2015-2016 Galatasaray Transfer Haberleri

Galatasaray son Transfer Haberleri ile haber3.com'dan ayrılmayın

2015-2016 Galatasaray Transfer Haberleri

Muslera'ya gelen bir teklifin olmadığını söyleyen Dursun Özbek, "Muslera için bize gelen herhangi bir teklif yok. Muslera ve Sneijder bizim için çok önemli futbolcular. Onlardan vazgeçmemiz mümkün değil. Biz yıldızları göndermeyi değil takıma yeni yıldızlar getirmek istiyoruz" diye konuştu.

1/ 9
2015-2016 Galatasaray Transfer Haberleri

Melo'nun gideceği yönünde çıkan haberlere de değinen Galatasaray Başkanı, Brezilyalı oyuncunun gitme gibi bir niyetinin olmadığını ifade etti.

2/ 9
2015-2016 Galatasaray Transfer Haberleri

Galatasaray'da başarılı bir dönem geçirerek sezonu iki kupa ile kapatan Hamza Hamzaoğlu, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen törenle 3 yıllık sözleşmeye imzasını attı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyesi Cüneyt Tanman ile birlikte kameralar karşısına geçen Hamza Hamzaoğlu, önlerinde elde etmeleri gereken daha çok başarı olduğunu vurguladı. Daha çok çalışmaları gerektiğinin farkında olduğunu belirten başarılı teknik adam, başarıların sonu olmadığını ve yeni başarılar elde etmeleri gerektiğini söyledi.

3/ 9
2015-2016 Galatasaray Transfer Haberleri

Galatasaray'a büyük ümitlerle transfer edilen ancak sakatlık ve yabancı sınırlaması nedeniyle bir türlü beklenen performansı gösteremeyen Bruma'nın geleceği belirsizliğini koruyor.

Galatasaray'da gelecek sezon takımda olup olmayacağı netlik kazanmayan Bruma'nın adı son günlerde eski kulübü Sporting Lizbon ile anılıyordu. Genç oyuncu da Portekiz basınına yaptığı kısa açıklamada, olası bir geri dönüşe yeşil ışık yaktı.

Haberin detayı için tıklayın

4/ 9