11 TLye cep telefonu

İzmit'te bir elektronik mağazasında kampanya nedeniyle 11 TL'ye satılan cep telefonu izdihama yol açtı.

11 TLye cep telefonu

İZMİT’te bir elektronik mağazasında 2- 15 Ocak 2009 tarihleri arasında başlatılan kampanya kapsamında bugün 11 TL’ye satılan cep telefonu nedeniyle izdiham yaşandı.

1/ 8
11 TLye cep telefonu

Mağazada her gün farklı ürünlerde uygulanan indirime vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Alışveriş merkezi açılmadan sabah erken saatlerde mağaza önünde sıraya giren vatandaşlar bugün 11 TL’ye satılan cep telefonunu almak için saatlerce kuyrukta bekledi. Bazı vatandaşlar kuyrukta ezilme tehlikesi geçirdi. Vatandaşlar zaman zaman güvenlik görevlileri ve sıra yüzünden birbiriyle tartıştı.

2/ 8
11 TLye cep telefonu

Kuyrukta ezilme tehlikesi atlattığını ve saatlerce beklemesine rağmen cep telefonu satın alamadığını söyleyen Ümmihan Osmanoğlu, “Sabah saat 05.00’dan itibaren market önünde beklemeye başladık. Bir ara izdihamdan eziliyordum. Görevlilerden yardım istememe rağmen benimle ilgilenmediler. Kendimi zor dışarıya attım. Cep telefonu almadan evime dönüyorum” dedi.

3/ 8
11 TLye cep telefonu

Yaklaşık 4 saattir telefon satın almak için kuyrukta beklediğini belirten Murat Kapan da, “Cep telefonu almayı hayal ediyordum. Dağıtılan afişler bin 100 adet satılacağını yazıyor. Fakat buradaki mağaza görevlileri tüm Türkiye’deki mağazaları kapsadığını söylüyor. Neden böyle bir aldatmaca yapıyorlar. Bu bekleyen insanlara yazık değil mi?” diye sordu.

4/ 8