Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Rusya'dan İncirlik açıklaması

Rusya, Türkiye'nin İncirlik Üssü'nü Rus uçaklarına açabileceğini açıkladı.

Rusya'dan İncirlik açıklaması
A+ A-

Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Uluslararası Komiteleri, Türkiye'nin İncirlikhava üssünü Rus hava kuvvetlerinin Suriye'de terörle mücadele operasyonları sırasında kullanmasına izin verebileceğini bildirdi.

"İNCİRLİK ÜSSÜ'NÜ KULLANMASINA İZİN VEREBİLİR"

Rusya Federasyon Konseyi Uluslararası Komite Üyesi İgor Morozov, Rus haber ajansı Ria Novosti'ye yaptığı açıklamada, "Türkiye Rus Hava Kuvvetleri'nin terörle mücadele operasyonları için İncirlik hava üssünü kullanmasına izin verebilir. Bu TürkiyeCumhurbaşkanı'nın Rusya'ya doğru atacağı adımların devamı olabilir" ifadesini kullandı.

"RUSYA'NIN İHTİYACI OLABİLİR"

Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı Viktor Ozerov da Türkiye'nin kısa zaman önce Erdoğan ile Putin'in St. Petersburg'daki görüşmesinin ardından böyle bir karar alabileceğini belirtti. Ozerov, Türk liderin Türkiye'nin Rusya'yı Suriye'de terörle mücadelede desteklemeye hazır olduğunu söylediğini hatırlatarak, "Rusya'nın İncirlikhava üssüne ihtiyacı olmayabilir, fakat bu karar Türkiye'nin Rusya ile terörle mücadelede işbirliği yapmaya hazır olduğunun sözde değil gerçek olduğunu kanıtlayacak" dedi.