Baykal'ın doktorundan flaş açıklama ! İşte son durumu
AK Parti Konya İl Başkanı ve yönetimi istifa etti !
Mersin'de polis servis aracına bombalı saldırı !

Ford Gt Başvuruları Başladı

Ford, tamamen yenilenen süper spor otomobili Ford GT için başvuruları FordGT.com web sitesinden almaya resmen başladı

Ford Gt Başvuruları Başladı
A+ A-

İSTANBUL (AA) - Ford’un tamamen yenilediği spor otomobili Ford GT için başvurular FordGT.com web sitesi üzerinden iletilebilecek.

Şirket açıklamasına göre, spor otomobili Ford GT için başvurular bugünden itibaren FordGT.com web sitesi üzerinden yapılabilecek. Başvurusu onaylananlar müşteriler, yeni Ford GT Özel Danışmanlık Hizmeti’nin (Concierge Servis) sunduğu kişiselleştirilmiş satın alma deneyimini yaşama fırsatı elde edecek.

Dünya genelinde başvuranlar arasından kabul edilenlerle iletişime geçecek olan Özel Danışman, sadece sipariş ve teslimat aşamasında değil takip eden yıllar boyu kullanım sırasında da kişiye özel bir deneyim sunacak.

Ford GT, hafiflik, aerodinamik ve Ford markasının inovasyonlarından biri olan EcoBoost motor teknolojisi açısından en gelişmiş özelliklere sahip.

Yeni Ford GT web sitesindeki konfigürasyon aracı, tüketicilere hayallerindeki Ford GT’yi oluşturmak için fırsat vermenin yanı sıra istedikleri konfigürasyonu sosyal medya aracılığıyla dünyayla kolayca paylaşma imkanı da sunuyor. Konfigürasyon aracı, renk kombinasyonlarından jantlara ve iç mekan temaları dahil malzeme seçeneklerine kadar Ford GT’nin pek çok özelliğini ayrıntılı olarak veriyor.

Sekiz dış renkle kombine edilebilecek yedi farklı şerit rengi, Ford GT müşterilerine araçlarını kendileri kadar özgün kılma seçeneği sunuyor.

Ford GT yıllık üretimi 250 adetle sınırlı olacak ve ilk sipariş dönemi 500 araçlık ilk iki yılı kapsayacak.

Otomobil için internet üzerinden başvuruların ilk turu, 12 Mayıs 2016’da Orta Avrupa saatiyle 23:59’da kapanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ford Performance Küresel Pazarlama Müdürü Henry Ford III, “Ford GT’nin satın alma süreci, yepyeni otomobilimiz kadar benzersiz. GT müşterilerinin Ford Motor Company için güçlü marka elçileri olduğunu biliyor, otomobilin kendisi kadar ayrıcalıklı hizmet sunmayı ümit ediyoruz.” ifadelerini kullandı.