Trump Türkiye'ye teşekkür etti dünya izledi
Türkiye'den Barzani'ye son teklif
Protokole garsonlu, gazilere self servis

Efsane oyuncudan çok kötü haber

Ünlü aktör Val Kilmer gırtlak kanserine yakalandı. Kötü haberi Kilmer'in yakın arkadaşı Michael Douglas verdi.

Efsane oyuncudan çok kötü haber
A+ A-

‘Batman’ ve ‘Top Gun’ filmlerinin yıldızı Val Kilmer, gırtlak kanserine yakalandı. Kötü haberi Kilmer'ın yakın arkadaşı Michael Douglas verdi. 56 yaşındaki aktöre 6 yıl önce kanser teşhisi konduğu öğrenildi.Kaynak: Val Kilmer'dan kötü haber geldi!  

"DUALARIM ONUNLA"Theatre Royal Drury Lane’de bir söyleşiye katılan Michael Douglas, "Val mükemmel biri ve onun için şu ara iyi gitmeyen bir şeyler var. Bu yüzden son zamanlarda Val’ın sesini duymuyorsunuz. Dualarım onunla" şeklinde konuştu.Kaynak: Val Kilmer'dan kötü haber geldi! 

KANSER İDDİASINI YALANLADI AMA...Geçtiğimiz yıl gırtlağındaki kanama nedeniyle tedavi olan ABD'li oyuncu, kanser olduğu iddialarını yalanlamıştı. Kilmer, Facebook sayfasında yer alan açıklamasında, "Çok iyiyim arkadaşlar. Sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Mükemmel zaman geçiriyorum. Kansere yakalanmayacağımı ya da tümör çıkmayacağını düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı.Kilmer, kansere yakalandığını reddetse de 4 ay sonra boğazında trakeostomi tüpüyle görüntülenmişti.Kaynak: Val Kilmer'dan kötü haber geldi!