En Hızlı Hosting ve Kesintisiz Hizmetin Adresi CloudBunny

İçinde internet ile ilgili her türlü ürün ve hizmeti içeren bir firma olarak ülkemizde Bulut Bilişim hizmetlerinin önde gelen isimlerinden biridir CloudBunny.

A+ A-

Web tabanlı proje geliştiricileri için gerekli domain, server, hosting, SSL sertifikası ve lisansları tek tıkla satın alabileceğiniz CloudBunny piyasadaki rakiplerine göre en az 4 kat daha hızlı olmakla birlikte kesintisiz hizmet garantisi veriyor.

Tüm hosting hizmetlerinde DDoS koruması olması ve sitelerinizi günlük düzenli olarak farklı sunuculara yedeklenmesi tamamen ücretsiz olarak geliştiricilere sunuluyor. Yine aynı zamanda 90 günlük ücretsiz SSL Sertifikası da satın alabilirsiniz. Ayrıca başka sunuculardaki web sitelerinizi için taşıma, kurulum ve yapılandırma hizmetleride ücretsiz sağlanmaktadır. Kısaca bir web sitesinin domain ile başlayan tüm serüveninde CloudBunny yanında ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çok özel çözümler sunuyor.

Yüzlerce Hazır Sistemi Saniyeler içinde Kurun Bulutların Gücünü Hissedin

CloudBunny hosting kontrol panellerine entegre çalışan Uygulama Merkezi ile profesyonel web sitenizi saniyeler içerisinde kurup yayınlayabilirsiniz. Sisteme entegre olarak 500'ün üzerinde dünyaca ünlü hazır sistemler ile artık web sitesi yapmak çok kolay. Artık kurulum, konfigürasyon ve bakım için ek ücretler ödemenize gerek yok. CloudBunny tek başına tüm ihtiyaçlarınız için size yeter.

screenshot_1-168.jpg

En iyi Hosting Deneyimi ve Mükemmel Performans

İnternet kullanıcıları için hız en önemli konulardan biridir. Kolay, hızlı ve her yerden ulaşılabilen bir web sitesi için hosting vazgeçilmez bir bileşendir. CloudBunny hosting hizmetlerinin kolay, hızlı ve her yerden ulaşılabilme imkanını, dünyanın en iyi hostingi için dünyanın en iyi donanımlarını yine dünyanın en iyi veri merkezlerinde barındırarak yapıyor. Hosting ihtiyacınızı en hızlı ve en kolay şekilde cloudbunny.net adresinden giderebilirsiniz. Üstün kaliteli hosting deneyimi yaşamak isteyenlere kesinlikle önerimiz CloudBunny SSD Hosting hizmetleridir.

screenshot_2-103.jpg

Reseller Hosting ile Sınırsız Web Sitesini Çok Uygun Fiyatlara Barındırın

CloudBunny Reseller Hosting paketleriyle birlikte yüzlerce web sitenizin hosting ihtiyacını tek seferde ve çok uygun fiyatlara karşılayabilirsiniz. Reseller Hosting paketleri standart hosting paketlerinin tüm özelliklerini kapsamakla birlikte cpanel/WHM kontrol paneli sayesinde tüm hosting hesaplarını tek panelden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ücretsiz günlük yedeklemenin dahili olduğu Reseller Hosting hizmetlerinde yedeklerinizi hosting firmasıyla iletişime geçmeden geri yükleyebiliyorsunuz. Performans ve güvenlik için tam optimize edilmiş cloud altyapıyla birlikte kusursuz bir hosting deneyimi yaşayacaksınız.

screenshot_3-071.jpg

SSL Sertifikası almanın en kolay yolu CloudBunny.net

Onlarca SSL Sertifikası arasında ihtiyacına uygun SSL Sertifikasını hemen al, CloudBunny ayrıcalıklarından faydalan. Tüm SSL Sertifikaları anında teslimat şeklinde yapılandırılmıştır. Sadece bir kaç tıkla SSL Sertifikası sahibi olabilirsiniz.