Ortalığı sallayacak transferler !

Futbol dünyasında performanslarıyla göz dolduran yeni yıldızlar ve başarısını kanıtlamış dünya yıldızları için transfer kazanı kaynamaya başladı.

Ortalığı sallayacak transferler !

Futbol dünyasında performanslarıyla göz dolduran yeni yıldızlar ve başarısını kanıtlamış dünya yıldızları için transfer kazanı kaynamaya başladı. İşte milyonların havada uçtuğu transfer haberleri:

(Hürriyet)

1/ 9
Ortalığı sallayacak transferler !

CHELSEA VE MAN. CİTY COMAN İÇİN KAPIŞIYOR

TheSun'un haberine göre Bayern Münih'in Juventus'tan kiraladığı genç yıldız Coman için Chelsea ve Manchester City de devreye girdi. Coman için yaklaşık 45 milyon euro'luk bir teklifi masaya koymaya hazırlanan İngiliz ekipleri, bu transfer yarışını kazanmak için öncelikle Juventus'un kapısını çalmak zorunda. Bayern Münih formasıyla bu sezon Bundesliga'da 12 maça çıkan Coman, 2 gol attı.

2/ 9
Ortalığı sallayacak transferler !

BARCELONA'NIN GÖZÜ VİNİCİUS'TA!

Marca'da yer alan habere göre daha önce Neymar'ı Barcelona'ya gelmesi için ikna eden Andre Cury'nin bu kez de Flamengo forması giyen Vinicius Junior için aynı girişimleri yapacağı iddia edildi. Flamengo, daha önce Vinicius Junior'un yaklaşık 30 Milyon Euro'luk bir serbest kalma maddesi olduğunu açıklamıştı.

3/ 9
Ortalığı sallayacak transferler !

CİTY, MESSİ TEKLİFİNE GÜVENİYOR

İngiliz Sunday Express gazetesine göre Manchester City, Barcelona'nın Lionel Messi'nin yapacağı yeni maaş talebini karşılamak konusundaki isteksizlikten faydalanıp Arjantinli efsanenin aklını çelebileceğini düşünüyor. Pep Guardiola'nın 230 milyon Euro'luk bütçesinin yanı sıra satılan oyunculardan gelen geliri de ekleyerek bir sonraki transfer dönemine oldukça büyük bir bütçeyle yola çıkacak.

4/ 9