• Bakan Soylu söz verdi ''Hesabını ödeteceğiz''
  • Sivillerin üzerine bomba yağdı: 200'den fazla ölü var
  • Avrupa Komisyonu Türkiye'nin AB Büyükelçisi'ni çağırdı
  • Hollywood filminde inanılmaz Erdoğan detayı
  • Lise cinayetinin ardından satanist örgüt çıktı

SONBAHAR KOŞULLARINA LESCON SPOR AYAKKABI MODELLERİ İLE KOLAYCA UYUM SAĞLAYIN

Sonbahar Koşullarına Lescon Spor Ayakkabı Modelleri ile Kolayca Uyum Sağlayın

Spor yaparken mevsim geçişlerinden en az düzeyde etkilenmek ve olumsuz hava koşullarında dahi durmadan yola devam edebilmek için tercih edilen spor ayakkabı modelinin farklı zeminlere ve hava şartlarına uyum sağlaması oldukça önemli bir detay.

Lescon spor ayakkabı modelleri ile her şartta ve koşulda limitlerinizi zorlayabilir, performansınızı üst noktalara taşıyabilirsiniz.

Zorlu Hava Koşullarına Lescon'un Konforu ve Teknolojisi ile Meydan Okuyun

Yaz aylarından sonbahara geçişte yaşanan yağmur, rüzgar, sis, soğuk artışı gibi olumsuz hava şartları spor yapmayı zorlaştırabiliyor ve motivasyonu düşürebiliyor. Ancak sporu bir yaşam tarzı haline getirdiyseniz ya da düzenli olarak spor yapmak istiyorsanız farklı zemin ve hava şartlarıyla uyum sağlayabilen spor ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz.

"Kazanmak gibisi yok" mottosundan yola çıkarak; mücadeleyi, azmi, dayanıklılığı ve rahatlığı temel alan Lescon, değişik zeminlerle, değişik kullanım amaçları ve hava koşulları ile kusursuz uyum için spor ayakkabı modellerinde pek çok farklı teknolojiye ve malzemeye yer veriyor. Başta Lescon outdoor spor ayakkabıları olmak üzere genel olarak tüm Lescon spor ayakkabı modelleri, değişen zemin ve hava şartlarına uygun şekilde üretiliyor.

Özellikle açık havada yapılan yürüyüş, koşu ve jogging gibi spor dallarında herhangi bir problemle karşılaşmamak için mevcut zemin ve hava durumuna uygun spor ayakkabıların yine geçerli şartlarla uyumlu olan spor kıyafetlerle tamamlanması gerekiyor. Lescon, koşu ayakkabısı ve spor ayakkabılar konusunda olduğu kadar spor kıyafetler ve aksesuarlar konusunda da 100'lerce farklı alternatif sunuyor.

Lescon Airtube Spor Deneyiminizi Eşsiz Hale Getiriyor

Mükemmel spor ayakkabının üst düzeyde estetik, rahatlık ve dayanıklılık içermesi gerektiğini bilen Lescon, Airtube modeli ile tüm bu detayları bir araya getiriyor. Yaz, kış egzersiz, antrenman, yürüyüş ve koşularınızın vazgeçilmezi olabilecek özellikleri bir arada sunan Airtube'u, mükemmel performans için spor esnasında tercih edebileceğiniz gibi günlük kombinlerinizle de kullanabilirsiniz.

Lescon Microfiber, termoplastik üreten, anorak ve kauçuk gibi estetiği ve sağlamlığı arttıran malzemelerden oluşan Airtube, aynı zamanda i-sole, phylon ve darbe dağıtıcı özellikleri ile son teknolojiyi de beraberinde getiriyor. I-sole özelliği, ayağın hareketlerine göre şekil alarak iç tabanda kusursuz bir rahatlık yaratırken phylon özelliği darbeleri en aza indirerek eşsiz bir konfor sağlıyor. Darbe dağıtıcı ise darbeleri eşitleyerek performansı maksimuma çıkarıyor.

 

Ürün kalitesi ve çeşitliliği kadar müşteri memnuniyetini de önemseyen Lescon, 30 gün içinde değişim ya da zarar görmeyen ürünler için 14 gün içinde iade gibi avantajlar sunuyor. Siz de spor anlayışınıza farklı bir boyut kazandırmak; hem estetik hem performans açısından çıtayı yükseltmek istiyorsanız Lescon ürünlerini satın alabilirsiniz.

945
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS