1 haftası tam 100 bin euro !

Türkiye'nin en pahalı otellerinden biri olan Kempinski Bodrum, eşi görülmemiş bir kampanya yaptı..

1 haftası tam 100 bin euro !

Türkiye'nin en pahalı otellerinden biri olan Kempinski Bodrum, eşi görülmemiş bir kampanya yaptı. İçinden jetler, helikopterler, özel araçlar geçen kampanyadan yararlanmak isteyenler 1 haftalık konaklama bedeli olarak 100 bin euro ödeyecek...

1/ 28
1 haftası tam 100 bin euro !

Kempinski Bodrum, bu paketten yararlanmak isteyenleri özel VistaJet ile dünyanın neresinden isterse oradan aldırıp otele getirecek. Son derece lüks araçlarla otele transfer yapıldıktan sonra 1 hafta boyunca özel bir şöför hazır bekleyecek.

2/ 28
1 haftası tam 100 bin euro !

Otelin 201 metrekarelik süper manzaralı Başkanlık Suiti'nde konaklayacak olan şanslı tatilcilere kahvaltı servisi odalarına yapılacak. Her türlü VIP ikramların sunulacağı tatilciler, ekstra para ödemeden katamaran, Efes'e helikopter turu, yine helikopterle İstanbul'a günübirlik alışveriş gezisi, sürat teknesiyle Datça yarımadasına mavi yolculuk, SPA salonlarında özel terapiler ve daha birçok etkinlikten yararlanabilecek.

3/ 28
1 haftası tam 100 bin euro !

2-4 kişi arası gruplar için hazırlanan paketin 1 haftalık ücreti ise 100 bin euro olarak belirlendi. Pakette gecelik konaklama bedeli ise 30 bin lirayı geçiyor.

4/ 28