Ersağ İnsan ve Çevre Dostu

Doğaya zarar veren ve doğadan yok olmasını yıllarca yılı alan kimyasallardan olan fosfat içerikli ürünleri insan hayatından çıkarmak ilkesiyle 2006 yılında Denizli ilinde kurulmuş yerli bir markadır.

A+ A-

Dünya standartlarında ve dünyada marka olmayı misyon edilmiş şirketimiz Ersağ ürünleri tamamen doğal içerikli, bitkisel yollardan üretilen birçok alanda ürünler verebilen şirketimiz uzun yıllardır hem Türkiye’de hem de Denizli’de hizmet vermektedir. Limited bir şirket olan Ersağ tamamen kurumsal bir kimlikte faaliyetlerini yürütür. Fosfat ve kurşun içermeyen temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri, tekstil malzemeleri üreterek hem doğaya hem de insana olan dostluğunu göstermektedir. Yerli bir şirket olma özelliği gösteren firmamız ülke ekonomisine katkı sağlamayı ihmal etmemektedir.

Üye ol Kazançlı Çık

Ersağ ürünleri kaliteli, sağlık bakanlığından her onayını ve sertifikasını almış bir şirkettir. Ürünler tamamen bitkisel yağlardan, özlerden elde edilir. Doğallıktan asla ödün verilmemektedir. Kimyasal içerikler bulunmaz. Hiçbir yan etkiye rastlanmaz. Ersağ ürünleri diğer firmaların ürünlerindeki kullanım alanında daha uzun süreli bir kullanım şartı vardır. Ersağ üye olarak ürünleri internet sitesi üzerinden sipariş elde edebilirsiniz. Dört ayrı ödeme seçeneği ile müşterilerine hizmet etme noktasında daima müşteri menfaatleri gözetilir. Belirli bir sipariş karşılığında anlaşmalı kargo şirketleriyle ürünleriniz kapıya kadar ücretsiz olarak getirebilirsiniz. Aldığınız ürünleri teslim edildikten sonra 7 gün içerisinde hiçbir şart göstermeden iade edebilir ve paranızı geri alma hakkına sahipsiniz. İnternet sitesi üzerinden ürünlerin içerikleri konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ersağ üye ol kazançlı çık sloganı ile internet üzerinden network marketing sistem çatısı altında ev hanımı, memur, öğrenci veya emekli herkesin evden kendi bütçesine ve aile ekonomisine ek gelir elde edebilirsiniz. Sıfır sermaye ve sıfır risk ilkesi göz önünde alarak sistemimize kayıt olabilirsiniz. Üye başvurusu yaparken T.C kimlik numaranız gerekmektedir. Alışverişinizin neticesinde düzenlenecek olan fatura için gerekli bir bilgidir. Üye kaydınız ve üyelik bilgileriniz kesinlikle sistemimizde gizli kalmaktadır. Kişisel bilgilerinizi kesinlikle eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Üye olunduktan sonra ister kendinize isterseniz satış yapabilmek için alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünüz istediğiniz kadar talep edebilirsiniz Kota sorunu yoktur. bu konu hakkında 839220 no.lu Ersağ Öncüsü Gökcen ÖZGAN Hanımefendi’nin http://www.ersagweb.com/ adresinden de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.