Obama fare ve solucan yiyecek !

Obama fare ve solucan yiyecek !
Güncelleme:

ABD Başkanı Barack Obama, 3 gün boyunca dağlarda hayatta kalma mücadelesi verecek.

ABD Başkanı Barack Obama ilginç bir deneyim yaşayacak. Obama dünyaca ünlü maceracıyla birlikte 3 gün dağlarda hayatta kalma mücadelesi verecek.

ABD Başkanı Barack Obama, dünyaca ünlü maceracı, hayatta kalma uzmanı ve televizyon programcısı Bear Grylls ile birlikte Alaska'nın el değmemiş bölgelerinde vahşi doğayla mücadele ederek üç gün geçirecek.

NBC'nin haberine göre, iklim değişikliği konferansına katılmak üzere Alaska Arktikası'na giden Obama, Türk izleyicisinin de yakından tanıdığı Bear Grylss ile Kenai Dağları'ndaki Exit Buzulu'nda hayatta kalma mücadelesi verecek ve Bear Grylls'ten buzulda hayatta kalma tekniklerini öğrenecek.

İKLİM DEĞİŞİKLİĞE TANIKLIK EDECEK

Obama bu arada iklim değişikliğinin buzullar üzerindeki etkilerine de birinci elden tanıklık edecek. ABD Başkanı'nın üç günlük hayatta kalma macerası NBC tarafından görüntülenecek ve bu yıl içinde henüz açıklanmayan bir tarihte televizyondan yayınlanacak.

HOLLYWOOD YILDIZLARI DA KATILMIŞTI

Türkiye'de "Ayı Grylls" olarak da tanınan maceracı İngiliz, daha önce de Kate Winslet, Ed Helms, Kate Hudson, Channing Tatum ve Hızlı ve Öfkeli filminin başrol oyuncusu Michele Rodriguez gibi Hollywood yıldızlarıyla vahşi doğa koşullarına karşı mücadele vermişti.

MİCHELE RODRİGUEZ FARE YEMİŞTİ

Michele Rodriguez, Ayı Grylls ile yaşadığı çöl macerasında kendi sidiğinde pişirdiği bir fareyi yemek zorunda kalmıştı.

1.20150901131813.jpg

KATE WİNSLET SOLUCAN YEMİŞTİ

Oscar ödüllü Kate Winslet ise Galler dağlarında öğle yemeği olarak solucan yemişti.

1051035047054.jpg