YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

YAVRU KEDİLERİ İTFAİYE KURTARDI

Yavru Kedileri İtfaiye Kurtardı

BURSA'da, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastahanesi'ndeki havalandırma boşluğunda bulunan 4 yavru kedi, itfaiye ekipleri tarafından yaklaşık iki saat...

BURSA'da, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastahanesi'ndeki havalandırma boşluğunda bulunan 4 yavru kedi, itfaiye ekipleri tarafından yaklaşık iki saat süren bir çalışmanın ardından kurtarıldı. Görevlilerin sütle besledikleri yavru kediler daha sonra Yıldırım Belediyesi Hayvan Barınağı'na teslim edildi.

Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastahanesi'nde havalandırma boşluğunda doğum yapan kedinin yavruları, haber verilmesi sonucu gelen itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Hastanenin "Mal Kabul Bölümü'ne gelen itfiye ekipleri buradan havalandırma boşluğuna geçen 4 yavru kediyi yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından kurtardı. Sütle beslenen kediler daha sonra Yıldırım Belediyesi Hayvan Barınağı'na teslim edildi. Yavru kedilerin sesini iki gündür duyduklarını söyleyen hastane çalışanları, "Kedilere yiyecek veremiyorduk. Bu bizi rahatsız ediyordu. Sonunda itfaiyeden yardım isteyince yavruları kurtardık" dediler.

FOTOĞRAFLI

DHA
44
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS