Erdoğan'dan 3 belediye başkanına: Sonucu ağır olur
Ağabeylerinin eve kilitlediği kız, sevgilisine kaçarken pencereden düştü
Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !

Kurban Bayramı yurt dışı tur fırsatları yüzleri güldürüyor​

Café Tur, tatil severlere Kurban Bayramı tatili için pek çok alternatif sunuyor.

Kurban Bayramı yurt dışı tur fırsatları yüzleri güldürüyor​
A+ A-

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne uzatılmasıyla birlikte, pek çok kişiyi tatlı bir tatil telaşı aldı. Dünyanın 150 ülkesinden 350’nin üzerinde destinasyona yurt dışı turu düzenleyen Café Tur, teknolojinin de yardımıyla, en uygun fiyatları tatil severlere ulaştırmak için çalışıyor.

Yılın son uzun resmi tatili olması nedeniyle Kurban Bayramı yurt dışı turlarına yoğun ilginin olduğunu belirten Café Tur’un Ürün ve Satış Müdürü Derya Över, Kurban Bayramı tatili için en çok tercih edilen ve ekonomik olan destinasyonlar hakkında da detay verdi.

Yaz Fırsatları: Thassos,Budva ve Halkidiki

Thassos, Budva ve Halkidiki’nin yılın en popüler tatil destinasyonları olduğunu belirten Över: “ Thassos, Budva ve Halkidiki muhteşem plajları, turkuaz denizi ve hareketli gece hayatı ile  öne çıkan tatil cennetleri. Diğer alternatiflere göre ekonomik olması sebebiyle denizseverler tarafından ilgi görüyor. Üç destinasyon da Kurban Bayramı’nda  tercihini deniz tatilinden yana kullanacakları memnun edecektir.”dedi.

Çoklu Turlarla Bir Çok Şehri Keşfedin

Kurban Bayramı’nda çoklu turlarla birden çok şehri cazip fiyat seçenekleriyle keşfedebileceklerini ifade eden Över:”Kurban Bayramı süresince özellikle balkanları keşfetmek isteyen seyahatseveler için Bulgaristan Romanya Transilvanya Turu, Baştan Sona Büyük Balkanlar Turu ve Yunanistan Makedonya Bulgaristan Turu öne çıkan fırsatlar arasında yer alıyor.” dedi.

Paris Her Zaman Doğru Tercih

Paris’in her zaman ilk tercih olduğunu kaydeden Över:” Paris turu her mevsimde akla gelen seçeneklerden biri. Eiffel Kulesi’nin muhteşem manzarasından şehri izleyebilir, Champs-Élysées’de (Şanzelize Caddesi) birbirinden şık ve güzel kafe ya da restaurantlarda bir şeyler yiyebilir, içebilirsiniz. Paris Kurban Bayramı’nda da yurt dışı tatili düşünenlerin ilk tercihleri arasında olacaktır.” dedi.

Ortaçağ’ı Tekrar Yaşamak: Prag

Eski bir tarihe ev sahipliği yapması ve mimarisini günümüze kadar koruyarak Ortaçağ atmosferini yakından hissetmek isteyecekler için Prag Turunun Kurban Bayramı’nda iyi bir alternatif oluşturduğunu belirten Över:” Bilinen bir çok müze, katedral, kilise, kale ve tarihi meydanlarını keşfederek, Ortaçağ havasını modern dünyada yaşamanızı sağlayacak oldukça iyi bir alternatif.” dedi.

“Kısaca bir not düşmekte fayda var. Café Tur, seyahatte tarih bazlı sorunları çözerken aynı zamanda, otel ve uçak seçeneklerine dilediğiniz gibi müdahale edebilmenizi sağlıyor. Tur içerisinde sunulan oteli ya da havayolunu beğenmezseniz, değiştirme imkanına sahipsiniz.  “

Artık pek çok yurt dışı tur, Türkiye içerisinde yapacağınız bir tatilden çok daha ucuza geliyor Son zamanlarda Türk vatandaşlarının daha sık yurt dışı seyahatini tercih etmesinin en önemli nedenlerinden biri de bu. Özellikle Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı gibi uzun tatil dönemlerinde, yurt dışı seyahati taleplerinde artış oluyor. Alacağınız hizmetin kalitesi için seçeceğiniz tur operatörüne mutlaka dikkat etmeniz gerekmekte. Aksi halde karşılaşmak istemediğiniz sürprizlerle karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz.