Aydın'daki vahşette şok gerçek ortaya çıktı
MHP ile AK Parti arasındaki Davutoğlu krizi büyüyor
Niğde Belediye Başkanı istifa etti

Müsiad İle Mekke Ticaret Odası Arasında Mutabakat Zaptı İmzalandı

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği ile Mekke Ticaret Odası arasında iş birliği anlaşması imzaladı

Müsiad İle Mekke Ticaret Odası Arasında Mutabakat Zaptı İmzalandı
A+ A-

İSTANBUL (AA) - Türkiye-Suudi Arabistan İş Fırsatları Forumu'nda Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) ile Mekke Ticaret Odası arasında iş birliği anlaşması imzaladı.

MÜSİAD açıklamasına göre, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından İstanbul’da düzenlenen Türkiye-Suudi Arabistan İş Fırsatları Forumu'ndaki iş birliği anlaşması törenine, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ve Suudi Arabistan Krallığı Ticaret ve Sanayi Bakanı Tevfik bin Fovzan El-Rabia, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Ömer Cihad Vardan, DEİK Türkiye-Suudi Arabistan İş Konseyi Başkanı Yusuf Cevahir katıldı.

Forumun açılış konuşmaların ardından gerçekleştirilen törende mutabakat zaptının imzaları MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ile Mekke Ticaret Odası Başkanı Maher Saleh Jamal tarafından atıldı.

İş forumu kapsamında, 20 firma arasında inşaat, enerji, tıbbi malzeme, ilaç, gayrimenkul, sermaye piyasası girişimleri alanlarında da karşılıklı yatırım ve iş birliği anlaşmaları imzalandı.