UKASH’IN YERİNİ ASTROPAY ALDI

Ukash’ın Yerini Astropay Aldı

Sanal ödeme işlemlerinde güvenlik adına tercih edilen elektronik para kartı Ukash, uzun dönemler boyunca ülkemizde ve dünyanın birçok farklı yerinde kullanıldı.

Sanal ödeme işlemlerinde güvenlik adına tercih edilen elektronik para kartı Ukash, uzun dönemler boyunca ülkemizde ve dünyanın birçok farklı yerinde kullanıldı.

Alışverişte sunduğu imkanlar, güvenlik adına getirdiği yenilikler ve kullanım kolaylıkları ile ukash kartı tahtından eden Astropay, ödemelerin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi adına alt yapı çalışmalarında önem verilen bir karttır.

Astropay, sistem ve kullanım olarak ukash karttan farksız bir karttır. Ancak kartın hizmete girmesi, güvenlik noktasında daha fazla olanakları da beraberinde getirdi. E-ticaret sitelerinde, online oyun sitelerinde, iletişim teknolojisi alanında ve ödemelerin yapılması gereken diğer birçok alanda aktif olarak kullanılması, komisyon oranlarının düşük olması ve en önemlisi de güven adına tam not almış olması, kullanıcıların kısa sürede astropay karta alışmasını etkiledi.

Geçtiğimiz yıl 31 Ağustos tarihinde kapanışını veren ukash kart, kullanıcıları adına kötü bir sürpriz olmuştu. Özellikle de oyun dünyasının müdavimleri için kötü bir haber olduğunu söylemek gerekiyor. Ancak kısa bir süre sonrasında astropay kartın devreye girmesiyle birlikte kullanıcılar yeniden rahat nefes aldılar. Hem kullanım bakımından aynı özelliklere sahip olması hem de satın alma kolaylıklarının oluşturulmasında aktif hizmet sunan elektronik para kartı, Türkiye bayiliklerinin kurulmasıyla birlikte kendinden daha fazla söz ettirerek tabir yerinde ise ukash kartı unutturdu.

Kart kullanıcılarının sık karşılaştıkları fiyat değişiminin nedeni olan kur değişimi, astropay kart kullanıcılılarını da etkiliyor. Yani zaman zaman 5-10 ? gibi rakamlar farklılık gösterebiliyor. Tabi deneyimli kullanıcılar bu konuda fikir sahibi oldukları için çok da detaya girmeye gerek duymuyoruz. Kullanımı, güvenliği ve diğer tüm yönleriyle sanal sektörde ödeme kolaylıkları sağlayan elektronik para kartı ile ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde http://www.ukash.web.tr/astropay/ üzerinden gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz.

111

Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS