24 Kasım için Öğretmene En Güzel Hediyeler

Öğretmenler Günü yaklaştıkça düşünüp dururuz. Acaba ne hediye alsam? Çiçek mi alsam yoksa başka bir şey mi? Sadece çiçek olmaz mı yoksa yanına bir de hediye mi seçsem?

A+ A-

Hayatımızın önemli bir bölümünde yer alan öğretmenlerimiz için bu kadar düşünmek az bile kalır.

Kendimizi ve hayatı daha detaylı ve aklı başında tanımaya başladığımız ilk yıllardan, profesyonel iş hayatına atılacağımız ana kadar bizimledir öğretmenlerimiz.

Gerektiğinde düştüğümüz yerden öpen bir anne olurlar, gerektiğinde hakkımızı savunan bir baba. Öğretmenlerimiz sonradan kazandığımız ailelerimizdir ve bizden tek beklentileri iyi, doğru ve dürüst kişiler olmamızdır.

Bir öğretmene verilebilecek en mükemmel hediye başarınızdır hiç kuşkusuz. Yetiştirdiği fidanın ağaca dönüştüğünü görmek, onun meyvelerini toplamak gibidir bu öğretmenleriniz için. Onu yalnızca tek bir günde anmak yetmediği gibi, bu özel günü de onu anmadan geçirmek olmaz.

Öğretmenler Günü’nde sizi siz yapan öğretmenlerinize ve öğretmen sevdiklerinize, mesleğe yeni adım atmış heyecanlı öğretmenlere ve öğretmen adaylarına kendilerini özel hissettirecek Öğretmenler Günü hediyesi seçeneklerini sizler için derledik.

Onun sevgisinin değerini anlatmaya güller yetmez, çünkü o öğrencilerinin kalbine her dokunduğunda güller açtırır. Lilyumların zarafeti yetmez onun huzurlu sesine. Ancak siz yine de ona olan şükran duygunuzu bir çiçek buketi ile iletmeyi deneyebilirsiniz.

Çiçeklerle dolu bir sepet öğretmeninizi mutlu eder miydi? Bizce yanıt evet.

mutluluk-sepeti-001.jpg

Papatyalar, saf sevginin ifadesinde oldukça önemli bir yer tutarlar. Bu nedenle Öğretmenler Günü’de en çok tercih edilen çiçeklerdendirler.

papatya-bahcesi-cicek-aranjmani-001.jpg

Şirin ve sevgi dolu bir buket de öğretmeninizin masasında gayet mutlu olabilir elbette.

gulumse-sevgilim-001.jpg

Kırmızı güller en güzel öğretmene, ancak bu sefer sadece koklamakla yetinmenize gerek yok :)

ogretmene-pasta-001.jpg

Bu özel günü daha da tatlı hale getirip, farklı ve lezzetli bir sürpriz yapmak ister miydiniz?

kalp-buketli-hediye-001.jpg

Ya da üzerinde erkek öğretmen figürlü kurabiyesi olan esprili bir kek buketine ne dersiniz?

ogretmene-kurabiye-001.jpg

Şık ve sade sürprizlerden hoşlanan öğretmenler için, yılın öğretmeni sensin dedirten çikolatalarla hazırlanmış özel bir kutu tercih edebilirsiniz.

mesajli-cikolatalar-001.jpg

Öğretmeninize notlar alıp ajanda tutabileceği bir kalem ve defter seti de seçebilirsiniz. Üstelik özel kazıma yöntemi ile adı ve soyadı yer alan kalıcı bir hediye seçmiş olursunuz.

kisiye-ozel-kirmizi-kalem-katvizitlik-001.jpg

Dilerseniz geri dönüşümlü kağıtlarla hazırlanan, yeniden doğaya karışabilen defterlerden de seçebilirsiniz. Üstelik branşlara yönelik olarak tasarlanmış özel bir defter.

ogretmene-hediye-defter-001.jpg

Kimseyi görmedim ben öğretmenimden daha güzel! Evet bu hediye sizin yerinize bu cümleyi fısıldıyor. Öğretmeninizin her daim çantasında taşıyacağı, kullandıkça sizi hatırlayacağı uzun soluklu bir hediye seçeneği daha.

ogretmene-ayna-hediye.jpg

Sevgisi, şefkati dillere destan öğretmenlerimiz için hazırlanmış, zamanın kıymetini anlatan bir hediye...

ogretmene-saat.jpg

Kalbi sevgi ve özveri ile çarpan; içindeki öğretme aşkı asla tükenmeyen bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Yüzlerce alternatif hediye için tıklayın:

https://www.ciceksepeti.com/ogretmenler-gunu-hediyeleri

Çiçek Sepeti - Tüm hediye kategorileri:

https://www.ciceksepeti.com/site-haritasi