Kuran kursunda çocuklar falakaya yatırıldı kemerle dövüldü
YÖK'ten ''sınavsız üniversite'' açıklaması ! Bu yıl sınav yapılacak mı ?
Gölcük Müftüsü'nün paylaşımına tepki

Bekaretini satılığa çıkardı !

ABD'de 20 yaşındaki birgenç bekaretini satılığa çıkardı.

Bekaretini satılığa çıkardı !
A+ A-

ABD’nin Nevada eyaletinde 20 yaşındaki bir genç kız evlerinin yanıp kül olmasının ardından ailesine maddi destek olabilmek adına bekaretini açık artırmayla satılığa çıkardı.

Katherine Stone isimli genç kız Nevada’da yasal bir genelevde bekaretini satışa çıkardı. Seattle ‘da ailesiyle birlikte yaşadığı evlerinin yanmasının ardından zor günler geçirdiklerini söyleyen Stone ailesinin yeni bir ev alması için genelev işletmecisi Dennis Hof’a başvurduğunu söyledi.
 
Gördüğü ilanı değerlendiren genç kız ailesi için bu fedakarlığı yapmak istediğini belirtiyor. Katherine Stone “bunu yapıyorum çünkü ailemi çok seviyorum” diyor. Şu anda genelevde yaşayan Katherine için verilen en yüksek rakam 400 bin dolara ulaştı. CNN’e konuşan genç kız “ Ben doğru tercihi yaptım. Ekonomi kötü olduğu için beni suçlayabilir misiniz?” dedi.
 
Katherine ilk kez cinsel birlşktelik kuracağı kişiyle ilgili şunları söylüyor “Aramızda bir bağ hissedebileceğim bir erkek için bekliyorum. Bu deneyim ikimiz için de özel olmalı. Bu sadece parayla ilgili bir durum değil.”