1 liralık ayakkabıya hücum

Bir ayakkabı markasının 54'üncü mağazası açılışı nedeniyle ucuzluk yaptı.

1 liralık ayakkabıya hücum

Flo Ayakkabı mağazasının Türkiye'deki 54'üncü mağazası, Ankara Kızılay'da açıldı.

Açılışa özel düzenlenen ve çifti 1 liradan başlayarak 39,95 liraya kadar çıkan kampanyadaki ayakkabılar için vatandaşlar sabahın erken saatlerinde uzun kuyruklar oluşturdu.

1/ 8
1 liralık ayakkabıya hücum

Yoğun talep nedeniyle mağaza kepenkleri yarıya kadar indirilerek, vatandaşlar sırayla içeriye alınırken, kasalarda da uzun sıralar meydana geldi.

Açılış nedeniyle sayılı sayıdaki ayakkabılar bayanlar için 9,95-19,95 lira, çocuk ayakkabıları 9,95 lira, erkek ayakkabıları 19,95 ve spor ayakkabıları 39,95 lira gibi fiyatlardan satılırken, bebek ayakkabıları ise yalnızca 1 liradan satıldı.

2/ 8
1 liralık ayakkabıya hücum

Mağaza yetkilileri talepten duydukları memnuniyeti dile getirirken,vatandaşların sabahın saat 5'inde sıraya girdiğini ve mağazanın saat 09.00'da açıldığını söyledi. 1 liraya satılan bebek ayakkabılarının ilk yarım saatte tükendiğine dikkati çeken yetkililer, müşterilerin bazılarının 10'ar 15'er çift ayakkabı aldığını bildirdi.

3/ 8
1 liralık ayakkabıya hücum

Vatandaşlardan bazıları kampanyalı ürünlerin oldukça ekonomik olduğunu belirtirken, bazıları da aslında fiyatların yanıltmaca olduğunu indirimli ürünlerin zaten tükendiğini, diğer ürünlerin de başka mağazalarda satılan fiyatlarda olduğunu savundu.

4/ 8