+18'lik partiler yapıyorlar ! Kim meğerse...

Kuzey Kore liderinin devlet büyüklerinin küçük kızlarla birlikte olma geleneğini yeniden canlandırdığı konuşuluyor.

+18'lik partiler yapıyorlar ! Kim meğerse...
A+ A-

İngiliz medyasında çıkan haberlere göre;Kuzey Kore lideri, babası Kim Jong-il tarafından başlatılan geleneği canlandırdı.Kippumjo olarak anılan bölükteKuzey Kore 'devlet büyükleri'nin 'ihtiyaç'ları karşılanıyor.

Söz konusu grup için okullardan 13 yaşındaki kızların bile alındığı öne sürülüyor. İddialar, Kuzey Kore'den kaçıp Güney'e iltica eden üstdüzey görevliler tarafından ortaya atıldı.

1-20160429105515.jpg

OKUL SIRALARINDAN ALINDI!

2010 yılında bir kadın, Güney'e kaçtıktan sonra hikayesini Marice Claire dergisine anlatmıştı.
Kadın, 15 yaşındayken okul sıralarından alındığını ve kendisine biriyle seks yapıp yapmadığının sorulduğunu söylemişti.

2-20160429105515.jpg

Kim'in babasına 10 yıl hizmet eden kadın, Kuzey Kore liderinin kendisinden hiç cinsel taleplerde bulunmadığını aktarmıştı.

+ 18'LİK PARTİLER YAPIYORLAR

Başkaca kaynaklar ise çılgın seks partilerinden dem vuruyor. Kim Jong Un'un göreve geldiği 2011 yılında Kippumjo grubunu dağıttığına inanılıyordu. Ancak şimdilerde evli ve bir çocuk babası olan Kim'in baba yadigarı geleneği canlandırdığı konuşuluyor.

BAKİRE Mİ DİYE KONTROL EDİLİYORLAR

Bir kaynak, kadınların şu anda Pyongyong'daki bir otelde kaldığını ve güvenlik eğitiminden geçirildiğini söyledi. İddiaya göre; kadınların hastalık geçmişleri sıkı bir şekilde inceleniyor ve bakire olup olmadıklarının tespiti için check-up'ları yapılıyor.