• Ailesiyle birlikte sokakta kalınca
  • CHP'den sürpriz erken seçim iddiası
  • Amerika-Rusya PYD ile kol kola
  • Sosyal medyada linç ettiler
  • Şehidi pasta yaptılar

ZÜCCACİYE ÇEŞİTLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Hemen, hemen herkesin evinde tüm züccaciye ürünleri bulunmaktadır.

Kullanım olarak insan hayatına büyük kolaylıklar sağlayan bu yardımcı züccaciye ürünleri birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle mutfakların vazgeçilmezleri arasında olan bu ürünler her kesimden alıcı bulmaktadır. Kullanım olarak çok çeşitli olan bu ürünlerin en başında şüphesiz çay seti gelmektedir. Çay setleri misafirlere ikramlarda ve evimizde günlük olarak çokça kullanılmaktadır. Çay Türkiye’nin başlıca içeceği olduğundan ve sabah kahvaltıları vazgeçilmez olduğu için çay setleri herkes tarafından kullanılmaktadır.

Çay setlerinin yanı sıra çay takımı ürünleri de alıcı bulmaktadır. Çay takımlarının kullanımı oldukça önemli olup evinize gelen tüm misafirlere bu takımlarla oldukça şık servisler yapılabilir. Bu züccaciye ürünleri hep birbirini tamamlayıcı ürünler olduğu için şık çay takımlarının yanına değişik tasarımda bir şekerlik çok hoş görünüm sağlamaktadır. Şekerlikler ikramlara da ve ev içi kullanımlarında oldukça önemlidir. Kullanmakta olduğunuz çay setleri, çay takımları ve şekerliklerin altına şık bir sunum tepsi organizasyonu tamamlamaktadır. Tepsiler taşıma ve sunum açısından son derece önemli konumdadırlar.

Tepsiler; plastik tepsi, gümüş tepsi, metal tepsi ve ahşap tepsi gibi çeşitleri bulunmakta olup hangisi sizin tarzınıza uygunsa onu kullanmanız sizin için önemlidir. Tepsiler kullanım aşamasına göre diğer züccaciye ürünlerinde olduğu gibi tepsilerde de her ebatta ihtiyaca göre çeşitleri bulunmaktadır. Son zamanlarda züccaciye raflarında ülkemizin dini inançları gereği hac ve umre ziyareti yapan insanlar için birçok çeşitli ürünlerde raflarda yerlerini almış durumdadır. Zemzem takımı hac ve umre yapan insanlar için evlerine ziyarete gelen misafirlerinize ikram yapabileceğiniz türden birçok çeşidi bulunmaktadır. Yine birbirinden şık zemzem seti takımları farklı şekilleri ve desenleri ile mutfaklarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Mutfaklarda olmazsa olmaz züccaciye çeşitlerini internet üzerinden ve züccaciye mağazalarından almanız olanaklıdır. Ortalama olarak tepsiler 5 Türk lirasından, şekerlikler 10 Türk lirasından, çay setleri 50 Türk lirasından, zemzem takımları ise 40 Türk lirasından başlamaktadır. Bu fiyatlar üretildiği alana göre değişken olup hangi türden almak istediğiniz tamamen şahsi isteklerinize bağlıdır. En çok tercih edilenler arasında cam ve porselen ürünler ilk sırada yer almaktadır. Daha fazlasına http://hediyehome.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

916
-
Haber3Group © 2001-2017 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Portalı Yazılımı ve Teknik Destek: CM Bilişim. Vargonen Hosting & Cloud sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır.
Kullanım Şartları  |  Reklam  |  İnsan Kaynakları  |  Künye  |  Bize Ulaşın  |  Site Haritası  |  RSS