Aday Haberleri

İYİ Parti'den ittifak açıklaması: İstanbul ve Ankara'da adat çıkartacaklar mı? İşte Türkiye'nin aradığı lider: Ekonomik krizi tek cümlede bitirdi!
CHP'den kritik Mansur Yavaş açıklaması CHP'de Mansur Yavaş'ın alternatifi için dikkat çeken isim Kılıçdaroğlu'ndan kadın aday çağrısı Kulis: İYİ Parti'nin İstanbul ve Ankara adayları ortaya çıktı
Dikkat! YKS tercihlerinde son gün geldi O iddialara yanıt verdi: Hakan Peker belediye başkanı adayı mı oluyor? AK Parti'nin adayı Hulusi Akar mı ? Dikkat çeken iddia: Erdoğan'ın Süleyman Soylu planı bu mu ? Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için sürpriz aday Sarıgül, ''İstanbul'' sorusuna bu yanıtı verdi İYİ Parti'de Akşener için sürpriz karar! İYİ Parti içerisinde Akşener'e kadın rakip çıktı İmamoğlu cevapladı: CHP genel başkanlığına aday olacak mı? Kılıçdaroğlu'nun kararı ortaya çıktı CHP'de kurultay tarihi belli oldu; Kılıçdaroğlu tekrar aday olacak mı? CHP'nin Meclis Başkan adayı belli oldu Gelecek Partili 10 milletvekili CHP'ye istifa dilekçelerini verdi Cumhurbaşkanı adaylarının propaganda konuşma sırası belli oldu Sadettin Saran Fenerbahçe'de başkan adaylığını resmen ilan etti Cumhurbaşkanlığında hangi aday hangi partinin seçmeninden ne kadar oy aldı ? Muharrem İnce seçim sonrası sessizliğini bozdu Milletvekili seçilemeyen ünlüler ittifakından TİP - İYİ Parti çıktı!