YEREL HABERLERDiğer İllerSitene Ekle

YIKILAN ESKİ HALK EĞİTİM MERKEZİ YERİNE SOSYAL YAŞAM MERKEZİ YAPILACAK

Yıkılan Eski Halk Eğitim Merkezi Yerine Sosyal Yaşam Merkezi Yapılacak

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde düğün salonu olarak kullanılan ve geçtiğimiz kış şiddetli kar yağışı nedeniyle tamamen yıkılan eski Halk Eğitim Merkezi...

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde düğün salonu olarak kullanılan ve geçtiğimiz kış şiddetli kar yağışı nedeniyle tamamen yıkılan eski Halk Eğitim Merkezi yerine Sosyal Yaşam Merkezi yapılacak.

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ve çalışmaları yapacak olan heyet, çalışma yapılan alanlarda incelemelerde bulundular. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, geçen yıl yoğun kar yağışına dayanamayıp tamamen yıkılan eski Halk Eğitim Merkezi'nin enkaz kaldırma çalışmalarını tamamlandığını belirterek, "Halk Eğitim Merkezi ve öğretmen evinin bahçesini içine alan meydan ve çevre düzenlemesi için yerinde incelemelerde bulunduk. Geçen kış eski bir bina olan ve bizler düğün salonu olarak kullandığımız Halk Eğitim Merkezi salonu, çatısında kar birikmesi sonucu çatısıyla birlikte tüm bina çöktü. Bizler de bu alanı değerlendirmek istedik. Gerekli başvuruları yaptık ve projemiz uygun görüldü. Toplam alanı 3 bin metrekare olan projemizi 2016 yılında hayata geçireceğiz. Nisan ayı sonunda proje çalışmaları bitirmeyi hedefliyoruz. Burada vatandaşlarımızın kullanacağı Sosyal Yaşam Merkezi yaparak onların rahat ve huzurlu oturacakları yerler yapacağız" dedi.

İHA
75
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS