Acun Ilıcalı bedava tablet, bilgisayar ve laptop kampanyası

Acun Ilıcalı önderliğinde düzenlenen Haydi Şimdi kampanyası sonrasında bilgisayar ve tabletlerin ne zaman dağıtılacağı merak ediliyor.

Acun Ilıcalı bedava tablet, bilgisayar ve laptop kampanyası

HAYDİ ŞİMDİ KAMPANYASI NE KADAR, KAÇ TL TOPLANDI?
Acun Ilıcalı'nın 'Haydi Şimdi' sloganı ile düzenlediği bağış gecesinde 100 bin lira üzerinde bağış yapanlar canlı yayına alındı. SMS ile bağış yapmak isteyenler ise EĞİTİM yazıp 2686'e mesaj atarak 10 TL bağışta bulundu. Gecenin sonunda Acun Ilıcalı, 7.5 milyon lira bağış toplandığını açıkladı. Bu rakama SMS'ler henüz dahil edilmedi.

1/ 9
Acun Ilıcalı bedava tablet, bilgisayar ve laptop kampanyası

ACUN ILICALI BİLGİSAYAR KAMPANYASIN NASIL VE NEREDEN BAŞVURU YAPILIR, ŞARTLARI NELER?
Bu noktada, Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası başvuru süreci hakkındaki billgiler de merak edilmeye başlandı. Peki, Acun Ilıcalı'nın bilgisayar kampanyasına başvuru nasıl yapılır, başvuru formu doldurmak gerekiyor mu ve şartları neler? Haberimizden, Acun Ilıcalı'nın Haydi Şimdi dizüstü laptop bilgisayar kampanyası hakkında bilgi edinebilir; katılım şartları, SMS numarası gibi merak edilen detaylara ulaşabilirsiniz

2/ 9
Acun Ilıcalı bedava tablet, bilgisayar ve laptop kampanyası

MEB ÜCRETSİZ BİLGİSAYAR BAŞVURU NASIL YAPILIR?
Ücretsiz bilgisayar dağıtımı maddi yetersizlikten dolayı derslerini takip edemeyen öğrenciler için gerçekleştirilecek. Bazu jyrynkar doğrutan tablet ve bilgisayar başvuru linki aracılığıyla başvuruları alırken bazı kurumlar ise bilgisayar ve tabletleri Milli Eğitim Bakanlığı'na Konuyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklamalarda bulundu.

3/ 9
Acun Ilıcalı bedava tablet, bilgisayar ve laptop kampanyası

Bakan Ziya Selçuk, bilgisayar kampanyaları ile ilgili şunları söyledi: "Türk milletinin genel bir kültürel kodu var. Herhangi bir afet, deprem sel olduğunda ya da bir ihtiyaç olduğunda hemen organize oluyorlar. Bu bizim çok güzel bir hasretimiz. Bu anlamda biz elimizden geleni yapıyoruz. Yapmakta vazifemiz. Bir yandan da ulaşamadığımız çeşitli nedenlerden dolayı durumlar oluyor. Biz bunu takdir ile izliyoruz. Ama asıl olan vazife MEB'in. Çok sayıda okul yapan, bağış yapan hayırseverimiz var. Bu bizim zaman geleneğin içerisinde sürdürdüğümüz bir şey. Şimdi de çeşitli belediyelerimiz, Konya Belediyesi 10 bin tabletten bahsetti. Bir çok kuruluş ve Kızılay'ın bir çalışması olacak.

4/ 9