• Sivillerin üzerine bomba yağdı: 200'den fazla ölü var
  • Avrupa Komisyonu Türkiye'nin AB Büyükelçisi'ni çağırdı
  • Hollywood filminde inanılmaz Erdoğan detayı
  • Lise cinayetinin ardından satanist örgüt çıktı
  • İstanbul'da dev operasyon ! Giriş çıkışlar tutuldu

YILLIK ARAÇ KİRALAMADAKİ AVANTAJLARI FARK EDİN!

Yıllık araç kiralamadaki avantajları fark edin!

Reis A.Ş. bünyesinde hizmet veren Reis Bireysel Kiralama, uzun dönem araç kiralama sektöründe, otomotiv deneyiminin tüm desteğini ve gücünü arkasına almış genç bir kuruluştur.

 36 yıllık otomotiv deneyimine araç kiralama hizmetini ekleyerek hizmet zincirini genişletmiş, araç kiralama sektörüne yeni bir yaklaşım getirmiştir.

Aktif hayatımızın vazgeçilmezi ulaşım araçlarını hem firmalar hem de bireyler için daha kolay hale getiren araç kiralama hizmeti, günümüzde kiralamanın avantajlarını fark edenler için büyük kazançtır. Hayatın temposunda hızı yakalayanın başarılı olduğu hayat şartlarında ulaşım daha da önem kazanmaktadır. Hızı yakalayıp, ellerindeki maddi varlıklarla hayatını idame ettirecek firmalar ve bireyler için araç kiralama göz ardı edilemeyecek bir alternatiftir.

Uzun Dönem Araç Kiralama hizmetinde %100 öz kaynağıyla hareket eden firma bunun kazançlarını sonuna kadar müşterisine sunup beraber kazanmayı hedeflemektedir. Yıllık araç kiralamanın getirdiği uzun soluklu sorumluluğu verdiği kaliteli hizmetle başarıyla sürdürmektedir.

Yıllık Araç Kiralama bir şirket için risk azaltmaktır, maliyeti düşürmektir, verilen danışmanlık hizmetiyle (sigorta, araç bakım ve lastik değişimine kadar) zaman kazanmak ve öz varlığını uzman olduğu alanda kullanmaktır. Yıllık Araç Kiralama bir tüketici için yüksek kredi yükümlülüğü olmadan, bütçeye uygun kira bedelleriyle, bakım-onarım maliyeti, 2. el değer kaybını düşünmeden sıfır araç kullanmanın rahatlığını yaşamaktır.

Reis Bireysel Kiralama, 2000’in üzerinde ve talebe göre her gün artan araç sayısıyla her marka, her segmentte sıfır araç kiralamanın eşsiz avantajıyla Türkiye’nin her yerine şahıs, şirket fark etmeksizin yüksek kaliteyle hizmet sunmasıyla lüks olan kiralamayı daha ulaşılabilir hale dönüştürmüştür.

Reis Bireysel Kiralama, müşteri memnuniyetini ve kazancını hedef alarak alanında hızla büyüyen, genç, dinamik yapısıyla, sunduğu cazip fiyat avantajlarıyla, gerek yüz yüze, gerek sosyal medyanın iletişim kolaylığıyla ihtiyacınız anında yanınızdadır ve http://reisbireyselkiralama.com web sitesinden interaktif hizmetiyle oto kiralamayı daha ulaşılabilir hale getirmiştir.

798
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS