Monte Grup: Modern Tasarım ve Kaliteli Üretim

Monte Grup Konteyner & Prefabrik firması olarak modern tasarım ve kaliteli üretimi bir arada sunuyoruz.

A+ A-

Konteyner, prefabrik ve mobil ürünlerimizde gelişmiş teknolojiler ve yaratıcı fikirlerin bir arada kullanıldığı üretim koşullarımız ile en yüksek kalitede hizmeti sunuyoruz. Kullanışlı ve pratik çözümler sağlayan ürünlerimiz farklı sektörler ve farklı kullanım amaçlarına göre üretilmektedir.

Firma olarak ürün kalitesinde dünya standartlarını, müşteri memnuniyetinde en üst noktayı ve özel projelerde en yaratıcı tasarım hizmeti sunuyoruz. Firmamız ürünlerini, hazır ürünlerimiz arasından seçeceğiniz ürünler olarak ya da özel tasarım proje isteklerinizi sunarak farklı kullanım alanlarında güvenle kullanabilirsiniz.  Tüm ürünlerimizde ister hazır ürünler, ister ikinci el ürünler isterseniz de kiralama yolu ile kaliteyi uygun fiyata alabilirsiniz.

Konteyner Çeşitlerinde Farklı Seçenekler

Konteyner çeşitleri farklı kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde olmaktadır. Firmamız tüm kullanım alanlarına uygun farklı konteyner seçenekleri sunmaktadır. Konteyner çeşitleri, kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda konteyner seçeneklerimiz arasından en uygun ürün sunulmaktadır.

 Taşımacılık sektörü için yük konteyner seçeneklerimiz, inşaat sektörü için şantiye konteyner seçeneklerimiz, özel istekler için özel tasarım konteyner seçeneklerimiz, depolama ihtiyacına göre farklı özelliklerde konteyner seçeneklerimiz, güvenlik ihtiyacına göre farklı özellikte konteyner seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Konteyner Çeşitleri ve Fiyatları

Konteyner çeşitlerimiz; Kabin Konteyner, Ofis Konteyner, Güvenlik-Bekçi Konteyner, Depo Konteyner, Askeri Konteyner, Metropol Konteyner, Cafe –Büfe Konteyner, Yatakhane Konteyner, Yemekhane Konteyner, W&C –Duş Konteyner çeşitleridir.

Özel üretim konteyner çeşitlerimiz, Bileşik Konteyner Çözümleri, Jeneratör Konteyner, Deprem-Afet Konteyner, Zırhlı Güvenlik Kabini, Tank Konteyner, Kurşun Geçirmez konteyner, Kimyasal Atık Konteyner, Soğuk Oda Konteyner çeşitleridir.

Konteyner fiyatları çeşitlere göre farklılık göstermektedir. Konteyner fiyatlarında belirleyici olan kullanım alanı, özellikleri ve konteyner ölçüleri olmaktadır. Kullanım alanı ve ihtiyaca göre konteyner fiyatları değişirken özel ihtiyaca göre üretim de yapılmaktadır.

338920-232520-2.jpg

İso Yük Konteyner Kalitesi

Taşımacılık sektöründe en önemli araçlardan biri olan İso yük konteyner özellikleri ve kalitesi önemlidir. Firmamız İso yük konteyner üretiminde dünya standartlarında kalite standartlarını uygulamaktadır.

Kimyasal madde taşımacılığı, elektronik ürün taşımacılığı, gıda taşımacılığı gibi alanlarda kullanılan iso yük konteyner modellerimiz kaliteli ve üstün özelliklerdedir. İso Yük Konteyner modellerimizde kapalı kasa, kapaklı kasa ve üstü açık modellerden dilediğiniz seçebilir istediğiniz ölçülerde yaptırabilirsiniz. Soğutmalı ya da havalandırmalı yük konteyner çeşitlerimiz üstün kalitede dizayn edilmektedir.

Kaliteli Prefabrik Ürünler

Prefabrik ürünler farklı kullanım alanlarına göre dizayn edilen kullanışlı ürünlerdir. Firmamız prefabrik ürünleri her koşula dayanıklı, modern tasarıma sahip ve hızlı kurulum özellikleri ile sunulmaktadır. Prefabrik evler, okullar, ofisler, yatakhaneler, şantiye binaları ürünlerimiz arasında yer alırken özel üretim prefabrik yapılarımız da bulunmaktadır.

Prefabrik yapılarda özel tasarım ürünleri, dilediğiniz gibi tasarlayarak firmamıza yaptırabilirsiniz. Dilerseniz dubleks bir ev dilerseniz bir garaj, istediğiniz gibi hayal ettiğiniz gibi bir tasarıma firmamız ile ulaşabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar hayallerinizi gerçekleştirebilecek üretim standartları sunuyoruz. Hızlı ve kolay kurulum ile hayallerinizde hemen ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli Mobil Ürünler

Mobil ürünler topluluk halinde bulunulan alanlarda kolay ve hızlı çözümler sunan ürünlerdir. Firmamız isteğe göre dizayn seçenekleri ile kaliteli mobil ürünler sunmaktadır. Mobil hastane, mobil mutfak, mobil fırın, mobil sahne gibi birçok farklı ihtiyaca yönelik mobil ürünlerimiz bulunmaktadır. Mobil ürünlerimiz,  hijyenik ve kullanışlı, kolay kurulum ve taşınma özelliklerine sahiptir. Mobil ürünlerimizde,  her türlü ihtiyaca uygun farklı dizayn seçeneklerimiz bulunmaktadır.