Beşiktaş Avrupa'da tarih yazıyor !
SONAR'dan olay yaratacak seçim anketi
CHP'nin İBB Başkan adayı belli oldu !

Erdoğan'a hakaret eden TV müdürü istifa etti

Mısır'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içerinde afişler astıran bir haber kanalının müdürü istifa etti.

Erdoğan'a hakaret eden TV müdürü istifa etti
A+ A-

Mısır'ın başkenti Kahire'deki Tahrir Meydanı'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret içeren panolar asmasıyla gündeme gelen El-Gad haber kanalının müdürü Abdullatif el-Mennavi, görevinden istifa etti.

"GÖRÜNEN O Kİ YOLUN SONUNA GELDİK"

Mennavi yaptığı yazılı açıklamada, "Yaklaşık 1 yıl önce büyük hedeflerle başladığımız bu projede pek çok zorlukla karşılaştık. Gücüm yettiğince verdiğim sözleri yerine getirmeye çalıştım ancak görünen o ki, yolun sonuna geldik. Yaşanan son gelişmelerden sonra kanalın idaresine devam etmem iki taraf için de zorlaştı" ifadelerini kullandı.

MISIR POLİSİ, HAKARET İÇERİKLİ POSTERLERİ İNDİRMİŞTİ

Mısır polisi, El-Gad haber kanalının Tahrir Meydanı yakınındaki reklam panolarına astığı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren posterleri geçen hafta indirmişti. Söz konusu kanal, Erdoğan'ın yanı sıra ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un posterlerini de asmış ve bunlar da polis tarafından kaldırılmıştı.

El-Gad Televizyonu, Filistinli muhalif isim Muhammed Dahlan'ın yönetiminde Birleşik Arap Emirlikleri sermayeli bir yayın kuruluşu olarak biliniyor.

AYNI KANAL, GÜLEN'LE RÖPORTAJ YAPMIŞTI

Aynı kanal, başarısız darbe girişiminden kısa süre sonra Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşısı Fethullah Gülen'le röportaj yapmıştı.

Habertürk