Bir ilan Binbiryol

Doğru duydunuz siz bir ilan veriyorsunuz biz Binbiryol dan pazarlıyoruz.

A+ A-

Nasıl mı?  Sitemizde ilan verdiğiniz anda ilanlarınızı ilgili kategorilerdeki sosyal medya platformlarında reklamlar vererek ilanınızı daha fazla kişinin incelemesini sağlıyoruz.

Emlak vasıta ve iş ilanlarının bulunduğu bir ilan platformu olan www.binbiryol.com İstanbul ağırlıklı Türkiye genelinde reklamlar yayınlayarak günlük yüzbin kişinin ziyaret ettiği bir sitedir.

Örnek: İstanbul Esenyurt’ta satılık daire ilanı vermek istiyorsunuz ücretsiz üye olarak ilan ver butonuna tıklayarak emlak kategorisinden satılık konut daire adımlarını seçerek ilerliyorsun ilan başlığınızı yazdıktan sonra ilan içeriği giriyorsunuz ilan içeriğini ne kadar özenle doldurur ve satmak istediğiniz dairenin tüm özelliklerini yazıp detaylarına ekledikten sonra ilk ilçe semt seçimini yapıp haritadan evinizin sokak görüntüsüne ekleyerek dairenin fotoğraflarını da yükledikten sonra ilanı yayınla butonuna tıklayın ilanınız 1 dk içinde onaylanır ve daha siz siteden ayrılmadan telefonlarınızı çalmaya başlayacaktır. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar istediği bölgeden istediği şehirden mahalle semt m2 fiyat aralığı gibi detaylandırıp istediği ilanı çok kısa sürede bulma şansına sahiptir binlerce ilan içerisinden kendisine en uygun ilanı sadece 1 dk gibi kısa sürede bulabilir. Haydi şimdi sizde ister satan ister alan olun mutlaka sitemizden iyi bir hizmet alacaksınız.