Melih Gökçek istifa edeceği tarihi açıkladı !
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti !
Yaz saati uygulaması için flaş karar !

Karayollarında Durum

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri...

Karayollarında Durum
A+ A-

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Kuzey Marmara Otoyolu'nun (Mahmutbey-Odayeri Bağlantı yolu) Mahmutbey Batı Kavşağı-İkitelli-Alibeyköy mevkisinde TEİAŞ'a bağlı iletim hatları tesis çalışmaları nedeniyle yarın saat 01.00-05.30 arasında kavşak kuzeyindeki İkitelli bağlantı yolu, Atatürk Bulvarı ile bu bulvara bağlantılı kavşak kolları ve Süleyman Demirel Bulvarı'ndan kavşağa gelen iki kavşak kolunda her tel çekimi sırasında 20'şer dakika aralıklarla yol trafiğe kapatılacak.

İkizdere-İspir yolunun 22-44. kilometrelerinde Ovit Dağı mevkisinde çığ tehlikesine karşı gündüzleri 07.00-17.00 arasında ulaşım kontrollü sağlanacak. Geceleri ise can ve mal güvenliği açısından 17.00-07.00 arasında yol trafiğe kapalı olacak.

Çankırı-Kalecik-Kırıkkale yolunun 19-22. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde ve muhtelif kesimlerde ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanacak.