4 hırsız 9 koçla basıldı !

Polislerden kaçan 4 kişi yakalandığında polisler bile karşılarındaki manzara karşısında ne diyeceğini şaşırdı !

4 hırsız 9 koçla basıldı !

Polislerin dur ihtarına uymayan 4 kişi kaçtıkları otomobille film gibi kovalamaca sonunda yakalandı. Küçücük otomobilin içinden 9 tane de çalıntı koç çıktı.

1/ 7
4 hırsız 9 koçla basıldı !

Manisa'da, 9 koçu çalan 4 kişi bindikleri otomobilde yakalandı. Manisa’da uygulama yapan polis ekipleri, koçların balık istifi gibi yüklendiği Tempra marka bir otomobili durdurmak istedi. Kaçan otomobilin, Turgutlu yönüne sapması üzerine polis yolları kesti. Aracı Koldere Köyü’nde durduran polis, gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü. Otomobilde 2’si ön sağ, 5’i arka koltuk, 2’si de bagajda olmak üzere çalındığı belirlenen 9 koç vardı.

2/ 7
4 hırsız 9 koçla basıldı !

Polis, otomobili kullanan Ali Namlı (31) ile yanındaki arkadaşları Ali Atman (24), Kamil Atman (31) ve Ali Taş’ı (52) gözaltına aldı. Şoför dışındaki 3 kişiden birinin ön tarafta, diğer ikisinin ise arkada oturdukları belirlendi. Otomobilin yapılan sorgulamasında plakasının da sahte olduğu anlaşıldı.

3/ 7
4 hırsız 9 koçla basıldı !

4 şüphelinin kaçarken Koldere Köyü yakınlarında otomobilden attığı ruhsatsız tabanca da polis tarafından bulundu. Gözaltına alınan 4 şüpheli sağlık kontrollerinin ardından sorgulanmak üzere İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

4/ 7