• İşte Tunceli'de öldürülen teröristler
  • Hakkari'den acı haber: 1 asker şehit oldu
  • İhraç sonrası Hakan Şükür'den flaş hamle
  • Sonar'ın anketinden ''Hayır'' çıktı
  • Bir kenti karıştıran olay ! Suriyeli sandılar ama...

ÜCRETSİZ VE LİSANSSIZ PROGRAM DEPOSU

Ücretsiz ve Lisanssız Program Deposu

Farklı işletim sistemlerine sahip olan bilgisayar ve akıllı cihazlar, verimli bir kullanım için çeşitli programlar ve uygulamalara ihtiyaç duyarlar.

Bilgisayarlar, taşınabilir bilgisayarlar olan akıllı cihazlar ve elbette ki internet, yaşamlarımızın artık vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda, yaşam kalitemizi arttıran, standartlarımızı yükselten en önemli araçlar olarak, çağımızın dünyasını, tarihte hiç olmadığı kadar değiştiren teknolojiler olarak, her geçen gün daha farklı uygulamalarla yaşam standartlarımızı ve dolayısıyla beklentilerimizi arttırmayı sürdürüyorlar. Farklı işletim sistemlerine sahip olan bilgisayar ve akıllı cihazlar, verimli bir kullanım için çeşitli programlar ve uygulamalara ihtiyaç duyarlar. Her alanda faaliyet gösteren çeşitli programlar, bilgisayarları kullanışlı hale getiren araçlardır. Bu amaçla ücretsiz ve lisanssız şekilde hazırlanan, her tür amaca yönelik üretilmiş programlardan çok geniş bir arşivi, internet kullanıcılarının hizmetine sunacak şekilde hazırladığımız web platformumuz, aradığınız her türlü programa, sadece program indir linkine tıklayarak erişebilmenizi sağlıyor.

Her türlü işletim sistemi için farklı kategorileri hizmetinize sunan platformumuz, ihtiyacınız olan her türlü program ve uygulamayı barındıran çok geniş bir arşive sahip. Benzer şekilde her türlü işletim platformu için özel olarak hazırlanmış ve tamamı ücretsiz olan program ve uygulamaların bulunduğu oyun kategorimizde, istediğiniz her oyunu sadece oyun indir linkine tıklayarak indirebiliyorsunuz. Her ilgi alanına yönelik olarak geliştirilmiş ve yanı sıra her yaşa hitap edebilen oyunlardan oluşan arşivimiz içerisinde, mutlaka kendinize göre bir oyun bulabileceksiniz.

Özel bir kategorize sistemine sahip olan platformumuz, bu sayede kullanıcıların aradıkları her türlü uygulama veya programa en kısa süre içerisinde ulaşabilmesini sağlıyor. Alanının uzmanı olan editörlerimiz sayesinde, sürekli olarak güncellenen program ve uygulamalarımız, aynı zamanda her uygulama ve programın tanıtıcı içeriğe sahip olmasını da sağlıyorlar. Her program ve uygulama için yazılan özel tanıtıcı içerikle, indirmek istediğiniz tüm uygulamaların ve programların ne işe yaradığını öğrenebiliyorsunuz.  Her alanda ihtiyacınız olan veya geliştirilmiş olmasına rağmen sizin duymadığınız pek çok program ve uygulamayı bir arada bulabileceğiniz arşivimiz, dünya genelinde en çok kullanılan ve en çok beğenilen programlar arasından özenle seçiliyor. Sürekli yeni programlar ve uygulamalar ile güncellenmeye devam edilen kategorilerimizde, aynı zamanda program ve uygulamaların en güncel versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.

165
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS