Müge Anlı'daki çocuk istismarcısı seri tecavüzcü çıktı

"Kayıp" dediği çocuklarının bulunması için Müge Anlı'ya başvuran ancak çocuklarına istismarda bulunduğu ortaya çıktıktan sonra gözaltına alınan zanlı ile ilgili olarak mahkeme kararını açıkladı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programına geçtiğimiz hafta kayıp kızlarını aramak için katılan anne ve üvey baba ile ilgili mide bulandıran gerçekler ortaya çıkmıştı.

Tüm Türkiye'yi derinden sarsan olayda kızlar bulundu ancak ellerindeki görüntülerle birlikte küçük yaştan bu yana "üvey baba" bildikleri adam tarafından istismar edildiklerini söylediler.

Polis ekipleri yayını izledikten sonra üvey baba Selahattin'i tutuklayarak emniyete götürmüştü. Müge Anlı bugünkü yayında hafta sonu yaşananları anlattı.

Anne Fitnat, üvey baba Selahattin 5 saat boyunca savcıya ifade verdiler. Gece yarısından sonra biten ifadelerde anne istismarı gördüğünü ancak konuşmadığını itiraf etti.

Selahattin ise istismarı reddetti, videolara ise "Bana ilaç verdiler" demeye devam etti. Sonunda Selahattin, cinsel istismar suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Anne ise suça iştirakten suçlu bulundu ancak serbest bırakıldı. Yanlarında tuttukları engeli olan istismara uğrayan ancak farkında olmayan Gizem ise koruma altına alındı.

Selahattin ile ilgili Müge Anlı araştırmaları sonucunda ilginç bir gerçeği daha ortaya çıkardı. Anlı, Selahattin'in Avustralya'ya gittiğini ve 11 tane çocuğu olduğunu açıkladı.

Selahattin'in dayısı yayına bağlanıp olanları şöyle anlattı: "İlk eşini kalçasından bıçaklayıp Avusturalya'da akıl hastanesinde yatmış. Daha sonra karşı komşusuna tecavüz edtmiş. Ondan da başka bir çocuğu var. Cezaevine girdikten sonra ülkeden şehir dışı edilmiş ve böylece Türkiye'ye geri gelmiş. Selahattin'in bir dönem Avusturya'da bulunduğu, 11 tane çocuğu olduğu, 3 ya da 4 tane de eşi olduğu ortaya çıktı. Evlendiler bu eşinden 4 kızı oldu. En ufak çocuğunun tecavüze uğradığı ortanca kızı da aynı şekilde tecavüze uğradığını söylüyor. Üçüncü hanımı olan Avustralyalı kızdan 2 kız 2 oğlan çocuğu var. O çocuklardan biride tecavüze uğradığını söylüyor. Ben bunları sizle beraber bugün öğrendim. Bütün çocuklar bunları annelerine anlatmışlar" dedi.

Sonraki Haber