MasterChef'te gergin anlar: Kıvanç ve Sergen birbirine girdi

Artık adım adım finale giden ekranların sevilen yarışma programı MasterChef All Star'a bu sefer de Sergen ile Kıvanç arasında yaşanan tartışma damgasını vurdu. Yarışmada tansiyon bir anda yükseldi, yarışmanın ünlü jürileri müdahale etti.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star'da heyecan tüm hızıyla sürerken yarışma programına tartışmalar damgasını vurmaya devam ediyor. 

Dün akşam yarışmacılar 100.000 TL'lik büyük ödül oyunda yarışırken iki yarışmacı arasında yaşanan tartışmaya yarışma programının ünlü jürileri müdahale etmek zorunda kaldı.

MasterChef All Star'da dün akşam değişik bir konsept denendi ve yarışmacılardan şef bıçakları ile yemek yapmaları istendi. Ödül oyununda şef bıçağı, et bıçağı, sebze bıçağı, ekmek bıçağı, dilimleme bıçağı olmak üzere tam 5 çeşit bıçak türü sunuldu. MasterChef yarışmacıları, bir bıçak türü seçti ve tüm çalışmalarını o bıçakla gerçekleştirdi. Başka hiçbir kesici, doğrayıcı, parçalayıcı alet kullanmalarına izin verilmedi.

Takım kaptanları yarışmacıları eşleştirdi. Dilimleme bıçağında Esra - Tahsin, ekmek bıçağında Hasan - Dilara, sebze bıçağında Batuhan - Cemre, et bıçağında Eren - Batuhan, şef bıçağında Kıvanç - Sergen eşleşti.

Ancak Barbaros, Kıvanç'ın Sergen'den çekindiğini iddia edince Kıvanç ile Sergen arasında tartışma çıktı. Sergen,  Kıvanç'a 'Sabaha kadar yarışırım seninle. Gel sana da öğreteyim tarif' diye cevap verince Kıvanç'tan "Sergen sinirlenme. Bana sesini yükseltme" yanıtı geldi.

İkili arasında sesler yükselince şefler olaya müdahale etti. 'Burası tartışma yeri değil beceri yeri' diyen şefler araya girerek konuyu kapattı.

100 Bin TL'lik ödülü kazanan yarışmacı belli oldu

Esra - Tahsin düzellosunda Tahsin, Hasan - Dilara düellosunda Hasan kazandı. Batuhan - Cemre düellosunda ise Cemre kazandı. Barbaros - Eren ve Sergen - Kıvanç düellosunda ise hepsi kazandı.

Jüri üyeleri, en lezzetli tabağı yapan ismi belirledi. Yapılan değerlendirmeler sonucunda ödül oyununu kazanan yarışmacı Sergen oldu.

Sonraki Haber