Tam Denetim, Tam Güvenlik, En Yüksek Kazanç!

Günümüzde teknoloji hızlı bir ilerleme kaydetti. Bu ilerlemenin sonucu olarak da pek çok alanda büyük yenilikler kazanıldı.

A+ A-

Artık teknolojik cihazlar hayatımızın vazgeçilmez parçaları. Onlar olmadan işlerimizi sürdürebilmemiz, düzene koymamız oldukça güç. Teknolojinin getirisi olan sistemlerden birisi de güvenlik ve kontrol sistemleri. Bu sistemler araçlarınıza monte edilir ve sizlere araçlarınızı nerede olursa olsunlar görebilecek gözler verir.

 Nedir Araç Takip Sistemi?

             Araç takip sistemi aracınıza monte edilen küçük bir kutudur. İçerisindeki gps verici çip set sayesinde devamlı olarak frekans yaratır ve aracınızın nerede olduğunu sizlere rapor eder. Aynı zamanda çeşitli bileşenleri sayesinde araçta meydana gelen teknik problemleri de önceden öngörebilmektedir.

 Araç Takip Sistemlerinin Sizlere Sağladığı Kazançlar

             Globalleşen dünya bizlere nüfusu hızla yoğunlaşan ve toplumsal hareketliliği yükselen bir düzen arz etmektedir. Bu komplike yapı içerisinde işlerin en düzgün biçimde ilerlemesini sağlamak noktasında araç takip sistemleri önem kazanmaktadır.

 1- Tam denetim

             Araç takip cihazları her şeyden önce işlerinizin düzgün biçimde ilerlemesini sağlar. Cihazın entegre edildiği araçların gittiği her yeri görüntüleyebilir, böylece amaç ve iş dışında yapılan seyahatleri öğrenebilirsiniz. Böylece gereksiz yakıt tüketiminden kurtulursunuz. Bu sistem sayesinde araçlarınızın günlük yakıt tüketimini öğrenebilir, buna uygun programlar düzenleyebilir, şoförlerinizin nerede olduğuna ilişkin yaptığınız telefon aramalarından kurtulur ve en masrafsız ulaşım olanaklarını elde edersiniz.

 2-Güvenlik

             Araç takip sistemi aynı zamanda sizlere güvenli ve denetimli bir çalışma düzeni sunar. Günümüz dünyası hareketli ve hızlı bir yapıya sahiptir. Bu yapı içerisinde çalışanlarınızın kontrol ve denetim düzeylerini sürekli sağlamanız, suç ve illegal olayların önüne geçmeniz güçtür. ATC (Araç takip sistemi) ise size tam bir denetim imkânı sunar. Böylece karşılaştığınız sıkıntılarda çalışanlarınızın nerede olduğunu belgeleyebilir ve firma adınızın kötü etkilenebileceği olayların önüne geçebilirsiniz.

 3-Verimli Çalışma

             Araç takip cihazları sayesinde hangi aracınızın müsait olduğunu hangisinin kullanımda ve nerede olduğunu, ne kadar sürede hizmetinize açık hale gelebileceğini öğrenebilir, araçlarınızı en verimli biçimde kontrol edersiniz.

 4-Zaman

             Araç takip entegrasyonu sizlere zaman kazandırır. Ulaşım ve ulaştırma sorunları ile ilgilenmek zorunda kalmayarak kazandığınız bu zaman içerisinde şirketinize ilişkin planlama ve düzenlemeleri yapabilirsiniz.

 5-Ürün Takibi

             Araç takibi sayesinde mallarınızın taşınmasına ve ulaştırılmasına yönelik sıkıntılarınız ortadan kalkar. Nerede olduğunu ne zaman ulaştırılacağını ve aracın döneceğini bilirsiniz. Böylece karşılaşacağınız sorunlar hakkında tam bilgiye sahip olur gerektiğinde yasal işlemleri kolayca yürütebilirsiniz.

 6-Araç Sorunlarını Tespit

            Araç takip sistemi yalnızca gps verici hizmeti vermez. Aynı zamanda aracınızın motoruna entegredir. Böylece araçta meydana gelecek teknik aksana ilişkin problemleri rapor eder. Eksik veya tamamlanması gereken sıkıntı teşkil edecek sorunları tespit eder. Böylece bakım ve onarımları zamanında yaparak hem iş kaybını hem de para kaybını önlersiniz. Araç takip cihazları günümüzde her şirket tarafından kullanılmakta ve gelişen çalışma hayatında kendine yer edinmektedir. Bu sistemler aracılığı ile büyük oranda tasarrufa kavuşmak, iş denetim ve kontrolünü artırarak düzenli bir çalışma yaşamına kavuşmak mümkündür. Fiyat listeleri ve ürünler için http://www.turuncuaractakip.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.