Ankara nakliyat

Ev taşımanın zorluklarını çeken bilir. Hele ki bu Ankara’da eşya taşıma işi ise iş, birkaç kat daha zorlaşacaktır.

A+ A-

Çünkü Ankara nakliyat işlerinde eşyalarınızı sağlan bir şekilde taşıyacak ve bu hizmeti büyük bir özveri ile yapabilecek şirket sayısı çok azdır.

İşte bu yüzden sizleri Esadaş Nakliyat şirketi ile tanıştırmak isteriz. Ankara evden eve nakliyat sektörünün lider firmaları arasında olan ve yıllardır nakliyat işlerini en kaliteli şekilde gerçekleştiren bu firma, eşyalarınızın kolayca taşınması için ilk aşamada ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Evinizi ziyarete gelen ekspertiz, eşyalarınızın, bulunduğunuz katın ve bina cephesinini durumuna göre size en uygun fiyatı verir ve taşıma işinde anlaşma sağlamanız halinde, taşıma şekli ile ilgili gerekli bilgileri ilgili ekiple paylaşarak hızlı ve güvenli bir nakliyat işini başlatır. Ankara eşya taşıma işlerinde profesyonel hizmetler sunan yetişmiş ekip gelerek eşyalarınızı güvenli bir şekilde ambalajlar. Ambalajlama sonrası önem sırasına göre araca yüklenen eşyalarınız sigortalı taşımacılık hizmeti sağlanarak yeni evinize doğru yola çıkarılır.

Yapılan taşıma sigortası ile, taşıma esnasında meydana gelebilecek kazalar konusunda son önlem de alınmış olmktadır. Yeni evinize getirilen eşyalarınız ambalajlardan çıkarılır ve sizin istediğiniz yerlere istediğiniz şekilde yerleştirilerek taşıma işi tamamlanır.

Siz de firma ile iletişime geçerek bu profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.