8 önemli kadın ortadan nasıl kayboldu?

ABD Meclis Başkanının eşi ve beraberindeki 7 milletvekili eşi, yüzlerce korumayı nasıl atlattılar. İstanbul' da nereye kime gittiler?

8 önemli kadın ortadan nasıl kayboldu?

Filiz AKGÜN // HABER3 ÖZEL
Amerikan Temsilciler Meclisi Başkanı John Boehner geçtiğimiz günlerde Türkiye ye geldi. Meclis Başkanı Çiçek, Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan ile ayrı ayrı görüştü. 

Meclis Başkanı John Boehner, 7 Cumhuriyetçi milletvekilleri ve eşleri İstanbul Four Seasons Otel’de konakladılar..

1/ 5
8 önemli kadın ortadan nasıl kayboldu?

John Boehner, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ile görüşmesine giderken yüzlerce korumanınarasından sıyrılan bir araç farklı bir bölgeye yöneldi. 


İçinde 7 parlamenter üyesinin eşi ve Meclis Başkanı nın eşi Debbie Boehner vardı. Bir süreilerledikten sonra de minibüs Bayan Boehner’in talimatıyla rotayı Kapalı Çarşı’ya çevirdi..

2/ 5
8 önemli kadın ortadan nasıl kayboldu?

Meclis Başkanının bile haberi olmadan profesyonel korumaları büyük bir ustalıkla atlatankadınlar soluğu Kapalı Çarşıda, Beyaz Saray Halıcısı lakabı ile ünlenen Hakan Evin’in yanındaaldılar.  Aynı zamanda Amerikan Meclisi Barış Elçisi olan ünlü halıcıdan küçük halılar aldılar.

Debbie Boehner eşinin çalışma odası için ‘Anadolu Taş’ halısı aldı..

3/ 5
8 önemli kadın ortadan nasıl kayboldu?

Sekiz kadın daha sonra Hakan Evin le birlikte Çarşıda alışveriş yapmaya devam ettiler. Kapalı Çarşıda akşam yemeğini de yedikten sonra korumalar olmadan yürüyerek Çarşıdan çıkıp aynıminibüsle otellerine dönerken bir hayli memnundular..

4/ 5