Hosting Nedir ? Sitelerimiz Nasıl Yayınlanıyor?

Teknolojinin ve internet ağının gelişmesiyle birlikte web sitelerinin sayısı gittikçe artmaya başladı.

A+ A-

Hemen  hemen her türlü konuda farklı şekil ve içeriklerde web  siteleri görebilirsiniz. Kişisel blog sitesinden, gezi sitelerine, e-ticaretten, sağlık sitelerine kadar. Tabii ki bu web sitelerinin internet ortamında verilerini saklaması, siteye giriş yapan ziyaretçilerin bilgisayarlarına verilerin aktarılması ve sitenin çalışması için bir takım teknolojiye ve aynı zamanda verileri saklayabileceğiniz  sanal alanlara ihtiyaçları var.  Bunun içinde  çeşitli firmalardan hizmet almaları gerekiyor. Siz de internet sitesi oluşturacaksanız bir alan adına ve yayın için alana  ihtiyacınız var demektir. Biz ixirhost olarak siz değerli müşterilerimize hosting, cloud server ve dedicated server hizmetleri veriyoruz. Site kurmak istiyor fakat nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız, size yardım etmeye hazırız.

Hosting  Paketlerimizde Sınırsız Disk Alanı  Sunuyoruz

Kendinize ait bir web sitesi kurmak istiyorsanız eğer ilk önce domain yani alan adı almalısınız.

Daha sonra internet sitenize ait olan veriler için bir alan gerekli.  Biz buna hosting diyoruz. Size hızlı ve limitsiz özellikler ile hosting hizmeti sunuyoruz. Hosting  sistemi sizin sitenizin çalışması için ve sitenize giriş yapacak insanların sitenizdeki verilere kolay bir şekilde ulaşması için gerekli olan bir sistemdir.  Hosting hizmeti veren sistemin aslında çok hızlı internet ve  bant genişliğine sahip olması gerekiyor. Sitenizin hızı hosting  sisteminin hızıyla belirleniyor. O yüzden hosting paketi alırken kaliteli bir paket almalısınız. Altyapımız ve sunucu parkurumuzda, toplam 30Gbit erişim ve son teknoloji sunucu ve storage sistemlerinden oluşmaktadır. On yıllık tecrübemiz, uzmanlığımız ve heyecanımızla müşterilerimize limitsiz çözümler üretebilmekteyiz.

Cloud Server  : Herşey Bulutta

Cloud server yani bulut sistemi ile gerek sitenizin, gerek uygulamanızın, gerek muhasebe programınızın, gerek santralinizin veya CRM sisteminizin ve belki de fotoğraf, film arşivinizin veri depolamasını gerçekleştirebilirsiniz.  Firmamız sizlere cloud hizmetini çok daha kaliteli bir biçimde sunmaktadır.  1 TB aylık trafik kotası sayesinde cloud'unuzu rahat rahat kullanma imkânınız bulunuyor. Aynı zamanda cloudunuz ile birlikte 2 ayrı IP adresi sunuyoruz. 1 Gbit port hızı sayesinde yüksek performans alabileceksiniz.

İstanbul Lokasyonlu Kiralık Sunucu Hizmeti Veriyoruz

Dedicated server seçenekleri kişiye / şirkete tahsis edilmiş müstakil ve tamamen izole sunuculardan oluşmaktadır. Kullanımı, tasarrufu ve tüm kaynakları size ait olacak bu donanım üzerinde büyük projelerinizi, siteleriniz, big data verilerinizi, mail server uygulamalarınızı bununla birlikte aklınıza gelebilecek tüm projelerinizde kararlı ve doğru bir çözüm olacaktır. Tüm bu özelliklerle birlikte, içerik sıkıştırma (http compression), yük dengeleme (load balancing) gibi katma değerli servisleri de müşterilerimize ilk elden sağlamaktayız.