 Jul 2014 12:48:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Tehlikeli Gerginlik]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-tehlikeli-gerginlik-2805667h.htm Thu, 24 Jul 2014 12:18:30 +0300 <![CDATA[Tarihi Çarşıda Bayram Alışverişi]]> http://www.haber3.com/tarihi-carsida-bayram-alisverisi-2805577h.htm Thu, 24 Jul 2014 12:18:30 +0300 <![CDATA[Artuklu Belediyesi Cezaevindeki Kadınlara Elbise Gönderdi]]> http://www.haber3.com/artuklu-belediyesi-cezaevindeki-kadinlara-elbise-gonderdi-2805576h.htm Thu, 24 Jul 2014 11:28:30 +0300 <![CDATA[Mardinliler Kadir Gecesinde Camileri Doldurdu]]> http://www.haber3.com/mardinliler-kadir-gecesinde-camileri-doldurdu-2805435h.htm Wed, 23 Jul 2014 22:13:30 +0300 <![CDATA[Suriyeye insani yardım]]> http://www.haber3.com/suriyeye-insani-yardim-2804773h.htm Wed, 23 Jul 2014 18:18:30 +0300 <![CDATA[Mardinin tarihi dokusuna uygun sokak çalışmaları yapılacak]]> http://www.haber3.com/mardinin-tarihi-dokusuna-uygun-sokak-calismalari-yapilacak-2804450h.htm Wed, 23 Jul 2014 17:43:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Sokaklar Tarihi Dokuya Uygun Şekilde Yenilenecek]]> http://www.haber3.com/mardinde-sokaklar-tarihi-dokuya-uygun-sekilde-yenilenecek-2804339h.htm Wed, 23 Jul 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepeli Öğrencilere Yangın Tatbikatı]]> http://www.haber3.com/kiziltepeli-ogrencilere-yangin-tatbikati-2804024h.htm Wed, 23 Jul 2014 14:28:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Genç, Görevine Başladı]]> http://www.haber3.com/kiziltepe-ilce-milli-egitim-muduru-genc-gorevine-basladi-2803696h.htm Wed, 23 Jul 2014 14:28:30 +0300 <![CDATA[Altınlarla Kaçan Gelin Yakalandı]]> http://www.haber3.com/altinlarla-kacan-gelin-yakalandi-2803694h.htm Wed, 23 Jul 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[Mardin Müftülüğünden Afgan Mültecilere Ramazan Paketi Yardımı]]> http://www.haber3.com/mardin-muftulugunden-afgan-multecilere-ramazan-paketi-yardimi-2803461h.htm Wed, 23 Jul 2014 13:08:30 +0300 <![CDATA[Kaymakam Demirci Şehit Aileleri Ve Gazilerle Bir Araya Geldi]]> http://www.haber3.com/kaymakam-demirci-sehit-aileleri-ve-gazilerle-bir-araya-geldi-2803395h.htm Wed, 23 Jul 2014 12:53:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de bin 878 öğretmen açığı var]]> http://www.haber3.com/mardinde-bin-878-ogretmen-acigi-var-2803347h.htm Wed, 23 Jul 2014 12:28:30 +0300 <![CDATA[Eğitim Bir-sen Derikte İsraili Protesto Etti]]> http://www.haber3.com/egitim-bir-sen-derikte-israili-protesto-etti-2803238h.htm Wed, 23 Jul 2014 10:53:30 +0300 <![CDATA[Akyol Yol Yapım Çalışmalarını Denetledi]]> http://www.haber3.com/akyol-yol-yapim-calismalarini-denetledi-2802914h.htm Tue, 22 Jul 2014 13:23:30 +0300 <![CDATA[15 yıllık mezra ilk kez yolla tanıştı]]> http://www.haber3.com/15-yillik-mezra-ilk-kez-yolla-tanisti-2801235h.htm Tue, 22 Jul 2014 12:48:30 +0300 <![CDATA[Derikte Yamaç Paraşütü yapıldı]]> http://www.haber3.com/derikte-yamac-parasutu-yapildi-2801087h.htm Tue, 22 Jul 2014 12:13:30 +0300 <![CDATA[3 Aylık Göreve Geldi 16 Yıl Sonra Tayini Çıktı]]> http://www.haber3.com/3-aylik-goreve-geldi-16-yil-sonra-tayini-cikti-2800918h.htm Tue, 22 Jul 2014 12:08:30 +0300 <![CDATA[15 Yıllık Mezra İlk Kez Yol İle Tanıştı]]> http://www.haber3.com/15-yillik-mezra-ilk-kez-yol-ile-tanisti-2800914h.htm Tue, 22 Jul 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Hedefleri atıcılıkta dünya rekoru kırmak]]> http://www.haber3.com/hedefleri-aticilikta-dunya-rekoru-kirmak-2800865h.htm Mon, 21 Jul 2014 21:58:30 +0300 <![CDATA[Midyat Kaymakamlığı, şehit yakını ve gazilere iftar verdi]]> http://www.haber3.com/midyat-kaymakamligi-sehit-yakini-ve-gazilere-iftar-verdi-2800107h.htm Mon, 21 Jul 2014 17:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de 27 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-27-bin-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-2799672h.htm Mon, 21 Jul 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Eş başkanlık Belediye Meclisinden geçerek resmileşti]]> http://www.haber3.com/es-baskanlik-belediye-meclisinden-gecerek-resmilesti-2799327h.htm Mon, 21 Jul 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[MASDAM: Uyuşturucu kullanımı bir hastalıktır, hastalara sahip çıkmalıyız]]> http://www.haber3.com/masdam-uyusturucu-kullanimi-bir-hastaliktir-hastalara-sahip-cikmaliyiz-2799270h.htm Mon, 21 Jul 2014 15:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin Büyükşehir Belediyesinde Eşbaşkanlık Kararı]]> http://www.haber3.com/mardin-buyuksehir-belediyesinde-esbaskanlik-karari-2799245h.htm Mon, 21 Jul 2014 14:23:30 +0300 <![CDATA[Mazıdağı Kaymakamlığından Vatandaşlara İftar Yemeği]]> http://www.haber3.com/mazidagi-kaymakamligindan-vatandaslara-iftar-yemegi-2799087h.htm Mon, 21 Jul 2014 14:03:30 +0300 <![CDATA[Masdam Madde Bağımlılığını Ve Çözüm Önerilerini Masaya Yatırdı]]> http://www.haber3.com/masdam-madde-bagimliligini-ve-cozum-onerilerini-masaya-yatirdi-2799025h.htm Mon, 21 Jul 2014 12:53:30 +0300 <![CDATA[Mgcden İftar Yemeği]]> http://www.haber3.com/mgcden-iftar-yemegi-2798810h.htm Mon, 21 Jul 2014 00:28:30 +0300 <![CDATA[Nusaybinde Komşu Ailelerin Silahlı Kavgası: 6 Yaralı]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-komsu-ailelerin-silahli-kavgasi-6-yarali-2798147h.htm Mon, 21 Jul 2014 00:18:30 +0300 <![CDATA[İsrailin Gazze saldırılarının protesto edilmesi]]> http://www.haber3.com/israilin-gazze-saldirilarinin-protesto-edilmesi-2798140h.htm Sun, 20 Jul 2014 00:28:30 +0300 <![CDATA[İsrailin Gazze saldırılarının protesto edilmesi]]> http://www.haber3.com/israilin-gazze-saldirilarinin-protesto-edilmesi-2796889h.htm Sat, 19 Jul 2014 21:38:30 +0300 <![CDATA[Yolda Yürürken Ayağına Demir Saplandı]]> http://www.haber3.com/yolda-yururken-ayagina-demir-saplandi-2796751h.htm Sat, 19 Jul 2014 16:33:30 +0300 <![CDATA[Uyuyan Çobanı Yılan Dudağından Isırdı]]> http://www.haber3.com/uyuyan-cobani-yilan-dudagindan-isirdi-2796391h.htm Sat, 19 Jul 2014 15:08:30 +0300 <![CDATA[Mardin Artuklu Belediyesi Meclisi Eşbaşkanlığı Kabul Etti]]> http://www.haber3.com/mardin-artuklu-belediyesi-meclisi-esbaskanligi-kabul-etti-2796195h.htm Sat, 19 Jul 2014 14:23:30 +0300 <![CDATA[STKlar: Enerji Bakanı Yıldız, bölge halkı ile alay ediyor]]> http://www.haber3.com/stklar-enerji-bakani-yildiz-bolge-halki-ile-alay-ediyor-2796101h.htm Sat, 19 Jul 2014 13:48:30 +0300 <![CDATA[En Güzel Taklacı Güvercinin Sahibine 50 Altın Ödülü]]> http://www.haber3.com/en-guzel-taklaci-guvercinin-sahibine-50-altin-odulu-2796007h.htm Sat, 19 Jul 2014 12:43:30 +0300 <![CDATA[Singapur’dan gelip Mardin’de Suriyelilere yardım dağıttılar]]> http://www.haber3.com/singapurdan-gelip-mardinde-suriyelilere-yardim-dagittilar-2795847h.htm Sat, 19 Jul 2014 12:28:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Akpli Olsam Selahattin Beye Destek Verirdim]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-akpli-olsam-selahattin-beye-destek-verirdim-2795789h.htm Sat, 19 Jul 2014 12:13:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de 50 kilogram patlayıcı ele geçirildi]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-50-kilogram-patlayici-ele-gecirildi-2795755h.htm Sat, 19 Jul 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Mardindeki Recep Tayyip Erdoğan Parkı Suya Kavuşuyor]]> http://www.haber3.com/mardindeki-recep-tayyip-erdogan-parki-suya-kavusuyor-2795719h.htm Sat, 19 Jul 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Salih Gedo: Rojavaya Katılımlar Bize Moral Verdi]]> http://www.haber3.com/salih-gedo-rojavaya-katilimlar-bize-moral-verdi-2795717h.htm Sat, 19 Jul 2014 11:43:30 +0300 <![CDATA[Derik Müftülüğünden İftar Yemeği]]> http://www.haber3.com/derik-muftulugunden-iftar-yemegi-2795676h.htm Sat, 19 Jul 2014 11:18:30 +0300 <![CDATA[Artuklu’da Eş Başkanlık Resmileşti]]> http://www.haber3.com/artukluda-es-baskanlik-resmilesti-2795625h.htm Sat, 19 Jul 2014 08:58:30 +0300 <![CDATA[Filistine Destek, İsraile Nefret]]> http://www.haber3.com/filistine-destek-israile-nefret-2795348h.htm Sat, 19 Jul 2014 02:03:30 +0300 <![CDATA[Maliye Bakanı Şimşek, Mardinde]]> http://www.haber3.com/maliye-bakani-simsek-mardinde-2795297h.htm Fri, 18 Jul 2014 22:03:30 +0300 <![CDATA[Salih Gedo, Ahmet Türk İle Görüştü]]> http://www.haber3.com/salih-gedo-ahmet-turk-ile-gorustu-2795125h.htm Fri, 18 Jul 2014 21:38:30 +0300 <![CDATA[Mardin Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası İftar Yemeği Ve Ruhsat Teslimi]]> http://www.haber3.com/mardin-sirnak-serbest-muhasebeci-mali-musavirler-odasi-iftar-yemegi-ve-ruhsat-tesl-2795104h.htm Fri, 18 Jul 2014 18:53:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta vatandaşlar elektik kesintileri yüzünden resmi kurumları bastı]]> http://www.haber3.com/midyatta-vatandaslar-elektik-kesintileri-yuzunden-resmi-kurumlari-basti-2794931h.htm Fri, 18 Jul 2014 18:33:30 +0300 <![CDATA[Margiaddan Türke Ziyaret]]> http://www.haber3.com/margiaddan-turke-ziyaret-2794898h.htm Fri, 18 Jul 2014 18:13:30 +0300 <![CDATA[Midyatta Elektrik Kesintileri Protestosunda Dedaş Binası Taşlandı]]> http://www.haber3.com/midyatta-elektrik-kesintileri-protestosunda-dedas-binasi-taslandi-2794840h.htm Fri, 18 Jul 2014 17:58:30 +0300 <![CDATA[Yola döşenmiş patlayıcı imha edildi]]> http://www.haber3.com/yola-dosenmis-patlayici-imha-edildi-2794800h.htm Fri, 18 Jul 2014 15:48:30 +0300 <![CDATA[Mardinde bir örgüt mensubu teslim oldu]]> http://www.haber3.com/mardinde-bir-orgut-mensubu-teslim-oldu-2794248h.htm Fri, 18 Jul 2014 15:33:30 +0300 <![CDATA[Pkkya Katıldı, 1 Ay Sonra Dönüp Teslim Oldu]]> http://www.haber3.com/pkkya-katildi-1-ay-sonra-donup-teslim-oldu-2794162h.htm Fri, 18 Jul 2014 15:13:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Üst Yapı Çalışmaları]]> http://www.haber3.com/mardinde-ust-yapi-calismalari-2794068h.htm Fri, 18 Jul 2014 15:03:30 +0300 <![CDATA[Erdoğan Parkına Su Şebekesi Çekiliyor]]> http://www.haber3.com/erdogan-parkina-su-sebekesi-cekiliyor-2794031h.htm Fri, 18 Jul 2014 14:23:30 +0300 <![CDATA[İstasyon Mahallesi’nde parke taşı döşeniyor]]> http://www.haber3.com/istasyon-mahallesinde-parke-tasi-doseniyor-2793898h.htm Fri, 18 Jul 2014 14:18:30 +0300 <![CDATA[Bir ay önce dağa çıkan genç kız evine döndü]]> http://www.haber3.com/bir-ay-once-daga-cikan-genc-kiz-evine-dondu-2793878h.htm Fri, 18 Jul 2014 12:28:30 +0300 <![CDATA[Suriyeli Mültecilerin Evinde Çıkan Yangında 10 Bin Lira Kül Oldu]]> http://www.haber3.com/suriyeli-multecilerin-evinde-cikan-yanginda-10-bin-lira-kul-oldu-2793575h.htm Fri, 18 Jul 2014 12:08:30 +0300 <![CDATA[Derik Devlet Hastanesi Personeli İftarda Buluştu]]> http://www.haber3.com/derik-devlet-hastanesi-personeli-iftarda-bulustu-2793487h.htm Fri, 18 Jul 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Kadın Pkklı Teslim Oldu]]> http://www.haber3.com/mardinde-kadin-pkkli-teslim-oldu-2793452h.htm Fri, 18 Jul 2014 11:28:30 +0300 <![CDATA[Tarımsal sulamadaki elektrik sorununa GAP çare olacak]]> http://www.haber3.com/tarimsal-sulamadaki-elektrik-sorununa-gap-care-olacak-2793317h.htm Thu, 17 Jul 2014 19:18:30 +0300 <![CDATA[Elektrik Akımına Kapılan İşçi Öldü]]> http://www.haber3.com/elektrik-akimina-kapilan-isci-oldu-2792509h.htm Thu, 17 Jul 2014 17:53:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Camiye Koşalım Kuran İle Buluşalım Etkinliği]]> http://www.haber3.com/mardinde-camiye-kosalim-kuran-ile-bulusalim-etkinligi-2792337h.htm Thu, 17 Jul 2014 17:33:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Askeri Araç Devrildi: 9 Yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-askeri-arac-devrildi-9-yarali-2792255h.htm Thu, 17 Jul 2014 17:28:30 +0300 <![CDATA[Mardinde askeri aracın devrilmesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-askeri-aracin-devrilmesi-2792252h.htm Thu, 17 Jul 2014 17:03:00 +0300 <![CDATA[Askeri araç devrildi: 9 asker yaralı]]> http://www.haber3.com/askeri-arac-devrildi-9-asker-yarali-2792197h.htm Thu, 17 Jul 2014 16:43:30 +0300 <![CDATA[Midyat’ta Askeri Araç Devrildi: 9 Yaralı]]> http://www.haber3.com/midyatta-askeri-arac-devrildi-9-yarali-2792134h.htm Thu, 17 Jul 2014 16:08:30 +0300 <![CDATA[Arazi Kavgasında Başından Vurulan Genç Ağır Yaralandı]]> http://www.haber3.com/arazi-kavgasinda-basindan-vurulan-genc-agir-yaralandi-2792024h.htm Thu, 17 Jul 2014 15:38:30 +0300 <![CDATA[Askeri araç takla attı: 9 yaralı]]> http://www.haber3.com/askeri-arac-takla-atti-9-yarali-2791913h.htm Thu, 17 Jul 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Mardinde askeri araç devrildi: 9 yaralı]]> http://www.haber3.com/mardinde-askeri-arac-devrildi-9-yarali-2791878h.htm Wed, 16 Jul 2014 23:38:30 +0300 <![CDATA[Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Mardinde]]> http://www.haber3.com/orman-ve-su-isleri-bakani-eroglu-mardinde-2790485h.htm Wed, 16 Jul 2014 23:03:30 +0300 <![CDATA[Eroğlu: Mardinde Dünyanın En Büyük Suni Nehrini Bitiriyoruz]]> http://www.haber3.com/eroglu-mardinde-dunyanin-en-buyuk-suni-nehrini-bitiriyoruz-2790456h.htm Wed, 16 Jul 2014 21:23:30 +0300 <![CDATA[Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Mardinde]]> http://www.haber3.com/orman-ve-su-isleri-bakani-veysel-eroglu-mardinde-2790377h.htm Wed, 16 Jul 2014 18:33:30 +0300 <![CDATA[Bakan Eroğlu, Ilısu Barajında incelemelerde bulundu]]> http://www.haber3.com/bakan-eroglu-ilisu-barajinda-incelemelerde-bulundu-2790179h.htm Wed, 16 Jul 2014 18:28:30 +0300 <![CDATA[Eroğlu: Saniyede 200 metreküp su Mardin Ovasına akacak]]> http://www.haber3.com/eroglu-saniyede-200-metrekup-su-mardin-ovasina-akacak-2790158h.htm Wed, 16 Jul 2014 17:53:30 +0300 <![CDATA[Eroğlu, Ilısu Barajı inşaatını inceledi]]> http://www.haber3.com/eroglu-ilisu-baraji-insaatini-inceledi-2790080h.htm Wed, 16 Jul 2014 16:53:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Türkiyenin Işide Göz Yumması Barış Süreci Samimiyetini Sorgulatıyor]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-turkiyenin-iside-goz-yummasi-baris-sureci-samimiyetini-sorgulatiyor-2789861h.htm Wed, 16 Jul 2014 15:43:30 +0300 <![CDATA[ABDnin Adana Konsolosu Espinoza Mardinde]]> http://www.haber3.com/abdnin-adana-konsolosu-espinoza-mardinde-2789649h.htm Wed, 16 Jul 2014 14:53:30 +0300 <![CDATA[Kimse Yokmu Derneği, ASRİT işbirliği ile Suriyelilere yardım eli uzatı]]> http://www.haber3.com/kimse-yokmu-dernegi-asrit-isbirligi-ile-suriyelilere-yardim-eli-uzati-2789438h.htm Wed, 16 Jul 2014 14:33:30 +0300 <![CDATA[Abd Adana Başkonsolosu Espinoza Ahmet Türk’ü Ziyaret Etti]]> http://www.haber3.com/abd-adana-baskonsolosu-espinoza-ahmet-turku-ziyaret-etti-2789380h.htm Wed, 16 Jul 2014 13:33:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Devlet İŞİD’e göz yummuyor]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-devlet-iside-goz-yummuyor-2789174h.htm Wed, 16 Jul 2014 01:13:30 +0300 <![CDATA[Suriyedeki Savaştan Kaçan 9 Yaşındaki Çocuk, Kaza Kurşunuyla Öldü]]> http://www.haber3.com/suriyedeki-savastan-kacan-9-yasindaki-cocuk-kaza-kursunuyla-oldu-2788223h.htm Tue, 15 Jul 2014 16:43:30 +0300 <![CDATA[Mardinde 132 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-132-bin-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-2787575h.htm Tue, 15 Jul 2014 14:18:30 +0300 <![CDATA[Kızıltepede Şüpheli Valiz Paniği]]> http://www.haber3.com/kiziltepede-supheli-valiz-panigi-2787042h.htm Tue, 15 Jul 2014 11:58:30 +0300 <![CDATA[Bisiklet Hırsızları Yakalandı]]> http://www.haber3.com/bisiklet-hirsizlari-yakalandi-2786542h.htm Tue, 15 Jul 2014 11:53:30 +0300 <![CDATA[Mardin’de 2 Bin 240 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi]]> http://www.haber3.com/mardinde-2-bin-240-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi-2786522h.htm Tue, 15 Jul 2014 08:13:30 +0300 <![CDATA[Nusaybin’de Sınıra Yürüme İsteyen Gruba Polis Müdahalle Etti]]> http://www.haber3.com/nusaybinde-sinira-yurume-isteyen-gruba-polis-mudahalle-etti-2786025h.htm Tue, 15 Jul 2014 04:58:30 +0300 <![CDATA[Mardin İl Jandarma Komutanlığı İftar Yemeğinde]]> http://www.haber3.com/mardin-il-jandarma-komutanligi-iftar-yemeginde-2786014h.htm Tue, 15 Jul 2014 01:18:30 +0300 <![CDATA[Işid Protestolarında Olaylar Çıktı]]> http://www.haber3.com/isid-protestolarinda-olaylar-cikti-2785995h.htm Mon, 14 Jul 2014 17:48:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Sürdürülebilir Turizm Projesi Toplantısı Düzenlendi]]> http://www.haber3.com/mardinde-surdurulebilir-turizm-projesi-toplantisi-duzenlendi-2785596h.htm Mon, 14 Jul 2014 15:28:30 +0300 <![CDATA[Iho Ebrar Kızıltepe’de Yardıma Muhtaç Aileleri Sevindirdi]]> http://www.haber3.com/iho-ebrar-kiziltepede-yardima-muhtac-aileleri-sevindirdi-2785159h.htm Mon, 14 Jul 2014 13:48:30 +0300 <![CDATA[Hapkidoda İslama aykırı hareketler kaldırıldı]]> http://www.haber3.com/hapkidoda-islama-aykiri-hareketler-kaldirildi-2784829h.htm Mon, 14 Jul 2014 12:13:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Demirtaş Sadece Kürtlerin Değil, Tüm Sömürülenlerin Adayıdır]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-demirtas-sadece-kurtlerin-degil-tum-somurulenlerin-adayidir-2784477h.htm Mon, 14 Jul 2014 10:43:30 +0300 <![CDATA[Mardinde Demokratik Ekonomi Konferansı Hazırlık Atölyesi]]> http://www.haber3.com/mardinde-demokratik-ekonomi-konferansi-hazirlik-atolyesi-2784225h.htm Mon, 14 Jul 2014 10:23:30 +0300 <![CDATA[Artuklu’da 4 bin aileye gıda yardımı]]> http://www.haber3.com/artukluda-4-bin-aileye-gida-yardimi-2784172h.htm Mon, 14 Jul 2014 00:03:30 +0300 <![CDATA[Cumhurbaşkanı seçimine doğru]]> http://www.haber3.com/cumhurbaskani-secimine-dogru-2783927h.htm Sun, 13 Jul 2014 22:58:30 +0300 <![CDATA[Cumhurbaşkanı seçimine doğru]]> http://www.haber3.com/cumhurbaskani-secimine-dogru-2783875h.htm Sun, 13 Jul 2014 14:28:30 +0300 <![CDATA[Ahmet Türk: Fitre Ve Zekatları Rojavaya Gönderin]]> http://www.haber3.com/ahmet-turk-fitre-ve-zekatlari-rojavaya-gonderin-2783311h.htm