ABD'de akılalmaz olay !

ABD'de akılalmaz olay !
Güncelleme:

ABD'de yaşanan bir kazada yaşanan akılalmaz detaylar herkesi şoke etti.

ABD'nin California eyaletinde 20 yaşındaki Richard Pananian, akıllara durgunluk verecek bir kazada hayatını kaybetti. Kazanın ardından ortaya çıkan bir detay ise yaşananları daha da esrarengiz kıldı.

Eşi benzeri görülmemiş kaza, geçen Cuma günü Los Angeles'taki bir otoyolda gerçekleşti.

Pananian'ın emniyet şeridinde yüksek hızla kullandığı otomobil, bir kamyona arkadan çarptı. Emniyet kemeri takmadığı açıklanan ve kazanın şiddetiyle aracından fırlayan Pananian'ın bedeni, yedi metre yükseklikteki bir trafik tabelasına kadar yükseldi. Pananian'ın tabelanın üzerinde iki saatten fazla kalan bedenine itfaiye ekipleri merdivenle ulaştı.

AİLESİ KURBAN KESMİŞ

Şu ana kadar yeterince gariplik yaşanmamış gibi, bir ilginç ayrıntı da kazadan birkaç gün sonra kamuoyuyla paylaşıldı.

Ermeni asıllı Pananian'ın ailesinin, genç adam için kazadan sadece beş gün önce kuzu kurban ettiği ortaya çıktı. Pananian'ın kuzeni Armen Kardashian, "Richard'ın felaket ve kötülüklerden korunması için böyle bir şey yaptık. Ermeni kültüründe, birisi ölümden kurtulduğunda kurban kesilir. Richard da bir kez ölümden dönmüştü" dedi.

Kardashian, kuzeninin ciddi sağlık sorunları yaşadığını ve bunların üstesinden geldiğini söyledi ancak başka detay vermedi.