• Bulgaristan, Milletvekili Aziz Babuşçu’ya ’giriş yasağı’ koydu
  • Yunanistan adalardaki sivillere silah eğitimine başladı
  • İngiliz Parlamentosu’ndan şok Türkiye raporu
  • Ailesiyle birlikte sokakta kalınca
  • CHP'den sürpriz erken seçim iddiası

SEVDİĞİNİZ TÜM KANALLARI CANLI TV İLE BEDAVA İZLEYEBİLİRSİNİZ

Sevdiğiniz tüm kanalları canlı tv ile bedava izleyebilirsiniz

Türkiye’ye, özel kanal kavramını getiren Star TV seyirciyi ekran karşısına kilitleme özelliğine sahip.

Kaliteli dizileri, yarışmaları, yemek programları ve spor programlarıyla her kesimden seyirciye hitap eden kanalın tek kötü yanı, insanların evden dışarıya çıkması yönünde bir engel olmasıydı. Teknolojinin günümüzdeki kadar gelişmediği dönemlerde insanlar, televizyonlarını bırakıp hiçbir yere gitmek istemiyorlardı. Sitemiz teknolojinin olanaklarını sonuna kadar kullanarak size internet bağlantısının olduğu her ortamda birçok kanalı canlı olarak izleme fırsatı sunuyor.

Televizyon seyircisi için müptelası olduğu programı canlı olarak izlemek çok önemlidir. Nedendir bilinmez diziyi yayınlandığı akşam herkesle aynı anda izlemenin tadı bambaşkadır. Hele ki bu dizi star tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem ise olay çok daha farklı boyutlara ulaşır. Aksi gibi o akşam işyerinde nöbetiniz varsa canınızı hiç sıkmayın. Tabletinizden ya da akıllı telefonunuzdan sitemizi tıklayın evdeki televizyonunuzu hiç aratmayacak görüntü kalitesiyle dizinizi kaçırma derdinden kurtulun. İşyerinizdeki kahve molasında kendinizi ev ortamında hissederek sitemiz vasıtasıyla televizyon keyfi yapabilir, kısa bir an için bile olsa iş stresinden uzaklaşabilirsiniz.

Hayatın üzerimizde oluşturduğu stres ve yorgunluğu üzerimizden atmak ve keyifli zamanlar geçirmek için izlemekte olduğumuz tv8 canlı kanalının tüm yayınlarına canlı olarak internet sitemiz aracılığıyla hizmetinizde. İnternet bağlantısı sağlayabildiğiniz her yerden kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kullanabildiğiniz web sitemiz aracılığı ile sizlere donma ve kesinti sorunları olmadan canlı tv yayını hizmeti sağlamakta. 7 - 24 sizlere canlı tv yayını izleme fırsatı vermekte olan sitemiz sektöründe faaliyet gösteren az sayıda kaliteli web sitesinden birisi olmakta, internette bulunan birçok kalitesiz ve düşük çözünürlükte görüntü ile hizmet vermekte olan sitelerin vermekte olduğu rahatsızlıkları yaşamamanız için çalışmakta olan web sitemiz aracılığı ile yüksek çözünürlükte canlı tv8 yayınları hizmetinizdedir. Sade görünümü ve kolay kullanımı ile sizlere internet bağlantısı sağlayabildiğiniz tüm cihazlardan kullanım imkanı vermekte olan web sitemiz, sağlamış olduğu canlı tv yayını hizmetleri ile sizlere gündelik hayatınız içerisinde tüm ulusal ve yerel tv kanallarına istediğiniz gibi ulaşım olanağı sağlamaktadır.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu yani trt 1 kamu yayıncılığı yapan tek kuruluştur. Kanal 1 Mayıs 1964 yılında özel bir yasa ile tüzel bir kişilik olarak kurulmuştur. Özel televizyon ve radyo kanalları yayın hayatlarına başlayana dek Türkiye’de radyo televizyon yayıncılığı yapan tek kanal olarak hizmet vermiştir. TRT 1 TRT televizyonlarının ilk kanalıdır.

TRT 1 ilk yayınına 31 Ocak 1968 yılında Ankara’da Mithatpaşa Stüdyosu’nda Mahmut Tali ÖNGÖREN ’in açılış konuşmasıyla başlamıştır.. Önceleri haftada üç gün üçer saat olarak yayın yapan kanal daha sonra yayınlarını haftada dört güne çıkarmıştır. Sonraki yıllarda gece yarısına kadar yayın yapan kanal ilerleyen yıllarda yedi gün yirmi dört saat kesintisiz yayına geçmiştir.

TRT kurulduğundan bu yana öncü ve eğitici olma vasfını her zaman korumuştur. Kanalın yayın hayatında bu nedenle ‘ilkler’ çok olmuştur. İlk naklen yayın, eğitim, spor, kültür ve sağlık alanında hazırladığı programlar izleyiciler tarafından beğeni ile izlenmiştir. TRT 1 kanalının logosu 12 Ekim 2009 yılında değişerek güncellenmiştir.

737
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS