Monaco - Beşiktaş: 1-2
Kasko sigortasında flaş gelişme
Baykal'ın doktorundan flaş açıklama ! İşte son durumu

Cinsel ilişki sırasındaki itirafı pahalıya patladı

Nijerya'da karısıyla cinsel ilişki esnasında başka bir kadınla ilişki yaşadığını itiraf eden adam eşi tarafından bıçaklandı.

Cinsel ilişki sırasındaki itirafı pahalıya patladı
A+ A-

Karısına ihanet eden adam, hayatında ikinci bir kadın olduğunu, seçilebilecek en kötü anda eşine itiraf etti. Karısıyla cinsel ilişkiye girdiği sırada başka bir kadınla ilişki yaşadığını açıklayan adam, eşinin bıçaklı saldırısına uğradı.

KARISI TARAFINDAN BIÇAKLANDI
 
Nijerya'nın Ogun eyaletinde yaşanan olayda karısına cinsel ilişki sırasında, ikinci bir kadınla ilişkisini itiraf eden ismi açıklanmayan adam, karısının bıçaklı saldırısına uğradı. Acilen hastaneye kaldırılan adam tedavi altına alındı. Ijebu-Ode General Hastanesi'nde tedavisi süren adamın hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.
 
Facebook hesabındaki takipçilerine tüyler ürpertici fotolarla paylaşan Odunsi Idowu olayı: "Bunu bir kadın, kocasına bir başka kadınla evlendiği için yaptı." cümlesiyle aktardı. Sosyal medya kullanıcıları olaya dair yorumlarında ikiye bölündü. Kimi yorumcular aldatmasına rağmen adamın tarafını tutarken, kimi yorumcular da karısına ihanet eden adamın başına gelenleri hak ettiği görüşünü savundu.