AK Partili vekilden Melih Gökçek açıklaması
Kadıköy'de linç girişimi ! Satırla saldırdıalr
Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü

Yok böyle vahşet: Karsını öldürüp, cesediyle ilişkiye girdi

Sarhoş ve kızgın adam, karısını duvara vura vura öldürüp, cesediyle ilişkiye girdi.

Yok böyle vahşet: Karsını öldürüp, cesediyle ilişkiye girdi
A+ A-

Hindistan'ın Yeni Delhi şehrinin batısında bulunan Nihal Vihar bölgesinde geçtiğimiz hafta pazartesi günü yaşanan olayda 26 yaşındaki Pradeep Sharma adlı adam 23 yaşındaki karısı Monica ile ekonomik sebeplerden ötürü tartışmaya başladı. Polisin açıklamasına göre, ev sahibi kirayı geç ödemelerini gerekçe göstererek evden çıkmalarını bildiren kağıdı Monica'ya teslim etti.

EVİ BOŞALTMALARINI BİLDİREN KAĞIT TARTIŞMANIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ

Elektrikli çekçek şoförü olarak çalışan Sharma eve geldiğinde, karısı Monica ev sahibinin bıraktığı kağıdı göstererek sarhoş kocasıyla tartışmaya başladı. Münakaşa iyice alevlenince Sharma eline geçirdiği bir tuğla ile karısının kafasına vurdu. Ardından Monica'nın suratını defalarca duvara vuran adam, karısının kanlar içindeki yüzünü temiz bir elbise parçasıyla sildi. Sharma daha sonra karısının cansız bedeniyle cinsel ilişkiye girdi. İlişki sonrası sızan adam o gece evinde uyuyakaldı.

POLİS İKİ GÜN BOYUNCA TREN İSTASYONLARINI ABLUKAYA ALDI

Pradeep Sharma sabah kalktığında karısının ölmüş olduğunu fark etti. Karısının cep telefonunu ve bazı eşyalarını da alan koca evden kaçtı. Maktul Monica'nın cansız bedenini salı günü ev sahibi buldu ve polise haber verdi. Olay sonrasında alarma geçenpolis kaçan katil zanlısı kocanın peşine düştü. Uttar Pradesh eyaletine kaçmak üzere Nangloi tren istasyonunda saklandığı bilgisini alan polis, Nagloi, Shakur Basti, Eski veYeni Delhi tren istasyonlarını iki gün boyunca abluka altına aldı. Nihayet katil zanlısı koca kaçamayarak polis tarafından cuma günü gözaltına alındı.

BABASINI ARAYARAK KARISINI ÖLDÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Delhi Polis sözcüsü Pushpendra Kumar olaya dair basına yaptığı açıklamada; "Ekonomik sorunlarda ötürü karı koca arasında tartışma çıkmış. Münakaşa esnasında aşırı derecede sarhoş olduğunu iddia eden zanlı, önce karısının kafasına tuğlayla vurmuş, ardından suratını defalarca duvara çarpmış. Sarhoş koca o anda karısının öldüğünü fark etmediğini ve cansız bedeniyle cinsel ilişkiye girdiğini iddia etti. Ertesi sabah kalktığında karısının ölmüş olduğunu anlayınca, karısının kimliğini belirleyebilecek cep telefonu ve kişisel eşyalarını alarak evden kaçmış. Hatta babasını arayarak karısını öldürdüğünü söylemiş ve ardından cep telefonunu kapatmış." sözleriyle yaşananları dile getirdi.