İşte dünyanın konuştuğu o kadın

Rusya'nın en beğenilen spor spikeri Victoria Lopyreva, aynı zamanda ülkesinde düzenlenecek 2018 Dünya Kupası’nın da elçilerinden.

İşte dünyanın konuştuğu o kadın

Rusya'nın en beğenilen spor spikeri Victoria Lopyreva, aynı zamanda ülkesinde düzenlenecek 2018 Dünya Kupası’nın da elçilerinden. Guardiola ile çektirdiği fotoğraf sonrası en çok konuşulan isimlerden biri olan Victoria, soruları yanıtladı.

(Hürriyet)

1/ 15
İşte dünyanın konuştuğu o kadın

İşte Rus güzel spor spikeri Victoria Lopyreva ile yapılan o sohbet;

-Guardiola ile fotoğrafın hakkında neler söyleyeceksin? 

Bu kareden sonra popülaritenin daha da arttığını düşünüyor musun?

Futbol endüstrisinde pek çok arkadaşım var. Pep Guardiola’yı da iyi bir teknik adam ve iyi bir insan olarak tanıyorum. Halka mal olmuş pek çok isimle de fotoğraflarım var. Sosyal medya hesabımdan bunları sık sık paylaşıyorum.

2/ 15
İşte dünyanın konuştuğu o kadın

-2018 Dünya Kupası’nda Rusya’nın elçilerinden birisin. Bu fikir nasıl ortaya çıktı?

10 yılı aşkın bir süredir futbolun içindeyim ve FIFA’nın futboldaki insani misyonuna hep inandım. Futbol sadece TV ya da stadyumda keyif aldığımız sadece bir maçtan ibaret değil, insanları bir araya getirme ve tüm engelleri kırma gücüne sahip. 

FIFA, dünyada eğitim, sağlık ve sürdürülebilir standartları iyileştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek için bir platform sağlıyor. Bu nedenle FIFA Rusya 2018 organizasyonunda ülkemi dünya çapında temsil etmek için elçilik görevinde tereddüt etmedim.

3/ 15
İşte dünyanın konuştuğu o kadın

-Dünya Kupası’nda favorin hangi ülke?

Şüphesiz, 2018 Dünya Kupası’nda ülkem Rusya'yı destekliyorum. Rus Futbol Federasyonu, bu mega olayda ülkemi temsil edecek doğru kadroyu seçmek için tüm Rus oyuncuları yakından takip eden Stanislav Cherchesov'a tam destek veriyor. Ona iyi şanslar diliyorum ve milli takımımızın mümkün olan en iyi şekilde Rusya’yı temsil etmesini umuyoruz.

4/ 15