2 saat kurtarılmayı bekledi

Kaza yapan Romen kadın tır şoförü 2 saat boyunca kurtarılmayı bekledi.

2 saat kurtarılmayı bekledi

TÜRKİYE’den Romanya’ya yük götüren kadın TIR sürücüsü, aniden önüne çıkan kamyona çarpmamak için aracını şarampola devirince, sıkıştığı dorsede 2 saat acı içinde kıvrandı. Hatalı sollama yapan kamyon sürücüsü ise kasadan koparak 20 metre ileriye savrulan şoför kabininin içinde sıkışarak yaşamını yitirdi.

1/ 12
2 saat kurtarılmayı bekledi

Türkiye’den Romanya’ya ihraç ürünü götüren, Romanya uyruklu 42 yaşındaki Mariana Gabriela yönetimindeki RH AX 103 plakalı TIR, Hamzabeyli Gümrük Kapısı yolunda Küçükdöllük Köyü yakınlarında, Lalapaşa yönünden gelen ve hatalı sollama yapan Sabri Arslan yönetimindeki 60 TM 393 plakalı kamyonla aniden karşı karşıya geldi.

2/ 12
2 saat kurtarılmayı bekledi

Kamyonla kafa kafaya çarpışmamak için TIR sürücüsü Mariana Gabriela aracın direksiyonunu şarampola kırarak devirdi. Ancak kamyon, TIR’ın dorsesine çarptı. Kaza sonucu ters dönen kamyonun ön bölümü koparak 20 metre ileriye fırladı. Kamyon sürücüsü de kopan bölümde sıkışarak can verdi.

3/ 12
2 saat kurtarılmayı bekledi

TIR SÜRÜCÜSÜ SIKIŞTI

TIR’ın dorsesinde sıkışan sürücü Mariana Gabriela 2 saat süre ile kurtarılmayı bekledi. Sağlık görevlileri acılar içinde kıvranan sürücünün elini tutarak moral vermeye çalıştı. Edirne Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü kaza kırım ekibi sıkışan sürücüyü kurtarmak için uzun süre uğraştı. Kazadan sonra olay yerinde biriken araçların sürücüleri ve meraklılar cep telefonları ile kurtarma çalışmalarını görüntüledi.

4/ 12