Tekne Kiralama İstanbul’ da Yapılacak En Özel Aktivite

Tüm tarih boyunca dünyanın Kraliçesi olarak bilinen İstanbul’ un kuşkusuz güzelliğinin en özel bölümünü İstanbul Boğazı oluşturur.

A+ A-

İstanbul’ da yaşamanın, boğaza karşı yapılan kahvaltıların, yürüyüşlerin yanı sıra, boğazda tekneyle gezerken yapılan kahvaltıların, kutlamaların değeri paha biçilmezdir. İstanbul Boğazı’ nın benzersiz doğal güzelliği eşliğinde, şehir yaşamına ayak uydurmak zorunda kalmış ve doğasına yabancılaşmak zorunda kalmış herkes için adeta bir nefes alma, doğala dönme fırsatı oluşturur. Bu sebeple, boğazda yapılacak çeşitli gezinti türleri için hazırlanan profesyonel tekneler, sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Örneğin; Teknede düğün organizasyonları, karı koca adaylarının çok yoğun talep gösterdiği bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Teknede yapılacak düğün organizasyonlarının sağladığı olağanüstü görsellik, farklı ve benzersiz romantizm, profesyonel bir sunum ve hizmet bilinciyle birleştirildiğinde, hem vazgeçilmez, hem özel ve hem de eşsiz bir düğün organizasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Boğaz turu eşliğinde, seyir halinde yapılan bu organizasyonlar, çiftlerin talepleri doğrultusunda hazırlanmış çok çeşitli görsel şovlar ve görsel materyallerle desteklenerek sunuluyor. Süresi, yapılan organizasyonda çiftlerin talepleri doğrultusunda hazırlanan şovlarla, kişiye göre belirlenen düğün organizasyonları, tüm süre boyunca seyir halinde olabildiği gibi, çeşitli bölgelerde durarak veya uğrayarak devam eden türlerde hazırlanabiliyor.

Çok çeşitli organizasyonlar için farklı büyüklüklere sahip teknelerle sunulan tekne kiralama hizmetimiz, kiralama amacına uygun olarak profesyonel bir ekipmanla yapılandırılıyor. Uzun ve başarılı hizmet yılları boyunca farklı amaç ve türlerde tekne kiralama hizmetlerini üstün bir başarıyla sunmuş olan profesyonel kadrolarımız, sahip oldukları deneyim ve birikimi en doğru şekilde kullanarak konuyla ilgili benzersiz bir hizmet yaklaşımı sergileyebilmektedir.  Yapmak istediğiniz organizasyonun aklınızdaki detaylarını profesyonel ekiplerimize sunduğunuzda, hızlı bir şekilde hazırlanacak çeşitli boylardaki teknelerimizin sunduğu hizmet profesyonelliğine hayran kalacak, organizasyona ihtiyaç duyduğunuzda Boğazın eşsiz güzelliklerinden yararlanmaya sıkça başvuracaksınız.

Yapılması gereken tüm organizasyonlarınız farklı fikir ve tekne seçeneklerine sahip olan kuruluşumuzun, sahip olduğu deneyim ve birikimlerden yararlanabilmek için, hizmet türlerimiz ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için, internet platformumuz olan www.bogaziciyatcilik.com’ adresini istediğiniz zaman ziyaret edebilir, hizmet taleplerinizi tarafımıza istediğiniz her an ulaştırabilirsiniz. Boğazın sahip olduğu çetin doğal koşulları konusunda uzmanlaşmış kaptan ve ekiplerimiz tarafından, eşsiz bir doğal güzelliğin fon olarak organizasyonlarınıza benzersiz bir özellik kazandırması sağlanacaktır. Teknelerin tematik hazırlıkları, yapılacak organizasyonların türlerine göre farklı ve çok sayıda seçenekle sunulduğu gibi, talep edilmesi halinde kişiye özel organizasyon hazırlıkları da yapılabilmektedir. Benzersiz ve anılarda iz bırakacak organizasyonlar yapmak istediğinizde mutlaka öncelikli seçenek olarak değerlendirmenizi tavsiye ettiğimiz boğaz turları, ihtiyaç duyduğunuz büyüklük ve özelliklere sahip geniş tekne ve yat filomuzla sunulmaktadır. Yapılmak istenen organizasyonun türü, zamanı ve tahmini katılım sayısıyla birlikte yaptığınız başvurularınız, kısa süreler içerisinde uzmanlarımız tarafından cevaplanacaktır.