Kıbrıs Otelleri İle Dört Mevsim Güneşin Tadını Çıkartın!

Kıbrıs otelleri yaz tatili için tek adresiniz. Tüm yıl boyunca elverişli iklimi ile konuklarına dört mevsim tatil fırsatını sunuyor.

Kıbrıs Otelleri İle Dört Mevsim Güneşin Tadını Çıkartın!
A+ A-

 Teknoloji ve konfora sahip   farklı otel konseptleriyle, Türk ve dünya yemeklerinden oluşan menüleriyle   Kıbrıs otelleri kalitesiyle kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Denize sıfır konumuyla güneşin ve mavi suların tadını doyasıya çıkarabilir, çeşitli terapilerin uygulandığı spa merkezinde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Eğlencenin sınırlarını zorlayacağınız otel içi aktivitelere katılabilir, en iyi lokasyona sahip olan Kıbrıs otelleri ile Kıbrıs’ı tanıyabilirsiniz. Benzersiz erken rezervasyon indiriminden faydalanmak için tatildukkani.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.tatildukkani.com/kibris-otelleri

Kıbrıs Turları İle Kıbrıs’ın Muhteşem Kültürel Havasına Eşlik Edin!

Kıbrıs tarihi yapıtlarıyla tatil severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Deniz ve güneşin tadını çıkarırken aynı zamanda kültürel geziler yapabileceğiniz bir birçok tarihi yapıya sahip olan Kıbrıs bu senede ziyaretçilerini ağırlıyor. Kıbrıs turları ile ziyaret edebileceğiniz, özellikle gotik mimarisiyle dikkat çeken St. Sophia Katedrali Kıbrıs’ın en büyük ibadethanesidir. Muhteşem bir manzaranın tadını çıkarmak içinse limana hâkim konumuyla Girne kalesi ve Batık Gemi Müzesi harika bir seçimdir. Sizde Kıbrıs’ın bu tarih kokan mekanlarında benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen dilediğiniz bir acenteyle iletişime geçerek Kıbrıs turları için rezervasyonunuzu şimdiden yaptırabilirsiniz.

Kaynak: https://www.tatildukkani.com/kibris-turlari

Kıbrıs Balayı Otelleri İle Balayınızı “Balayı” Gibi Yaşayın!

Kıbrıs balayı otelleri farklı tarzlarıyla balayınızı en iyi şekilde geçirmeniz için bu yılda yanı başınızda. Balayı çiftlerine özel kampanya ve hediyeleriyle Kıbrıs balayı otelleri balayı için benzersiz bir fırsat. Denizin, güneşin ve kıyılarda el ele yürümenin tadını çıkarmak için denize sıfır konumlarıyla Kıbrıs balayı otelleri en özel gününüze renk katıyor. Benzersiz fiyat avantajları ve kusursuz bir balayı deneyiminden yararlanmak için hemen tatildukkani.com ile rezervasyonunuzu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.tatildukkani.com/kibris-balayi-otelleri